ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σας παρακαλώ θέλω μια απάντηση!!!! (Σχετικά με την τράπουλα Deste)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Strange me
Νέο Μέλος

Cyprus
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2011, 17:19:13  Εμφάνιση Προφίλ
Γειά σας....είμαι καινούργιο μέλος και έχω μια απορία! Εδώ και δύο χρόνια ρίχνω την Deste μόνο για εμένα. Αλλά έχω την εξείς απορία: όταν θα ρίξω τα χαρτιά για την ξάδερφη μου η οποία θα είναι εκεί πιος θα ανακατέψει τα χαρτιά? Εγώ που θα τα πώ ή εκείνη που την αφορούν? Σας παρακαλώ απαντήστε! Ευχαριστώ!

Ευχαριστω!!!!

____________________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Σας παρακαλώ θέλω μια απάντηση!!!!
ΣΕ Σας παρακαλώ θέλω μια απάντηση!!!! (Σχετικά με την
τράπουλα Deste)
.
27/01/2011
____________________________________________________________________

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2011, 18:33:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ Σας παρακαλώ θέλω μια απάντηση!!!! ΣΕ Σας παρακαλώ θέλω μια απάντηση!!!! (Σχετικά με την τράπουλα Deste).




=============================================================





Αγαπητέ/ή Strange me, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις των Forums του Esoterica.
Θα ήθελα να σου ευχηθώ να έχεις μια δημιουργική πορεία και γόνιμους διαλόγους.

Σχετικά με την τράπουλα Deste, θα μπορούσες να δεις δύο προϋπάρχουσες συζητήσεις (κλίκαρε στους παρακάτω τίτλους για να μπεις κατευθείαν):

DESTE ΚΑΙ ΤΑΡΩ

deste

Εν γένει, θα ήταν καλό προτού ανοίξουμε κάποιο νέο θέμα να κάνουμε μια Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην οθόνη).
Εκεί μπορούμε να υποβάλλουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει κι εάν κλικάρουμε στην επιλογή Αναζήτησε!, θα βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν υπάρχει κάποια ενεργή, μπορούμε να συνεχίσουμε εκεί ώστε να έχουμε όλες τις παρεμφερείς απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα αλλά και για να αποφεύγουμε την ύπαρξη πολλαπλών θεμάτων που προσεγγίζουν το ίδιο θέμα.

Το θέμα αυτό λοιπόν μπορεί να απενεργοποιηθεί εφόσον η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα παραπάνω θέματα.

Επίσης, θα μεταφερθεί σύντομα στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία .-= Η ΣΟΦΙΑ =-. όπου ανοίχθηκε αρχικά.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1083984
Maintained by Digital Alchemy