ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Τεχνικά θέματα των Forums, Προβλήματα-Λύσεις
 Test "Area51" -- Δοκιμές για υπογραφές, εικόνες κ.λπ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 59
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
oo7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 16:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους oo7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ωραια ! και εσυ αφου δεν ξεχωρισες το αστειο από το σοβαρο προσβαλεις τη
νοημοσυνη οχι μονο τη δικια σου αλλα και των υπολοιπων
-σιγουρα η αμαλια καταλαβε το αστειακι αλλα αυτο ητανε η αφορμη
-μπορει και να τις ειπες –βγαλτον εξω γιατι με ζαλιζει (λεμε τωρα δεν ξερω)
αφαιρωντας το λογο από καποιον και εκβιαζοντας την απολογια του
ειναι κατι που προσβαλει εσας και μονο
καλυτερα να με πεταγε μια και καλη απ εξω η να μου εστελνε μειλ
ο παραπανω εκβιασμος ταιριαζει σε αυτους που τον δεχοντε και σε αυτους
που τον ασκουν
οταν η αμαλια μου ειπε πως δεν εχει ορεξη για κατι τετοια ειχα σκοπο
να το σεβαστο και να σταματησω
αυτο που μου προξενησε εντυπωση ηταν οτροπος που διαχειρηστικες
το ζητημα γατος!
ετσι εσπεψα να του πω να προσεχει που βαζει την υπογραφη του
κατι που δεν προσεξες εσυ για να του το πεις κατι ισως επιπολαιο
μα συμφωνα με τη θεση που σε βαλανε επιεικως απαραδεκτο
ετσι και στην ζωη αμα πχ εχει καποιος καποιο προβλημα και πας
να του δωσεις εσυ τη λυση αντι να βοηθησεις μπορεις και
να τον καταστρεψεις
συμφωνα με αυτη τη διαφενομενη ατιληψη σου
αμα σου πει και κανενα αστειο καποιος θα του πεις εμενα βριζεις!
αμα δε μπορεις αστα καλυτερα αφου και άλλες φορες οχι να
μην ξερεις –στην πληροφορικη σε γενικοτερο πλαισιο
κανενας μα κανενας δεν ξερει τα παντα -
αλλα να δινεις λαθος πληροφοριες ουτε σε εμενα θα επιτρεποταν
αλλα σε εσενα απο εδώ που σε βαλανε με τιποτα
ετσι θα ενουμε και σανσαρες και προβληματακια και θα την πληρωνει
παντα ο χρηστης εκτος φυσικα από αυτους που χωρις αξιοπρεπεια
υποκυπτουν στους εκβιασμους

φιλικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oo7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 17:32:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους oo7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
λογοι ανωτερας ΒΙΑΣ

με ανανκασανε να αλλαξω και εδω
nick name γιατι και το jklhjgh απεργοποιηθηκε
και εις ανωτερα !
αν και μπορει να πρεπει να απουσιαζω για
να απαντησει ο τζε
η να εξολοθρευτω τελειως
τοτε θα τα πει μια χαρα
σε κοινο προσεκτικα επιλεγμενο


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

force385
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 18:59:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους force385  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ARial fontstest
quote:
test quote ok

test2Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 11:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε oo7 (πρώην thirdly nostril) πραγματικά αδυνατώ να παρακολουθήσω τον τρόπο σκέψης σου, γι' αυτό επέτρεψέ μου να σχολιάσω κάποια σημεία από την τελευταία απάντησή σου. Λοιπόν αρχίζω:
quote:

και εσυ αφου δεν ξεχωρισες το αστειο από το σοβαρο προσβαλεις τη
νοημοσυνη οχι μονο τη δικια σου αλλα και των υπολοιπων


Σε ποια σημεία γίνονται αυτά ακριβώς; Δηλαδή, σε ποιο σημείο δεν ξεχωρίζω το σοβαρό από το αστείο και σε ποιο σημείο προσβάλλω τη νοημοσύνη μου και των υπολοίπων; Σε παρακαλώ με τη μέθοδο του copy-paste, και όχι με αοριστολογίες.
quote:

-σιγουρα η αμαλια καταλαβε το αστειακι αλλα αυτο ητανε η αφορμη
-μπορει και να τις ειπες –βγαλτον εξω γιατι με ζαλιζει (λεμε τωρα δεν ξερω)
αφαιρωντας το λογο από καποιον και εκβιαζοντας την απολογια του
ειναι κατι που προσβαλει εσας και μονο


Δηλαδή εννοείς ότι η amalia αν και κατάλαβε το "αστειάκι" (???), απενεργοποίησε το λογαριασμό σου επειδή της είπα ότι "με έχεις ζαλίσει"; Και πάλι αβάσιμες υποθέσεις. Τελικά θα μου πεις και εμένα το "αστειάκι" για να γελάσω; Αυτό κατάλαβες από το τελευταίο μου μήνυμα; Δεν νομίζω να σου αφαιρέθηκε ο λόγος. Μπορούσες να στείλεις κάποιο email αν δεν κάνω λάθος. Όπως μπορούσες -όπως και έκανες- να ανοίξεις έναν νέο λογαριασμό και να απαντήσεις. Οπότε σε όλες τις περιπτώσεις ο ισχυρισμός "αφαιρώ τον λόγο" είναι λάθος. Τι εννοείς γράφοντας "εκβιάζοντας την απολογία του" και πως αυτό μας προσβάλλει;
quote:

οταν η αμαλια μου ειπε πως δεν εχει ορεξη για κατι τετοια ειχα σκοπο
να το σεβαστο και να σταματησω
αυτο που μου προξενησε εντυπωση ηταν οτροπος που διαχειρηστικες
το ζητημα γατος!


Είχες σκοπό, αφού δεν το έκανες. Και γιατί δεν το έκανες; Γιατί σου προξένησε εντύπωση (!!??) ο τρόπος που διαχειρίστηκα το ζήτημα "γάτος"; Λοιπόν θα σε παρακαλούσα να ξαναδιαβάσεις τη σειρά των σχετικών μηνυμάτων (σελίδες 6-7 του παρόντος topic). Από τη στιγμή που η amalia σου έκανε την παρατήρηση:
quote:

Ούτε ώρα, ούτε και όρεξη έχω για παιχνιδάκια.
Αρκέσου στην προηγούμενη χιουμοριστική απάντησή μου.


εγώ δεν είχα καμία εμπλοκή στο θέμα. Απλά είχα παραθέσει την άποψή μου για τον τρόπο εισαγωγής της ψηφιακής υπογραφής του Deghar Adhark. Γίνε πιο συγκεκριμένος σε παρακαλώ, και διάβασε λίγο προσεκτικότερα. Τι σε πείραξε ακριβώς;
quote:

ετσι εσπεψα να του πω να προσεχει που βαζει την υπογραφη του
κατι που δεν προσεξες εσυ για να του το πεις κατι ισως επιπολαιο
μα συμφωνα με τη θεση που σε βαλανε επιεικως απαραδεκτο
ετσι και στην ζωη αμα πχ εχει καποιος καποιο προβλημα και πας
να του δωσεις εσυ τη λυση αντι να βοηθησεις μπορεις και
να τον καταστρεψεις


Φίλε... δεν καταλαβαίνω τίποτα. Τι θα ήθελες να του έλεγα; Ότι του είπες να προσέχει που βάζει την υπογραφή του; Γιατί; Για σε κάνει ντα; Επίσης βλέπω ότι γνωρίζεις και τις αρμοδιότητες της θέσεως μου. Μπράβο! Τώρα για το παράδειγμα που παραθέτεις τι να γράψω; Η λύση δεν αποτελεί προσπάθεια βοήθειας επί του προβλήματος; Θα τρελαθώ!!
quote:

συμφωνα με αυτη τη διαφενομενη ατιληψη σου
αμα σου πει και κανενα αστειο καποιος θα του πεις εμενα βριζεις!
αμα δε μπορεις αστα καλυτερα αφου και άλλες φορες οχι να
μην ξερεις –στην πληροφορικη σε γενικοτερο πλαισιο
κανενας μα κανενας δεν ξερει τα παντα -
αλλα να δινεις λαθος πληροφοριες ουτε σε εμενα θα επιτρεποταν
αλλα σε εσενα απο εδώ που σε βαλανε με τιποτα


"Διαφαινόμενη αντίληψή μου"! Τι θέλεις να πεις; Έκανες κάποιο αστείο σε εμένα; Μάλλον δεν το κατάλαβα! Σε ποιο σημείο ακριβώς; Και πάλι με τη μέθοδο του copy-paste και όχι αόριστα, του στυλ "σου είπα", "σου έκανα". Και που σε έβρισα τελικά!!
quote:

ετσι θα ενουμε και σανσαρες και προβληματακια και θα την πληρωνει
παντα ο χρηστης εκτος φυσικα από αυτους που χωρις αξιοπρεπεια
υποκυπτουν στους εκβιασμους


Δηλαδή αυτοί που χωρίς αξιοπρέπεια υποκύπτουν στους εκβιασμούς (!?) δεν θα την "πληρώνουν";

Φίλε μου, στο έχω ξαναγράψει. Μην μπερδεύεις αυτά που διαβάζεις με αυτά που θα ήθελες να διαβάσεις ή θα ήθελες να γράψεις.

ΦιλικάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oo7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 20:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους oo7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φίλε oo7 (πρώην thirdly nostril) πραγματικά αδυνατώ να παρακολουθήσω τον τρόπο σκέψης σου, γι' αυτό επέτρεψέ μου να σχολιάσω κάποια σημεία από την τελευταία απάντησή σου. Λοιπόν αρχίζω:

Αδελφε ενα ενα αν θελεις-και να μου λες μετα
αν ειναι κατανοητο -το σκελος- για να συνεχιζω :

quote:
quote:

και εσυ αφου δεν ξεχωρισες το αστειο από το σοβαρο προσβαλεις τη
νοημοσυνη οχι μονο τη δικια σου αλλα και των υπολοιπων

Σε ποια σημεία γίνονται αυτά ακριβώς; /…




Απαντηση σε αυτο τωρα :


quote:
Τιποτα …
ειχα συναχι και επειδη δεν εβρισκα χαρτι σκουπιστηκα στη σελιδα σας

Η παραπανω φραση ηταν η αφορμη η η αιτια για να μπει ο λογαριασμος μου ως thirdly nostril σε καραντινα ενταξει ?
-δεν ξερω ακομα τι απο τα δυο:
Ας δεχτουμε τωρα για να συνεχισουμε το συγκεκριμενο - πως ηταν η αιτια :

--Το ξαναγραφω αυτό να γινει κατανοητο:

Η παραπανω φραση ηταν η αφορμη η η αιτια για να μπει ο λογαριασμος μου ως thirdly nostril σε καραντινα ενταξει ?

Αρα ! Για την συγκεκριμενη φραση μιλουσα !

Αν καιεδω εχει γινει σαφεστερο :

quote:
ωραια ! και εσυ αφου δεν ξεχωρισες το αστειο απο το σοβαρο προσβαλεις τη
νοημοσυνη οχι μονο τη δικια σου αλλα και των υπολοιπων
-σιγουρα η αμαλια καταλαβε το αστειακι αλλα αυτο ητανε η αφορμη…

και λες :

quote:
Σε ποια σημεία γίνονται αυτά ακριβώς;

??? !!!
δε βλεπω γιατι αδυνατουσες να καταλαβεις για ποια φραση μιλουσα ειλικρινα
τι αλλο θα εννοουσα λεγοντας : {το αστειακι αλλα αυτο ητανε η αφορμη /…} !?
--αμα δηλαδη το παρουμε και ως συνολο βγαινει ξανα ευκολα η απαντηση--

quote:
… και σε ποιο σημείο προσβάλλω τη νοημοσύνη μου και των υπολοίπων;

εδω το σημειο κλειδι

θα σου πω αυριο …
πες μου για τωρα αυτό :

γιατι αδυνατουσες να καταλαβεις για ποια φραση μιλουσα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 21:46:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας συγνωμη αλλά θα ήθελα την βοηθειά σας έχω σκανάρη διάφορες φωτογραφίες και τις έχω αποθηκεύσει στις "εικόνες μου" μηπώς παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου πεί πως θα της μετατρέψω ώστε να μπορώ να τις χρησημοποιήσω στο ιντερνετ παραθέτω μια
C:/Documents and settings/Τριανταφυλλιά/Τα εγγραφά μου/Οι εικόνες μου/2004-04(Απρ)
πώς να μετατρέψω το Url σε http ????

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 23:14:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τριανταφυλλια μου,
την ιδια απορια εχω κι εγω.
Ελπιζω να βοηθησει καποιος
και οχι να μας συμβουλευσει
να διαβασουμε ολες τις σελιδες
που ειναι σχετικες με το θεμα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 11:45:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ γράφεις,
quote:

γεια σας συγνωμη αλλά θα ήθελα την βοηθειά σας έχω σκανάρη διάφορες φωτογραφίες και τις έχω αποθηκεύσει στις "εικόνες μου" μηπώς παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου πεί πως θα της μετατρέψω ώστε να μπορώ να τις χρησημοποιήσω στο ιντερνετ παραθέτω μια
C:/Documents and settings/Τριανταφυλλιά/Τα εγγραφά μου/Οι εικόνες μου/2004-04(Απρ)
πώς να μετατρέψω το Url σε http ????


Θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω. Θα μου επιτρέψεις να αρχίσω από κάποια θέματα εισαγωγικά (περί αρχείων). Νομίζω ότι έτσι θα καταλάβεις καλύτερα τι ζητάς. Λοιπόν αρχίζω:

Κάθε ηλεκτρονικό αρχείο (φωτογραφία, κείμενο στο Word, αρχείο μουσικής, κλπ) αποτελείται από 2 τμήματα, τα οποία χωρίζονται από μία τελεία (.). By default τα Windows αποκρύπτουν το δεύτερο τμήμα για τους γνωστούς τύπους αρχείων και γι' αυτό το λόγο δεν μπορείς να τους δεις. Έτσι, ενώ ο σωστός τίτλος ενός αρχείου είναι (χρησιμοποιώντας το παράδειγμά σου) 2004-04(Aπρ).jpeg, εσύ βλέπεις μόνο το πρώτο τμήμα δηλαδή 2004-04(Απρ).

Ποια είναι τα δύο τμήματα των αρχείων; Λοιπόν:
1. Το πρώτο τμήμα περιλαμβάνει το όνομα του αρχείου, στο παράδειγμά σου είναι το 2004-04(Απρ).
2. Το δεύτερο τμήμα, το οποίο ονομάζεται επέκταση (extension), του αρχείου δηλώνει τον τύπο του. Έτσι:
(α) σε περίπτωση που το αρχείο είναι ένα αρχείο κειμένου η επέκταση θα πρέπει να είναι της μορφής .doc ή .txt ή κάποια άλλη επέκταση η οποία σχετίζεται με την εφαρμογή η οποία το έχει δημιουργήσει,
(β) σε περίπτωση που το αρχείο είναι ένα αρχείο μουσικής η επέκταση θα πρέπει να είναι της μορφής .mp3 (πολύ πιθανό να έχεις ακούσει για τα mp3s) ή wav ή κάποια άλλη επέκταση η οποία σχετίζεται με την εφαρμογή η οποία το έχει δημιουργήσει,
(γ) σε περίπτωση που το αρχείο είναι ένα αρχείο εικόνας (φωτογραφίας) η επέκταση θα πρέπει να είναι της μορφής .gif ή .jpeg ή .bmp ή .jpg ή άποια άλλη επέκταση η οποία σχετίζεται με την εφαρμογή η οποία το έχει δημιουργήσει. Στη συγκεκριμένη μάλιστα περίπτωση η επέκταση του αρχείου καθορίζει και άλλες παραμέτρους της ψηφιακής εικόνας (πχ αλγόριθμος συμπίεσης). Αυτό δεν το αναλύω γιατί θα σε μπερδέψω.

Ολοκληρώνοντας κάθε αρχείο είναι της μορφής:

Όνομα αρχείου.Επέκταση αρχείου

και στο δικό σου παράδειγμα η εικόνα σου θα πρέπει να έχει σαν πλήρη τίτλο έναν από τους εξής:
2004-04(Απρ).jpeg ή
2004-04(Απρ).bmp ή
2004-04(Απρ).gif ή κάτι άλλο.

Nα σημειώσω ότι ορισμένες φορές στο όνομα του αρχείου μπορούμε να χρησιμοποιούμε και τελείες (.).

Για να μπορέσεις να εμφανίσεις το πλήρη τίτλο του αρχείου στον υπολογιστή σου θα πρέπει να κάνεις τα ακόλουθα:

1. Διπλό κλικ στο εικονίδιο "Τα έγγραφά μου"
2. Στο παράθυρο που θα ανοίξει επιλέγεις "Εργαλεία | Επιλογές Φακέλων"
3. Στο παράθυρο που θα ανοίξει επιλέγεις την καρτέλα "Προβολή"
4. Στις ρυθμίσεις για προχωρημένους επιλέγεις το "Απόκρυψη επεκτάσεων για γνωστούς τύπους αρχείων"
5. Πατάς το κουμπί "Εφαρμογή" και κλείνεις τα παράθυρα.

Με αυτόν τον τρόπο θα μπορείς να βλέπεις τον πλήρη τίτλο κάθε αρχείου σου. Όπως θα κατάλαβες έκανα αυτή την εισαγωγή για να σου εξηγήσω ότι το αρχείο σου δεν είναι το 2004-04(Απρ) αλλά το 2004-04(Απρ).xxx, όπου xxx ότι ανέφερα προηγουμένως.

Τώρα, αυτό που θέλεις είναι να εμφανίζεις τις εικόνες αυτές στο Internet. Για το σκοπό αυτό υπάρχουν κάποια sites τα οποία αναλαμβάνουν να αποθηκεύσουν στους δικούς τους σκληρούς δίσκους τη φωτογραφία σου και να σου δώσουν τη δυνατότητα (μέσω ενός συγκεκριμένου URL) να την εμφανίσεις. Θα σου παραθέσω ένα παράδειγμα (φυσικά υπάρχουν πολλά σχετικά sites) από το imageshack. Κάνε τα ακόλουθα:

1. Πήγαινε στο site (http://www.imageshack.us/)
2. Πάτα το κουμπί "Browse".
3. Στο παράθυρο που θα ανοίξει ψάξε (στον υπολογιστή σου) και επέλεξε το αρχείο με την φωτογραφία που θέλεις να στείλεις. Μόλις την βρεις πάτα το "Άνοιγμα". Θα δεις ότι στο site θα εμφανιστεί η πλήρης διαδρομή που βρίσκεται το αρχείο που επέλεξες (π.χ., C:/Documents and settings/Τριανταφυλλιά/Τα εγγραφά μου/Οι εικόνες μου/2004-04(Απρ).jpeg)
4. Πάτα το κουμπί "Host it" και περίμενε. Με αυτό τον τρόπο στέλνεις τη φωτογραφία που έχεις επιλέξει στο site και αυτό την τοποθετεί σε ένα συγκεκριμένο σημείο.
5. Θα σου δωθούν κάποιες επιλογές για τη χρήση της φωτογραφίας (πχ, Thumbnail for Websites, Thumbnail for forums, Hotlink for forums, κλπ). Eσύ για να τοποθετήσεις τη φωτογραφία στο forum επέλεξε και εντέγραψε (copy) την εντολή η οποία βρίσκεται στα αριστερά της επιλογής "Hotlink for forums (1)".
6. Στη συνέχεια κάνε επικόλληση είτε στο πεδίο εισαγωγής της ψηφιακής υπογραφής, είτε στο πεδίο που συντάσσεις το κείμενό σου. Με αυτό τον τρόπο θα μπορείς να εμφανίσεις τις φωτογραφίες σου στο Internet.

Σημείωση: Το μέγεθος μίας φωτογραφίας που μπορείς να στείλεις πρέπει να είναι μικρότερο ή ίσο από 1.000 kb (ή 1ΜΒ).

Eλπίζω να σε βοήθησα.
Φιλικά
--Je^3--

YΓ. Αγαπητή angi η παραπομπή σε σχετικές σελίδες έχει σκοπό την υποστήριξη του μέλους, αφού οι σελίδες αυτές περιέχουν τη λύση (ή τουλάχιστον κάποιο τρόπο αντιμετώπισης του προβλήματος).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 12:00:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε oo7 (πρώην thirdly nostril)
Αν δεν έχεις αντίρρηση θα προτιμούσα η συζήτηση να γίνει μέσω email. Νομίζω ότι η συγκεκριμένη κουβέντα είναι άσχετη με το θέμα του topic (Test "Area51" -- Δοκιμές για υπογραφές, εικόνες κ.λπ.).
Αν συμφωνείς θα σου στείλω την απάντησή μου στο thirdlynostril@in.gr και μπορούμε να συνεχίσουμε το διάλογό μας (για να λυθεί η παρεξήγηση) από εκεί.
Λοιπόν συμφωνείς;
Φιλικά
--Je^3--
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 12:49:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δοκιμη:
http://img493.imageshack.us/my.php?image0178om.jpgIMGhttp://img493.imageshack.us/img493/4691/0178om.th.jpg/IMG/URL" border=0>

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 12:51:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δοκιμη 2:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 13:34:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Jejeje είσαι υπέροχος σε ευχαριστώ για όλες αυτές τις πληροφορίες μολίς είδα την απαντησή σου πιστεύω πως με ολη αυτην την καθοδήγηση θα τα καταφέρω πια .Ευχαριστώ!

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 13:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 13:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω Jejeje!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 14:27:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oo7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 14:44:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους oo7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν δεν έχεις αντίρρηση θα προτιμούσα η συζήτηση να γίνει μέσω email. Νομίζω ότι η συγκεκριμένη κουβέντα είναι άσχετη με το θέμα του topic (Test "Area51" -- Δοκιμές για υπογραφές, εικόνες κ.λπ.).
Αν συμφωνείς θα σου στείλω την απάντησή μου στο thirdlynostril@in.gr και μπορούμε να συνεχίσουμε το διάλογό μας (για να λυθεί η παρεξήγηση) από εκεί.
Λοιπόν συμφωνείς;


Όχι δεν συμφωνω…
Παρ ολ’αυτα στειλε να δουμε…

Σε αυτο

thirdlynostril@pathfinder.gr
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oo7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 14:58:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους oo7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
5. Θα σου δωθούν κάποιες επιλογές για τη χρήση της φωτογραφίας (πχ, Thumbnail for Websites, Thumbnail for forums, Hotlink for forums, κλπ). Eσύ για να τοποθετήσεις τη φωτογραφία στο forum επέλεξε και εντέγραψε (copy) την εντολή η οποία βρίσκεται στα αριστερά της επιλογής "Hotlink for forums (1)".
6. Στη συνέχεια κάνε επικόλληση είτε στο πεδίο εισαγωγής της ψηφιακής υπογραφής, είτε στο πεδίο που συντάσσεις το κείμενό σου. Με αυτό τον τρόπο θα μπορείς να εμφανίσεις τις φωτογραφίες σου στο Internet.

ΑΠΛΑ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΜΕ COPY-PASTE TO URL

ELEOS
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:03:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχω αγωνία

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:08:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://imageshack.usIMGhttp:img498.imageshack.us/img498/922/cap02265" border=0>

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:12:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΠΛΑ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΜΕ COPY-PASTE TO URL

ELEOS


οο7, μιάς και θεωρείς τις απαντήσεις των υπόλοιπων επί τεχνικών προβλημάτων αστείες κι ελλιπείς, γιατί δεν δίνεις κάποια συμβουλή κι εσύ σε αυτούς που την χρειάζονται παρά περιορίζεσαι απλά στο να ειρωνεύεσαι όσους θέλουν πραγματικά να βοηθήσουν...?

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://imageshack.usIMGhttp://img495.imageshack.us/img495/5920/18ql.jpg/IMG/URL" border=0>

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:49:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://imageshack.usIMGhttp://img459.imageshack.us/img459/619/screen45ov.jpg/IMG/URL" border=0>

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:55:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ίδρωσα αλλά τα κατάφερα.Χάρη σε εσας.ευχαριστώ και πάλη

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 15:57:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 16:06:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
υπογραφη τεστ

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 16:11:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
test

http://img493.imageshack.us/img493/6629/16rm.jpg" border=0>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 16:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
test πάλη


http://img493.imageshack.us/img493/6629/16rm.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 16:21:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 16:24:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μια νεα ερωτηση τωρα!!!
Πως θα φυγει η μαυρη μπαρα απο κατω με τα kb;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 59 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55 56 57 58 59
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy