ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ συζητήσεις για κοντινό ή μελλοντικό πόλεμο - Νο. 8
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 01:27:43  Εμφάνιση Προφίλ

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

treptolemus
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 05:00:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Rankett
Εκεί έχω υπηρετήσει (πριν πολλά-πολλά χρόνια), αλλά δε βλέπω τι ακριβώς εννοείς. Μου δόθηκε μια φορά η ευκαιρία να περιπλανηθώ κοντά στο ποτάμι σε κάποια άσκηση αλλά δε νομίζω ότι μπορώ να σχηματίσω άποψη, πέρα από το ότι το τοπίο ήταν ονειρικό. Επίσης, στα υψώματα έξω από την Καρωτή μπορούν να αναπτυχθούν επιλαρχίες αρμάτων κάνοντας δύσκολα τα πράγματα για οποιονδήποτε επιχειρούσε να περάσει από εκεί. Εσύ, τι ακριβώς βλέπεις;

Γνωρίζει κανείς αν οι επιλαρχίες όπως η Δ ΕΑΝ και η 16η ΕΜΑ υπάρχουν ακόμα;



πολύ απλά ότι όλος ο στρατός είναι μαζεμένος εκεί και δεν εισέρχεται τίποτα χωρίς τρομακτικές, υπολογίσιμες απώλειες. Αν ζήσεις τη κατάσταση λίγο, νομίζω ότι καταλαβαίνεις αρκετά πραγματάκια.
Τα τοπία είναι όμορφα απ'άκρη σε άκρη σε τούτη τη χώρα -αλλά γίνονται "άσχημα" αν υπάρχει ανθρώπινος πόνος... με τόσο κόσμο να περνάει τα σύνορα για ένα καλύτερο αύριο.
Όσο Καρωτή συμφωνώ/ 16εμα - μια χαρά, κοντοπαρεάκι με λατ και μκτπ.

many questions, tiring answersΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 10:06:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
quote:

Sesostris:


Ρε ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑ πάτε καλά στα μυαλά σας ? Με προσευχές και λιτανείες θα αντιμετωπίσουμε πιθανή τουρκική εισβολή και μας έχεις πρήξει με κατεβατά προσευχές και μουμιες (αγίων) ?



Η φοβερή κουκλάρα Maria Sharapova


Δηλαδή εσύ πες μας τώρα ότι είσαι ο τελευταίος ρομαντικός που απέμεινε να πιστεύει ακόμα ότι το σάπιο και διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα μαριονετών που μας κυβερνάει, είναι αυτό που από μόνο του θα αντιμετωπίσει την κατάσταση που έρχεται...

Άσε μας ρε φίλε... Πήγαινε καλύτερα στο κρεβατάκι σου να ξαπλώσεις, κλείσε τα ματάκια σου, ονειρέψου την miss Sharapova και συνέχιζε να εξασκείς το αγαπημένο σου "σπορ", ξέρεις εσύ... αυτό που αγαπάει πολύ και ο macedon!, αυτό που από την πολύ χρήση σας έχει κάψει τα μυαλά και έχουν σκοτιστεί οι διάνοιες σας...

Και αστέ εμάς τους "γραφικούς" να αντιμετωπίζουμε την κατάσταση όπως εμείς νομίζουμε... Με τα ΠΝΕΥΜΑΤΟΦΟΡΑ και ΙΕΡΑ όπλα της ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ ΜΑΣ!!!!!



Χείρα Αγίου Ιωάννου Χρυσοστόμου - Βοήθεια μας


Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 10:11:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
quote:

treptolemus:

Θα ήθελα σας παρακαλώ, ιδιαίτερα από τους ειδικούς των προφητειών, όσοι δηλαδή δείχνουν να ασχολούνται και τα έχουν μελετήσει τόσο καιρό, μερικές ημερομηνίες. Υποθέτω ότι θα μπορούσαν να δώσουν ένα μικρό εύρος με ημερομηνίες. Αφού έχουν ασχοληθεί τόσο πολύ με τις προφητείες, σε καθημερινή βάση απ' οτι βλέπω.


<<Υποκριτές, το μεν πρόσωπο του ουρανού ξέρετε να το διακρίνετε, τα σημεία των καιρών, όμως, δεν μπορείτε;>> (Ματθαίος 16:2,3)


Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
treptolemus
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 10:29:41  Εμφάνιση Προφίλ
Μάλλον ...μακάριοι, όχι και υποκριτές βρε καπεταν φεύγα ευτυχώς υπάρχει κόσμος που έχει πρωταγωνιστικό ρόλο σε αυτό. Τεσπά εγώ πάντως ζήτησα κάτι αν δε θες να μου πεις, δε πειράζει. Κι έχεις ασχοληθεί αρκετά απ'οτι βλέπω.

Γιατί άλλαξες θέση στη φωτο?

many questions, tiring answersΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 11:40:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Γιατί άλλαξες θέση στη φωτο?

Για να βάζει ο macedon πιο εύκολα τα συννεφάκια των διαλόγων του.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 12:23:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
ΖΕΙ ΚΥΡΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ


"Σε λίγο καιρό, παιδί μου, ολόκληρη η Ελλάδα και η Κύπρος θα Αναστηθεί! Ο λαός θα τιμάει την Ανάσταση του Κυρίου μας! Και την Κυριακή της Αναστάσεως, μετά τη Λειτουργία της Αγάπης, στους δρόμους των πόλεων θα λιτανεύουν την εικόνα του Αναστάντος Κυρίου μας σε ένδειξη ευγνωμοσύνης για το μεγάλο θαύμα, που θα γίνει στο Έθνος μας".


ΓΕΡΩΝ ΠΑΪΣΙΟΣ: ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΚΥΠΡΟΥ!

http://www.youtube.com/watch?v=xb-kWvqBhKg&feature=player_embedded


Ανάστασιν Χριστού θεασάμενοι, προσκυνήσωμεν άγιον Κύριον, Ιησούν τόν μόνον αναμάρτητον. Τόν σταυρόν σου, Χριστέ, προσκυνούμεν, και τήν αγίαν σου ανάστασιν υμνούμεν και δοξάζομεν· συ γαρ ει Θεός ημών, εκτός σου άλλον ουκ οίδαμεν, το όνομά σου ονομάζομεν. Δεύτε πάντες οι πιστοί, προσκυνήσωμεν τήν του Χριστού αγίαν ανάστασιν· ιδού γαρ ήλθε διά του σταυρού, χαρά εν όλω τω κόσμω. Διά παντός ευλογούντες τόν Κύριον, υμνούμεν τήν ανάστασιν αυτού.


Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 12:25:46  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
Για να βάζει ο macedon πιο εύκολα τα συννεφάκια των διαλόγων του.


Προσωπικά, αυτό δεν μπορώ να το ξέρω. Υπάρχει όμως μια προκλητική ομοιότητα με στιγμιότυπα του κλασικού κινηματογράφου. Μήπως πρέπει τα τα θυμίσω; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 12:27:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
quote:


ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ:


Για να βάζει ο macedon πιο εύκολα τα συννεφάκια των διαλόγων του.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Γέρο-ΝΙΚΟΜΑΧΕ πάλι εδώ...; τι έγινε, σου χάλασε το dildo;


Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ippotis2012
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
199 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 12:47:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ippotis2012
Επίθεση ανταρτών του PKK για 3η φορά στο ίδιο Τούρκικο Τάγμα μέσα σε 48 ώρες!!

Ούτε ανάσα δεν μπορούν να πάρουν οι Τούρκοι με τα κρούσματα λιποταξίας να είναι πλέον ανεξέλεγκτα !


Επίθεση ανταρτών στα σύνορα της Τουρκίας με την συρία του Εργατικού Κόμματος του Κουρδιστάν (PKK) στο τάγμα των συνόρων σήμερα στην ανατολική επαρχία Χακάρι για τρίτη φορά μέσα σε 48 ώρες !

Οι μαχητές επέδραμαν με στόχο την εγκατάσταση του Τάγματος με βαρύ οπλισμό, Η σύγκρουση ξέσπασε μετά από ανταπόδωση πυρών απο Τούρκους στρατιώτες!

Ξεκίνησε μια μεγάλη επειχήρηση να υποστηρίζεται από την Πολεμική Αεροπορία για να συλλάβει τους Αντάρτες

Ένοπλοι επιτέθηκαν στο ίδιο τάγμα δύο φορές τις τελευταίες 24 ώρες, αφήνοντας ένα στρατιώτη νεκρό και πέντε τραυματίες στρατιώτες


http://elnewsgr.blogspot.gr/2012/08/pkk-3-48.htmlΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 13:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ, όπως είχα γράψει και εδώ, ο σκοπός του συγκεκριμένου θέματος δεν είναι η υπεράσπιση ή η επίθεση στον Χριστιανισμό ή σε οποιαδήποτε άλλη θρησκεία.
Οι απαντήσεις σου δεν σχετίζονται καθόλου με το θέμα και με τον σκοπό για τον οποίο αυτό ανοίχθηκε και δεν βοηθούν στην περαιτέρω ανάπτυξή του.

Θα παρακαλούσα λοιπόν τόσο εσένα όσο και τους υπόλοιπους συμμετέχοντες του θέματος να μην συνεχιστεί άλλο αυτή η εκτροπή του θέματος.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 14:20:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
treptolemus
πολύ απλά ότι όλος ο στρατός είναι μαζεμένος εκεί και δεν εισέρχεται τίποτα χωρίς τρομακτικές, υπολογίσιμες απώλειες. Αν ζήσεις τη κατάσταση λίγο, νομίζω ότι καταλαβαίνεις αρκετά πραγματάκια.


Όταν υπηρετούσα εκεί υπήρχε όντως πολύς στρατός, παρά κάποιες ελλείψεις που παρουσιάζονταν στην επάνδρωση των μονάδων. Διάβασα όμως τους τελευταίους μήνες ότι αρκετές μονάδες μετακινήθηκαν ή συγχωνεύθηκαν, αλλά δε γνωρίζω αν αυτό αφορά και τον Έβρο. Γι' αυτό και ρώτησα τι γίνεται σήμερα.

quote:
treptolemus
Τα τοπία είναι όμορφα απ'άκρη σε άκρη σε τούτη τη χώρα -αλλά γίνονται "άσχημα" αν υπάρχει ανθρώπινος πόνος... με τόσο κόσμο να περνάει τα σύνορα για ένα καλύτερο αύριο.


Ναι, συμφωνώ, ο ανθρώπινος πόνος είναι κάτι που δεν έλαβα υπόψην στο προηγούμενο μήνυμά μου. Παρέθεσα απλά τις μνήμες μου από την εποχή εκείνη, τότε που αυτά τα προβλήματα δεν υπήρχαν, τουλάχιστον όχι σ' αυτό το βαθμό.

Όσο για τα τοπία, πράγματι υπάρχει κάθε είδους φυσική ομορφιά στη χώρα αυτή. Αυτή την ομορφιά γνώρισα και στην ιδιαίτερη πατρίδα μου με τα άγρια ψηλά βουνά και τις εύφορες πεδιάδες. Η θέα της περιοχής του ποταμού Έβρου όμως ήταν το κάτι άλλο. Ένιωσα πολύ διαφορετικά, ήταν μια φωνή της φύσης που δεν είχα ξανακούσει. Ίσως να ήταν και αίσθηση της εσχατιάς. Το πρωινό όμως εκείνο του Απριλίου με τα δέντρα να ξεφυτρώνουν μέσα από την ομίχλη σα φαντάσματα στη χορταριασμένη κοιλάδα, θα μείνει για πάντα χαραγμένο στη μνήμη μου.

Είναι πολύ κρίμα που τα σύνορα αυτά έγιναν συνώνυμα της ανθρώπινης τρέλας και δυστυχίας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 14:27:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
quote:

Dying_Incubus:


ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ, όπως είχα γράψει και εδώ, ο σκοπός του συγκεκριμένου θέματος δεν είναι η υπεράσπιση ή η επίθεση στον Χριστιανισμό ή σε οποιαδήποτε άλλη θρησκεία.
Οι απαντήσεις σου δεν σχετίζονται καθόλου με το θέμα και με τον σκοπό για τον οποίο αυτό ανοίχθηκε και δεν βοηθούν στην περαιτέρω ανάπτυξή του.

Θα παρακαλούσα λοιπόν τόσο εσένα όσο και τους υπόλοιπους συμμετέχοντες του θέματος να μην συνεχιστεί άλλο αυτή η εκτροπή του θέματος.


Δεν είμαι εγώ πάντως αυτός που παρεκτρέπει συνήθως την συζήτηση αγαπητέ admin... αλλά οι δαιμονο-υποκινούμενοι πειραστες μου.


Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
treptolemus
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
110 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 15:20:43  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Rankett
Όταν υπηρετούσα εκεί υπήρχε όντως πολύς στρατός, παρά κάποιες ελλείψεις που παρουσιάζονταν στην επάνδρωση των μονάδων. Διάβασα όμως τους τελευταίους μήνες ότι αρκετές μονάδες μετακινήθηκαν ή συγχωνεύθηκαν, αλλά δε γνωρίζω αν αυτό αφορά και τον Έβρο. Γι' αυτό και ρώτησα τι γίνεται σήμερα.

Πάντα γίνονται τροποποιήσεις, αλλαγές και "παραλλαγές", και θα γίνονται. Για τις μονάδες που ρώτησες -μπορώ να σου πω κ ποιες, λεπτομέρειες, αλλά δε ξέρω αν είναι δεοντολογικό, ή να στείλω pm.
Λέω τώρα εγώ, δε ξέρω...


quote:
Rankett
Ναι, συμφωνώ, ο ανθρώπινος πόνος είναι κάτι που δεν έλαβα υπόψην στο προηγούμενο μήνυμά μου. Παρέθεσα απλά τις μνήμες μου από την εποχή εκείνη, τότε που αυτά τα προβλήματα δεν υπήρχαν, τουλάχιστον όχι σ' αυτό το βαθμό.

Ναι το θεώρησα σημαντικό να το αναφέρω, διότι τα έχω πολύ πρόσφατα στο μυαλό μου.
Να σε κοιτούν φοβισμένα άνθρωποι μεσα στη νύχτα, αλλά κυρίως παιδικά μάτια, επειδή είσαι με όπλο στην υπηρεσία σου, είναι κάτι που θα μου μείνει για πάντα. Να κουβαλάς νερά για να τους δίνεις, να συνέλθουν αφού δε φέρνουν απολύτως τίποτα μαζίτους, μέχρι να τους μαζέψει το φορτηγό. Να τρέχεις μέσα στα χωράφια γιατί ...πρέπει να σταματήσεις φουκαράδες, να πετάς πέτρες (ντροπή δε φαντάζεσαι) επειδή ...πρέπει... αλλά κυρίως το "σε επιφυλακή" με τη κάνη στραμμένη σε ανθρώπους...

quote:
Rankett
Όσο για τα τοπία, πράγματι υπάρχει κάθε είδους φυσική ομορφιά στη χώρα αυτή. Αυτή την ομορφιά γνώρισα και στην ιδιαίτερη πατρίδα μου με τα άγρια ψηλά βουνά και τις εύφορες πεδιάδες. Η θέα της περιοχής του ποταμού Έβρου όμως ήταν το κάτι άλλο. Ένιωσα πολύ διαφορετικά, ήταν μια φωνή της φύσης που δεν είχα ξανακούσει. Ίσως να ήταν και αίσθηση της εσχατιάς. Το πρωινό όμως εκείνο του Απριλίου με τα δέντρα να ξεφυτρώνουν μέσα από την ομίχλη σα φαντάσματα στη χορταριασμένη κοιλάδα, θα μείνει για πάντα χαραγμένο στη μνήμη μου.


quote:
Rankett
Είναι πολύ κρίμα που τα σύνορα αυτά έγιναν συνώνυμα της ανθρώπινης τρέλας και δυστυχίας.

Πόσο σωστό αυτό που έγραψες

many questions, tiring answersΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 16:11:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
Ας διαβάσω μιαν ευχή για να διαλυθούν τα κακά πνεύματα του νήματος, που με πειράζουν συνεχώς...


Του Κυρίου δεηθώμεν

Δέσποτα Κύριε Ιησού Χριστέ ο Θεός ημών, ο τα πάντα κρατών και κυβερνών, Άγιος και δεδοξασμένος υπάρχεις. Δι' ο Βασιλεύ των Βασιλευόντων και Κύριε των Κυριευόντων, δόξα Σοι. Ο καθήμενος εν τω φωτί τω απείρω και απροσίτω βροτοίς, διά προσευχής εμού του ταπεινού και αναξίου δούλου Σου, φυγάδευσον τους δαίμονας και κατάργησον τας πονηρίας αυτών, ίνα τα νέφη δώσωσι υετόν επί πάσαν την γην και η γη δώση τα γεννήματα αυτής εν τω καιρώ αυτών, τα δένδρα καρποφορήσωσιν, και οι άμπελοι ευφορήσωσι πλήρεις βοτρύων, αι γυναίκες λυθώσι και ελευθερώσιν από του κακού των μητρών, αυτών και πας ο κόσμος άρχων και αρχόμενος, και πάσα η κτίσις λυθή από παντός δεσμού του δαίμονος. Ο δε δούλος Σου ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΕΥΓΑΣ, συν παντί τω οίκο αυτού και τοις πράγμασι αυτού, λυθήσεται εκ παντός δεσμού σατανικού, μαγείας, μαγγανίας και αντικείμενικής δυνάμεως. Δεόμεθα Σου, Κύριε ο Θεός των Πατέρων ημών, δος, ίνα λυθώσι τα εκ μαγείας, μαγγανίας, βασκανίας και πάσης σατανικής ενεργείας δεσμά αυτού και αφανισθώσι πάντα τα πονηρά έργα, διά της επικλήσεως του Παναγίου Πνεύματος Θεού Σαβαώθ. Αμήν.


Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 16:45:45  Εμφάνιση Προφίλ
troll

quote:
Σε λίγο καιρό, παιδί μου, ολόκληρη η Ελλάδα και η Κύπρος θα Αναστηθεί! (...) το μεγάλο θαύμα, που θα γίνει στο Έθνος μας

Και σε λίγο καιρό ολόκληρη η Ελλάδα χρεωκόπησε, εκχώρησε την εθνική της κυριαρχία και η Κύπρος μπαίνει σε επιτήρηση.

Προφητείες, όχι αστεία!

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 16:59:14  Εμφάνιση Προφίλ

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 17:16:09  Εμφάνιση Προφίλ
D.I

Κάνε κάτι με την υπογραφή του Καπεταν Φευγα,επειδή παραποεί την δική μου.

quote:

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 17:18:36  Εμφάνιση Προφίλ

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2012, 18:42:41  Εμφάνιση Προφίλ


Το λιβανιστήρι είναι όλα τα λεφτά.

All That We See Or Seem Is But A Dream Within A Dream (~Edgar Allan Poe~)

Edited by - Ιαπετός on 26/08/2012 18:58:23

Edited by - Ιαπετός on 26/08/2012 18:58:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2012, 01:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris
quote:
ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
Δηλαδή εσύ πες μας τώρα ότι είσαι ο τελευταίος ρομαντικός που απέμεινε να πιστεύει ακόμα ότι το σάπιο και διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα μαριονετών που μας κυβερνάει, είναι αυτό που από μόνο του θα αντιμετωπίσει την κατάσταση που έρχεται...

Και πως αντιμετωπίζεται κατ' εσέ ρε ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑ η κατάσταση ? Με παπάδες , προσευχές και λιτανείες ? Κάπως έτσι έκαναν και οι θρησκόληπτοι τον Μάϊο του 1453 , και αντί να ανεβούν στα τείχη και να πολεμήσουν μαζεύτηκαν στις εκκλησίες και παρακαλούσαν με προσευχές την παναγία να προστατεύση την Κωνσταντινούπολη από τους Τούρκους . Και σταματάω εδώ για να μη προχωρήσω στον βρώμικο ρόλο του Πατριαρχείου , και μας πάρει η μπόχα .
quote:
ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
Άσε μας ρε φίλε... Πήγαινε καλύτερα στο κρεβατάκι σου να ξαπλώσεις, κλείσε τα ματάκια σου, ονειρέψου την miss Sharapova και συνέχιζε να εξασκείς το αγαπημένο σου "σπορ", ξέρεις εσύ... αυτό που αγαπάει πολύ και ο macedon!, αυτό που από την πολύ χρήση σας έχει κάψει τα μυαλά και έχουν σκοτιστεί οι διάνοιες σας...

Στο "σπόρ" αυτό , αν κρίνω από τις αναρτήσεις σου , είσαι μαίτρ . Έ! να μη σου στερήσουμε και την πρωτοκαθεδρία .


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2012, 01:36:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
Αν ο θεός σας είναι ο ΓΙΑΧΒΕ-ΣΙΝ-ΣΕΝΤΑΙ-ΤΖΕΝΤΑΙ-ΣΙΩΝ-ΜΑΣΤΑΚΟΥΔΟΥΝΑΣ,ΤΌΤΕ ναι!!

Ειναι μια Μεγάλη Σαύρα.



Σύμφωνα με την Ο.Ε.Α.:
Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΛΟΥ ΤΩΝ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΩΝ ΔΑΙΜΟΝΩΝ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΧΒΕ ΣΙΝ ΣΙΩΝ ΣΙΝΑ ΤΖΕΝΤΑΙ ΤΖΟΥΝΤ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΠΑΣΩΝ ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΙΩΝ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΩΝ ΓΗΙΝΩΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΤΟΥΣ ΣΙΝΕΣ-ΚΙΝΕΖOI ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΑΠΟ ΧΗΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΓΑΙΑΣ (ΧΩΜΑ- HOMO SAPIENS)

Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΑΡΧΙΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΑΡΧΙΚΑΚΟΥΡΓΟΣ ΓΙΑΧΒΕ ΣΙΝ ΣΙΩΝ ΣΙΝΑ ΣΕΝΤΑΙ ΤΖΟΥΝΤ ΤΖΕΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΑΛΑΞΙΑΚΗ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑΣ.<Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΑΦΙΧΘΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 1980 ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΡΟΝΟ ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΕΝΟΙ ΑΠΟ 960 ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥ Α,Β,Γ,Δ,Ε, ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ (ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΑ ΜΑΟΥΝΑ ΚΕΑ ΧΑΒΑΗΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΦΙΧΘΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΣΤΡΟΣΚΑΦΗ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟ ΤΙ) ΚΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΝΙΑΝΟΥ ΣΤΟΛΟΥ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΤΩΝ 'ΥΠΕΡΔΥΝΑΜΕΩΝ" ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΝΕΥ ΟΡΩΝ.(ΒΛΕΠΕ ΦΙΛΜ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ ΓΙΑ ΑΦΙΞΗ ΚΑΚΩΝ ΑΝΔΡΟΜΕΔΙΩΝ-ΕΞΩΓΗΙΝΩΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΧΡΟΝΙΑ)


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2012, 11:03:34  Εμφάνιση Προφίλ
Sesostris

Και το κοματάκι για τον Παϊσιο,έχει ενδιαφέρον:

<< ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ''ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ'' ΔΕΝ ΑΡΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΟΓΓΟΛΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΟ ΠΑΙΣΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΤΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΤΩΝ 200.000.000 ΠΟΥ ΠΡΟΦΗΤΕΥΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΙΝΕΖΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΣΙΝΕΣ ΕΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ >>.

Τον κατατροπώσαμε τον Φευγάτο Καπετάνιο!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ippotis2012
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
199 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2012, 12:10:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ippotis2012
Συνεχείς ήττες του τουρκικού στρατού στο Χάκαρι - Η επαρχία ελέγχεται, πλέον, από το ΡΚΚ!!

Eξοπλισμένοι από την Συρία με σύγχρονα συστήματα τηλεπικοινωνιών και ρουκέτες RPG-7 με θερμοβαρικές κεφαλές οι αντάρτες του ΡΚΚ κερδίζουν την μία μετά την άλλη τις μάχες στην επαρχία Χάκαρι στα τουρκο-ϊρακινο-συριακά σύνορα.


Χαρακτηριστικό είναι ότι μέσα σε 24 ώρες επιτέθηκαν τρεις (!) φορές σε στρατόπεδο που έχει ως βάση Τάγμα Στρατοχωροφυλακής.

Όπως παραδέχεται και η Χουριέτ: «Επίθεση στο συνοριακό τάγμα Στρατοχωροφυλακής που βρίσκεται στο χωριό Ομουρλού της περιοχής Σέμντινλι του νομού Χάκαρι, οργάνωσε το ΡΚΚ. Οι στρατιώτες αμέσως ανταπέδωσαν τα πυρά. Το συγκεκριμένο τάγμα της στρατοχωροφυλακής δέχτηκε και χτες δύο φορές επίθεση. Στην επίθεση ένας στρατιώτης σκοτώθηκε και 5 τραυματίστηκαν".

Η επίθεση έγινε με όλμους, ρουκέτες και τυφέκια, όπως και οι προηγούμενες.. Μετά από την επίθεση άρχισε επιχείρηση καταδίωξης των ανταρτών του ΡΚΚ με αεροπορική στήριξη, ενώ αναφέρονται σφοδρές συγκρούσεις σε διάφορα σημεία.

Την ίδια στιγμή άλλη ομάδα του ΡΚΚ διέκοψε την κυκλοφορία στον δρόμο ανάμεσα στο Ντογουμπαγιαζίτ και το Τσαλντιράν, και πυρπόλησαν τρία φορτηγά και έναν εκσκαφέα που εργάζονταν σε έργα για λογαριασμό του τουρκικού Στρατού. Απήγαγαν ένα άτομο, ενώ τραυμάτισαν μια γυναίκα οδηγό που προσπάθησε να διαφύγει. Τα προάστεια του Σεμντινλί εξακολουθούν να είναι υπό τον έλεγχο του ΡΚΚ και οι μονάδες της περιοχές είτε Στρατού είτε Στρατοχωροφυλακής, πολιορκούνται από εκατοντάδες άνδρες που έχουν θέσει υπό κατοχή το μεγαλύτερο μέρος της επαρχίας.

Είναι πραγματικά εντυπωσιακό, αλλά ένα μήνα μετά την έναρξη των επιχειρήσεων από την πλευρά του ΡΚΚ, ο τουρκικός Στρατός αδυνατεί όχι να εξοντώσει τους αντάρτες, αλλά έστω να ανακτήσει το εθνικό έδαφος που έχει χάσει, επιβεβαιώνοντας όσους υποστηρίζουν ότι ο αποκεφαλισμός του συνόλου της στρατιωτικής ηγεσίας από την κυβέρνηση Ερντογάν, έχει προκαλέσει συστημικό πλήγμα στο αξιόμαχο των τουρκικών ΕΔ, ενώ ο εφοδιασμός του ΡΚΚ με νέα όπλα και πυρομαχικά από την Συρία, έχει βελτιώσει στο έπακρο την αποτελεσματικότητά του.

Τμήμα ειδήσεων defencnet.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ippotis2012
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
199 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2012, 16:04:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ippotis2012
Νέα σφαλιάρα απο το ΡΚΚ: Ανατίναξαν τον αγωγό Κιρκούκ-Τσεϊχάν!!!

Σαμποτάζ από ομάδα αγωνιστών του ΡΚΚ κατέστρεψε σημαντικό τμήμα του αγωγού πετρελαίου Κιρκούκ-Τσεϊχάν. Η φωτιά κατασβέστηκε και οι εργάτες προσπαθούν να ψύξουν τον αγωγό διπλής κατεύθυνσης και μήκους 970 χλμ., σύμφωνα με τις ίδιες πηγές.


Αξιωματούχοι της ενεργειακής βιομηχανίας στην Άγκυρα επιβεβαίωσαν ότι η ροή του πετρελαίου έχει σταματήσει και προσέθεσαν ότι δεν είναι ακόμα απόλυτα σαφές πόσο θα διαρκέσουν οι επισκευές. Ένας εκπρόσωπος του υπουργείου Πετρελαίου του Ιράκ ανέφερε ότι η Βαγδάτη έχει αναστείλει τις εξαγωγές λόγω της πυρκαγιάς και αναμένει από την Τουρκία να ανοίξει την δεύτερη σωλήνωση ώστε να ξαναρχίσει η ροή.

«Πληροφορηθήκαμε από τις τουρκικές αρχές ότι μια έκρηξη και κατόπιν πυρκαγιά στον εξαγωγικό πετρελαιαγωγό 40 ιντσών (περίπου 102 εκατοστών) στην τουρκική πλευρά και χρειάστηκε να σταματήσουμε την ροή αργού», δήλωσε ο Άσιμ Τζιχάντ, εκπρόσωπος του υπουργείου, στο πρακτορείο ειδήσεων Ρόιτερς.

«Απαιτούμε οι τουρκικές αρχές να εργαστούν χωρίς καμιά καθυστέρηση για να αποκαταστήσουν την ζημιά γρήγορα και να βοηθήσουν να διακλαδιστεί η ροή στον δεύτερο εναλλακτικό αγωγό 46 ιντσών (περίπου 117 εκατ.) για να εξασφαλιστεί ότι δεν θα υπάρξει άλλη διακοπή στις εξαγωγές του Ιράκ προς το λιμάνι του Τσεϊχάν», πρόσθεσε ο Ιρακινός εκπρόσωπος.

Πρόκειται για αγωγό που μεταφέρει μεταφέρει σχεδόν το ένα τέταρτο του πετρελαίου που εξάγει το Ιράκ, ενώ σύμφωνα με πηγές των υπηρεσιών ασφαλείας και της ναυτιλιακής βιομηχανίας της Τουρκίας, σταμάτησε η φόρτωση στον τερματικό σταθμό στο Τσεϊχάν.

Η αιτία της πυρκαγιάς στον αγωγό, σε ένα σημείο στην επαρχία Σιρνάκ της Τουρκίας, που βρίσκεται κοντά στα σύνορα με το Ιράκ, δεν έχει γίνει ακόμη γνωστή, όμως οι αρχές υποψιάζονται ότι έχει υπάρξει δολιοφθορά, σύμφωνα με πηγές των υπηρεσιών ασφαλείας.

"Πέντε ως δέκα δεξαμενόπλοια περιμένουν για να φορτώσουν αργό στο Τσεϊχάν" είπαν ναυτιλιακές πηγές. Στις δεξαμενές αποθήκευσης βρίσκονται περίπου 500.000 βαρέλια, ποσότητα που δεν επαρκεί για τις δεξαμενές των πλοίων, σύμφωνα με μία από τις πηγές αυτές. Ο αγωγός, μέσω του οποίου εξήχθησαν περίπου 300.000 βαρέλια αργού, κλείνει συχνά λόγω δολιοφθορών. Αυτό είχε συμβεί την 6η Αυγούστου, λόγω φωτιάς που αποδόθηκε σε δολιοφθορά.

Τμήμα ειδήσεων defencenet.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ippotis2012
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
199 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2012, 00:07:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ippotis2012
ΥΠΟ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ PKK ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΝΟΤΙΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΤΟΥΡΚΙΑ! ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΕΡΟΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ ΦΥΛΑΚΙΑ...!!!

ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΔΙΚΕΣ ΑΡΤΗΡΙΕΣ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΚΟΥΡΔΟΥΣ ΑΝΤΑΡΤΕΣ...


Την αποκάλυψη πως το PKK ελέχει όλη τη Νοτιοανατολική Τουρκία σε ακτίνα 400 χιλιομέτρων έκανε ο πρόεδρος του γφιλοκουρδικού κόμματος Ειρήνης και Δημοκρατίας Σελαχαντίν Ντεμίρτας ο οποίος αναφέρει πως ο τουρκικός στρατός φτάνει στα φυλάκια μόνο απο αέρος καθώς όλοι οι δρόμοι είναι υπο τον έλεγχο της κουρδικής οργάνωσης!

"Το PKK ελέγχει την περιοχή εντός Τουρκίας απο το Σεμντίνλι μέχρι την περιοχή Τσουκούρτζα σε μια ακτίνα 300-400 χιλιομέτρων. Ο στρατός το μόνο που μπορεί να κάνει να προμηθεύει τα φυλάκια με ελικόπτερα. Οι δρόμοι , δηλαδή η ξηρά είναι στον έλεγχο του PKK."

Ο Ντεμίρτας ο οποίος έκανε τις δηλώσεις στο Κοινοβούλιο ισχυρίστηκε πως οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις δεν πραγματοποιούν καν στρατιωτιωτικές επιχειρήσεις όπως ανακοινώνονται.

" Για να το κρύψουν αυτό κάνουν διάφορες ψευδείς ανακοινώσεις. Ο νομάρχης της πόλης Χακάρι λέει οτι τελειωσαν οι επιχειρήσεις , μα δεν έγιναν επιχειρήσεις.Το ότι το PKK δεν μπορεί να καταπολεμηθεί αποδείχθηκε με τις μάχες στο Σεμντίνλι που δεν τελείωσαν εδω κια 40 ημέρες."

Οι αποκαλύψεις του προέδρου του φιλοκουρδικού κόμματος ίσως ακούγονται υπερβολικές, όμως η δράση του PKK που πργματοποιεί επιθέσει στα ίδια φυλάκια, σχεδόν κάθε ημέρα και σκάνε νάρκες καθημερινά στους δρόμους δείχνει πως η τουρκική κυβέρνηση δνε λέει την αλήθεια.

http://elnewsgr.blogspot.gr/2012/08/pkk_28.htmlΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SpartianFighter
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2012, 20:16:20  Εμφάνιση Προφίλ
http://www.ipetitions.com/petition/elliniki_aoz/
Στην σελίδα αυτή μαζεύονται υπογραφές για την θέσπιση της ελληνικής ΑΟΖ! Το link προέρχεται από την σελίδα του Νίκου Λυγερού οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν είναι ότι να'ναι! Όποιος συμφωνεί ας υπογράψει!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
troll


87 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2012, 22:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΑΠΕΤΑΝ_ΦΕΥΓΑΣ
Τα γεγγονότα άρχισαν, ξεκινάμε για την Πόλη.......



Το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2012, 00:40:17  Εμφάνιση Προφίλ
Πρός το θαυματουργό Σκήνωμα του Αγίου Εφραίμ:

Συγνώμη Αγιέ μας,αλλά πώς επιτρέπεις στον κάθε φευγάτο να σε περιφέρει στα...κανάλια του διαδικτύου?

Είμαι σίγουρος ότι θα μου απαντήσεις,έστω και με...συννεφάκι!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2012, 00:43:44  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
Nik,μολις κοιμηθεις θα παρεις τις απαντησεις σου απο τον Αγιο Εφραίμ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy