ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
maria23
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 21:45:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria23  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ.ΒΡΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΙΚΟ,ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andreas74
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2003, 17:00:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andreas74  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ <ΒΛΕΠΟΥΝ>ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ,ΒΕΒΑΙΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΣΥΓΧΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΔΙΕΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΒΛΕΠΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ, ΝΑ ΤΑ ΧΑΛΙΝΑΓΩΓΗΣΩ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΩΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2003, 17:03:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ.ΒΡΗΚΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΝΙΚΟ,ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ.



Δεν είμαι απολύτως σίγουρος αλλά έχω την εντύπωση ότι οι xtremefast και μαρια 23 ΤΑΥΤΙΖΟΝΤΑΙ.Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος, αλλά δεν νομίζω!Δεν αμφιβάλω βέβαια πως όλα όσα λέει ο Νίκος είναι αλήθεια, αλλά πιστεύω πως είναι σε τέτοια κατάσταση που θέλει απεγνωσμένα να τον πιστέψουμε και βρήκε αυτόν τον τρόπο για να το πετύχει.

Feel the anxiety hold off the fear...

Edited by - Τσανάκαλος on 27/09/2003 17:09:00

Edited by - Τσανάκαλος on 27/09/2003 17:11:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2003, 18:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ Τσανάκαλε τι σου έκανε η ψυχή ?

Και ποιος ο λόγος να σου πει ψέματα? Έχει ανάγκη νομίζεις ….?
Για να σου πω λοιπόν και για να ξέρεις έστειλα και εγώ Φώτο και δεν θα έλεγα ότι έπεσε έξω ο φίλος Νίκος.
Συμπεράσματα δικά σου!

Φιλικά Γιάννης !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2003, 20:10:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν αμφιβάλω!

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2003, 21:16:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ,ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ.ΟΣΟΙ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΑΝ,ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΡΩΤΗΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

loukoulos
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2003, 21:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukoulos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.ΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ:xtremefast@pathfinder.gr ΟΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ.


Νικο εγω δεν ψαχνω να βρω τα συναισθηματα μου ,ξερω τι ειμαι και τι θελω απο τη ζωη.ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΒΡΕΙΣ 6 ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΤΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΘΩ.ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΩ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2003, 22:01:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πώς ξέρουμε ότι αυτοί οι μάγκες που ψάχνουνε για άλλους δεν είναι τίποτα βαμπιρς που θέλουν να απορροφήσουν την ενέργεια μας?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2003, 22:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΡΕΜΗΣΕ,ΠΟΛΛΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2003, 22:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
re xtremefast
ti sxesh exeiw me thn maria.. mhpws eisai to idio prosopo?
san poly doylema peftei apo logoy soy.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2003, 15:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

re xtremefast
ti sxesh exeiw me thn maria.. mhpws eisai to idio prosopo?
san poly doylema peftei apo logoy soy.





Φίλτατε exoterica

Την ίδια απορία είχα και εγώ αλλά μου είπαν πως δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο.Δεν είναι πάντως καθόλου απίθανο να λέει αλήθεια ο xtremefast.

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2003, 15:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ,ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ.ΟΣΟΙ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΑΝ,ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΡΩΤΗΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ.



Αγαπητέ Νίκο, σκέφτηκα και εγώ να σου στείλω φωτογραφία μου να πειστώ, αλλά το μετάνοιωσα γιατί νόμισα πως θα ήταν άσχημο για σένα να σου στέλνει φωτογραφία ο κάθε ένας και να σε ρωτάει.Μπορώ να σου στείλω φωτό και να μου πείς;Αν θέλεις βέβαια!

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2003, 18:03:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΕΙΛΕ ΤΣΑΝΑΚΑΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gwb
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2003, 23:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gwb  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.ΤΟ E-MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ:xtremefast@pathfinder.gr ΟΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ.


ιστευω πως οι ψυχικες δυναμεις πρεπει να συνοδε`υονται απο ελεγχο των δικ`ων σου συναισθηματων και ηοποια ''δυναμη'' να χρησιμοποιε`ιται με υπευθυν`οτητα και σ`υνεση . Κατ'εμε το Θεμελιο , η Βαση ε`ιναι η Εναρετη Καρδια . Απο εκει και περα οποια δυναμη και αν εχει καποιος , και οποια γνωση θα την χρησιμοποιησει για καλο. Γιατι το ζητουμενο ειναι να εισαι ευσυνειδητος Ανθρωπος και οχι ενα ανευθυνο παιδι που παιζει με επικινδυνα παιχνιδια . Ευχομαι να βρεις το Μονοπατι σου .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria23
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2003, 12:14:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria23  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε παιδια φαγαται μια σελιδα γραφοντας οτι ο νικος λεει ψεματα.λοιπον σας λεω οτι εγω ειμαι η μαρια,εχω μακρια μαλλια,περιοδο καθε μηνα και καμπυλες.πιστεψαται τωρα?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2003, 02:41:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
oto pite re paidia den kanete kai kamia selida na mezecete kana fraggo? exei koroida o ntoynias. . . koroida na deis.
A! kai ena anekdoto gia tis kampyles thw marias poy eida prin ligo.
One day the God and the Adam discussed. Asks therefore the Adam the God.
- "Because it made the Eva so much soft and and tender"
- "In order to him you want".
ask again the Adam the God.
- "Because it made the Eva so much attractive"
- "In order to him you want" answers the God.
After few ask again the Adam the God,
- "Because it made the Eva so much idiotic"
- "In order to you he wants answers the God…"
Exoterica


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2003, 13:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

oto pite re paidia den kanete kai kamia selida na mezecete kana fraggo? exei koroida o ntoynias. . . koroida na deis.
A! kai ena anekdoto gia tis kampyles thw marias poy eida prin ligo.
One day the God and the Adam discussed. Asks therefore the Adam the God.
- "Because it made the Eva so much soft and and tender"
- "In order to him you want".
ask again the Adam the God.
- "Because it made the Eva so much attractive"
- "In order to him you want" answers the God.
After few ask again the Adam the God,
- "Because it made the Eva so much idiotic"
- "In order to you he wants answers the God…"
Exoterica




Η δική μου γνώμη φίλτατε exoterica είναι πως όσα πιστεύεις κράτα τα για τον εαυτό ,και σε καμία περίπτωση μην βρίζεις τους άλλους γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

Α και κάτι άλλο.Τα αγγλικά σου είναι χάλια.Μην εμπιστεύσαι τα εργαλεία μετάφρασης του internet η οποιαδήποτε άλλα, αν δεν ξέρεις να τα χρησιμοποιείς.

Όσο το δυνατό πιο φιλικά γίνεται...
Τσανάκαλος


Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2003, 15:33:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sory kata lathos esteila to mh diorthomeno anekdoto. Tis nyxtas tis doyleies tis blepei h mera kai gelaei.

oso gia to brisimo den topiasa. . . poion ebrisa? mia skepsi eksoterikeysa. Rikse mia matia sta kanalia na deis ti ginetai me toys profites. Ksereis file moy me ti koyrsares kykloforoyn?
Asta na pane file moy.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/10/2003, 22:53:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
to anekdoto. . . katalathos esteila to axrhsto xtes.. ayto kapvw trwgetai. . .

Adam and God had a conversation:
Adam: Why did you create Eve so soft?
God: Because you should like her.
Adam: And why did you create her so be tender?
God: Because I wanted you to like her.
After a while Adam asks again: Why did you create her so stupid?
God: Because she should like you.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 12:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μόλις διάβασα το email που μου έστειλε ο xtremefast λέγοντας μου τι αισθάνεται βλέποντας την φωτογραφία μου, και όσο και να μην θέλω να το παραδεχτώ έμεινα με ανοιχτό το στόμα.

Εγώ δεν μπορώ δυστυχώς να πώ στείλτε για να πειστείτε.

Φίλτατε xtremefast δεν ξέρω αν είσαι τυχερός ή άτυχος με αυτές σου τις ικανότητες.Μπορώ μόνο να πώ, χρησιμοποίησέ τες για καλό.

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zelda
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 22:54:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zelda  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
filoi mou gia sas, mporw na steilw mia fwtografia mou?

zikdaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 23:41:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ZELDA ΣΤΕΙΛΕ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Απέριττος
Μέλος 3ης Βαθμίδας


567 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 18:26:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Απέριττος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Απέριττος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ φίλε...
θα ήθελα να σου πω ότι πραγματικά αν διαθέτεις αυτήν την ικανότητα πρέπει να την χειριστείς με μεγάλη σύνεση. Ίσως να ήταν και λάθος που βγήκες έτσι φόρα παρτίδα να το διαλαλήσεις στο φόρουμ. Γιατί ένας άνθρωπος που εντοπίζεται απο διάφορες ομάδες ότι έχει κάποιες ικανότητες μπορεί να ενοχληθεί για διάφορους σκοπούς και με διάφορους τρόπους. Απο την άλλη πάλι δεν σου κρύβω ότι αυτή η ευκολία σου να βγεις και να λες αυτό το πράγμα με προβλημάτισε μήπως κρύβονται άλλοι σκοποί απο πίσω. Θέλω λοιπόν σε αυτήν την περίπτωση να σου πω τούτο. Κάθε μας πράξη και κίνηση έχει το αντίτιμό της και αυτό είναι συμπαντικός νόμος απο τον οποίο δεν μπορεί να ξεφύγει κανείς. Εύχομαι και πιστεύω ότι είσαι τίμιος και αγνός άνθρωπος και τέτοιος να παραμείνεις. Επίσης εύχομαι να μην πουλήσεις το χάρισμά σου σε κανέναν και με κανέναν τρόπο. Και το κυριώτερο. Αφού αυτό είναι μια αφορμή για ένα καλύτερο ψάξιμο, μην κολλήσεις σε αυτό και στρέψε την προσοχή σου σε ανώτερα επίπεδα. Η πραγματική γνώση βρίσκεται πάνω απο όλα αυτά. Καλή πορεία... έχεις την συμπάθειά μου και τις ευχές μου...

Oculatis Abis (Φεύγεις οξυδερκής)
Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΟΥ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 19:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά να ρωτήσω κάτι;

Tι ακριβώς "βλέπει" ο Nίκος; Στοιχεία του χαρακτήρα; Tωρινή κατάσταση; Mελλοντική κατάσταση;


Thothoula η Bιετναμέζα
Mοναδική
απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 09:10:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΠΕΡΙΤΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΟΠΟ,ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΝΤΙΟΥΜ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ,ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ,ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΣΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΛΥΣΗ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 21:08:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είναι από ταινίες, είναι από θεωρίες, αλλά τέσπα, να σου πω ρε μεγάλε άμα σου στείλω το ένα μου δάχτυλο σε φώτο μπορείς να με καταλάβεις η πρεπει να εχει και φάτσα?

Φιλικά Ο Κάτω Παύλας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 22:07:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕΓΑΛΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΛΟΙ ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΕΙΣΑΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 01:06:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι ρε φιλάρα, αλλά αφού το έθιξες καλός, Δεν έχεις παρατηρήσει ότι λίγο πολύ όλοι οι άνθρωποι έχουν τις αντίστοιχες ιδιότητες σε μικρότερο βαθμό? πχ συνήθως με τους συγγενείς τους πάρα πολλοί καταλαβαίνουν ότι πρόκειται, η παθαίνουν κάτι κακό.

Τεσπα, μήπως τελικά όλοι έχουμε, απλά δεν έχουμε μάθει να ανοιγόμαστε και να νιώθουμε τους άλλους? Λέτε να φταίει ο εγωισμός?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 01:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι ρε φιλάρα, αλλά αφού το έθιξες καλός, Δεν έχεις παρατηρήσει ότι λίγο πολύ όλοι οι άνθρωποι έχουν τις αντίστοιχες ιδιότητες σε μικρότερο βαθμό? πχ συνήθως με τους συγγενείς τους πάρα πολλοί καταλαβαίνουν ότι πρόκειται, η παθαίνουν κάτι κακό.

Τεσπα, μήπως τελικά όλοι έχουμε, απλά δεν έχουμε μάθει να ανοιγόμαστε και να νιώθουμε τους άλλους? Λέτε να φταίει ο εγωισμός?




Επειδή έστειλα φωτό μου στον Νίκο και ξέρω, εκτός από απλά πράγματα που όλοι μας καταλαβαίνουμε όταν βλέπουμε κάποιον συγγενή μας (όπως για παράδειγμα αν είναι στενοχωρημένος, αν τον απασχολεί κάτι βασανιστικά κ.ά.), βρήκε και πράγματα για τα οποία δεν είχα μιλήσει σε κανέναν.
Αυτό αποδεικνύει ότι οι δυνατότητές του δεν περιορίζονται σε ένα απλό "κάτι έχεις εσύ σήμερα...", αλλά επεκτείνονται σε περισσότερα επίπεδα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 23:08:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιαυτό ρώτησα για το δάχτυλο, πχ το κάνει και με αντικείμενα αυτό? Αν είναι έτσι μπορεί να βγάλει πολύ χρήμα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy