ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 03:30:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς θα πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι το να παίζουμε με κάποια πραγματάκια σα να είναι το playstation μας δεν είναι ότι καλύτερο .

Άλλο λοιπόν να παίζεις το Harry Potter στο playstation και άλλο να παίζεις με πράγματα που δεν σταματάνε ή αρχίζουν με ένα κουμπάκι .

Αν θέλετε να ασχοληθείτε με μαγεία διαβάστε πρώτα τι ακριβώς είναι και μετά εφ’ όσον θα έχετε κατανοήσει κάντε τη βουτιά στα βαθιά .

ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΒΛΑΒΕΡΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ .


Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

2030
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 12:52:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 2030  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο...

Καλησπέρα και πάλι παιδιά,
θυμάστε που σας είπα στο πρώτο μου σημείωμα ότι το τελευταίο καιρό έείχε παραγίνει το πράγμα με τα "προαισθήματα μου" και πως με έχει τρελάνει γιατί έχω ένα προαίσθημα για ένα άτομο (ένα παιδί που είχα σχέση πριν 3 χρόνια) και μου την είχε δώσει; Για αυτό είχα μπει άλλωστε εδώ μέσα για να δω τι στο καλό μου συμβαίνει ...

Το παιδί αυτό το χτύπησε φορτήγό στην Εθνική. Το παιδί οδηγούσε μηχανή και τώρα είναι σοβαρα στο νοσοκομείο.

Παιδιά δεν ξέρω τι μου συμβαίνει αλλά δεν έχει καθόλου πλάκα ... αλήθεια είμαι πολύ χάλια...

Βίκυ

VickyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 22:00:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΚΥ.ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕΣ ΜΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ??ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ Η' ΚΑΚΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ,ΑΠΟ ΜΙΣΟΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 22:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιαυτό λοιπόν οσο το δυνατον γρηγορότερα θα πρέπει να αρχίσεις να εξασκείσαι...
προσωπικα για το αν μπορείς να απαλαγείς απο τις όποιες ανεπτυγμενες ικανότητες δεν ξερω μιας και κυρίως ασχολουμαστε γιατο πως θα τις αναπτυξουμε και όχι για το πως θα τις ξεφορτωθουμε .
Το μόνο που θα μπορουσα να σκεφτω είναι η ύπνωση με τη βοηθεια ψυχολόγου ( τον οποίο φυσικα να μπορείς απολυτα να εμπιστευεσαι ).
Εγω αν το πραγμα είχε παραγίνει και δεν υπήρχε α΄λλος τρόπος αυτό θα έκανα . Φυσικα κανείς δεν μπορεί να πει 100% για το ποιοά θα είναι τα αποτελεσματα αλλα απτο τίποτα...

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
2030
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 17:12:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 2030  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και πάλι,

Όχι δεν το μισό το παιδί, ίσα ίσα που το αγαπάω πολύ αλλιώς δεν θα είμουν τώρα δίπλα του. Το θέμα είναι ότι είχα ένα προαίσθημα για αυτόν τις τελευταίες εβδομάδες που με είχε τρελάνει. Το ήξερα ότι κάτι θα του συνέβαινε... και δεν τον πείρα ένα τηλέφωνο να του πω να προσέχει... όχι ότι θα με έπερνε στα σοβαρά αλλά τώρα έχω τίψεις που δεν έκανα τίποτα ... το φορτηγό του έκοψε το πόδι... και εγώ απλά δεν έκανα τίποτα... το καταλαβαίνετε.

Δεν του προκάλεσα εγώ κακό, απλά το ένιωσα να έρχεται. Σκέφτομαι ότι αν του το είχα πει θα με έλεγε γρουσούζα τώρα ... δεν θα είχα τιψεις τουλάχιστον...
και δεν θέλω να διώξω την 6η μου αίσθηση να την ελένξω θέλω γιατί προς το παρόν ελέγχει εκείνη εμένα...
φιλιά.

VickyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2003, 18:43:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και πάλι από εμένα τυχαία σήμερα ψάχνω για βιβλία και ίσως βρήκα ένα που σας ενδιαφέρει.
Διαβάστε περιγραφή~!~

Περιγραφή:

Μπορείτε να μαντέψετε ποιός σας τηλεφωνεί, πριν καν σηκώσετε το ακουστικό; Ή το τι θα πει κάποιος, πριν προλάβει ν' ανοίξει το στόμα του; Ή μήπως νιώσατε ποτέ ότι κάποιος δικός σας άνθρωπος βρισκόταν σε κίνδυνο; Αν η απάντηση σε οποιοδήποτε απ' αυτά τα ερωτήματα είναθι "ναι", τότε έχετε κάποια ψυχική ικανότητα. Στο παρόν βιβλίο θα ερευνήσουμε το πόσο χρησιμοποιείτε τώρα τις ψυχικές αισθήσεις σας και το πόσο περισσότερο μπορείτε να εξασκήσετε το ψυχικό δυναμικό σας. Στις σελίδες του θα βρείτε δεκάδες τεχνικές που θα σας διευκολύνουν να αναπτύξετε τις εξαιρετικές δυνατότητες της διάνοιάς σας και να τις χρησιμοποιήσετε για να αυξήσετε την επίγνωσή σας.
Τι λέτε !!


Έχετε ψυχικές δυνάμεις;
Δεκάδες τεχνικές για την ανάπτυξη των έμφυτων δυνάμεών σας
Συγγραφέας: Soskin, Julie
Κατηγορία: Μεταφυσική
Εκδότης: ΚΥΒΕΛΗ
Ημερ/νία έκδοσης: 2003
Μεταφραστής: Μαραγκού, Στεφανία - Λιβανός, Ηλίαας
Αριθμός σελίδων: 175
Τιμή εκδότη: 22.42€

http://www.protoporia.gr/protoporia/product.asp?sku=151053

Φιλικά....

‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
2030
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2003, 01:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 2030  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ευχαριστώ θα το αγοράσω και θα σου πω αν αξίζει...

VickyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρρα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


283 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 16:21:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πύρρα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και από μένα.

Xtreme η δική μου η άποψη είναι ότι όλα οφείλονται στην αγάπη ή το μίσος που σε διακατέχει για κάποιους ανθρώπους. Προσωπικά η αγάπη μου για τη ψυχή του ανθρώπου μου έχει αναπτύξει την "ικανότητα", αν μπορούμε να την αποκαλέσουμε έτσι, να διαβάζω τους άλλους από τα μάτια τους, από μια μικρή τους κίνηση, από μία μόνο κουβέντα και πως θα την εκφέρουν. Αυτή η "ικανότητα" μου, "έδιωξε" ανθρώπους από δίπλα μου, γιατί δεν άντεχαν να τους προβλέπω, να τους διαβάζω και να μη μπορούν πολλές φορές να έχουν προσωπικές στιγμές. Άλλοι ένιωσαν ασφαλείς μαζί μου και άλλοι τρέχαν και τρέχουν σε μένα για να δώσω τη δικη μου ερμηνεία στις καταστάσεις που περνάν. Προσωπικά, αν και πολλές φορές είναι τυρανιστικό και κουραστικό, δεν αφήνει το μυαλό μου να χαλαρώσει, με ικανοποιεί αυτή η "ικανότητα" διότι έχω αποφύγει άσχημες καταστάσεις στη ζωή και έχω βοηθησει δικούς μου ανθρώπους. Όσο για το να αισθανθεί κάποιος ατυχήματα, ασθένειες και άσχημες καταστάσεις, νομίζω ότι στον καθένα μπορεί να συμβει σε κάποια φάση της ζωής του. Αν αυτό γίνεται συχνά,ίσως οφείλεται στο μεγάλο ενδιαφέρον για κάποιον, στη ταυτόχρονη σκέψη μεταξύ δύο ατόμων, είτε γιατί αφήνουμε ένα κομμάτι μας χωρίς να το συνειδητοποιούμε δίπλα σε έναν άλλον. Οι δικοί μου άνθρωποι πάντως, που δεν ασχολούνται με τα παρόντα θέματα το εκλαμβάνουν σαν υπερβολική αγάπη προς αυτούς


Πύρρα, η περήφανη ΕλληνίδαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 18:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλησπέρα και πάλι από εμένα τυχαία σήμερα ψάχνω για βιβλία και ίσως βρήκα ένα που σας ενδιαφέρει.
Διαβάστε περιγραφή~!~

Περιγραφή:

Μπορείτε να μαντέψετε ποιός σας τηλεφωνεί, πριν καν σηκώσετε το ακουστικό; Ή το τι θα πει κάποιος, πριν προλάβει ν' ανοίξει το στόμα του; Ή μήπως νιώσατε ποτέ ότι κάποιος δικός σας άνθρωπος βρισκόταν σε κίνδυνο; Αν η απάντηση σε οποιοδήποτε απ' αυτά τα ερωτήματα είναθι "ναι", τότε έχετε κάποια ψυχική ικανότητα. Στο παρόν βιβλίο θα ερευνήσουμε το πόσο χρησιμοποιείτε τώρα τις ψυχικές αισθήσεις σας και το πόσο περισσότερο μπορείτε να εξασκήσετε το ψυχικό δυναμικό σας. Στις σελίδες του θα βρείτε δεκάδες τεχνικές που θα σας διευκολύνουν να αναπτύξετε τις εξαιρετικές δυνατότητες της διάνοιάς σας και να τις χρησιμοποιήσετε για να αυξήσετε την επίγνωσή σας.
Τι λέτε !!


Έχετε ψυχικές δυνάμεις;
Δεκάδες τεχνικές για την ανάπτυξη των έμφυτων δυνάμεών σας
Συγγραφέας: Soskin, Julie
Κατηγορία: Μεταφυσική
Εκδότης: ΚΥΒΕΛΗ
Ημερ/νία έκδοσης: 2003
Μεταφραστής: Μαραγκού, Στεφανία - Λιβανός, Ηλίαας
Αριθμός σελίδων: 175
Τιμή εκδότη: 22.42€


ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mpalou
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 20:32:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mpalou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε φιλε.
Μολις μπηκα στο site μετα απο πολυ καιρο και βρισκω οτι εχουμε πολλα κοινα.Συγκεκριμενα διαισθανομαι πραγματα πριν συμβουν, τα βλεπω κατα καποιο τροπο και το βασικοτερο: οταν συμβαινει κατι σε καποιο πολυ δικο μου ατομο (μεχρι στιγμης εχω 6 διαφορετικα περιστατικα) το διαισθανομαι, το νιωθω και αναστατωνομαι μαζι τους. Το εχω ψαξει, μου συμβαινει τα τελευταια 3 χρονια.Θα χαρω να μιλησω μαζι σου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2003, 11:38:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τυχαία διάβασα σήμερα τα post που έχουν γίνει σε αυτό το topic σαν νέο μελος που ειμαι.
Εχω συναντήσει πολλούς ανθρώπους με χαρίσματα πνευματικά. Πιστεύω ότι μόνο αν έχει κανείς τον Χριστό στην μέσα του μπορεί να χρησιμοποιήσει αυτές τις ικανότητες προς όφελος των συνανθρώπων του, και του εαυτού του. Αλλιώς είναι επικίνδυνο να συντριβεί και να φτάσει ακόμη και στην αυτοκτονία. Όπως έγινε με έναν φίλο μου.
Exot.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2003, 11:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ;

ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΣΥΝΕΙΔΙΤΗ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 00:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mamaaaaaa tha mas magepsei....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 13:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο WICCA ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 14:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ. ΕΔΩ ΒΡΗΚΑ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 22:09:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θάνε μικρός ακόμα παίζει με κούκλες και τον κακό λύκο. Ε.. σιγα σιγα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lara
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 23:33:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας. ειμαι καινουριο μελος κι εμαθα το site απο την εκπομπή "Μπορώ" της Άννας Δρούζας. Μιλατε για ψυχικές ικανοτητες και θα ήθελα να μου πείτε αν αντιλαμβάνεστε γύρω σας τον Αόρατο κοσμο είναι ψυχική ικανοτητα ή κατι αλλο; ειμαι 23 ετών κι απο τα 9 μου βλέπω, μιλάω και ακούω τον "αορατο κοσμο". καποιες φορες με προειδοποιούσαν για καποια γεγονοτα που συνεβεναν, ενας θανατος, μια φωτια, αποτελεσματα εξετάσεων μια αρρωστια ενα ατύχημα κ.α. κι έτσι ήξερα τι έπρεπε να κανω. θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος να μου πει, αν υπάρχει κάποιος τρόπος να το αναπτύξω περισσότερο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 09:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ LARA ,ΕΙΜΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΟΡΑΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ??ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ??ΛΕΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΤΙ ΜΟΡΦΗ ΕΧΕΙ??ΠΩΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lara
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 22:01:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ LARA ,ΕΙΜΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ.ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΟΡΑΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ??ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ??ΛΕΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΤΙ ΜΟΡΦΗ ΕΧΕΙ??ΠΩΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ??




Γεια σου xtremefast. αναφερομαι στα φαντασματα η μάλλον στις ψυχες των νεκρων που δεν πανε πουθενα αλλου αλλα αναμεσα μας. βρισκονται σε μια διασταση που δεν την βλεπουν ολοι οι ανθρωποι. μοιαζουν σαν εμας. ή ετσι οπως τους γνωρισαμε αν ήταν δικοι μας ανθρωποι αλλα αρκετες φορες τους βλεπω σαν σκιες χωρις να διακρινω καλα τα χαρακτηριστικά τους. χρειαζομαι χρονο και να μεινω στο χωρο για να αρχισω να ξεχωριζω κατι. αναλογα την διαθεσή τους, εγω αισθανομαι ή μια μεγαλη ανυσηχια αν ειναι αρνητικη η διαθεση τους ή γαληνια και πολυ ξεχωριστα αν ειναι θετικη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 01:36:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ. ΕΔΩ ΒΡΗΚΑ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ;


Πέθανε μια άλλη μέρα

XAXAXAXAXAXAXA EDW EGW VRIKA AN8ROPOUS !!!!!!!!!

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 21:42:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΡΚΑΡΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ.ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ.ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΝΝΟΙΩΣΑ ΧΑΛΙΑ, ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ, ΑΚΟΥΣΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΠΑΜ.ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΦΤΕΡΟ.ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΞΥΠΝΑΔΑ,ΑΠΡΟΣΕΚΤΟ,ΕΠΙΠΟΛΑΙΟ,ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΑΙ ΑΓΧΩΤΙΚΟ.ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KaTaPeLoS
Νέο Μέλος

Cyprus
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 19:22:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KaTaPeLoS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File niko, mporoume na mathoume perisotera pragmata gia esena?
to Zodio sou... apo pou eisai ktl?

KaTaPeLoS

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 19:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ KATAPELO, ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ.ΖΩΔΙΟ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΖΩΔΙΑ.ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 21-11-78.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NANTIATHENS
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2003, 02:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NANTIATHENS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα φιλε Νικο.
Το θεμα που θιγεις θα φανεί ''περιεργο'' η γραφικο σε αρκετους,ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙ ΜΙΛΑΣ.
Αν βρεις άλλα τετοια ατομα,
θα κατσεις απο εδω να το κανετε ψιλη κουβεντουλα?????
ΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι θα καταλαβουν οι υπολοιποι??
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΕΙΣ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΙΑ??
Αμα μπορεσεισ και εξηγησεις ΚΑΙ σε πιστεψουν κιολας,
εμενα τρυπα μου την μυτη...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2003, 23:31:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!

Άκουσα, και πιο συγκεκριμένα διάβασα όσα γράφτηκαν σε αυτό το forum με μεγάλο ενδιαφέρον. Όχι πως συμβαίνει κάτι παρόμοιο σε μένα όπως στον φίλτατο Νίκο. Λοιπόν Νίκο σε ποιά οδό έγινε το ατύχημα;Μ. Αλεξάνδρου, Εθν.Αντιστάσεως, Σαρανταπόρου, Φιλελλήνων, στο συντριβάνι στην πλατεία;Το επίθετό σου μπορείς να μας το πεις;( Δεν ξέρω και αν επιτρέπεται από τους κανονισμούς του forum)

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 08:49:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΟ ΤΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ??ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΓΙΝΕ.ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 09:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΟ ΤΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ??ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΕΓΙΝΕ.ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ??



Ασφαλώς φίλτατε! Αν δεν θέλεις δεν υπάρχει λόγος να μας πεις. Αυτό που θέλω να πω εγώ είναι πως όσα λέει ο Νίκος είναι αλήθεια.

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 08:58:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΣΑΝΑΚΑΛΕ,ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΑ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ??ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ ΡΩΤΑΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria23
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 17:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria23  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΟ(XTREMEFAST) ,ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ 23 ΧΡ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΠΛΗΚΤΗ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ E-MAIL ΣΟΥ? ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ,ΑΦΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ,ΑΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙΣ?ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.ΜΑΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 17:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ, ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΑΙ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1083984
Maintained by Digital Alchemy