ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Άκης
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2016, 16:59:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα θέλω να μοιραστώ μια εμπειρία. Τον τελευταίο καιρό βιώνω κάποια ανεξήγητα πράγματα στο δωμάτιο. Από την στιγμή που ξεκίνησα να βλέπω ιδιαίτερα ταινίες τρόμου συγκεκριμένα τρεις κάθε βράδυ. Παίζει ρόλο αυτό έχουν επιρροή στην φυσιολογική ζωή. Τα φαινόμενα είναι σαν ένα τράβηγμα αόρατο στο χέρι μου τον καναπέ σαν τον κλωτσάει κάποιος λίγο πριν πέσω για ύπνο και μου φαίνεται πως παρατήρησα κάποιες γρατζουνιές στο χέρι. Επίσης οπλλά αντικείμενα εξαφανίζονται για καιρό ενώ εμφανίζονται σε ένα πολύ εμφανές σημειο ξανά. Άκης

Άκης

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2016, 19:51:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ψάξε μήπως κάνεις υπνοβασία και ασυνείδητες ενέργειες σε κατάσταση αυτοΰπνωσης. Συμπληρωματικά χρησιμοποιείς και κάμερα/ες για καταγραφή. Πες μας αν έχεις τίποτα ευρήματα.

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cck
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2018, 00:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδω και καποιον καιρο,η ξαδερφη μου,η οποια εχεις δυο μικρα κοριτσακια,παρατηρει στο σπιτι της καποιες ανεξηγητες ενεργειες.Ραδιοφωνο που ανοιγει μονο του,παιδικα παιχνιαδια τα οποια αργα τη νυχτα ξεκινουν να παιζουν μονα τους κ.α.Να υποθεσω πως μπορουμε να μιλησουμε για μια παρουσια στο σπιτι?Να σημειωσω πως το σπιτι,εδω και πολλα χρονια δε παρουσιασε καμια τετοιου ειδους δραστηριοτητα.Δεν υπηρχε ποτε τιποτε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy