ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ συζητήσεις για κοντινό ή μελλοντικό πόλεμο - Νο. 8
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 16:03:23  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ANONIMOS MAXITIS

quote:
ΕΙΣΑΙ ΗΜΙΜΑΘΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ... ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑ,ΕΕΕ ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΑ!!!... ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΠΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΟΥ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΟ AΝΘΡΩΠΟΕΙΔΕΣ!... ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΕΙΣ...ΜΠΑΦΑΚΙΑ!


Συμμαζέψου!

macedon


ΕΝΤΑΞΕΙ,ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 16:04:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

τελικα ανωνυμε δεν ειπες τι παιζει για τι 6/6 ? Χρεωκοπια, σταση πληρωμων?



ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ!!!!ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΚΟΥΣΑ...ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ...ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΗΔΗ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dom1
Μέλος 3ης Βαθμίδας


583 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 16:15:57  Εμφάνιση Προφίλ
τι να μου πουν οι αλλοι, εσυ ειπες για 6/6 ξερεις κατι? Γιατι δεν λες?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 16:46:17  Εμφάνιση Προφίλ
Όσοι μιλάνε για προφητείες και δίνουν ημερομηνίες, εδώ και εφτά χρόνια έχουν γελοιοποιηθεί, τελείως όμως...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2012, 16:50:44  Εμφάνιση Προφίλ
Αμαλία,έχω μερικές κόκκινες κάρτες στο συρτάρι μου!!

Αν σου τελειώσουν,να σου στείλω!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 04:07:38  Εμφάνιση Προφίλ
ANONIMOS MAXITIS εισαι απειρος superduper βλακας .Γιατι ομως δεν ανοιγεις ενα θεμα,εφοσον γουσταρεις να γραφεις στο φορουμ και να γραφεις μονος σου,χωρις να χαλας τα αλλα θεματα?

corgito ergo sumΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 09:09:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
Η ΕΛΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.......!!!!!!!

http://www.greeknation.blogspot.com/2012/05/blog-post_9963.html

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 12:41:20  Εμφάνιση Προφίλ
Μη μου πεις ότι το "σχέδιο του Θεού" ήταν να αυτοκτονήσουν 2.500 Έλληνες, να χάσουμε την εθνική μας κυριαρχία, να καταστραφούμε οικονομικά, να υπάρχει 25% ανεργία και να βρίσκονται στην Ελλάδα 2 εκατομμύρια λαθρομετανάστες.

Ή ο θεός σας είναι όργανο του ΔΝΤ ή εσείς είστε πολύ αφελείς...

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 13:57:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven
quote:

Αμαλία,έχω μερικές κόκκινες κάρτες στο συρτάρι μου!!

Αν σου τελειώσουν,να σου στείλω!!


Να μιλήσω να μην μιλήσω περί επεμβάσεων απ τους admin... δεν θα μιλήσω άσε :) Μια χαρά είμαστε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2012, 23:02:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

ΑNONIMOS MAXITIS. Μπορείς να μου πείς τι επαγγέλεσαι;;



ΤΕΧΝΙΚΟΣ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ Η/Υ...ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΡΩΤΑΣ??



Συνάδελφος;;;;
Όχι ρε γαμώτη μου!!!!
Θα βγάλουμε και κακό όνομα...
Συνάδελφε... έχει χαλάσει το Caps Lock σου;;;
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΕΦΑΛΑΙΑ... ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ... ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;;;
ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ...
(αγανάκτησα!!!)

ΑΜ ΕΠΟΣ ΑΜ ΕΡΓΟΝ 1996-1997 96ΛΜΧΕΘ ΧΙΟΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OmasEpsilon
Μέλος 2ης Βαθμίδας

n/a
216 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 00:19:43  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Μη μου πεις ότι το "σχέδιο του Θεού" ήταν να αυτοκτονήσουν 2.500 Έλληνες, να χάσουμε την εθνική μας κυριαρχία, να καταστραφούμε οικονομικά, να υπάρχει 25% ανεργία και να βρίσκονται στην Ελλάδα 2 εκατομμύρια λαθρομετανάστες.

Ή ο θεός σας είναι όργανο του ΔΝΤ ή εσείς είστε πολύ αφελείς...

macedon


Κανένας Θεός δεν ανάγκασε να αυτοκτονήσουν, να υπάρχει ανεργία, καθώς και μυριούνια αλλοδαπά στοιχεία. Αυτά τα προκαλέσαμε εμείς οι ίδιοι από τον πιο μικρό πολίτη εώς τον πιο μεγάλο πολιτικό. Εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις αγαπητέ το νόημα "σχέδιο του Θεού" διότι πνευματικά είσαι σε πολύ χαμηλό επίπεδο. Όσοι αυτοκτόνησαν ας πρόσεχαν τόσα χρόνια τι ψήφηζαν, αν θέλεις να το θέσω έτσι πιο ωμά. Όσοι διώχνουν από τις δουλειές τους έλληνες, για να πάρουνε τους πακιστανούς και τους μαύρους που είναι πιο φτηνοί εργάτες, θα έρθει και αυτών η ώρα, διότι συμβάλλουν στην αύξηση της ανεργίας. Στα είπα πολύ-πολύ χοντρικά ότι ο Θεός δεν φταίει σε αυτά αλλά ο κακός μας εαυτός. Επειδή υπάρχει Θεός, υπάρχει και αντίχριστος, συνεπώς κάποιες ενέργειες που γίνονται από την ελίτ που κυβερνά αυτό τον κόσμο είναι καθοδηγούμενες από τον αντίχριστο. Το "σχέδιο του Θεού", όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ, είναι να επαναφέρει την τάξη βασιζόμενη στις επιλογές του ανθρώπου. Ό πόλεμος, αν θα γίνει με αυτό τον τρόπο, θα είναι προιόν του ανθρώπου και όχι του Θεού. Αφού δεν θα είμαστε ικανοί να λύσουμε τα προβλήματα μας με την πένα θα την λύσουμε με τον πόλεμο. Σε εκείνο το σημείο θα επέμβει η χάρη του Θεού για να επαναφέρει την τάξη. Η ανθρωπότητα θα έχει φάει το χαστούκι της και θα συνετιστεί. Πρόσεξε όμως... ο αντίχριστος θα εξακολουθήσει να υπάρχει και μετά την αναλαμπή της ορθοδοξίας, άρα ο κόσμος θα κατρακυλήσει ξανά. Μετά την αναλαμπή δικαιολογίες δεν θα υπάρχουν, δεν ήξερα δεν άκουσα. Θα κριθείς....

Υ.Γ. αν θες μπορείς, όπως πάντα άλλωστε, να πιάσεις γραμμή γραμμή από αυτά που έγραψα και να πεις την γνώμη σου.


8 Μαίου, Μέρα μεσημέρι σαν να έσβησε κάποιος τα φώτα και σκοτείνιασε η Τουρκία και όλοι μαζί με μια φωνή, ο εκ πενίας βασιλεύς...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 00:59:38  Εμφάνιση Προφίλ
Joker is the name, Poker is the game...

inside a Spanish Train


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 01:44:01  Εμφάνιση Προφίλ
OmasEpsilon

quote:
Υ.Γ. αν θες μπορείς, όπως πάντα άλλωστε, να πιάσεις γραμμή γραμμή από αυτά που έγραψα και να πεις την γνώμη σου.

Ακόμη κι όταν απαντάω σε ανοησίες, φροντίζω να βάζω κάποιο όριο


macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 02:27:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Επειδή υπάρχει Θεός, υπάρχει και αντίχριστος

Δυσκολεύομαι να κατανοήσω πως προκύπτει το παραπάνω , λίγη βοήθεια παρακαλώ.

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 11:11:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven
quote:

Συνάδελφος;;;;

Τι συνάδελφος.. εγώ έβαλα τα γέλια απ τον τίτλο! λίγο τεχνικός λίγο προγραμματιστής :) Ότι κάτσει :)

Στο θέμα, στην ανάλυση περί θεού και αντίχριστου.. τι να πει κανείς.. Ότι μας βολεύει είναι σχέδιο θεού, ότι δεν μας βγαίνει καλά στην μαγιά είναι υπαιτιότητα του ανθρώπου που ο καλός θεούλης τα αφήνει να συμβαίνουν για να συνετιστούμε και όταν ευχαριστηθεί από την ταινία που βλέπει και του τελειώσουν τα pop corn μπορεί και να επέμβει.
Όντως η ανοησία πρέπει να έχει και ένα όριο και πρέπει να χρησιμοποιούμε και λίγο το μυαλουδάκι μας που και που.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Emerson
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 11:45:03  Εμφάνιση Προφίλ
Ενα ρολοι που οι περισσοτεροι φοραμε δεν φτιαχνεται ετσι απο μονο του και ξαφνικα βρισκεται στον καρπο του χεριου μας, ενας ρολογας καθισε και το εφτιαξε σιγα σιγα,
ετσι και ο κοσμος μας ,η Γη μας δεν φτιαχθηκε απο μονη της, αλλα καποιος, κατι ανωτερο την δημιουργησε, εγω τον λεω Θεο

καλημερα και καλη εβδομαδα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 12:12:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven
quote:

εγω τον λεω Θεο

Μπορείς να το λες και Μήτσο.. όλο αυτό που είπες τι ακριβώς σχέση έχει με τον Χριστιανισμό, τις προφητείες του και τις πεποιθήσεις του?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 12:50:04  Εμφάνιση Προφίλ
Emerson

quote:
ετσι και ο κοσμος μας ,η Γη μας δεν φτιαχθηκε απο μονη της, αλλα καποιος, κατι ανωτερο την δημιουργησε, εγω τον λεω Θεο

Μάλλον για εργολαβική δουλειά μου φαίνεται. Τα χάλια της έχει.
Αν ο θεός σας έφτιαχνε σπίτια, θα ήταν σήμερα άνεργος, αν δεν ήταν στη φυλακή.

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dom1
Μέλος 3ης Βαθμίδας


583 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 13:00:13  Εμφάνιση Προφίλ
Το όραμα ενός μοναχού: "Παιδιά Μου, ετοιμαστείτε για την πρώτη θλίψη..."

http://greeknation.blogspot.com/2012/05/blog-post_3386.html


ετοιμαστείτε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Emerson
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 13:01:58  Εμφάνιση Προφίλ
Λυπαμαι για τον φανατισμο σας , πραγματικα , απο εδω και περα απλα θα παρακολουθω την κουβεντα σας, να ειστε καλα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 13:23:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven
quote:

Λυπαμαι για τον φανατισμο σας , πραγματικα , απο εδω και περα απλα θα παρακολουθω την κουβεντα σας, να ειστε καλα

Σε ρώτησα κάτι συγκεκριμένο καθώς μίλησες για κάτι ανώτερο (για το οποίο μιλάει ΚΑΘΕ θρησκεία και δεν είναι προνόμιο του Χριστιανισμού) και το οποίο είναι άσχετο με την όλη προφητολογία της συγκεκριμένης θρησκείας (για την οποία και υπάρχει αυτό το θέμα και όχι περί της ύπαρξης η μη κάτι ανώτερου γενικά και αόριστα) και κατηγόρησες αμέσως για φανατισμό.
Προφανώς δεν έχεις μάθει να συζητάς ή να υπάρχει αντίλογος πράγμα που σημαίνει πως αν θες να βρεις φανατικούς θα πρέπει πρώτα απ όλα να κοιτάξεις λίγο στον καθρέπτη πριν το παίξεις θιγμένος και κατατρεγμένος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Emerson
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 13:27:27  Εμφάνιση Προφίλ
Craven καλο καλοκαιρι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1759 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 14:41:12  Εμφάνιση Προφίλ
Ας δώσουμε ένα ευκολονόητο παράδειγμα επεξήγησης της έννοιας του φανατισμού...

Αγώνας μεταξύ των ποδοσφαιρικών ομάδων Α και Β.

Συνομιλητές: 3
Ο πρώτος επιμένει έντονα ότι είναι 100% σίγουρο ότι θα κερδίσει η ομάδα Α

Ο δεύτερος επιμένει ομοίως ότι θα κερδίσει 100% η ομάδα Β.

Ο τρίτος επιμένει (ακόμα πιο έντονα αν θέλετε) ότι δεν γνωρίζει ποια από τις δυο ομάδες θα κερδίσει...

Οι πρώτοι δυο είναι φανατικοί.Ο τρίτος για το μόνο που μπορεί να κατηγορηθεί είναι ότι ασχολείται με τους άλλους δυο

Θεωρητικότερος ορισμός του φανατισμού στην επόμενη τάξη-τώρα κουδούνι και διάλειμμα.

Με καλύτερό σου φάε,πιε και νηστικός κοιμήσου.

Edited by - @ΑΜΕΙΝΙΑΣ on 28/05/2012 14:45:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εξαδάκτυλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
78 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 21:10:47  Εμφάνιση Προφίλ
Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΤΕ:


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2012, 21:37:21  Εμφάνιση Προφίλ
Κάτι μου θυμίζει αυτή η "τεχνική" ....


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GEO33
Μέλος 2ης Βαθμίδας


290 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2012, 18:07:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEO33
http://www.youtube.com/watch?v=xWIDKbTPFUc

Στο 38.35 δίνει μια ενδιαφέρουσα ερμηνεία για το 555 (ελέχθη το 1457 + 555 = 2012)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εξαδάκτυλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
78 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2012, 22:52:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ

quote:
ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ:KATI ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ "ΜΠΑΡΟΖΟ"(ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ Η ΑΡΝΗΤΙΚΟ) ΑΥΤΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ.......


ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ;;

http://www.enikos.gr/economy/48615,Trapezikh_enwsh_8elei_o_Mparozo.html

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 01:42:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ;;

http://www.enikos.gr/economy/48615,Trapezikh_enwsh_8elei_o_Mparozo.html


είδα το link που παραθέτεις...

και πού είναι το κακό? Αυτό που λέει ο Μπαρόζο, αν το εννοεί και αν είναι ήδη στα σκαριά είναι μια καθ'όλα θετική εξελιξη!

Αυτό δεν λέγαμε/θέλαμε να γίνει τόσα χρόνια? Τι νόημα θα έχει η ΟΝΕ σαν μια σκέτη νομισματική ένωση (απλά όλοι να χρησιμοποιούν το Ευρώ σαν νόμισμα) αν δεν υπάρχει και το κατάλληλο υποστηρικτικό πλαίσιο?

Κοινό Ευρωομόλογο, κοινή-ενιαία Ευρωπαϊκή εγγύηση καταθέσεων, ασφαλές και αξιόπιστο ενιαίο χρηματοπιστωτικό περιβάλλον, κοινά πανευρωπαϊκά επιτόκια δανεισμού,και αργότερα κοινές συντάξεις, κοινοί μισθοί για την ίδια δουλειά/θέση, κοινοί φόροι, κοινά όρια συταξιοδότησης,
με λίγα λόγια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ οικονομική Ευρωπαϊκή Ενοποίηση, και όχι ο καθένας το κομμάτι του όπως τώρα με Γερμανίες, Αγγλίες, Γαλλίες κλπ, και απλώς να λέμε ότι έχουμε το Ευρώ και είμαστε στην ΟΝΕ (που δεν είναι και όλοι στην τελική...)

Εσύ πού είδες το κακό σε αυτό?
Είπε μια σωστή κουβέντα και ο Μπαρόζο μετά από ένα κάρο μ@λ@κίες που αραδιάζει κατά καιρούς.....



.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 01:51:51  Εμφάνιση Προφίλ
Συγνώμη που απαντώ εγω αντι για τον εξαδακτυλο, αλλα δεν γράφει κάπου οτι ειναι κακο.

quote:
ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ:KATI ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ "ΜΠΑΡΟΖΟ"(ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ Η ΑΡΝΗΤΙΚΟ) ΑΥΤΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ.......

Απλός περιφανευεται για την υποτιθέμενη πρόβλεψη του.

ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 08:09:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Συγνώμη που απαντώ εγω αντι για τον εξαδακτυλο, αλλα δεν γράφει κάπου οτι ειναι κακο.

Sorry guys,
είδα λίγο βιαστικά το post και δεν πρόσεξα τη διατύπωση...

Οντως ο Εξαδάκτυλος τηρεί "ουδέτερη" στάση.

Εν παση περιπτώσει, εγώ όπως εγραψα και πιο πάνω, θεωρώ πολύ θετικό ενα τετοιο γεγονός, αν καταφέρει και πραγματοποιηθεί ποτέ.



.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy