ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Προγραμμα μετατροπης λεξεων σε λεξαριθμους
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
VIKING
Πλήρες Μέλος

Germany
1034 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 00:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VIKING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου cylight οταν μπορεσεις στειλε μου και εκεινο το προγραμμα με
τους λεξαριθμους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 00:59:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε CyLight βρήκα πρόσφατα ένα λεξικό αρχαίας ελληνικής (περίπου 7ΜΒ μαζί με τα crack). Δεν ξέρω βέβαια πόσο καλό είναι μια και δεν το έχω ψάξει πολύ.
Αν σε ενδιαφέρει ενημερωσέ με μέσω μέιλ να στο ανεβάσω στο σίτε ή κάτι. (Το ίδιο ισχύει και για σένα φίλε Cube )


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GuessWho
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Anguilla
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 02:31:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GuessWho  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημέρα σε όλους...

Μπράβο Cylight...το ανάποδο το έκανες..?

Μπορείς να μετατρέψεις το 1731 σε λέξη?


Για να γινει αυτο νομιζω οτι ειτε πρεπει να υπαρχει μια τεραστια βαση δεδομενων και οταν εισαγουμε τον αριθμο να μας βγαζει τις αντιστοιχες λεξεις ειτε να ψαχνει συνδυασμους αριθμων που να βγαζουν το αθροισμα αυτο και να δημιουργει λεξεις απο μονο του.Αλλα θα βγαινουν χιλιαδες συνδυασμοι και πολλες λεξεις δεν θα υπαρχουν καν.
Επειδη ασχολουμαι και γω με κομπιουτερικά(2 ετος ειμαι) δωστε μου τα φωτα σας.

Master Of Puppets
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 02:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα ηθελα και εγω το προγραματακι.
αν μπορεις cylight να μου το στειλεις!

http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3 Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 02:35:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ' ευχαριστώ πολύ. Θα περιμένω το μήνυμά σου.


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 03/01/2004 00:43:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 12:21:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φιλε μου cylight οταν μπορεσεις στειλε μου και εκεινο το προγραμμα με τους λεξαριθμους.

Φιλε VIKING, σημερα θα το ανεβασω στο ιντερνετ, θα στειλω μηνυμα στον φιλο Zadok και οταν το κατεβασει και μου πει οτι ολα ειναι οκ, θα γραψουμε το URL εδω.

quote:
Φίλε CyLight βρήκα πρόσφατα ένα λεξικό αρχαίας ελληνικής (περίπου 7ΜΒ μαζί με τα crack). Δεν ξέρω βέβαια πόσο καλό είναι μια και δεν το έχω ψάξει πολύ.
Αν σε ενδιαφέρει ενημερωσέ με μέσω μέιλ να στο ανεβάσω στο σίτε ή κάτι. (Το ίδιο ισχύει και για σένα φίλε Cube )

Φιλε Silverwolf, αν εχεις το URL θα ηταν καλυτερα (για να μην σπαταλας και εσυ τον χρονο σου), αν δεν το εχεις τοτε θα σου στειλω με προσωπικο μυνημα πως να το ανεβασεις στον λογαριασμο που εχω φτιαξει για τον φιλο Zadok.

quote:
Για να γινει αυτο νομιζω οτι ειτε πρεπει να υπαρχει μια τεραστια βαση δεδομενων και οταν εισαγουμε τον αριθμο να μας βγαζει τις αντιστοιχες λεξεις ειτε να ψαχνει συνδυασμους αριθμων που να βγαζουν το αθροισμα αυτο και να δημιουργει λεξεις απο μονο του.Αλλα θα βγαινουν χιλιαδες συνδυασμοι και πολλες λεξεις δεν θα υπαρχουν καν.
Επειδη ασχολουμαι και γω με κομπιουτερικά(2 ετος ειμαι) δωστε μου τα φωτα σας.

Φιλε GuessWho, αυτο ακριβως κανει το πραγμαμμα. απλα τωρα (προς το παρον) η βαση δεδομενων ειναι μικρη (περιπου 2000 λεξεις). Αν βρω καποιο λεξικο (ηδη 2 φιλοι προσπαθουν να μου στειλουν) τοτε αυτο που λες θα γινετε με το προγραμμα αφου ειναι ηδη γραμμενος ο κωδικας για να κανει αυτη τη μετατροπη (λεξεις σε αριθμους και αριθμους σε λεξεις). Βαζεις ας πουμε τον αριθμο 1234 και το προγραμμα ψαχνει στη βαση δεδομενων για ολες τις λεξεις με αυτον τον λεξαριθμο.

quote:
θα ηθελα και εγω το προγραματακι. αν μπορεις cylight να μου το στειλεις!

Φιλε ΤΥΦΕΩΝΑΣ, σημερα θα ελεγξει ο φιλος Zadok το προγραμμα και αν ολα ειναι οκ, θα σας στειλω το URL!

quote:
Σ' ευχαριστώ πολύ. Θα περιμένω το μήνυμά σου.

Φιλε μου, σημερα θα στα στειλω ολα, απλα δεν εχω χρονο τωρα. το απογευματακι ομως θα τα εχεις!


Σας ευχαριστω ολους,
Μιχαλης.

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 15:44:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχω το URL Cylight οπότε περιμένω email .


"For the strength of the wolf is the pack and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 17:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν έχω το URL Cylight οπότε περιμένω email .


σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα φιλε μου.

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2003, 23:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα αρχεια ειναι ηδη στο ιντερνετ.

μπορειτε να τα παρετε απο τη διευθυνση www.1asphost.com
Member Login: Lexiko
Password: 1234567

υπαρχει ενα φαιλ "οδηγιες" αφου κατεβασετε ολα τα αρχεια ανοιξτε το και διαβαστε το.

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 19:56:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παντως μονο το τεχτ μπορεσα να κατεβασω!


http://www.bet-with-me.gr/ghiolvas.mp3 Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ ΓΚΙΟΛΒΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 20:30:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ΤΥΦΕΩΝΑ,

τα υπόλοιπα είναι files, που σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις κλικ πάνω σ' αυτά, να τα ανοίξεις και να κατεβάσεις ένα - ένα τα αρχεία από μέσα.

Το 'κανα και πέτυχε!

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 03/01/2004 00:43:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 00:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητέ ΤΥΦΕΩΝΑ,

τα υπόλοιπα είναι files, που σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις κλικ πάνω σ' αυτά, να τα ανοίξεις και να κατεβάσεις ένα - ένα τα αρχεία από μέσα.

Το 'κανα και πέτυχε!


το εχεις δουλεψει? πως σου φανηκε?

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/12/2003, 16:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ CyLight,

συγγνώμη για την αμέλειά μου να σου απαντήσω. Φίλε μου, όπως έγραψα, έχω κατεβάσει το προγραμματάκι σου, αλλά δυστυχώς δεν βρήκα χρόνο να το δουλέψω.

Επιφυλάσσομαι όμως και θα σ' ενημερώσω...


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 03/01/2004 00:42:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2003, 20:14:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν καποιος κατεβασε το προγραμμα και το χρησιμοποιησε θα ηθελα να ακουσω καποιες σκεψεις - παρατηρησεις.

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kskpatra
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2003, 20:19:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kskpatra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για σας και από εμένα .
Λιπών κατευθείαν στο ζουμί …
Επειδή έχω φτιάξει και εγώ μία εφαρμογή σε access και θέλω να την μοιραστώ μαζί σας θέλω μία μικρή βοήθεια.
1) όταν συναντάμε το ΣΤ στην μέση μίας λέξης το υπολογίζουμε σαν 6 ή σαν Σ + Τ.
2) Έχω λέξεις της νέας ελληνικής σε μορφή .doc, .txt, .xml και σε μορφή access (65.000 λήμματα) το πρόβλημα μου είναι ότι η νέα ελληνική γλώσσα δεν βασίζετε πάνω σε μαθηματικά αλλά πάνω στην βλακεία μας (παραφέρομε). Το θέμα είναι που θα βρούμε λεξικό σε μία από τις παραπάνω μορφές της Αρχαίας Ελληνικής Γλώσσας.

Πρόταση : Γιατί δεν δημιουργούμε μία σελίδα που εκεί να τοποθετεί ο καθένας την γνώμη του και τα αποτελέσματα από έρευνες που κάνουμε.

Αυτά όποιος θέλει απευθείας επικοινωνία kskpatra@yahoo.gr


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 17:00:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1) κατα τη γνωμη μου, το μετραμε σαν σ+τ αρα 500, ο λογος ειναι οτι το στιγμα ή διγαμμα ειναι εντελως διαφορετικο (και σε προφορα και σε γραφη) απο το στ.
2) μπορεις να μου το στειλεις (τη βαση δεδομενων σου ή τα αρχεια που αναφερεις)? το δικο μου μπορεις να το κατεβασεις απο τη σελιδα που εγραψα πιο πανω. αν θελεις μπορεις να ανεβασεις και το δικο σου προγραμμα για να το κατεβασω και να του ριξω μια ματια.

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kskpatra
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 12:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kskpatra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

1) κατα τη γνωμη μου, το μετραμε σαν σ+τ αρα 500, ο λογος ειναι οτι το στιγμα ή διγαμμα ειναι εντελως διαφορετικο (και σε προφορα και σε γραφη) απο το στ.
2) μπορεις να μου το στειλεις (τη βαση δεδομενων σου ή τα αρχεια που αναφερεις)? το δικο μου μπορεις να το κατεβασεις απο τη σελιδα που εγραψα πιο πανω. αν θελεις μπορεις να ανεβασεις και το δικο σου προγραμμα για να το κατεβασω και να του ριξω μια ματια.

Το δικό μου πρόγραμμα είναι μία εφαρμογή στην access.
Θα το ανεβάσω μέσα σε τρεις μέρες.
Εκεί θα βρεις και τις καταχωρίσεις του λεξικού.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΡΓΩ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
139 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 00:07:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΡΓΩ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να μάθω σε ποιόν αριθμό αντιστοιχεί το Ρ και σε ποιό το Υ (νομίζω οτι αντιστοιχεί στο 400 αλλα δέν είμαι σίγουρη...)

Ευχαριστώ

"Αργώ" γιατί δεν βιάζομαι
και η Ψυχή μου λαχταρά πάντα ταξίδια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2003, 21:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Θα ήθελα να μάθω σε ποιόν αριθμό αντιστοιχεί το Ρ και σε ποιό το Υ (νομίζω οτι αντιστοιχεί στο 400 αλλα δέν είμαι σίγουρη...)

Ευχαριστώ


Ρ = 100
Υ = 400

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kskpatra
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2003, 22:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kskpatra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα κατάφερα ανέβασα την εφαρμογή. Επειδή είναι λίγο μεγάλη (γύρο στα 4mB) κατεβαστέ την από την διεύθυνση http://briefcase.yahoo.com/kskpatra " target="_blank"> http://briefcase.yahoo.com/kskpatra
Περιμένω σχόλια.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 14:19:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τα κατάφερα ανέβασα την εφαρμογή. Επειδή είναι λίγο μεγάλη (γύρο στα 4mB) κατεβαστέ την από την διεύθυνση http://briefcase.yahoo.com/kskpatra " target="_blank"> http://briefcase.yahoo.com/kskpatra
Περιμένω σχόλια.

δεν υπαρχει κανενα αρχειο εκει!

Δεν πειράζει άγνωστε φίλε, τι και αν έχουμε το ίδιο ονοματεπώνυμο και σε παρεξήγησαν όπως λες?
Το e-mail μου το άλλαξα, έβαλα και υπογραφή να το βλέπουν. Το όνομα μου δυστυχώς(!!!) δεν γίνετε να το αλλάξω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimsot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 00:33:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ftp://ftp.otenet.gr/pub/pc/winsite/win95/txtutil/TextCa13.zip

Φιλε cylight εχω ενα προγραμμα που πιστευω θα σε βοηθισει μπορεις να το κατεαβεις απο την παραπανω διeυθυνση

ειναι shareware kai λεγεται text catch 1.3

ισως εχεις παρατηρηση οτι πολλα προγραμμα δεν σε αφηνουν να κανεις copy/paste τα δεδομενα τους (πχ λεξικα,τηλ. καταλογοι κτλ)
με αυτο το πραγραμμα δεν εχεις τετοια προβληματα μπορεις πχ να κανεις μια αναζητηση σε ενα λεξικο και να κανεις copy/paste απειρες λεξεις

Φιλικα dimsot

ελπιζω να βοηθεισα γεια χαρα


ΠΑΝ ΔΕ ΑΥ ΤΟ ΓΙΓΝΟΜΕΝΟΝ ΥΠ' ΑΙΤΙΟΥ ΤΙΝΟΣ ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ. (ΠΛΑΤΩΝ)
dimsot

Edited by - dimsot on 03/01/2004 00:37:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 00:41:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ dimsot,

σ' ευχαριστούμε κι εμείς! Μήπως μπορείς να μας ενημερώσεις αν τρέχει σε οποιοδήποτε λογισμικό; (Win 98, XP ή άλλο;)



"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimsot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 00:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια ασχετη ερωτηση το animated gif που εχω στην υπογραφη μου φαινεται η οχι?


ΠΑΝ ΔΕ ΑΥ ΤΟ ΓΙΓΝΟΜΕΝΟΝ ΥΠ' ΑΙΤΙΟΥ ΤΙΝΟΣ ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ. (ΠΛΑΤΩΝ)
dimsotΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimsot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 00:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε zadok σε win 95,98,ME τρεχει σιγουρα

σε xp δεν ξερω


ΠΑΝ ΔΕ ΑΥ ΤΟ ΓΙΓΝΟΜΕΝΟΝ ΥΠ' ΑΙΤΙΟΥ ΤΙΝΟΣ ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ. (ΠΛΑΤΩΝ)
dimsotΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 00:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι!

Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα και κάθομαι και διορθώνω τώρα...


(μήπως είδες την ερώτησή μου πιο πάνω; )


"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 00:54:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ταυτόχρονα γράφαμε!!!

Σ' ευχαριστώ!



"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 07:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ftp://ftp.otenet.gr/pub/pc/winsite/win95/txtutil/TextCa13.zip

Φιλε cylight εχω ενα προγραμμα που πιστευω θα σε βοηθισει μπορεις να το κατεαβεις απο την παραπανω διeυθυνση

ειναι shareware kai λεγεται text catch 1.3

ισως εχεις παρατηρηση οτι πολλα προγραμμα δεν σε αφηνουν να κανεις copy/paste τα δεδομενα τους (πχ λεξικα,τηλ. καταλογοι κτλ)
με αυτο το πραγραμμα δεν εχεις τετοια προβληματα μπορεις πχ να κανεις μια αναζητηση σε ενα λεξικο και να κανεις copy/paste απειρες λεξεις

Φιλικα dimsot

ελπιζω να βοηθεισα γεια χαρα


Σ'ευχαριστω φιλε, θα το κατεβασω να το δω. Ευχαριστω για την βοηθεια, αυτες τις μερες ισως ανεβασω την βαση δεδομενων και το προγραμμα μου στην σελιδα www.bydesignwebsights.com/ellashistory

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyLight
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Russia
519 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 00:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyLight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχετε βρει καποιο λεξικο?
Το εχει δοκιμασει καποιος το προγραμματακι?

http://www.bydesignwebsights.com/ellashistory
Η πραγματική Ελληνική ιστορίαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimsot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
241 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 17:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε cylight στο λεξικο της magenta που το δοκιμασα δουλευει


ΠΑΝ ΔΕ ΑΥ ΤΟ ΓΙΓΝΟΜΕΝΟΝ ΥΠ' ΑΙΤΙΟΥ ΤΙΝΟΣ ΕΞ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ. (ΠΛΑΤΩΝ)
dimsotΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy