ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Χαθηκα στον υπνο μου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Κριστυ
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2018, 18:50:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοιμομουν και ειδα στον υπνο μου οτι ημουν στο Μεσσολογγι και εκει που περπατουσα και χαζευα και στο κινητο μου ξαφνικα σηκωσα το κεφαλι μου να κοιταξω γυρω μου και ειχα χαθει, μετα βρηκα δυο αντρες οι οποιοι ψαρευαν και τους ρωτησα αν μπορουσαν να με βοηθησουν και ο ενας απο αυτους σηκωθηκε για να με βοηθησει αλλα εγω για καποιο λογο γδυθηκα μενοντας με τα εσωρουχα μου και επεσα στο νερο και αρχισα να κολυμπαω και εκει που κολυμπουσα ειχε κρεμασει την πετονια του εκεινος ο αντρας στην οποια υπηρχαν δυο ψαρια επανω της και τα δυο ηταν μαυρα και ζωντανα αλλα το ενα απο τα δυο ηταν μικρο, υστερα πηγα να βγω απο το νερο αλλα θυμηθηκα οτι φορουσα τα εσωρουχα μου και ντραπηκα να βγω γιατι ο αλλος αντρας που ηταν εκει με κοιτουσε.
Μπορει καποιος να μου πει τι μπορει να σημαινει αυτο;;

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2018, 13:34:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και εκει που περπατουσα και χαζευα και στο κινητο μου ξαφνικα σηκωσα το κεφαλι μου να κοιταξω γυρω μου και ειχα χαθει

Αυτό βασικά το παθαίνουν και πολλοί άλλοι στον "ξύπνιο" τους, και είναι πολύ χειρότερο, σε διαβεβαιώ.

τώρα για τα υπόλοιπα που λες, θα σε πω την ερμηνεία, άμα έχω χρόνο και έμπνευση....


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy