ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 01:54:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ, ΟΠΩΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ... ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΔΥΣΚΟΛΩΝ ΚΑΙΡΩΝ...
ΚΟΥΡΑΙΟ ΦΙΛΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ,ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΗΣ ΧΑ,ΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΕΞΩΔΑ ΠΟΛΑ,,ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΩ ΥΓΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η CHARM ,,,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 02:05:06  Εμφάνιση Προφίλ
pliz pliz θ'αθελα να μου το μεταφρασις .thi is automatically generated Delivery status Notification. Delivery to following recipients failed.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 04:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
γειααααααααααααααα σας..!!!! τι μου κανετε φιλοι μου..?? ολα καλα..?? επι της ευκαιριας χρονια πολλαααααααα πρεντι αν κ καθυστερημενα..!! μαγισσουλα μου πως πας με τις εξετασεις..?? :-) ολα καλα γενικα..??? γιατρε παρεμεινες οπως σε ηξερα τοσο καιρο δεν αλλαξες καθοοοολου κ αυτο ειναι καλο γιατι ο καθενας μας εχει τον δικο του ξεχωριστο χαρακτηρα..!!! τι λεει πως τα περνας..?? καλα παιδιαααααα εχω γραψει τελεια εως τωρα..!!! αυριο γραφω κ θα γραψω τελεια παλιιιιιιιιιιιιι..!!! καλα δεν μπορειτε να φανταστειτε την τυχη μου οτι ακριβως εχω διαβασει αυτο εχει πεσει κ ολας αφου αιωρουμουν μες την ταξη απο την χαρα μου..!!! πρεντι θελω να σε ρωτησω κατι λοιπον,υπαρχει καραβι που ταξιδευει για κινα ή που κανεις αλλαγη σ'ενα μερος κ παιρνεις αλλο για να πας κινα..??? κ οχι βρε παιδια δεν παντρευτηκα ή εγινε κατι κακο,απλα δεν ειχα καθοοοοοολου χρονο αυτο το διαστειμα..ηρθε κ η κολλητη μου απο κρητη γιατι σπουδαζει εκει κ το καψαμε λιγο,κ εκεινη γιορταζε την ημερα του αγιου κωσταντινου κ ελενης..ολα τελειαααααααααα..!!!!! ελπιζω να σας βρω το μεσημερι..!!!! καλημεραααααααααααααα..!!!!!! :-) :-) :-)

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 08:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Πολυ καλημερα σας!


Βρε καλως την hanter? WB hanter!

Καταρχας, συγχαρητηρια για την επιτυχη πορεια σου στις εξετασεις! Αντε και με ενα καλο βαθμο (ή καλυτερο απο αυτο που περιμενεις)! Σου ευχομαι να πετυχεις τους στοχους που εχεις θεσει, και ακομα περισσοτερο!

Ευχαριστω για τις ευχες... μην μου στενοχωριεσαι. Οπως λενε και στο χωριο μου, "40 μερες μπακια..." οποτε εχει κερασμα (λενε ετσι οτι οι ευχες για καποιον που γιορταζει, κρατανε για 40 μερες, με αναλογο χρονικο διαστημα για κερασμα )

Και το μεσημερι θα μας βρεις, και το απογευμα και το βραδυ! ειμαστε με το διπλασιο ωραριο (εννιοτε κλεινουμε και 24ωρο) !

Αληθεια ομως, γιατι ανοιξες και εσυ θεμα "Περι Ανεμων και Υδατων"? δεν ειδες οτι μετακομισαμε στο καινουριο?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 08:49:52  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

pliz pliz θ'αθελα να μου το μεταφρασις .thi is automatically generated Delivery status Notification. Delivery to following recipients failed.



Αυτο δημιουργησε αυτοματα Κοινοποιηση καταστασης παραδοσης. Η Παραδοση στους ακολουθους παραληπτες απετυχε!
(μες στις ακρες φιλε μου, αυτο λεει)


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 12:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
χελλοου!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 12:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
hanter... σημερα εδεινες Χημεια ή Λατινικα?
Πως τα πηγες?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 12:34:05  Εμφάνιση Προφίλ
καλημερα ,σε ολους τι γεινετε? συνχαρητιρια hunder και απο μενα,, PRED ευχαριστω για την βοηθεια,, για πες μου τωρα σ'αρεσε κανενα απο τα ανεκδοτα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 12:56:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
hanter... σημερα εδεινες Χημεια ή Λατινικα?
Πως τα πηγες?


Όχι αυτά τα γράφουν οι τυχεροί που δίνουν πανελλήνιες. Η Χάντερ αν δεν κάνω λάθος δίνει τα ίδια με την CHARMED(αλλά γράφει καλυτερα)..

Καλώς την hanter.

quote:
υπαρχει καραβι που ταξιδευει για κινα ή που κανεις αλλαγη σ'ενα μερος κ παιρνεις αλλο για να πας κινα..???
Θες να πας ΚΙΝΑ;; Ηρέμησε δεν είναι τόσο άσχημα τα πράγματα εδώ... Τέλος πάντων άμα θες να πας πρώτη στροφή δεξιά είναι, αρκεί να πάρεις το κανό. Μου θύμισες τώρα μια βλακεία που λέγαμε πριν κάνα μήνα με τον πατέρα μου. Μιλούσαμε για την οικονομία της Κίνας και μου κάνει, τώρα θα φταρνίζονται οι Κινέζοι, και του λέω μπα αν φταρνίζονταν τώρα όλοι μάζι η Ευρώπη θα είχε γεμίσει μύξα χαχα. Αχέμ.. Έχω κάτι κονέ με ανθρώπους που πηγαίνουν συχνά Κίνα αν θες τίποτα τους ρωτάω. Νομίζω με αεροπλάνο πας πάντως παρά με πλοίο. Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο καιρό θα ταξιδεύεις για να φτάσεις. Πάρτε κ κανα καμάκι μαζί σας για να φάτε τίποτα. Και εμβολιαστείτε για τα πάντα αν σκοπεύετε να πάτε ως εκεί με πλοίο.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/05/2010 12:59:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 13:08:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
υπαρχει καραβι που ταξιδευει για κινα ή που κανεις αλλαγη σ'ενα μερος κ παιρνεις αλλο για να πας κινα..???


απευθειας καραβι για Κινα δεν υπαρχει (απο Πειραια), εκτος αν εισαι κοντεϊνερ ... Μονο αν ταξιδεψεις αεροπορικος (συμφερει κιολας πολυ καλυτερα)


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 13:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

καλημερα ,σε ολους τι γεινετε? συνχαρητιρια hunder και απο μενα,, PRED ευχαριστω για την βοηθεια,, για πες μου τωρα σ'αρεσε κανενα απο τα ανεκδοτα?



ωραια ωραια


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 13:24:09  Εμφάνιση Προφίλ
χθες σας αφησα ,τη να κανω ,αργα μπηκα και ολοι αποντεεεεεεεεεες,ουτε γιουρωβιζων δεν ειδα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

Πολυ καλημερα σας!


Βρε καλως την hanter? WB hanter!

Καταρχας, συγχαρητηρια για την επιτυχη πορεια σου στις εξετασεις! Αντε και με ενα καλο βαθμο (ή καλυτερο απο αυτο που περιμενεις)! Σου ευχομαι να πετυχεις τους στοχους που εχεις θεσει, και ακομα περισσοτερο!

Ευχαριστω για τις ευχες... μην μου στενοχωριεσαι. Οπως λενε και στο χωριο μου, "40 μερες μπακια..." οποτε εχει κερασμα (λενε ετσι οτι οι ευχες για καποιον που γιορταζει, κρατανε για 40 μερες, με αναλογο χρονικο διαστημα για κερασμα )

Και το μεσημερι θα μας βρεις, και το απογευμα και το βραδυ! ειμαστε με το διπλασιο ωραριο (εννιοτε κλεινουμε και 24ωρο) !

Αληθεια ομως, γιατι ανοιξες και εσυ θεμα "Περι Ανεμων και Υδατων"? δεν ειδες οτι μετακομισαμε στο καινουριο?


NOVUS ORDO SECLORUM


καλως σας ξανα βρηκα..!!!!!! καταλαθος το εφτιαξα κ δεν ξερω πως να τα σβησω γιατι δεν ειχα καταλαβει οτι τερματιστηκε το αλλο..!! αααααχαχαχαχαχαχαχα..!!!! αα!! ωραια τωρα που κλεινεται 24ωρο σιγουρα θα σας βρισκω..σ'ευχαριστω ποοοοολυ για τις ευχες σου κ σου ευχομαι κ εσενα οτι καλυτεροοοοοοοοο σε οτι κ αν κανεις..!!! αααχαχαχαχχαχα ωραιο,θα σας κερασω βρε αφου γυρναω κ λεω αφου εγραψα καλα θα κανω παρτυυυυυυυ στο τελος σας το λεωωωωωωωωω..!!!! ελπιζω να εχω την ιδια τυχη κ σημερα..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:07:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

καλημερα ,σε ολους τι γεινετε? συνχαρητιρια hunder και απο μενα,, PRED ευχαριστω για την βοηθεια,, για πες μου τωρα σ'αρεσε κανενα απο τα ανεκδοτα?



σ'ευχαριστω πολυυυυ pandi..!!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:12:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
hanter... σημερα εδεινες Χημεια ή Λατινικα?
Πως τα πηγες?


Όχι αυτά τα γράφουν οι τυχεροί που δίνουν πανελλήνιες. Η Χάντερ αν δεν κάνω λάθος δίνει τα ίδια με την CHARMED(αλλά γράφει καλυτερα)..

Καλώς την hanter.

quote:
υπαρχει καραβι που ταξιδευει για κινα ή που κανεις αλλαγη σ'ενα μερος κ παιρνεις αλλο για να πας κινα..???
Θες να πας ΚΙΝΑ;; Ηρέμησε δεν είναι τόσο άσχημα τα πράγματα εδώ... Τέλος πάντων άμα θες να πας πρώτη στροφή δεξιά είναι, αρκεί να πάρεις το κανό. Μου θύμισες τώρα μια βλακεία που λέγαμε πριν κάνα μήνα με τον πατέρα μου. Μιλούσαμε για την οικονομία της Κίνας και μου κάνει, τώρα θα φταρνίζονται οι Κινέζοι, και του λέω μπα αν φταρνίζονταν τώρα όλοι μάζι η Ευρώπη θα είχε γεμίσει μύξα χαχα. Αχέμ.. Έχω κάτι κονέ με ανθρώπους που πηγαίνουν συχνά Κίνα αν θες τίποτα τους ρωτάω. Νομίζω με αεροπλάνο πας πάντως παρά με πλοίο. Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο καιρό θα ταξιδεύεις για να φτάσεις. Πάρτε κ κανα καμάκι μαζί σας για να φάτε τίποτα. Και εμβολιαστείτε για τα πάντα αν σκοπεύετε να πάτε ως εκεί με πλοίο.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/05/2010 12:59:04


καλως σε βρηκα dr..ααααχαχαχαχαχα μην το λες ειναι μια πααααααρα πολυ καλη ιδεα να παμε με κανοε..χμμμμμ..θα το σκεφτωωωωωω..!!!!!! :-))))) δεν θελω να μπω σε αεροπλανοοοοοοοοοοοοοο..!!!!!! οχι βρε γραφω χημεια κ ειναι ευκολααααα..!!!! χιχιχιχι..!!

DARK HUNTER..!!!!

Edited by - hanter on 28/05/2010 14:16:00

Edited by - hanter on 28/05/2010 14:17:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:22:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

hanter... σημερα εδεινες Χημεια ή Λατινικα?
Πως τα πηγες?


NOVUS ORDO SECLORUM


το απογευμα γραφω,εγω εφτα πρεπει να ειμαι σχολειο μεχρι να μας δωσουνε τα θεματα κ τα λοιπα ε!! μεχρι της οχτωμιση εχω τελειωσει..κειμενα γραφω..!!!! κ την δευτερα φυσικη εδω κ αν θα γραψω τελειααααααα..!!! χιχιχιχιχιχι..εχω τετοια χαρααααααααα..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:26:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
η charmed μου γραφει τετοιες ωρες αν κ πιστευω οτι ειδη εχει γραψει..ευχομαι να τα πηγε καλα η κουκλιτσαααααα..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:29:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
καλως σας ξανα βρηκα..!!!!!! καταλαθος το εφτιαξα κ δεν ξερω πως να τα σβησω γιατι δεν ειχα καταλαβει οτι τερματιστηκε το αλλο..!! αααααχαχαχαχαχαχαχα..!!!! αα!! ωραια τωρα που κλεινεται 24ωρο σιγουρα θα σας βρισκω..σ'ευχαριστω ποοοοολυ για τις ευχες σου κ σου ευχομαι κ εσενα οτι καλυτεροοοοοοοοο σε οτι κ αν κανεις..!!! αααχαχαχαχχαχα ωραιο,θα σας κερασω βρε αφου γυρναω κ λεω αφου εγραψα καλα θα κανω παρτυυυυυυυ στο τελος σας το λεωωωωωωωωω..!!!! ελπιζω να εχω την ιδια τυχη κ σημερα..!!!!

DARK HUNTER..!!!!


να το κανονισουμε καποια στιγμη τοτε!



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:44:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
DARK HUNTER..!!!!

HANDET πως κανης ετσι για ενα u+r η ταχητητα της βιασινης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
DARK HUNTER..!!!!

HANDET πως κανης ετσι για ενα u+r η ταχητητα της βιασινης



u+r..?? αεροπλανο εννοεις..?? αν εννοεις αυτο δεν μπαινω με τιποταααααααααα..!!!!! κ ποιος ειπε οτι εγω βιαζομαι..???? οσο πιο αργα τοοοοοοσο καλυτερα γιατι κ κατι να γινει θα κολυμπησω κ θα σωθω αν πεσω απο αερος ομως πως σωνομαι..?????? εκτος κ αν εξοπλιστω με αλεξιπτωτο,ετσι ναιαιαιαιαιαι..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 14:57:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
καλως σας ξανα βρηκα..!!!!!! καταλαθος το εφτιαξα κ δεν ξερω πως να τα σβησω γιατι δεν ειχα καταλαβει οτι τερματιστηκε το αλλο..!! αααααχαχαχαχαχαχαχα..!!!! αα!! ωραια τωρα που κλεινεται 24ωρο σιγουρα θα σας βρισκω..σ'ευχαριστω ποοοοολυ για τις ευχες σου κ σου ευχομαι κ εσενα οτι καλυτεροοοοοοοοο σε οτι κ αν κανεις..!!! αααχαχαχαχχαχα ωραιο,θα σας κερασω βρε αφου γυρναω κ λεω αφου εγραψα καλα θα κανω παρτυυυυυυυ στο τελος σας το λεωωωωωωωωω..!!!! ελπιζω να εχω την ιδια τυχη κ σημερα..!!!!

DARK HUNTER..!!!!


να το κανονισουμε καποια στιγμη τοτε!



NOVUS ORDO SECLORUM


αμεεεεεεεεεεεεεε..!!!!! θα γινει κ αυτο φιλοι μου καποια στιγμη..!!!!!!! στειλε μου στο inbox που ειναι το πρακτωριο σου ή το e-mail του fcb σου αν εχεις..!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 15:06:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
που ειστε βρε..???? γιατι δεν μιλατε..??

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:01:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
u+r..?? αεροπλανο εννοεις..?? αν εννοεις αυτο δεν μπαινω με τιποταααααααααα..!!!!! κ ποιος ειπε οτι εγω βιαζομαι..???? οσο πιο αργα τοοοοοοσο καλυτερα γιατι κ κατι να γινει θα κολυμπησω κ θα σωθω αν πεσω απο αερος ομως πως σωνομαι..?????? εκτος κ αν εξοπλιστω με αλεξιπτωτο,ετσι ναιαιαιαιαιαι..!!!!
Αααα έχουμε προβλήματα εδώ... ακούς εκεί δε μπαίνει σε αεροπλάνο... εγω μπήκα πρώτη φορά 9-10 χρονών και ήμουν μόνος μου! Βέβαια ήταν(δυστυχώς) μόνο μισή ώρα. Απο Αθήνα Ζάκυνθο. Εσύ κοτζάμ γαιδάρα τι φοβάσαι; Όνειδος!

quote:
καλως σας ξανα βρηκα..!!!!!! καταλαθος το εφτιαξα κ δεν ξερω πως να τα σβησω γιατι δεν ειχα καταλαβει οτι τερματιστηκε το αλλο..!! αααααχαχαχαχαχαχαχα..!!!! αα!! ωραια τωρα που κλεινεται 24ωρο σιγουρα θα σας βρισκω..σ'ευχαριστω ποοοοολυ για τις ευχες σου κ σου ευχομαι κ εσενα οτι καλυτεροοοοοοοοο σε οτι κ αν κανεις..!!! αααχαχαχαχχαχα ωραιο,θα σας κερασω βρε αφου γυρναω κ λεω αφου εγραψα καλα θα κανω παρτυυυυυυυ στο τελος σας το λεωωωωωωωωω..!!!! ελπιζω να εχω την ιδια τυχη κ σημερα..!!!!
Κέρασέ μας στις πανελλήνιες τότε είναι που θα αξίζει πραγματικά.. Α και όπως σου είπα. Αν θες να εμπλουτίσεις τις φιλοσοφικές ιστορικές και άλλες γνώσεις σου και δεν ενδιαφέρεσαι να μπεις σε κάποια συγκεκριμένη σχολή πήγαινε θεωρητική κατεύθυνση. Αλλιώς Τχν/κη, θετικη κλασικά.

Άλλη χημεία λέει ο Πρέντι, ο Πρέντι αναφερόταν στις πανελληνίες(εξού και τα λατινικά) αυτά είναι μαθήματα κατεύθυνσης, λυκείου.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/05/2010 16:39:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Estella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:11:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Estella
Καλησπέρα :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:28:25  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΟΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΩΣ ΕΙΝΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ?---------------------------- ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ CHARM TON PRED ----------------------------------KAΙ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΑΕΡΟΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΩ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΕ ΦΟΒΩ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

που ειστε βρε..???? γιατι δεν μιλατε..??

DARK HUNTER..!!!!


εδω ειμαστε... κανουμε δουλιτσα!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:37:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Καλησπέρα :)




Γεια σου Εστελλα! Καλως ηρθες!!!! πως εισαι σημερα?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Estella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:47:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Estella
Είμαι πολύ καλύτερα Predator μου... Ελπίζω η διάθεση μου να φτιάξει ακόμα περισσότερο κατα τη διάρκεια της ημέρας...
Εσείς τι κάνετε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 16:51:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

u+r..?? αεροπλανο εννοεις..?? αν εννοεις αυτο δεν μπαινω με τιποταααααααααα..!!!!! κ ποιος ειπε οτι εγω βιαζομαι..???? οσο πιο αργα τοοοοοοσο καλυτερα γιατι κ κατι να γινει θα κολυμπησω κ θα σωθω αν πεσω απο αερος ομως πως σωνομαι..?????? εκτος κ αν εξοπλιστω με αλεξιπτωτο,ετσι ναιαιαιαιαιαι..!!!!
ΑΝ ΠΕΣΗΣ ΑΠΟ ΑΕΡΟΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΠΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ,ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΣΑΛΑΚΟΘΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ,ΤΑ ΤΙΝΑΖΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΚ,,ΑΝ ΠΕΣΗΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΥΓΟΥΡΑ Θ'ΑΧΗΣ ΣΠΑΣΙΜΑΤΑ,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2010, 17:07:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Είμαι πολύ καλύτερα Predator μου... Ελπίζω η διάθεση μου να φτιάξει ακόμα περισσότερο κατα τη διάρκεια της ημέρας...
Εσείς τι κάνετε;



περα το οτι σκαμε απο τη ζεστη... μια μικρη βαρεμαρα την εχω


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy