ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 16:37:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 5 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ ΕΤΡΕΞΕ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ Ο ΧΑΛΒΑ ΧΩΡΙΣ ΚΕΡΔΟΣ ΚΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΓΚΟΡ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ...........ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΟ ΦΙΛΜ???? 3 ΝΑΙ 3 ..................ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΥΤΑΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΥΤΑΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ........ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΠΟ ΤΡΕΛΛΟΥΣ ΕΩΣ ΒΑΡΕΜΕΝΟΥΣ , ΙΔΕΑΛΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΕΙΡΗΝΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ .......... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ........ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ??????????ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ 10000 ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΛΛΑ 27 28 ?????? ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟΙ ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟΥ ΕΙΣ ΚΑΙΡΟΝ ΕΜΦΑΝΙΖΩΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΕΜΕΙΣ........
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΣΙΜΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΞΕΚΙΝΩ ΟΛΑ


ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΕΓΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ.....ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ..........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 17:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου ΝΙΚΟΝ, καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς...

Οι πολλοί ΘΕΛΟΥΝ να κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου, δεν θέλουν να τους χαλάμε το χουζούρι τους- ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ την αλήθεια...

Εξάλλου είναι γνωστό ότι όσο ποιο πολλά ψέματα λες και τάζεις, τόσο πιο καλά κουμαντάρεις ένα κοπάδι/μαντρί/μάζα...

Οι εξαιρέσεις που δεν ακολουθούν "πειθαρχημένα" το κοπάδι...
στιγματίζοναται. Η ομοιομορφία δείνει ασφάλεια στο "δούλο"

Ο ελεύθερος όμως άνθρωπος σκέφτεται, δεν μασάει ότι τον ταϊζουν οι όποιοι "πληρωμένοι".

Και οι ελεύθεροι -πραγματικά ελεύθεροι- είναι μετρημένοι...
Οι υπόλοιποι νομίζουν απλά πως είναι ελεύθεροι... πως ζουν σε ειρήνη και δημοκρατία...

"Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία"...

Και αυτοί που για τον οποιοδήποτε λόγο έχουν οποιοδήποτε συμφέρον που διακυβέβεται από αυτούς που έχουν τις εξουσίες, πάντα θα υποτάσσονται και πάντα θα πνίγουν τη φωνή τους... (με ελευθερία...???)

Αυτή είναι η νοοτροπία που συντηρεί το σύστημα, αυτή είναι η πραγματικότητα, αυτή είναι η αλήθεια...

Και η αλήθεια πονάει...

Καταλαβαίνω ότι ήδη έχουν πολλά να παλέψουν οι περισσότεροι για να μπορούν να αντέξουν και ένα ακόμη...

Ένα τόσο εξωφρενικό γεγονός-Προτιμούν να ψεματίζουν τον εαυτό τους πως είναι φυσιολογικό-Προτιμούν να μην πιστεύουν στα μάτια τους, προτιμούν να βολεύονται και να καθησυχάζουν το μυαλό τους...

Για να μπορούν να αντέξουν την καθημερινότητα...
Τους καταλαβαίνω.

Αλλά δεν τους συμμερίζομαι.

Και οι ίδιοι είναι οι αιτία της γενικότερης κατάστασης, αφού τροφοθοτούν τη διαιώνηση της και δεν λένε να σηκώσουν το ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ παράστημα και σκήβουν σαν δούλοι, σαν πρόβατα δίχως ίχνος αξιοπρέπειας...

Πιο πολύ μπορώ να συμμεριστώ κάποιον που έψαξε -ερεύνησε και θεώρησε πως δεν τρέχει τίποτε -ασχολήθηκε τουλάχιστον μόνος του...

Παρά οποιονδήποτε ξέρει και δειλιάζει!


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 17:21:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αλήθεια είναι ότι ο ΝΙΚΟΝ έχει δίκιο...
Μας έχουν κοιμισμένους με όσα μας σερβίρουν και το
όποιο ενδιαφέρον για τη φύση, τον άνθρωπο, έχει
συλλεκτική ισχύ πια, καθώς κανείς δεν πιστεύει πραγματικά,
ότι μπορεί να γίνεται κάτι εναντίον μας...
Και εκεί στηρίζονται όσοι κάνουν ότι κάνουν...Στο ότι
κανείς στην ουσία, δεν θα αντιδράσει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 17:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΛΕΩ...ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑΞΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΤΑΞΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΗ..ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟ 3 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 85 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ............

ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΥΧΗ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ....... ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΜΑΘΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ....ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΡΤΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΥΟ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

papadothomakos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
52 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 23:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους papadothomakos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρατήρησα και το θέτω υπόψην σας κάτι στην πρόσφατη βροχή.
Το πρώτο μισάωρο τουλάχιστον τα νερά της βροχής στην άσφαλτο,ήταν σαν σαπουνάδα.Μήπως το παρατήρησε και κάποιος άλλος σε άλλη περιοχή?
Μήπως η βροχή κατεβάζει τα χημικά κατάλοιπα των ραντισμών?

http://gpapadothomakos.googlepages.com/home2

Edited by - papadothomakos on 21/09/2008 23:11:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2008, 02:05:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι, τουλάχιστον εδώ δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο...

Νέο άρθρο σχετικά

"Chemtrails... σε αναμονή εξελίξεων"
http://vickytoxotis.blogspot.com/2008/09/chemtrails_21.html


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2008, 03:03:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μήπως η βροχή κατεβάζει τα χημικά κατάλοιπα των ραντισμών

Καλά το είπες papadothomakos,

Αφού πρώτα μολύνουν τον αέρα, σειρά έχει το έδαφος(υπέργειο και υπόγειο).
Τι καλύτερο λοιπόν απ'τη βροχή που διεισδύει και στα κατώτερα στρώματα της Γής και μεταφέρει οτιδήποτε βλαβερό αλυσιδωτά σε ποτάμια -ωκεανούς-ψάρια(τα οποία είναι τίγκα σε βαρέα μέταλλα και τοξίνες-αν παρακολουθείτε τον ημερήσιο τύπο θα έχετε προσέξει πως κατα καιρούς, βγάζουν στη φόρα αποτελέσματα κρατικών ελέγχων, κραυγαλέων πάντα, για δεσμεύσεις και καταστροφές πολλών τόνων μολυσμένων ψαριών-τα κατά τ'άλλα πλούσια σε Ω3-Ω6 λιπαρά οξέα-ας καγχάσω βροντερά...)
Άρα, για ν'ακριβολογούμε, η βροχή ''κατεβάζει'' Ο'ΤΙ αιωρείται, στο έδαφος για να επιταχύνεται και να εξαπλώνεται η όλη διαδικασία της δηλητηρίασης των πλασμάτων της Γής, σε καθολικό επίπεδο.

Κατ'εμέ, εκτός και αν γεμίσουν όλα τα μέρη της Γής με chembusters-πράγμα που δεν γίνεται- το μέλλον προβλέπεται ζοφερό για όλους μας.

Και επειδή,ο πλανήτης μας, η Γή, μας ανέχεται, περιμένω πότε θα βαρεθεί να μας ανέχεται και τότε, προκειμένου να ''ανακουφιστεί'' μας αφανίσει όλους ανεξαιρέτως(μαζί με τα ξερά και τα χλωρά), χωρίς διακρίσεις.
Και, εδώ που τα λέμε, καλά θα κάνει!!!

Μόνη ελπίδα,(πάλι η Γή δίνει τη λύση), να στροβιλίσει την ανθρωπότητα λίγο πιό γρήγορα ώστε να κάνει επιτέλους αυτό το περιβόητο συνειδησιακό άλμα.
Ή θα ''ξυπνήσουν'' όλοι, ή θα χαθούμε όλοι!

Υ.Γ. Το κρασάρισμα του η/υ μου, την ώρα που έγραφα αυτό το μήνυμα δεν με πτοεί...(απ'τις 01.00 παλεύω με το συγκεκριμένο μήνυμα!)
Μπά, τυχαία είναι όλα...απ'την άλλη όμως:
Ο επιμένων νικά!
Γι'αυτό άλλωστε υπάρχουν και τα format και οι εξωτερικοί σκληροί...
χεχεχε

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

http://www.worldwithoutparasites.com/codsmall.mpeg
http://www.orgonite.info/how-to-make-chembusters.html
http://www.petitiononline.com/261171/petition.html

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2008, 03:59:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ...

ΟΙ ΥΠΟΓΡΑΦΈς ΈΓΙΝΑΝ 60 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...αργά αλλά σταθερά

Να ενημερώσω και όσους δεν το πρόσεξαν, έβαλα-επιτέλους- το θέμα που είχατε ζητήσει σχετικά με τα morgellons, την τρομερή αυτή νόσο, που φαίνεται πως σχετίζεται με τα chemtrails...

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=9946

ολοκληρωμένο το άρθρο με επιπλέον πηγές θα το βρείτε στο μπλογκ μου...

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ...

Δεν έχουν όλοι οι συμπολίτες μας πρόσβαση στο διαδύκτιο, ενημερώστε τους, βοηθίστε τους να υπογράψουν ή τυπώστε την επιστολή από το petition -μαζί και τα ονόματα που ήδη υπέγραψαν- και πάρτε τους κλασική υπογραφή, αναλαμβάνοντας να ενημερώσετε μετά εσείς το petition και κρατώντας τα πρωτότυπα των υπογραφών!!!

ΔΡΑΣΤΕ ΤΩΡΑ!!! ΔΡΑΣΤΕ όσοι και όσο μπορείτε, όπου μπορείτε!

Στείλτε την επιστολή σε σχετικές με την υγεία και το περιβάλλον υπηρεσίες, ζητήστε να βάλουν λινκ στο petition και άλλοι φίλοι ή γνωστοί σας...

ΑΠΛΑ ΔΡΑΣΤΕ! Μέσα και έξω από το ιντερνετ!



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2008, 09:32:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟΞΟΤΗ ΑΝ ΟΙ ΣΥΜΒΟΛΙΤΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ .....ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.......ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 100 ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΝΤΕΣ 200 ΑΝΤΕ 500 ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????....ΕΣΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 000 ΑΤΟΜΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ...........ΑΡΑ ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΚΥΤΑΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΙΟ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΞΥΠΝΟΥΣ...........ΑΝ ΕΓΩ Ο ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑΝ.......ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΙΑΣ ΣΚΕΨΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.........ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?? ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΤΤΑ..... ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΑΝ ΟΧΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ...............ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΛΗΣΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ........ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ....ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΥΤΟ ΑΡΘΡΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ........ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΣΕ ΜΑΣ.....ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ....Η ΔΡΑΣΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2008, 10:30:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου NIKON, εγώ έχω γράψει σε περιοδικά,-ότι έγραψα είναι διαθέσιμο στο μπλογκ μου- σε πληροφορώ πως τα περιοδικά δεν δίνουν δεκάρα για το θέμα. Στην Ελλάδα -όπως και τόσα άλλα, το έκαψαν τ θέμα!

Η συζήτηση εδώ λειτουργεί από το 2005 το Μάη...

Στο εν τω μεταξύ έχω πια μελετήσει από κλιματολογία μέχρι ατμοσφαιρική φυσική για να καταλάβω -πρώτα για μένα φισικά-το γιατί?

Τα παιδιά από το en euranois σγωνίχοναι από το 2006....

Όλοι μας είμαστε σε θέση να μελετήσουμε και να ερευνήσουμε


ως έρχοντε στιγμές πια που κουράζεσαι...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2008, 20:07:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι, τα κατάλοιπα χημικών ή άλλων
ουσιών, φαίνοναι ακόμη και στα αυτοκίνητα.
Πολλές φορές, βλέπουμε το αυτοκίνητο με τη γυναίκα
μου,να έχει σημάδια, κηλίδες, βρώμικο. Ακόμη και
τα τζάμια, που δεν καθαρίζουν εύκολα....
Ότι συβαίνει, λόγω του ελέγχου που έχουν αυτοί που τα ρίχνουν,
σε ΜΜΕ, κυβερνήσεις και αρχές, δεν πρόκειται να κάνουμε
τίποτα, αλλά , καλά θα ήταν να ψάχνουμε γιατί το κάνουν.
Τι θέλουν να πετύχουν;...
Φίλη toxotis,υπομονή, θέλει οικονομία δυνάμεων, θα δούμε
κι άλλα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2008, 21:14:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ότι συβαίνει, λόγω του ελέγχου που έχουν αυτοί που τα ρίχνουν,
σε ΜΜΕ, κυβερνήσεις και αρχές, δεν πρόκειται να κάνουμε
τίποτα, αλλά , καλά θα ήταν να ψάχνουμε γιατί το κάνουν.
Τι θέλουν να πετύχουν;...

Φίλε μου το δυστύχημα είναι αφ' ενος πως μια πολύ μεγάλη μερίδα του κόσμου δεν αντιλαμβάνεται τον έλεγχο που υπάρχει στα όσα αναφέρεις και συμφωνω και αφ' ετέρου, πως αυτοί που ψάχνουμε είμαστε απόσο δείχνει το petition, μάλλον υπερβολικά λίγοι...

Φυσικά και δεν έχω αυταπάτες, στο τι μπορούμε ή ΄όχι να πετύχουμε, αλλά πως αδιαφορούμε ακόμη και στο να ζητήσουμε εξηγήσεις για θέματα που μας αφορούν όλους... μοιάζει σαν έχουμε παραδώσει αμαχητί τα "όπλα"...


quote:
Φίλη toxotis,υπομονή, θέλει οικονομία δυνάμεων, θα δούμε
κι άλλα...

Είπες τη μαγική κουβέντα φίλε μου: και οικονομία δυνάμεων θέλει και να είμαστε προετοιμασμένοι πως θα δούμε κι άλλα να έρχονται...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2008, 10:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΙ.........................ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.......................ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΕΝΩΣΗ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΛΙΓΩΝ.......ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.....ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΧΙΜΟΥΜ ΤΟ 8 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ.....ΕΚΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ 8 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ...........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2008, 17:39:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είμαστε λίγοι σαν παράταξη, αγαπητέ ΝΙΚΟΝ,
αλλά σαν αντίληψη.είμαστε πολλοί, αλλά ...σκόρπιοι,
Πάρα πολλοί άνθρωποι θα ανησυχούσαν
αν άφηναν τον εαυτό τους να προβληματιστεί από ότι
βλέπουν και κάπου καταλαβαίνουν...απλά δεν θέλουν να σκεφτούν....
Κι όταν η ζωή σου είναι γεμάτη απο γεγονότα και δρώμενα,
δεν κάθεσαι να σκεφτείς πολύ, γιατί δεν προλαβαίνεις...
Αφύπνιση χρειάζεται και αυτό πάλι, έτσι, όπως έχουμε γίνει,
δεν μπορεί να υλοποιηθεί, αφού ο πολλές πληροφορίες που έχουμε
κάθες μέρα, δεν αφήνουν να βγάλουμε θέσεις για πολλά απο όσα
συμβαίνουν γύρω μας....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2008, 18:21:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωστά τα λές τρέχα-γύρευε!

Ο ωχαδελφισμός είναι μια έννοια που μας πάει γάντι!

Τι ψάχνεις να βρείς, ψύλλους στ'άχυρα?

Μέχρι να κατσικωθεί κανά morgellon μέσα σου, να σουλατσάρει πέρα-δώθε και τότε ν'αναγκαστείς να το ψάξεις...

Μέχρι τότε λοιπόν έχουμε άλλα προβλήματα ν'αντιμετωπίσουμε!
Είναι απλά θέμα προτεραιοτήτων...

Τα παραπάνω σχόλια είναι γενικευμένη παρατήρηση πρός όλους!

Φίλε NIKON καλά το είπες:ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.....
Προσθέτω: ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 09:23:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είμαστε λίγοι σαν παράταξη, αγαπητέ ΝΙΚΟΝ,
αλλά σαν αντίληψη.είμαστε πολλοί, αλλά ...σκόρπιοι,
Πάρα πολλοί άνθρωποι θα ανησυχούσαν
αν άφηναν τον εαυτό τους να προβληματιστεί από ότι
βλέπουν και κάπου καταλαβαίνουν...απλά δεν θέλουν να σκεφτούν....
Κι όταν η ζωή σου είναι γεμάτη απο γεγονότα και δρώμενα,
δεν κάθεσαι να σκεφτείς πολύ, γιατί δεν προλαβαίνεις...
Αφύπνιση χρειάζεται και αυτό πάλι, έτσι, όπως έχουμε γίνει,
δεν μπορεί να υλοποιηθεί, αφού ο πολλές πληροφορίες που έχουμε
κάθες μέρα, δεν αφήνουν να βγάλουμε θέσεις για πολλά απο όσα
συμβαίνουν γύρω μας....


DHLADH TREXA GYREYE ESY PWS GINETAI KAI MBOREIS NA BGALEIS SYMBERASMA KAI OI ALLOI DEN MPOROYN??? ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ? ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ...ΔΗΛΑΔΗ ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ.........................................ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΥΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΥΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ.......ΤΟ 8 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΠΟΥΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ.....ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ................ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΦΑΓΕ ΔΙΝΕΙΣ 1 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΙΝΕΙΣ 2 ΕΥΡΩ......ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΠΟΥ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 600 ΕΥΡΩ!!!!ΚΑΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ???????ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.....ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟΥΧΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΚ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝ ΣΤΟ ΑΟΡΑΤΟ ΧΑΡΤΙ..........ΚΑΙ ΑΝ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΜΒΟΥΝ ΜΟΡΓΕΛΛΟΝΣ Η Ο ΔΙΑΟΛΟΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΤΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΣΩΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....ΚΑΙ ΑΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 11:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχουν άνθρωποι αγαπητέ ΝΙΚΟΝ που δεν
θέλουν να ξέρουν την πάσα αλήθεια που λέμε...
Προτιμούνε να ζούνε σαν παχυνόμενα ζώα και να
μην τους νοιάζει αν αύριο θα αντιμετωπίζουν χειρότερα
πράγματα από ότι σήμερα.
Ὀταν λες σε άλλους ότι μας ψεκάζουν με χημικά, δεν σε
πιστεύουν και σε θεωρούν φαντασιόπληκτο. Αυ΄το συμβαίνει
γιατί το παραμύθι που τους λένε, πιάνει. Έχει καταναλωτικά
πρότυπα και όλα τα άλλα δεν υπάρχουν. Κι αν υπάρξουν,
δεν θέλουν να τα ξέρουν ή το χειρότερο, θα τα δεχτούν
αδιαμαρτύρητα....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 15:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου θα συμφωνίσω, είναι ακριβώς όπως τα λετε. Πολλές φορές -ακόμη και τώρα με το petition δηλαδή- αναρωτιέμαι γιατί δεν βλέπουν, γιατί δεν διαμαρτύρονται, γιατί δεν κάνουν τίποτα...

"Πονάει" πολύ να το πάρεις απόφαση ότι έτσι είναι... να καταλαβαίνεις πως Δεν θέλουν να ξέρουν, για να μην ξυπνήσουν από το οποιο παραμύθι ζουν... κι ας μην είναι και το καλύτερο παραμύθι...

Θέλει τόλμη να είσαι ελεύθερος και δεν εχουν όλοι αυτή την τόλμη, ιδιαίτερα αν τους έχουν πείσει, πως θα χάσουν κάτι από τα "ψίχουλα"-δικαιώματα που τους έχουν παραχωρίσει ή τους έχουν τάξει...

Και ναι φίλε μου το 8% που δίνεις παραείναι μεγάλο νούμερο...
Στο petition θα έπρεπε να περιμένουμε 800.000/ στα 10.000.000?

Παραείναι ωραίο νούμερο για να είναι αληθινό...
Άντε μερικές χιλιάδες... ίσως χίλιες?...

Εδώ ακόμη ούτε 100 δεν έγιναν...



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 15:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΞΟΤΗ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΩ.....ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ....ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ....ΚΑΙ Ο ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΥΣ ΙΣΧΥΡΟΥΣ ΟΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΤΟ ΠΩ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟΝ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΙΣΧΥΡΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΘΑ ΑΚΟΥΓΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΘΑ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΟΛΙΤΚΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ...............Ο ΚΥΚΛΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥ.....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ DΝΑ ....ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΣΒΕΥΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΥΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΜΗΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΙΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ....ΑΥΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΔΕΙΞΗ ΤΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ ΘΕΛΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ Κ ΤΑΚΤΙΚΗ ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 15:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα μου θύμισες ένα περιστατικό από τα μέρη μου...

Μια κυρία, η οποία εργάζεται στο κατάστημα της συζήγου του Δημάρχου,
έπεσε... θύμα της, καθώς η άλλη τη βούτηξε από το λαιμό να την πνίξει γιατι... είχε νεύρα...

Τι λες ότι έκανε? Τίποτε! για να μη χάσει την 4ωρη απασχόληση...
Ενημέρωσε το Δήμαεχο απλά και συνέχισε να πηγαίνει εκεί κάνοντας η ίδια χαλάκι την "αξιοπρέπεια της"...

Μάλιστα μίγο αργότερα πήγε και στο εξοχικό της για διακοπές...

η κυρία αυτή είναι για μένα το πιο χαρακτηριστικό δείγμα ανθρώπου που οικιοθελώς αφήνεται στα χέρια της οποιαδήποτε εξουσίας με την ελπίδα να γλύψει κανένα κοκκαλάκι "δικαιώματα"...

Έτσι είναι δυστυχώς


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 17:10:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ αγαπητέ ΝΙΚΟΝ, το κύκλωμα είναι κλειστό,
που λένε στα ηλεκτρονικά, δλδ, πολωμένο και δεν
δουλεύει παρά μόο υπέρ τους. Αλλά πιστέυω ακράδαντα
ότι η σύγκρουση συμφερόντων τους, θα μας ελευθερώσει
κι όχι μόνοι μας. Ούτως ή άλλως το παράλογο και εγωπαθές
σχέδιο τους δεν μπορεί να ευοδοθεί....
Από την άλλη, μπορούμε να δούμε την σιγουρία τους απο
την συχνότητα και την έκταση των ψεκασμών τους...
Όλος ο κόσμος ψεκάζεται και κανείς δεν λέει τίποτα!!!
Φαντάσου πόσο ελέγχουν τα πράγματα. Δεν βγαίνει προς τα έξω
τίποτα....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 21:33:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΛΟΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ..ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΙΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΙΛΟΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΘΕΙ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΛΑ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ.........ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΕΛΕΝΧΟΥ ΑΛΛΑ ΔΟΥΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ.....ΕΔΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΕΛΕΝΧΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ????? ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΙΛΙΣΕΙ ΟΦ ΔΕ ΡΕΚΟΡΝΤ ΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ.....ΚΑΠΟΤΕ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Η 17 ΝΟΕΜΒΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΟΙΑΝΟΥΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΞΕΝΟΙ ...ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΙΑΣΑΝ ΣΕ ΩΡΕΣ ΤΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ " ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ " ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΝ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΜΑΧΙΜΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΙ......... ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ..ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΑΠΟΔΕΙΚΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΣ ΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ....ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΕΜΑΣ...........ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΥΠΕΡΜΑΧΟΙ ΚΑΙ ΩΣ ΑΜΦΙΣΒΙΤΙΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ..........ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2008, 23:55:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΜΒΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΟΒΙΣΕΙ ΑΙΣΘΑΝΩΜΑΙ ΔΕΟΣ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ..............ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ.........ΔΥΟ Η ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΚΥΤΑΩ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΣΧΗΜΑΤΙΖΩΝΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕΓΑΛΑ......ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.... ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΝΝΕΦΑ....ΠΟΥ ΑΜΑ ΣΚΕΥΤΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΕΦΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΒΡΕΞΟΥΝ Η ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ Η ΒΡΟΝΤΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΜΠΑΜ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΟΜΒΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ....ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΘΕΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2008, 00:19:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου ΝΙΚΟΝ, πριν από ένα δύο χρόνια είχε γίνει εκπομπή από ένα τοπικό κανάλι, οι οποίοι είχαν μάθει από το ΓΓ Πολιτικής αεροπορίας, πως αυτός γνώριζε, καθώς έπρεπε να υπογράφει το οκ για τις πτήσεις τους...

Ο δημοσιογράφος-παρουσιαστής μου είχε δώσει και το όνομα του...

Το είχα αναφέρει στο 1ο μέρος της συζήτησης τότε, αλλά θεωρώ πως αυτός εκτελεί απλά διαταγές άνωθεν και δεν ήταν σωστό να εμπλακεί ονομαστικά.

Θα ψάξω να βρω τη σελίδα να σου βάλω λινκ...

Επιπλέον οι μέχρι τώρα έρευνες φωτογραφίζουν ΝΑΤΟϊκά αεροπλάνα που μέχρι κάποιο σημείο παλαιότερα σηκώνονταν για ψεκασμούς από Ιταλία, ενώ αργότερα δόθηκε "άδεια" για να σηκώνονται από βάση εντός των συνόρων μας... είχε γίνει λόγος για τη Βάση που ενεπλάκη για κάποια υπόθεση το όνομα του προέδρου του κόμματος της σημερινής αντιπολίτευσης, τότε Υπ. εξωτερικών να έχει υπογράψει -υπάρχουν δημοσιεύσεις στον τύπο, αλλά αδυνατώ να θυμηθώ τι δόθηκε στη δημοσιότητα τότε...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2008, 00:46:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψάχνω εδώ και ώρα και δεν μπόρεσα να εντοπίσω την πληροφορία... μήπως ήταν Υπεύθυνος Κίνησης ή από Κέντρο Ελέγχου... τώρα δεν μπορώ να θυμηθώ... και δεν μπορώ να βρω κατάλληλο συνδυασμό να το ψάξω... αλλά το θυμάμαι


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2008, 22:23:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλήθεια είναι πάντως ότι αυτό που γίνεται,
γίνεται με την άδεια, για να μην πώ την
ευλογία, των κυβερνώντων και των αντιπολιτευόμενων...
Ἅυτό συμβαίνει είτε γιατί οι δικοί μας, μας έχουν πουλήσει, είτε
γιατί δεν μπορούν να κάνουν αλλοιώς, πράγμα που σημαίνει, ότι
αυτό που συμβαίνει με τους χημικούς ψεκασμούς, αποτελεί
συγκεριμένο σχέδιο, που δεν θα σταματήσει. Και φυσικά έπονται
και άλλα. Κρέας κατασκευασμένο στο εργαστήριο...παιδιά απο κύτταρα,
όπως και πειράματα, σαν αυτό με τους ψεκασμούς προκειμένου να μας
κάνουν πιο δεκτικούς...
Όλα αυτά κάτι δείχνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2008, 23:42:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα φυσικά και δείχνουν κάτι!

Αρκεί να έχεις τα μάτια ανοιχτά για να δεις...

Αυτοί που είναι πίσω από κυβρνήσεις, οικονομικά και άλλα καρτέλ, πολυεθνικές, φαρμακευτικές, τράπεζες, εκπαίδευση κτλ -αυτοί δηλαδή που ήταν πάντα- προσπαθούν απεγνωσμένα να κρατήσουν την ανθρωπότητα μέσα στο... λίθαργο, μέσα στο..."μάτριξ", μέσα στο σύστημα που οι ίδιοι έχουν επιβάλλει (και το οποίο φυσικά όλοι είμαστε σε θέση να βλέπουμε πως δεν λειτουργεί υπέρ της ανθρωπότητας, ούτε με βάση το "δίκαιο" και "λογικό"... αφού δεν είναι αυτός ο σκοπός του).

Η εισβολή της "ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ" μέσα στο σύστημα, τους χαλάει τα σχέδια και προσπαθούν να το κρατήσουν πάση θυσία "στεγανό" και την ανθρωπότητα υποταγμένη σε αυτό σε κατάσταση "λίθαργου".

Τα chemtrails είναι ένα από τα πολλά "κόλπα" που χτυπάνε τη δομή του DNA, δείτε πόσα άλλα γύρω μας έχουν στόχο το DNA και θα έχετε πιο πλήρη εικόνα του τι παίζεται. (μικροκυματική ακτινοβολία, fast food, γεννετικά μεταλλαγμένα τρόφιμα, φθόριο, κινητή τηλεφωνία, στρες κ.α. πολλά)

Όσοι λειτουργούν με τη ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ δεν πέφτουν θύματα κανενός από τα κόλπα αυτά, γιατί η ίδια η συνείδηση επιρρεάζει προς άλλη "ανώτερη συχνότητα" το DNA τους. Επιπλέον επειδή όλοι οι άνθρωποι είμαστε συνδεμένοι μεταξύ μας και επικοινωνούμε μέσω του DNA- κάτι σαν αόρατο ίντερνετ- όταν έστω και ένας κάνει την "υπέρβαση" έχει αντίκτυπο και σε όλους τους άλλους...

Αυτό "γράφεται" στο DNA και άλλων ανθρώπων και φτάνοντας ένα συγκεκριμένο αριθμό ανθρώπων, είναι δυνατό να περάσει σε όλους (θυμάστε το πείραμα με τον 100ο πίθηκο?, κάτι αντίστοιχο...

Αυτό προσπαθούν να σαμποτάρουν...

Βέβαια ακόμη "κάνουν" καλό παιχνίδι, αφού η πλειοψηφία λειτουργεί σε "λήθαργο" και πέφτουν εύκολα στα γρανάζια του συστήματος αυτού, το οποίο η ίδια η ανθρωπότητα επέτρεψε να δημιουργηθεί...

Περιμένουμε λοιπόν να φτάσει ο κρίσιμος αριθμός ανθρώπων εν ΣΥΝΥΔΕΙΣΕΙ...



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2008, 01:43:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μιας και μίλησες για dna αντέχει κανείς από εσάς να δεί που ''χωλαίνει'' μέχρι και σε επίπεδο χρωμοσωμάτων?????
Αγαπητή Toxotis εσύ?????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2008, 04:53:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να δω που "χωλαίνω" σε επίπεδο χρωμοσωμάτων?
Με ποιο τρόπο?

Και για ποιό λόγο άραγε να το δω?

Δεν είναι θέμα του "αντέχω" -γιατί όντως "αντέχω", αλλά -προσωπικά μιώντας- βρίσκομαι σε μια φάση... "επανεγγραφής" του dna, από "άλλη motherboard" ή CPU αν θέλεις...

και ο ... νοών νοείτω...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

papadothomakos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
52 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2008, 07:34:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους papadothomakos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου και χθές είχε ψεκασμούς. Από ότι μπόρεσα να διαπιστώσω, όχι σε μεγάλη έκταση όπως την προηγούμενη φορά.
Έχουν περάσει περίπου 20 μέρες ή κάνω λάθος.
Τότε είχαν διάρκεια τρείς μέρες, τώρα μία.
Παρακολουθώ τό φαινόμενο, τα χαρακτηριστικά είναι ίδια.
Ζεστό, και υγρό περιβάλλον, ασχέτως βαθμών, πνιγηρή ατμόσφαιρα και άπνοια.
Ο καιρός συνήθως είναι νότιος έως νοτιοδυτικός.
Πρέπει να έχουμε βοριάδες για να μήν ραντιζόμαστε.
Τα συμπτώματα σέ μένα, κατάπτωση, απενεργοποίηση, έως και ζαλάδες.
Πάλι ακολούθησε βροχή, ασήμαντη βέβαια, και σε άμμεσο χρονικό διάστημα από τόν ψεκασμό.
Ο νοτιάς μεταφέρει τόν αέρα βόρεια, και ότι περιέχει ο αέρας, μήπως επιχειρήται βαθμιαία μεταβολή της θερμοκρασίας, πρός τα πάνω εκεί που εκ φύσεως είναι χαμηλή?

http://gpapadothomakos.googlepages.com/home2

Edited by - papadothomakos on 03/10/2008 07:48:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy