ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2008, 20:36:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΔΙΟΓΕΝΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΗ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ..........ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ........ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑΝ??????????? ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΙΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ...............ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΡΟΚΦΕΛΛΕΡ ΕΤΣΙ?????? ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ.....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΙΠΟΤΑ.......ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΤΟΛΜΟΥΣΑΝΕ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ .........ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΡΑΠΤΟΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2008, 21:04:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟΝ αν και γνωρίζω αρκετά από όσα αναφέρεις... ωστόσο σε κάποια σημεία πάντα καταφέρνεις... σχεδόν να με σοκάρεις.

Ναι οι Ρότσιλντ, οι Ροκφελερ και ΣΙα είναι γνωστές ιστορίες και αργά ή γρήγορα μαθαίνει κανείς γι' αυτούς, αν ψάχνει να μάθει τις αλήθειες.

Αυτό που λες "ισορροπία" είναι επίσης γνωστή ιστορία και δεν μένει κανείς "ανέπαφος" αν ψάχνει τις μεταφυσικές αλήθειες του, την αυτογνωσία ή ακόμη παραπάνω... τη θέωση.

'Ομως παρ' όλ' αυτά η χρήση όλων των παραπάνω πρακτικών και η χρληση χημικών αεροψεκασμών, δεν έχει να κάνει με ισορροπία. Είναι καθαρά προγράμματα της σατανικής διάστασης, εκεί δεν υπάρχει καλό-κακό & ισσοροπία.

Ναι κάποιοι ανίδεοι πετούν τα αεροπλάνα -ποιός ξέρει με τι ψέματα τους έπεισαν πως είναι "για το καλό μας" & ίσως να αισθάνονται και ήρωες ή σωτήρες κι απο πάνω....!-

όμως οι εμπνευστές και οι υποκινητές όλων αυτών των τακτικών -και η μυητική ή τελετουργική αιμοποσία ανήκει στις πρακτικές τους- είναι συνεργοί της σατανικής διάστασης, ταγμένοι στο σατανά...

το "καλό" που πρεσβεύουν είναι μόνο για τον προσυλητισμό και τη "στρατολόγιση" νέου "αίματος" στις τάξεις τους...

Και ναι εδώ είναι η κόλαση εδώ και ο παράδεισος...

΄Σίγουρα όλοι μέσα μας έχουμε γονίδια κακού, λίγο από Χίτλερ και λίγο από Γκάντι... που λέει και μια φίλη, όμως ο μέσος άνθρωπος δε θα έφτανε σε τέτοιου είδους πρακτικές αν είχε Γνώση.

Οι περισσότεροι έχουμε υγιής αναστολές που δε μας επιτρέπουν ούτε να σκεφτούμε τη θυσία ενός βρέφους, πόσο μάλλον την... "αιμοποσία" από αυτό (και μόνο που το γράφω αηδιάζω!)

Δεν υπάρχει θέμα ισορροπίας εδώ, εδώ είναι η κυριαρχία αυτού που λέμε ΚΑΚΟ

(ΥΓ: ότι θα φτάναμε να μιλάμε για τέτοια πράγματα σε συνδυασμό με τα chemtrails ούτε που θα το φανταζόμουν μερικά χρόνια πριν... σήμερα όμως μου φαίνεται σχεδόν αναπόφευκτο...)


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2008, 21:29:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟΞΟΤΗ ... ΘΕΩΡΩ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ.......ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΚΑΚΟ............ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ......... ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ................................................................. ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΤΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟ..........ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ???? ΔΗΛΑΔΗ ΟΚ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 150 ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ...........ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ???ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΟΥΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ.........ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.......... ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΜΗ ΤΟ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΚΠΟΡΕΥΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ???? ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΥΠΟΓΡΑΨΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ....ΑΥΤΟ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.......ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????? ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΕΒΑΖΑΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΞΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΗΘΙΚΗ.................ΤΕΛΟΣ................ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ........ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ.....ΠΟΙΟΣ ΗΘΙΚΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΝΑΙ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ????ΑΡΑ???? ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.........ΠΟΛΥ ΜΑΥΡΟΥΣ.....ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΣ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥΣ????? ΜΑΥΡΟΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?????ΑΡΑ??? ΟΛΟΣ Ο ΥΠΟΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ..ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ?????ΥΠΟΚΟΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ.....ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΟΠΛΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΔΕΙΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ?????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2008, 21:49:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδα αργότερα το 2ο από τα ποστ σου.

Ναι και εδώ θα συμφωνίσω. Ένας έλληνας στην εθνικότητας ή ένας έλληνας στην παιδεία μπορεί να κάνει τέτοιες κινήσεις -παράτολμες πολλές φορές- αλλά στη σημερινή κατάντια... άδικα.

Κανένας πολιτικός δεν πρόκειται να δώσει λύση ή απάντηση στο τι συμβαίνει σχετικά με τα chemtrails. Αν δώσει θα είναι κανένας που μπήκε εκεί μέσα "ανίδεος" για τι βρωμιά που επικρατεί και που "οφείλει" να διαιωνίσει... και το τέλος του θα επέρθει άμεσα...

Θέλει πολλούς τέτοιους Ελληνες στο πνεύμα για να υπάρξει αλλαγή και... που να τους εύβρεις... πόσο είπαμε ήταν το ποσοστό? κάτιτις κάτω από 10?... άστα

αλήθεια ΝΙΚΟΝ, εμείς τι στα κομμάτια κάνουμε?
τι προσπαθούμε τόσα χρόνια? για ποιον και σε ποιον μιλάμε?
υπάρχει περίπτωση να αλλάξουμε κάτι? υπάρχει περίπτωση να σταματήσουμε οτιδήποτε?

πέρα από το γεγονός πως γνωριζόμαστε μεταξύ μας-και είναι ανεκτίμητο να ξέρεις πως δεν είσαι μόνος ή ο μόνος που σκέφτεται έτσι- τι άλλο καταφέραμε,-νουμε?


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2008, 22:01:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν είναι επιβεβλημένο να "σκοτώνει" κανείς όποιον μας κάνει κακό όπως λες... τελειωμό δεν θα είχαμε...

από που να πιάσεις και που να τελειώσεις... από τα φημικά στα τρόφημα, την ασυνειδησία που φτάνει τα όρια του εγκληματος?, από τους γιατρούς-χασάπηδες-γιάπηδες?, από τους απατεώνες? από τους τραπεζίτες?, από που να πιάσεις και που να τελειώσεις... άσε

καταλαβαίνω τι λες, αλλά πιθανολογώ πως μάλλον εμείς οι λίγοι δεν "κάνουμε" για τούτη τη δομή... αφού κανένας άλλος δεν διαμαρτύρεται...

ορίστε δες το άκρων άωτων του θράσσους: 28δις στους αρχικλέφτες τραπεζίτες! και? ξεσηκώθηκε κανείς να πει ε, όχι φτάνει ως εδώ και μη παρέκει?

κι ύστερα έχεις κάτι Λαζοπουλαίους που χαριεντίζονται χαζογελώντας και γελοιοποιώντας τα περί chemtrails... σου μοιάζει εσένα αντίδραση λαού εν πλήρει συνηδήσει... ετούτη? ακόμη να απορούμε για τα αν, μήπως κάτι μας ρίχνουν και παραπαίουμε μισοαποβλακωμένοι?

τι να πω... θα μου πεις γιατί σ' εσένα και σ'εμένα δεν πιάνει... καλό ερώτημα...

ή πιάνει και ποιός ξέρει πως θα αντιδρούσαμε "χωρίς" τη δόση που μας ρίχνουν

ή δεν μας πιάνουν καθόλου...

Κακό σκυλί που λένε...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2008, 00:07:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ....ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΗΝ ΒΙΑ ΑΜΜΕΣΗ ΚΑΙ ΕΜΜΕΣΗ.....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΟΧΙ ΤΟΣΗ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΜΕ ΠΟΙΑΣΕΙ ΠΑΤΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ.....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..............ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ????? ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΝ????? ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ???????ΠΟΣΟΥΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ??? ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ??? ΤΙΠΟΤΑ..ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ......ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΩΣΤΑ....ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΡΙΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ..ΟΧΙ ....ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.....ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΡΑΞΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΡΑΞΗ........ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.....ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΟΦΟΣ ΕΡΧΩΤΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.......ΤΗ ΡΟΗ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΗ......ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ........ΕΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ .....ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ....ΟΧΙ Η ΠΡΑΞΗ ΑΛΛΑ Η ΜΗ ΠΡΑΞΗ......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2008, 00:37:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο και πάλι: Μη πράξη....

Και από την άλλη, να κάνεις ότι λέει η καρδιά σου: άρα και καποιες πράξεις...

Λοιπόν θα σου πω κάτι που είχα πει και παραπάνω:
αυτό ακριβώς κάνω Μη π΄ραξη και πράξη μαζί...

Δεν περιμένω να αλλάξω τίποτε, αλλά κάνω αυτό που λέει η καρδιά μου ΜΙΛΑΩ-ΦΩΝΑΖΩ-ΓΡΑΦΩ... για όλα όσα αντιλαμβάνομαι... γιατί έτσι θέλω και το λεει η καρδιά μου...

Δεν περιμένω τίποτε από αυτό που κάνω. Δεν ελπίζω τίποτε. Απλά είμαι ελεύθερη και δρω όπως νομίζω. Δεν περιμένω συμμετοχή, αναγνώρηση, αμοιβή ή ότι άλλο... Απλά σκέφτομαι, μελετώ και γράφω...

Και είναι ωραία να γράφεις και να μην σου αλλάζουν ούτε μία σειρά!
Είναι ωραία, να γράφεις και να μην περιμένεις τον όποιο εκδότη πότε θα του'ρθει να εκδόσεο, αν θα του'ρθει να εκδόσει οτιδήποτε δικό σου.... αυτή είναι η ελευθερία μέσα από τα μπλογκ...

Επιπλέον, αν κάτι μου αρέσει είναι η ιδέα του Zeitgeist, πως με βάση την "αντοχή" της Γης και με βάση την σημερινή τεχνολογία μπορούμε να χτίσουμε έναν κόσμο δίχως χρήμα-κέρδος-εκμετάλευση, έναν κόμο που θα έχει στο επίκεντρο του τον ΑΝΘΡΩΠΟ...

αν ξεκίναγε το πρότζεκτ, ή αν θα μαζευόμασταν αρκετοί να δοκιμάσουμε ένα τέτοιο πρότζεκτ... εγώ θα ήμουν από τους πρώτους που θα έφευγε για'κει!

(Κρίμα που δεν είναι κόσμος που θα ήθελε κάτι τέτοιο... εγώ με το Λιμπερο, είμαστε να λέμε καμιά κουβέντα στο σχετικό φόρουμ... )

τι να πω, ακόμη και στα βάθη του Αμαζονίου, σε μια φυλή ινδιάνων καλύτερα θα ήταν απ' ότι στο δικό μας..."πολιτισμό της ζούγκλας"...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2008, 11:50:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ......ΕΓΩ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟΤΕΡΟ ΧΩΡΙΟ ΗΤΑΝ 15 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΑΣΧΗΜΟΣ..ΕΚΕΙ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΖΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...........................................................................
.......................................................................
.......................................................................
ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΖΕΙΣ....ΕΤΣΙ ΖΟΥΝΕ Η ΜΑΛΛΟΝ ΖΟΥΣΑΝΕ ΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ...ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΔΑΝΕΙΑ ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2008, 10:26:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΑΖΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ....ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΥΣ ΓΕΡΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ......... ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΡΟΜΟ Η ΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ..........
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2008, 20:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ...........ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ.....ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΙΣ ΜΕΙΟΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ...ΟΠΩΣ Ο ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ.....Ο ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΥΒΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ...ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΔΡΟΜΟΣ ...........ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΙΣ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...........ΑΝ ΛΕΓΑΝΕ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΙΟΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΑΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ.....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΒΑΣΗ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.......ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΠΙΣΙΝΕΣ ...ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΥΣ ΠΙΣΙΝΟΥΣ..........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2008, 16:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ ΒΙΕΤΝΑΜ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΕΙΤΕ ΝΑΡΚΟΜΑΝΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΨΥΧΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΑΛΙΘΗΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ ΕΙΤΕ ΝΕΚΡΑ……Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΟΧΙ ΣΩΜΑ ΜΕ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΜΕ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ….ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΗΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΚΤΑΣΗ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΒΙΕΤΝΑΜ…………ΤΩΡΑ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΜΕ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ…….ΟΙ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΣΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…ΔΗΛΑΔΗ ΟΣΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝΕ………ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΗΛΦ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΓΝΟΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ … ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΙ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΒΟΜΒΑΡΔΙΖΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΛΕΜΕ ΤΟΤΕ???? ΟΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΑ ΑΟΡΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΤΛ ΚΤΛ????...ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΗΣ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΑΣΧΕΤΟ ΚΟΣΜΟ ΑΣΧΕΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗΣ… ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΕΤΗΜΕΝΟ ….ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΒΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ??? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ…………ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΣΕ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΝΤΕΜΟΝΤΕ…..ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΜΟΔΑ ΑΣ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ…..ΟΙ ΜΟΔΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ…..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2008, 17:02:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟΝ φίλε μου, δεν είναι και τόσο "πασέ" οι χημικές ουρές, δεδομένου, ότι είναι χρήσιμες, αν όχι απαραίτητες για την χρήση των κυματων ELF...

Και φυσικά έχεις δίκιο, ότι όταν προχωρίσουν και δεν τους είναι απαραίτητη η χρήση των χημικών αεροψεκασμών, γιατί θα μπορούν πλέον να στοχέυουν με ακρίβεια σε όποιο πληθυσμό επιθημούν δίχως αυτές...

δεν θα έχουμε πλέον να λέμε τίποτα για το προφανές... εκτός και αν γίνουν πολλοί αυτοί που θα αντιλαμβάνονται την πργαματική φύση του ανθρώπινου σώματος: (ηλεκτρομαγνητική) ενέργεια και όχι ύλη! πνεύμα μέσα σε σώμα και όχι σώμα με... κάτι από πνεύμα...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2008, 22:51:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!
Καταρχήν να πώ συγχαρητήρια στην αγαπητή μας τοξότισσα για το blog της!(και πάλι και όσες φορές χρειαστεί...)
Τα νέα τα μάθατε?
Βίκυ μυρίστηκες ποιός ξανάρχισε ν'αρθρογραφεί?
Ο Ίων Μάγγος!
Και πέταξε βόμβα μεγατόνων!(και όχι μόνο μία, πολλές...)
Αν βρείς πάρε το τ.45 του mystery...
Αν το βρείς...
Γιατί όλα συνδέονται...Ξέρεις εσύ...
(κάτι έλεγες για την πραγματική ανθρώπινη φύση...)
Φιλικά...

Edited by - helios2012 on 06/11/2008 22:56:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2008, 01:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναφέρεσε προφανώς στο τεύχος που γράφει για τα morgellons?
Το είχε εντοπίσει ο άντρας μου τότε που είχα γράψει κι εγώ και μου το έφερε.

Ναι είχε καιρό να αρθογραφίσει... και μολονότι κάπως πιο σκληροπυρηνικός από τη χάρη μου, τον συμπαθώ πολύ.

Παρόλο που γράφαμε όμως στις ίδιες εκδόσεις δεν είχα τη χαρά να τον γνωρίσω από κοντά, μολονότι είχε πετάξει από την αρχή η αρχισυντάκτρια μας την ιδέα να μας συστήσει κάποια στιγμή γιατί έβλεπε πως κινούμασταν στο ίδιο μήκος κύματος...

Βέβαια εγώ εδώ και καιρό δεν τους στέλνω πλέον κείμενα και τα γράφω άμεσα στο μπλογκ μου... αν και ίσως με δείτε πάλι σε κάποιο έντυπο... θα δείξει

Αλλά το μπλογκ μου είναι το αγαπημένο μου, εκεί χαίρομαι για κάθε νέο "δημιούργημα" γιατί ξέρω πως πάει άμεσα στους αναγνώστες.

Ξέρω πως κάποιοι άμεσα το διαβάζουν και το διαβάζουν "αχτένιστο" όπως ακριβώς βγήκε... δίχως περικοπές

Ευχαριστώ που σας αρέσει η προσπάθεια μου.

(αν δεν εννοείς εκείνο το τεύχος... θα το ψάξω)


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2008, 01:45:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλλον δεν εννοείς εκείνο... τώρα βλέπω πως ήταν το προηγούμενο αυτό που έλεγα. Θα το πάρω λοιπόν να δω τη "βόμβα"


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2008, 01:49:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στο ιντερνετ, λέει: Ανάστροφη Ομιλία – Η 7η Αίσθηση
Ο φυσιολογικός τρόπος ομιλίας μας είναι η Ανάποδη Γλώσσα!
Του Ίωνα Μάγγου....

Σε αυτό αναφέρεσε προφανώς. Είμαι περίεργη να δω τι γράφει, γιατί με βάση τον τίτλο δεν θα το διάβαζα... ο συγγραφέας όμως είναι πολλά υποσχόμενος...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2008, 03:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Στο ιντερνετ, λέει: Ανάστροφη Ομιλία – Η 7η Αίσθηση
Ο φυσιολογικός τρόπος ομιλίας μας είναι η Ανάποδη Γλώσσα!
Του Ίωνα Μάγγου....
Σε αυτό αναφέρεσε προφανώς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2008, 14:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν... για τους Θεσσαλονικείς...

όπως με ενημέρωσαν, σήμερα στο Εγνατία TV, στις 9μμ, θα έχει εκπομπή με καλεσμένο τοξικολόγο (κ. Κοβάτσης) να μιλήσει...

άντε να δούμε τι θα μας πει...

Τώρα κανονικά δηλαδή ήλιε έπρεπε νας σας πω:

Νοπιολ... αιγ σουτ Σείκινολασσεθ...
σωπό εμ νασωρέμηνε, αρεμής οστ Αίανγε VT, σιστ 9μμ, αθ ειχέ ήμποπκε εμ ονέμσελακ ογόλοκιξοτ (κ. Σηστάβοκ) αν εισήλιμ...

εντά αν εμούδ ιτ αθ σαμ ειπ...

ούφ κουράστηκα! αλλά εδώ που τα λέμε ωραία ακούγετε... να μην πω ότι μου θυμίζει μια γλώσσα... περίεργο...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2008, 19:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ!

Όχι, δεν είναι βαθύς ανεστεναγμός αλλά το ανάστροφό του:

χα χα χα χα χα χα χα! (ή μήπως πάλι όχι???)

@vicky

quote:
Νοπιολ... αιγ σουτ Σείκινολασσεθ...
σωπό εμ νασωρέμηνε, αρεμής οστ Αίανγε VT, σιστ 9μμ, αθ ειχέ ήμποπκε εμ ονέμσελακ ογόλοκιξοτ (κ. Σηστάβοκ) αν εισήλιμ...

εντά αν εμούδ ιτ αθ σαμ ειπ...


Για ν'ακριβολογούμε βέβαια αναφερόμαστε στην ανάστροφη ομιλία και όχι στην ανάστροφη γραφή!(μάλλον υπάρχει διαφορά...)

Βίκυ,κάτι μου λέει πως ακόμα δεν το διάβασες!!!

Υ.Γ. για μαγνητοφώνησε το παραπάνω κειμενάκι...ποιός ξέρει τι θα βρείς...!

Υ.Γ.2: για μένα είσαι το ίδιο σκληροπυρηνική...με διαφορετική απόχρωση...κάτι σε κυανοτριχίτη?,φεγγαρόπετρα?,ρόζ χαλαζία?,φθοριοαπατίτη?,ροδοχρωσίτη?,ροδονίτη?...δεν ξέρω...!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 04:37:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο φυσικά δεν το είχα διαβάσει μέχρι εκείνη τη στιγμή...

Μόλις τώρα το διάβασα.

Για άλλη μια φορά συμπλαίουμε με τον φίλο Ιωνα. Βέβαια προηγήθηκαν πολλά διαβάσματα από διάφορες πηγές και μέχρι πριν ένα μήνα περίπου δεν θα ήμουν σε θέση να τον παρακολουθίσω.

Πράγματι υπάρχει μια βάση τελικά στα όσα λέγονται & γράφονται για τους "ερπετοειδής" και τα συμβιωτικά και απ' ότι δείχνει τελικά "όλα συνδέονται"!

Ναι, όλα τα έκτροπα που συναντάμε, όλη η διαφθορά, η κακία, η υποταγή των επιστημών στο "κακό", η πολυεπίπεδη επίθεση στον άνθρωπο με

  • χημικούς αεροψεκασμούς
  • ασθένειες
  • πολέμους
  • γενετικά όπλα
  • μόλυνση του αέρα
  • μόλυνση του νερού
  • μόλυνση του εδάφους
  • μόλυνση της τροφής
  • φάρμακα
  • χημικά
  • ηλεκτρομαγνητικά κύματα
  • HAARP
  • τεχνολογίες καθημερινής..."αυτοκτονίας"
  • κ.α.

έχουν μία και μοναδική πηγή: Την διεστραμένη σατανική-ερπετοειδή "φάρα"

Έτσι εξηγείται η ταυτόχρονη γενετική φθορά του ανθρώπου, ο εκφυλισμός της υγείας & της νόησης του, παράλληλα με πολιτικές, οικονομικές, θρησκευτικές, "εκπαιδευτικές" στρατιγηκές που τον συνθλίβουν...

Τυχαίνει να ασχολούμαι εντατικά με το διαλογισμό και το πνευματικό μονοπάτι και από τις εμπειρίες μου έχω πεισθεί, τόσο για το "δύκτιο-πλέγμα" που έχουν στήσει, όσο και για την ύπαρξη τους στην 4η διάσταση, όπου λειτουργούν σαν δεσμοφύλακες.

Όμως δεν έχουν δύναμη να μας ελέγξουν αν έχουμε δυνατή πρόθεση. (Γι'αυτό λέω και ξαναλέω ΟΧΙ στο ΦΟΒΟ!) Με το διαλογισμό, σε κατάσταση έκστασης, καταφέρνουμε να διαπερνάμε το matrix... Και να επικοινωνούμε με τον Ανώτερο μας Εαυτό, από την 5η διάσταση.

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι αυτό που γράφει, πως μανατζάρονται τα όνειρα μας, οι εξωσωματικές και οι επιθανάτιες εμπειρίες μας από αυτύς... Πάντα? θα ρώταγα? Ακόμη και στο συνειδητό ονείρεμα? Ακόμη και σε εξωσωματική εμπειρία κατά το διαλογισμό? Ακόμη και κατά τη διάρκεια οραμάτων κατά το διαλογισμό?... Θαρρώ πως όχι. Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν τα καταφέρνουν να μας μανατζάρουν!

(Για όσους μοιάζουν άσχετα τα παραπάνω με το θέμα των αεροψεκασμών... Ένα έχω να πω: Τα Πάντα Συνδέονται!)

Μου άρεσε η προοπτική που δίνει ο Ίωνας
"Προετοιμασείται για ευχάριστες εκπλήξεις, καθώς όταν ο πόλεμος τελειώσει, θα αποκτείσουμε πάλι τα μυαλά και τη μνήμη μας."*

Αμήν και πότε!
Μήπως κατά το 2012??????



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 08:25:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΤΑΝ ΖΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟ 2000 ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ...ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ 2000 ΠΗΡΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ......... ΕΒΑΛΑΝ ΤΟ ΕΥΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΤΕ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΕΙΤΕ ΟΧΙ Η ΑΞΙΑ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ 1/3 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ 1/10 ΚΑΙ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ.......ΑΥΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟ 2012 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ.......ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΚΑΚΗ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ...ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012 ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΟΝΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ .....


ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΥΤΕ ΜΒΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΠΕΜΨΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΡΑΠΤΟ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ Η ΧΡΟΝΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ...ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ...ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΗ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.......ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΟΙ ΑΣΤΡΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 10:02:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ΝΙΚΟΝ ίσως βιάζομαι να χαρώ...

Κάπου διάβαζα πως από το 2018 ξεκινά ο χρυσός αιώνας...
κι αυτό δεν απέχει τριά, αλλά 10 χρόνια σχεδον


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 10:14:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιπλέον, στην 4η διάσταση, δρούμε και εμείς! Απλά δεν το ξέρουμε οι περισσότεροι!

Εκεί βλέπεις π.χ. τα βράδια εκατοντάδες να "κοιμούνται" και να μην ξέρουν ότι εκεί έπρεπε επίσης να είναι ενεργοί... αλλά αυτό προϋποθέτει να είναι συνειδητοί... εδώ δεν είναι συνειδητοί στον (δήθεν) ξύπνιο τους θα είναι στον ύπνο τους????

Εκεί επίσης "δρουν" τα συναισθήματα μας, όπως επίσης και οι "σκέψεις" μας. αυτά δημιουργούν "εγρηγορότα"-"σκεπτομορφές"

Και φυσικά όταν είναι αρνητικές οι σκέψεις και τα συναισθήματα μας, οι "ερπετοειδής" ρουφούν την αγαπημένη τους "αρνητικότητα" ως ενέργεια από τα αντίστοιχα ενεργειακά που δημιουργούμε στην 4η διάσταση...
Γι' αυτό φωνάζω ΟΧΙ φόβο!

Μας αρέσει να μας ρουφούν νύχτα μέρα? Μας "κουμαντάρουν" τη μέρα, μας κουμαντάρουν και τη νύχτα.... μας αρέσει?

Και το γελοίο είναι ότι ενώ όλοι μας αισθανόμαστε αυτό το "ρούφηγμα"... οι περισσότεροι βρίσκουν "γελοίες" τέτοιες τοποθετήσεις...

Τι να πεις... όσο συνειδητοποιημένοι είναι σε σχέση με τους αεροψεκασμούς, αλλά τόσο γνωρίζουν ότι ζουν πράγματι μέσα σε ένα μάτριξ...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 11:13:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟΞΟΤΗ ...OK ΣΟΥ ΑΝΑΘΕΤΩ ΤΟ ΕΞΗΣ .... ΒΡΕΣ ΕΣΥ ΜΙΑ ΩΡΑ Η ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ ΝΑ ΔΙΑΛΟΓΙΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ... ....... ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ Ο ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΡΑΦΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΗ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΕΙΤΕ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ......

ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΔΙΝΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΗ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......


ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΘΙΒΕΤ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.......ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ....

ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟ ...ΕΣΥ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΝΟ........ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ...ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 15:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και βέβαια συμφωνώ!

ας δηλώσουν εδώ κατ' αρχήν την πρόθεση όσοι θέλουν να συμμετέχουν- θα βάλω και σχετικό μύνημα στο μπλογκ μου, ότι έχουμε την πρόθεση να δημιουργήσουμε ομάδα διαλογισμού για τα chemtrails αλλά και γενικότερα -για το ανώτερο καλό όλων, αφού ούτως ή άλλως όλα συνδέονται-

Την ώρα και την ημέρα τη βρίσκουμε στην πορεία με προτάσεις.

Σήμερα μάλιστα πριν από λίγο καθώς βρισκόμουν έξω στην παιδική χαρά με τα παιδιά, εστίασα στον ουρανό με την πρόθεση να δω τον ήλιο, μολονότι μαύρα, λευκα σύννεφα και μείγμα chemtrails κάλυπταν τα πάντα. Κατάφερα λοιπόν να ανοίξω τρύπα αρκετά μεγάλη και να φανεί ο ήλιος. Φαντάσου τι μπορούμε να κάνουμε πολλοί μαζί!

Αλήθεια βρε παιδιά πολύ περίεργη η κατάσταση για 4η συνεχόμενη ημέρα... όλη την ημέρα επικρατεί λευκός βαριά συννεφιασμένος ουρανός -και μαύρα σύννεφα κατά διαστήματα- και
με chemtrails, αλλά και τις τρεις περασμένες νύχτες ο ουρανός ήταν
πεντακάθαρος και ξάστερος! Πως εξηγείται αυτό? Κανονικά δεν θα έπρεπε να είναι και τη νύχτα συννεφιασμένος, αφού και την επομένη η ίδια κατάσταση επικρατεί? Το πρόσεξε κανείς άλλος?



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 15:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν πάλι θέλετε μπορούμε να διαλογιζόμαστε και περισσότερες φορές την εβδομάδα μαζί ή και κάθε μέρα την ίδια ώρα που θα συμφωνίσουμε...

Είμαι πρόθυμη για όποια περίπτωση συμφωνίσουμε


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 15:22:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομίζω αγαπητοί μου πως ήρθε η ώρα ν'απαντήσουμε ΓΙΑΤΙ εμείς δεν επηρρεαζόμαστε απ'τους αεροψεκασμούς κ.τ.λ. σε τόσο μεγάλο βαθμό όπως άλλοι άνθρωποι!
Όσοι αποδέχονται τους ψεκασμούς και γενικότερα τη νοσηρή κατάσταση στην οποία έχει περιέλθει η ανθρωπότητα είναι άτομα με ανήσυχο πνεύμα που ψάχνουν και αμφισβητούν...
Ως τέτοια άτομα λοιπόν, έχουν αναπτύξει μηχανισμούς αυτοάμυνας και εφευρίσκουν τεχνικές και μεθόδους ώστε να προστατεύονται...
Οι περισσότεροι εξ ημών και υμών, ενστικτωδώς κυρίως αλλά και συνειδητά χρησιμοποιούν προστατευτικά όπλα...
Για παράδειγμα πολλοί από μας, τυχαία, έχουμε στα σπίτια μας κρύσταλλους, βότσαλα, φτερά απο παγώνια ή εικόνες που φέρουν κάποιο παγώνι,διακοσμητικά ξυλάκια κανέλας, αγαπάμε τη θάλασσα, τα δελφίνια, μας αρέσει το πιπέρι η μουστάρδα και η δάφνη,οι νυχτερινοί περίπατοι, κ.τ.λ.
Τυχαία όλα αυτά??????
ΟΧΙ!
Όλα αποτελούν εργαλεία προστασίας ειτε τα γνωρίζουμε είτε όχι!
Βέβαια μιας και είμαστε πολυδιαστασιακά όντα, το ασυνείδητό μας, ο βαθύτερος εαυτός, τα γνωρίζει...
Το ξύλο ή ρούφηγμα, το τρώμε ούτως ή άλλως!
Όταν όμως η κατάσταση φτάνει στο απροχώρητο, τότε αναλαμβάνει δράση το ένστικτο και κάνουμε πράγματα πέρα απ'τη λογική!
Αν λοιπόν αρχίσουν όλοι να παρατηρούν τον εαυτό τους και τις ανεπαίσθητες κινήσεις και πράξεις τους, τότε θ'αντιληφθούν πως, δεν κάνουν τιποτε άλλο παρά να θωρακίζονται απέναντι σε αόρατους(πρός το παρόν) κινδύνους και επιθέσεις...
Κάποιοι βέβαια, έχοντας ψάξει, τα κάνουν συνειδητά!
Έτσι λοιπόν, γνωρίζουν πως να διατηρούν την ενέργειά τους σε ικανά επίπεδα ώστε να μπορεί ο οργανισμός τους ν'ανταπεξέλθει σε αντίξοες συνθήκες.
Το πεσμένο ανοσοποιητικό των περισσότερων ανθρώπων οφείλεται στην έλλειψη επαρκούς ενέργειας.Είναι αποτέλεσμα...
Όσοι, μέσω διαφόρων μεθόδων και τεχνικών, εξισσορροπούν τα επίπεδα της ενέργειάς τους, δεν έχουν πρόβλημα με το ανοσοποιητικό τους και δεν επηρεάζονται απ'τους ψεκασμούς.
Όσοι δε, έχουν περίσσεια ενέργειας τη χρησιμοποιούν για ''άλλα'' πράγματα όπως,αστρικά ταξίδια κ.τ.λ.
Δυστυχώς οι περισσότεροι βρισκόμαστε στο ρελαντί, ίσα ίσα που αναπνέουμε...
Σκεφτείτε το...
Παρατηρήστε το περιβάλλον γύρω σας και τις πράξεις σας...
Θ'ανακαλύψτε πολλά ''τρελά''!

Αγαπητέ Nikon,
Πολύ καλή η ιδέα σου αλλά...
Αν ο καθένας από μας δεν φροντίσει πρώτα τα του εαυτού του, δύσκολα θα μπορούσε να βοηθήσει τους άλλους.
Πρώτα δρούμε σε ατομικό επίπεδο(θωρακιζόμαστε-ισχυροποιούμαστε-γινόμαστε ετοιμοπόλεμοι) και μετά, όντας έτοιμοι, συνασπιζόμαστε!
Αλλιώς μας παίρνει η μπάλα όλους!
Με εννοάς???
Ή πιστεύεις ότι αν ορίσουμε μια συγκεκριμένη ώρα για διαλογισμό, δεν θα παρεισφρύσουν ''ανεπιθύμητοι'' και θα τα κάνουν όλα μπάχαλο???
Πρός το παρόν, οτιδήποτε οργανωμένο, είναι και καθοδηγούμενο...
Γνωρίστε τον εαυτό σας και τις δυνάμεις σας και μετά τα λέμε ''αλλού''!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 17:59:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητέ Nikon,
Πολύ καλή η ιδέα σου αλλά...
Αν ο καθένας από μας δεν φροντίσει πρώτα τα του εαυτού του, δύσκολα θα μπορούσε να βοηθήσει τους άλλους.
Πρώτα δρούμε σε ατομικό επίπεδο(θωρακιζόμαστε-ισχυροποιούμαστε-γινόμαστε ετοιμοπόλεμοι) και μετά, όντας έτοιμοι, συνασπιζόμαστε!
Αλλιώς μας παίρνει η μπάλα όλους!
Με εννοάς???
Ή πιστεύεις ότι αν ορίσουμε μια συγκεκριμένη ώρα για διαλογισμό, δεν θα παρεισφρύσουν ''ανεπιθύμητοι'' και θα τα κάνουν όλα μπάχαλο???
Πρός το παρόν, οτιδήποτε οργανωμένο, είναι και καθοδηγούμενο...
Γνωρίστε τον εαυτό σας και τις δυνάμεις σας και μετά τα λέμε ''αλλού''!


Σε εννοώ εγώ και απόλυτα μάλιστα.
δεν είχαμε σκοπό να δώσουμε λεπτομέριες εδώ. Σίγουρα θα εισερχόντουσαν ανεπιθύμητοι. Κι εγώ ένιωσα μετά μια τέτοια "ανησυχία" και σκέφτηκα πως αρκούσε εάν δεν θα "μπάζαμε" κανέναν άγνωστο μας προς το παρόν... για να γνωρίζουμε τη συμβατότητα των ενεργειών μας...

Συμφωνώ πως δεν είναι η περίοδος της ομαδικότητας, αλλά της ατομικής εσωστροφής και της αυτογνωσίας.

Θαρρώ πως έστω και λίγοι θα μπορούσαμε να δοκιμάζαμε...
Όμως ίσως να είναι και καλύτερα να γίνει στο μέλλον, όταν όπως λες θα έχουμε "γνωρίσει τον Εαυτό" μας καλά...

Θα δείξει...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 18:07:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό το είδατε?

http://www.youtube.com/watch?v=4a0HIKXIqdg


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2008, 18:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.
Βικυ, 4η διασταση φανταζομαι εννοεις το υποσεινηδητο μας. Οι ερπετοειδεις δηλαδη δρουν και μας επηρεαζουν μεσα απο εκει, ετσι;
Ξαναφανταζομαι, οτι δεν εχουν υλικη υποσταση;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1855469
Maintained by Digital Alchemy