ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 ταρώ (πάλι)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
neli
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2005, 19:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neli
Λοιπόν αγαπητοί μου εσωτεριστές, εριξα τα ταρώ με Ρουνικό Σταυρό και έθεσα μία ερώτηση. Τι πρωτότυπο! Στην θέση 1 που αντιπρωσοπεύει εμένα έτυχε Ο ΚΟΣΜΟΣ, στη θέση 2 που αντιπροσωπεύει τα τυχόν εμπόδια έπεσε Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ, στη θέση 3 που είναι η γνώμη των φίλων έπεσε Η ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ, στη θέση 4 που αντιπροσωπεύει τις ενέργεις του συμβουλευόμενου, δηλ.εμένα έπεσε Η ΔΥΝΑΜΗ (ανάποδη) και στην θέση 5 που είναι το τελικό αποτέλεσμα έπεσε η ΙΕΡΕΙΑ ή ΠΑΠΙΣΣΑ. Ας μου απαντήσει κάποιος έμπειρος και γνώστης του θέματος, το αποτέλεσμα είναι θετικό ή είναι η ιδέα μου;
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 01:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
neli
Καλύτερα θα ήταν, πριν ανοίξεις ένα νέο θέμα, να ελέγξεις πρώτα εάν υπάρχει ήδη ενεργό κάποιο παρόμοιο.
Σε παραπέμπω λοιπόν στο θέμα:

Πιστεύει κανείς στην Ταρώ???
κάνε κλικ^^^^

Το θέμα αυτό που ξεκίνησες, καθώς και το ακριβώς όμοιό του, μεταφέρθηκαν στην κατηγορία .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-. και απενεργοποιούνται.

Επίσης, μπορείς να διαβάσεις κάποια πράγματα σχετικά με τα σύμβολα στην ταρώ στο θέμα:
Τα Σύμβολα στις κάρτες Ταρώ
καθώς και ακόμα περισσότερα, εάν χρησιμοποιήσεις τη λειτουργία της αναζήτησης.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy