ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Γήινοι και Εξωγήινοι
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 41
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2015, 19:05:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kinky...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sol-Mix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


394 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2015, 19:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι αμοιβαία η εκτίμηση NIKOMAXE εξ’ άλλου όλα τα έχεις δείξει εδώ και αρκετούς μήνες, τόσα κατάλαβες, τόσα έγραψες, δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο

Πάντως το τεστ για μένα πέτυχε με τα τις δύο εμβόλιμες δημοσιεύσεις, μέσα στις άλλες, με τον τρόπο αυτό αποδείχτηκε ότι τελικά δεν είχα καταλάβει λάθος την τελευταία απάντηση που είχα ζητήσει από τον Αιθέρα.

Καλό σας βράδυ και καλό μπουλινκ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2015, 19:26:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Bullying!!! Really??? (και σκέψου οτι δεν γράφτηκα ακόμη στην Νεα Ακρόπολη!).
Sol-Mix, υπάρχει πάντως και το bullshιting, αρκετά κοντά λεκτικά.

.
.
.

Αλλα πάλι το σκέφτηκα λίγο ακόμα. "Φασιστοεϊδές"... Bullying...
Αυτά ρε Μιχ. Σολ. είναι βαριές κουβέντες για να πάμε παρακάτω.
Αμα είσαι ακόμα εδώ, εξήγησε μας μήπως αυτός είναι ο λόγος που σιχαίνεσαι τους πολιτικούς:

https://diagoras.wordpress.com/2007/09/09/spam_nd/

και ειδικά εδω:

http://www.konstandaras.gr/corpsite/display/dsp_Entity.asp?EN_ID=169

Μήπως απλά δεν σου έκατσαν;

Edited by - Heretic on 07/12/2015 20:11:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2015, 20:11:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωωω, γέροντα...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2015, 20:13:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Sol-Mix
Είναι αμοιβαία η εκτίμηση NIKOMAXE

Aν μπορούσες να καταλάβεις, πόσο με τιμά αυτή σου η οπτική, θα έτρεχες να κρυφθείς.

Τώρα που γράφθηκες όπως είπες, σε μαθήματα φυσικής κρίνε μόνος σου τις μπαρούφες σου.Αν δεν τα έχεις ακόμη, σε λίγο θα τα έχεις.Τα προσόντα εννοώ.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2016, 18:05:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Kαλά μαντάτα για τους απανταχού Ουφολάγνους...η Χίλαρυ λέει αν εκλεγεί θα ανοίξει τα μυστικά αρχεία για επισκέψεις εξωγήινων πολιτική υψηλού επιπέδου, προκειμένου να μη βγει ο άλλος ο περούκας πολλά θα τάξει ακόμα στο πόπολοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2016, 18:54:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μη το γελάς καθόλου, οι πιστοί των ΑΤΙΑ στην Αμερική είναι μεγάλη δεξαμενή, η δικιά μας "Χίλαρι" βγήκε/μπήκε στην Βουλή με τους ψεκασμένους...
Βέβαια αν και ΥΕΑ, όταν οι καιρικές συνθήκες το επιτρέπουν μας "ψεκάζουν"... με τη φύση δεν μπορεί να τα βάλει κανείς.

Τώρα οσο αφορά την Μεγάλη κυρία, η οποία ξέρει πολυ καλά τι λέει και πως το λέει,
δεν είπε οτι γνωρίζει κάτι και θα το αποκαλύψει,
είπε οτι θα στείλει μια ομάδα κρούσης(?) στην area51*
για να φτάσει όπως είπε στην "source of truth"
...Αμερικανίες


*area51: το πιο αναγνωρίσιμο όνομα στους απανταχού συνωμοσιολόγουςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2016, 16:46:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι κάνει κανείς προκειμένου να εκλεγεί...
Κι όντως, δεν είπε ότι θα προβεί σε αποκαλύψεις αλλά ότι θα προσπαθήσει να ανοίξει τα μυστικά αρχεία.
Ακόμα κι αν εκλεγεί, ακόμα κι αν τα ανοίξει, σιγά μην δημοσιευθεί κάτι συνταρακτικό...




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 09:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκπομπή Hashtag με την Ελεονώρα Μελέτη.
Κυριακή, 23.00 στο Κανάλι Ε.

Αυτήν την Κυριακή, 10/1/2016, η εκπομπή θα ασχοληθεί
με το θέμα των UFO

Καλεσμένος στην εκπομπή θα είναι και ο συνολικά υπεύθυνος του ESOTERICA, Μιχάλης Βίνος.

Δείτε ΕΔΩ το τρέιλερ της εκπομπής


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2016, 19:34:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Σκεπτικός ο Admin ως προς τα Α.Τ.Ι.Α.

Iδού και το βίντεο της εκπομπής.
https://vimeo.com/album/3105856/video/151334595


Εννοείται οι περισσότερες αναφορές έχουν άλλη εξήγηση, ωστόσο και πάλι το ποσοστό που μένει ανεξήγητο δεν είναι μικρό. Εγώ μια φορά έχω δει Α.Τ.Ι.Α. καλοκαίρι του 2005 από ταράτσα...τέτοιο πράγμα δεν έχω ματαξαναδεί στη ζωή μου..ξεκάθαρα ιπτάμενο αντίκείμενο εκπληκτικής γαλαζοπράσινης απόχρωσης να κινείται αργά και ξαφνικά να αλλάζει φορά και να φεύγει από την άλλη με εκπληκτική ταχύτητα...δεν ήμουν υπό καμία απολύτως επήρεια, και ήμουν μαζί με άλλο ένα άτομο (μείναμε και οι δύο αποσβολωμένοι)...αυτό που είδαμε εκτός από αληθινό ήταν πανέμορφο, εντελώς παράλογο και πρωτόγνωρο...ποτέ δεν θα μάθω τι ήταν.

Το είχα γράψει και στο φόρουμ του esoterica τότε, και μάλιστα είχε γράψει και κάποιος άλλος ότι το είχε δει την ίδια ώρα στον αττικό ουρανό (δυστυχώς δεν μπορώ να βρω το θέμα εκείνο)...αλλά εάν βρω την ημερομηνία είμαι σίγουρος ότι θα βρω και αναφορές άλλων ατόμων για ακριβώς την ίδια ημέρα και ώρα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2016, 19:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Είναι περίεργο πάντως που και πολιτικοί πλέον κάνουν δηλώσεις για εξωγήινους...ξεκίνησε αυτός ο πρώην υπουργός του Καναδά, και μετά να σού λέει ο Μεντβέγιεφ ότι υπάρχει ολόκληρος μυστικός φάκελος για επισκέψεις εξωγήινων και δε συμμαζεύεται...δηλαδή εδώ ή είναι όλοι συνεννοημένοι να μας αποπροσανατολίζουν το μυαλό με μπαρούφες ή υπάρχει κάτι πολύ χοντρό από πίσω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2016, 20:08:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

βρήκα και το θέμα. http://esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6845...και ξενέρωσα, όσοι άλλοι το είδαν λένε ότι ήταν μετεωρίτης...και δω που τα λέμε μετεωρίτης μάλλον θα'ταν, έλα όμως που η πορεία του ήταν εντελώς παράλογη...οι άλλοι δύο αυτόπτες δεν το είδαν αυτό, πόσο αργά κινούνταν και πόσα απότομα επιτάχυνε...είδαν τα τελευταία δύο δευτερόλεπτα της επιτάχυνσης ενώ αυτό κράτησε τουλάχιστον 4-5 δεύτεραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2016, 20:46:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αναφορά Μεντβέγιεφ ήταν καθαρά χιουμοριστική, αυτό είναι ξεκάθαρο.

Όσων αφορά τώρα το θέμα των ΑΤΙΑ,
ΑΤΙΑ (πολυ σπανιότερα ATYA) δε σημαίνει κατ'αναγκη εξωγήινο σκάφος, ΑΤΙΑ χαρακτηρίζουμε οτι δεν μπορούμε να εξηγήσουμε,
αυτό όμως δεν το καθιστά αυτόματα εξωγήινο.

Ίσως οι κυβερνήσεις να έχουν στοιχεία ή ακόμα και αποδείξεις οτι εξωγήινος πολιτισμός έχει επισκεφθεί την Γη,
αλλά αυτό απέχει πολυ απο το χολιγουντιανό σενάριο του να είναι εδω ή κατά Λιακόπουλο να "Ζουν ανάμεσα μας"...

Το μόνο σίγουρο είναι οτι υπάρχουν, το αν μας έχουν επισκεφτεί είναι μεγάλη και δυστυχώς ατέρμων συζήτησηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2016, 21:15:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για την αντιμετώπιση των ΝΕΟ.

https://www.nasa.gov/planetarydefense

...προς το παρόν....!

Ερωτώ.
Αφού θα υπάρχει ήδη αυτός ο οργανισμός, ποιός άλλος πλην αυτού, θα αναλάμβανε τυχόν εξωγήϊνη επαφή?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 00:47:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

"Planetary Defense", έχει πλάκα ο τίτλος, σαν να λέμε "υπεραμυνόμαστε τον πλανήτη μας (από ποιούς;;;) ώστε να φακελώσουν τα πάντα εδώ οι δορυφόροι μας", και δημιουργούμε και φανταστικούς εχθρούς από έναν μακρυνό, πολύ μακρυνό γαλαξία να γουστάρει κι ο λαόςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 08:31:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν αναφέρεστε στη γνωστή συνέντευξη του Μεντβέγιεφ δεν νομίζω πως ήταν χιουμοριστική. Οταν ανέφερε τους ΜΙΒ, εννοούσε ενα ντοκιμαντέρ που προβαλλόταν στην χώρα του εκείνο το διάστημα. Αν διαβάσετε σχόλια Ρώσων ή Ρωσομαθών που έγιναν στο youtube απο κάτω, θα δείτε οτι δεν συνηθίζουν να κάνουν πλάκα δημόσια για τέτοια θέματα. Ηταν μια περίεργη αναφορά γενικά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 13:41:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η δική μου ερμηνεία πηγάζει απο την αντίδραση της δημοσιογράφου
η οποία μειδιούσε καθ'ολη τη διάρκεια των "αποκαλύψεων"
συν ότι δεν δόθηκε συνέχεια απο κανένα άλλο μέσο
(εκτός συνομοσιολόγων)... ξέρετε αυτών που πιστεύουν οτι τους ψεκάζουν επίσης Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 14:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

(εκτός συνομοσιολόγων)... ξέρετε αυτών που πιστεύουν οτι τους ψεκάζουν επίσης

Εξακολουθείς το ίδιο τροπάρι, ότι δεν σε ψεκάζουν?
Τι θέλεις παραπάνω, να το εμπεδώσεις?
Να είσαι στο αεροσκάφος με τα βαρέλια?

Είσαι απίστευτος.Δεν πιστεύεις ούτε καν τα μάτια σου.Και να ήταν μια φορά, πάει στο διάολο, λάθος έκανες.

Εδώ πρόκειται για ολόκληρα ουράνια σταυρόλεξα και πολλές φορές.
Να σου πω και για τα άλλα, τα νυκτερινά πάνω από τα σύννεφα, που δεν τα βλέπεις καν?

Αν πιστέψεις τα ημερήσια, θα σου πω και για τα βραδυνά.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 14:43:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αν αναφέρεστε στη γνωστή συνέντευξη του Μεντβέγιεφ δεν νομίζω πως ήταν χιουμοριστική. Οταν ανέφερε τους ΜΙΒ, εννοούσε ενα ντοκιμαντέρ που προβαλλόταν στην χώρα του εκείνο το διάστημα. Αν διαβάσετε σχόλια Ρώσων ή Ρωσομαθών που έγιναν στο youtube απο κάτω, θα δείτε οτι δεν συνηθίζουν να κάνουν πλάκα δημόσια για τέτοια θέματα. Ηταν μια περίεργη αναφορά γενικά.



Σωστά.
Ο Καναδός υπουργός και ο Μεντβέγιεφ είπαν αλήθειες, τουλάχιστον όσο αλήθεια μπορεί να είναι κάτι απίστευτο, έστω και από επίσημα χείλη.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 15:10:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ δεν μπορείς να με πεισεις με φωτογραφίες που ανεβάζουν αστοιχείωτοι τύποι.

Ακόμα περιμένω βέβαια την απάντηση σου γιατί δεν μας ψεκάζουν το καλοκαίρι, σε όσους την εχω θέσει δεν μου έχουν απαντήσει!
Λουφαζετε το καλοκαίρι και μόλις μπει Σεπτέμβρης/Οκτώβρης βγαίνετε να μας τα ζαλίσετε μέχρι την άνοιξη κάθε χρόνο.
Εδω είμαι, ακούραστος, να βάζω στη θέση τους όλους τους ψεκασμένους!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 16:04:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η δική μου ερμηνεία πηγάζει απο την αντίδραση της δημοσιογράφου
η οποία μειδιούσε καθ'ολη τη διάρκεια των "αποκαλύψεων"
συν ότι δεν δόθηκε συνέχεια απο κανένα άλλο μέσο
(εκτός συνομοσιολόγων)... ξέρετε αυτών που πιστεύουν οτι τους ψεκάζουν επίσης

Οι Ρώσοι πάντως που το παρακολούθησαν λένε πως δεν επρόκειτο για συνέντευξη, αλλά για την πραγματική γνώμη του Medvedev, ο οποίος νομιζε οτι ήταν κλειστή η κάμερα. Αν δεν έγινε αναμετάδοση, το καθεστώς στη Ρωσία είναι γνωστό. Θα το χαρακτήριζα για την ώρα περίεργο συμβάν, γιατί ο τύπος αυτός δεν συνηθίζει πλακίτσες. Έτσι τουλάχιστον λένε οι δικοί του. Η στάση της ρεπόρτερ μάλλον αμηχανία δείχνει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 16:56:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aitherovamon

Στις φωτογραφίες είσαι ακόμη?

Ματάκια δικά σου δεν έχεις?

Δεν έχεις δει ποτέ τα σταυρόλεξα στον Αττικό τουλάχιστον ουρανό?

Χοχο είσαι ο Χριστος Ελ των ψεκασμών...!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 18:39:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΙΚΟΜΑΧΕ
αυτό ήταν απάντηση στην ερώτηση που εχω θέσει προσωπικα σε εσένα εδω και 2 χρόνια;

Heretic
Δεν τον εχω για τόσο αφελή, να τον στοχεύει ο καμεραμαν στο 1 μέτρο και να "νομίζει" οτι δεν γράφει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 18:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι κάμερες στούντιο. Αυτές βρίσκονται αρκετά πίσω αλλά έχουν φοβερά ζουμ. Δεν ξέρω αν έχεις βρεθεί σε στούντιο, κι αυτό που σου περιγράφω φαντάσου το σε επαρχιώτικο κανάλι.

~~~~

Ακύρο, το ξανακοίταξα. Δεν είναι σε στούντιο αλλα σε κάποια έκθεση ή συνέδριο, και η λήψη γίνεται με φορητή αρκετά κοντά του.

Edited by - Heretic on 18/01/2016 19:01:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 19:45:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αιθέρα
quote:
Ακόμα περιμένω βέβαια την απάντηση σου γιατί δεν μας ψεκάζουν το καλοκαίρι, σε όσους την εχω θέσει δεν μου έχουν απαντήσει!
Λουφαζετε το καλοκαίρι και μόλις μπει Σεπτέμβρης/Οκτώβρης βγαίνετε να μας τα ζαλίσετε μέχρι την άνοιξη κάθε χρόνο.

Δεν πρόκειται να πάρω θέση πάνω στο θέμα, αλλά αυτό που υπονοείς παραπάνω, είναι αδύναμο σαν επιχείρημα, μην πω, είναι μη επιχείρημα.

Κάθε υποστηρικτής του έγκυρου της συγκεκριμένης συνωμοσίας μπορεί να πει, πως μόνο αυτό το χρονικό διάστημα βολεύει αυτούς που ψεκάζουν. Για μετεωρολογικούς, κοινωνιολογικούς και χίλιους άλλους λόγους.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 20:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΝΙΚΟΜΑΧΕ
αυτό ήταν απάντηση στην ερώτηση που εχω θέσει προσωπικα σε εσένα εδω και 2 χρόνια;
-----------------------------------------------------------

Με δουλεύεις Ανδρέα?
Πες μου να ξέρω, πως να απαντήσω.

Δεν γίνεται να μην έχεις δει σταυρόλεξα στον ουρανό.
Εκτός κι αν πάσχεις από...κάτι και δεν βλέπεις πέρα από κάποια απόσταση.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 20:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι ενα απλό λογικό ερώτημα DSM
και δεν έχει να κάνει μόνο με το καλοκαίρι.
"Ψεκασμούς" δεν θα δεις ποτέ όταν οι καιρικές συνθήκες
(και μιλούμε για Βαρομετρική πίεση και υγρασία) δεν το επιτρέπουν.

Τελος πάντων, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν,
δυο αράδες φυσική που έμαθα στο σχολείο και η θητεια μου στα radar
είναι αρκετά για να διαμορφώσω άποψη.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 20:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν υπάρχει πρόβλημα για αυτά τα αεροσκάφη Αιθηρ.

Πετάνε πάνω και από τυφώνες.

Αλλά άστο, ας μην το συνεχίσουμε.

Εδώ ακύρωσες φωτογραφία που τράβηξα προσωπικά και την ανέβασα, λες και δεν έχω αξιοπιστία.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 20:51:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα "σταυρόλεξα" που λες ειναι φυσιολογικοτατα!
απορώ που στέκεσαι σε τέτοιες χαζομάρες!
Ζεις σε μια περιοχή που περνούν εκατοντάδες αεροσκάφη καθημερινά
και μάντεψε! έχεις κι ένα διεθνές αεροδρόμιο διπλά σου με 300+ πτήσεις τη μέρα... χαμός δηλαδή
σωστά μάντεψες και πάλι, η γη κινείται και μαζί η ατμόσφαιρα της κι έχει και ανέμους η άτιμη....

Αλλα δεν πειράζει, πίστευε εσυ οτι θες επιστήμονας είσαι,
δεν μπορώ να σε κάνω καλά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2016, 21:07:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

και μάντεψε! έχεις κι ένα διεθνές αεροδρόμιο διπλά σου με 300+ πτήσεις τη μέρα... χαμός δηλαδή
σωστά μάντεψες και πάλι, η γη κινείται και μαζί η ατμόσφαιρα της κι έχει και ανέμους η άτιμη....

Πάει, κέρδισες τον τίτλο.

Ο Χριστος-Ελ των ψεκασμών...

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 41 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy