ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Εξηγηση ονειρου
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
---Sophie---
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
169 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2011, 19:46:52  Εμφάνιση Προφίλ
Γεια σας και παλι!Αυτη την φορα θα ηθελα να σας περιγραψω ενα ονειρο που ειδα και να σας παρακαλεσω να μου το εξηγησετε.Ειχα παει λεει σε ενα μπουντρουμι να σωσω κατι φιλους μου.Ομως με πιασανε κατι τυποι ρομποτ και με φυλακισανε.Με βαλανε μεσα σε ενα σαρκοφαγο φυτο που καααποια στιγμη θα με σκοτωνε.Εκει λοιπον ηρθε καποιος γνωστος μου που τον θεωρουσα ΕΝΤΕΛΩΣ ηληθιο.Ελα μου ντε που αυτος εκανε εναν διαγωνισμο με τον αρχοντα αυτου του μπουντρουμιου(γελιο που εριξα οταν το σκεφτομουνα μετα)και θα μπορουσε να με ελευθερωσει.Εγω ομως του ζητησα να φυγει και να παει ενα γραμμα σε εναν αλλο φιλο μου και αρχισα να γραφω...Εκει που εγραφα αρχισα να ακουω αυτα που γραφω.Και ειδα μπροστα μου αυτιν στον οποιον εγραφα το γραμμα και αυτος μου ειπε να κανω αντιπερισπασμο και να το σκασω.Εεε βλεπω ενα αμαξι λιγο πιο κει σπαω το τζαμι ματωνει το χερι μου πηδαω σε μια παιδικη χαρα απο κατω και βγανει ενα λειζερ απο τον πυργο και με ψαχνει.Κρυβομαι πισω απο ενα δεντρο ενταξει δεν με βρισκει αλλα στο μεταξυ θυμηθηκα οτι στους εφιαλτες μπορω να ξυπνησω αμα θελω και ξυπνησα.Λοιπον...τα σχολια σας.Δικη μου εξηγηση:πολλες ταινιες βλεπω.

Never give up without a fight.

Φασκόμηλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/07/2011, 21:49:06  Εμφάνιση Προφίλ
Κι εγώ συμφωνώ με την δική σου εξήγηση.

Δεν είναι απαραίτητο να κρύβεται κάποιο νόημα κάθε φορά στα όνειρα. Αν υπερφορτώνεις το μυαλό σου με άσχετες πληροφορίες (ταινίες ας πούμε), τότε θα βλέπεις τέτοια, λογικότατο.

Κάπου πρέπει να ξεδώσει και το υποσυνείδητο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2011, 12:35:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητή ---Sophie---, καλό θα ήταν προτού ανοίξουμε ένα νέο θέμα να συμβουλευόμαστε την Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην οθόνη).
Εκεί μπορούμε να συμπληρώσουμε τις κατάλληλες λέξεις - κλειδιά για το θέμα που μας ενδιαφέρει και κλικάροντας στην επιλογή Αναζήτησε! μπορούμε να βρούμε όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν υπάρχει κάποια ενεργή μπορούμε να συνεχίσουμε εκεί ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Σχετικά με την εξήγηση ονείρων, μπορείς να γράψεις την εμπειρία σου στο σχετικό θέμα (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να μπεις κατευθείαν):

Εξηγηση ονειρου!!!

Οπότε η συζήτηση μπορεί να απενεργοποιηθεί και να συνεχιστεί στο προτεινόμενο θέμα.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy