ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2003, 09:23:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ.ΑΛΛΑ ΧΡΗΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Η' ΑΝ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΧΡΗΜΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΤΤΟ ΚΑΙ ΤΖΟΚΕΡ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ.ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΒΓΑΖΩ ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ 300 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΤΑΙ 3ΑΔΕΣ ΚΑΙ 4ΤΡΑΔΕΣ.ΤΗΝ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ.ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΝΤΙΟΥΜ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 01:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά κάνεις, ότι σε εκφράζει, εξάλλου η τύχη είναι συνεχόμενα με το μέρος σου, αν το καλοσκεφτείς πάλι στην τύχη να γεννηθείς με αυτό το τρομερό και όχι απλό χάρισμα κερδίζεις, εξάλλου δες, 5 μηνύματα σε ένα ολόκληρο θέμα για την πάρτη σου μόνο, αν σε είχα φίλο θα έκανα μεγάλη βλακεία να σου πω (να προσέχεις) αφού δεν μπορούν να σε εξαπατήσουν καλά κάνεις και δεν εξαπατάς, βέβαια για να είμαι ειλικρινής εγώ αν ήμουνα στην θέση σου δεν ξέρω αν θα κρατιόμουνα, ίσως να μην τυχαίο που είσαι εσύ και όχι άλλος.

Τώρα για τους δύσπιστους, μια φορά εγώ σκεφτόμουν μαλ**** συνέχεια για τους ανθρώπους που έβλεπα, ώσπου μια μέρα έπεσα σε κάτι τυπάδες που μόλις πήγαινα να σκεφτώ κάτι με πλησίαζαν έτοιμοι να με πλακώσουν στο ξύλο, ααα, και καμία φορά αναλόγως με την μαλ**** που σκεφτόμουνα άκουγα κάτι ανάλογο, δεν ξέρω, μπορεί να ήταν ιδέα μου, δεν έφαγα ξύλο ακόμα για να είμαι σίγουρος, καλό το πείραμα πάντως, το έκανα ασυνείδητα για μερικούς μήνες (δεν ξέρω γιατί) και τώρα πια το έχω ξεχάσει

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2003, 22:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ 2 ΛΟΓΟΥΣ.ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ,ΤΕΜΠΕΛΗΣ ,ΚΤΛ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ,ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ,ΚΤΛ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2003, 22:44:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νίκο, νομίζεις πως είναι χρήσιμο αυτό?
κατά τη γνώμη μου καλύτερα να κρατήσεις αυτά που πιθανόν γνωρίζεις σχετικά με δημόσια πρόσωπα, για σένα και τους οικείους σου. Και αυτά τα δημόσια πρόσωπα είναι άνθρωποι και έχουν συναισθήματα, και όσο δύσκολο σου είναι να λες σε κάποιον που σου στέλνει φωτό και σου ζητάει από μόνος του να του πεις ότι είναι "τεμπέλης, χαζός κλπ", ακόμη πιο δύσκολο θα έπρεπε να σου είναι να πεις κάποια πράγματα για ανθρώπους που δεν στο ζητάνε και που δεν βρίσκονται εδώ να υπερασπίσουν τη θέση τους... Ε;


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2003, 23:26:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω με το άλλο φρούτο... ξέρεις..... να μωρέ... μερικοί θέλουν να κρατάνε τον εαυτό τους για αυτούς, αλλά, άντε, μην μας λες και πολλά, πες μόνο για τον Buss, (τόσα και τόσα ανέκδοτα βγαίνουν να γελάσουμε και λίγο που λέει ο _ )

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ααρών
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 17:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ααρών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε μου Νικο διαβασα ολα τα γραφομενα στο Forum.Πρεπει να ξερεις οτι το νομισμα εχει 2 πλευρες.Εισαι μεν τυχερος που εχεις το χαρισμα αλλα και ατυχος.Πρεπει να μαθεις να ελεγχεις αυτες τις δυναμεις σου.Ειναι δυναμεις τις οποιες εχεις δουλεψει σε καποια προηγουμενη ζωη σου.Προσωπικα πιστευω πως θα ηταν καλο να απευθυνοσουν σε καποια σχολη εσωτερισμου.Καποιες αξιολογες σχολες υπαρχουν και στο εσωτερικα.Καταλαβαινω οτι ειναι πολυ κουραστικο να εχεις αυτες τις ικανοτητες.Αν διαβασεις καποια βιβλια θα μαθεις οτι ατομα σαν εσενα υποφερουν και καταπονουν το σωμα τους με αποτελεσμα να χανουν σωματικο βαρος.Συμβαινει κατι τετοιο σε σενα?
Επισης θα ηθελα να σου τονισω οτι συμφωνα με τον νομο της ανταποδωτικης δικαιοσυνης (καρμα) οσα χρηματα κερδιζεις με αυτον τον τροπο(τυχερα παιχνιδια) να ξερεις πως θα τα χασεις γιατι εκμεταλευεσαι καποια θεια δωρα για προσωπικο οφελος.Για αυτο το λογο σου επισημενω πως θα επρεπε να βρεις καποιον ανθρωπο να σε βοηθησει.

Αυτες τις ικανοτητες που διαθετεις τις εχει καθε ανθρωπινο ον με τη σημαντικη διαφορα οτι τις εχουν σε λανθανουσα μορφη.Ο ανθρωπος πρεπει να ξυπνησει αυτες τις ικανοτητες του.Αυτο επιτυγχανεται μεσω των διαφορων τεχνικων που υπαρχουν οπως γιογκα,αποκρυφισμος κ.α.

Ορθες σκεψεις,ορθος λογος,ορθες πραξεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 20:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι σκοταδιστικές ηθικές είναι αυτές ρε φίλε? Ποίος τις λέει? Άμα είναι έτσι τώρα εγώ θα έπρεπε να ήμουνα κάτω από το χώμα με όσα έχω κάνει, μήπως πάω και στην κόλαση?

Και όσο αφορά τις προηγούμενες ζωές ούτε αυτό αποδεικνύεται, πρώτα πρέπει να ορίσουμε αυτήν την ζωή τον σκοπό της κτλ αλλιώς απλά ας βάζουμε στο τέλος ένα (εκφέρω γνώμη) το να έχεις τόση σιγουριά για κάποια πράγματα σου φράζετε ο δρόμος προς την αναζήτηση και την γνώση, τα όπια είναι αιώνια. Θυμήθηκα τους ρασοφόρους, που λέει κάτι παραλογισμούς χωρίς να μπορούν να αποδείξουν τίποτα και έχουν μια σιγουριά που δεν συμμαζεύεται,

όχι ότι θέλω να σε βγάλω λάθος ούτε να καταδικάσω αυτό που είπες, σέβομαι την γνώμη σου, αλλά όταν λύπη η υπόθεση κατανοείται σαν να επιβάλλεται.

Το τι θα πάθει αυτό θα το ανακαλύψει ο Νίκος, δεν χρειάζεται να τον τρομάζουμε για τις ασπροελαφριές ηθικές που έχουμε εμείς.

Freethought, and Open mind


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 20:17:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΑΡΩΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ 56 ΚΙΛΑ 1.68 ΥΨΟΣ.ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΠΟΝΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΑ ΧΑΝΩ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2003, 17:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΗΜΕΡΑ,ΘΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΜΕΝΤΙΟΥΜ.ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΧΟΥΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΑΡΩ Η' ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ.ΠΟΙΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ???ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ.ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ.ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΒΟΗΘΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΩΦΕΛΟΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ.ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΕΚΠΟΜΠΗ<ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ> ΤΟΥ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΕ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ.ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΣ ΩΣ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ ΝΙΚΟΣ ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ.ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.ΕΧΩ ΑΙΣΤΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΟΥ.ΟΛΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΗ ΣΦΑΙΡΑ.ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ???ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ.ΤΑΧΑ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΡΙΖΕΙ,ΕΓΩ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ.Ο ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΚΡΙΒΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΙ ΧΡΗΜΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΓΟΠΟΝΟΣ.ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΟ'Ι'ΔΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΟΡΤΑΡΕΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΑΛΑΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΝΤΙΟΥΜ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ααρών
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2003, 19:21:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ααρών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλε μου φιλε - ,οτι γραφω ειναι η προσωπικη μου αποψη και δεν προσυλητιζω κανενα ουτε προσπαθω να πεισω καποιον.Θα ηθελα να μαθω αν εσυ πιστευεις στον νομο του καρμα,ο οποιος για το φιλο Νικο μπορει να πραγματοποιηθει οχι μονο στη σημερινη υπαρξη αλλα και σε επομενες ζωες.Αν και διαβαζοντας οσα γραφει πιστευω οτι εχει καταλαβει οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο στην ζωη μας.Επισης θα ηθελα να μαθω φιλε - αν πιστευεις στην μετενσαρκωση.

Φιλε μου Νικο οπως και εσυ θα εχεις καταλαβει μεχρι τωρα οι ικανοτητες που εχεις μπορουν να προκαλεσουν πολυ μεγαλο καλο αλλα και κακο.Πιστευω πως θα πρεπει να βρεις εσυ τον δρομο που σου ταιριαζει,ειτε ειναι η γιογκα,ειτε οτιδηποτε αλλο.Προσωπικη μου γνωμη ειναι να αρχισεις να διαβαζεις βιβλια τα οποια να περιεχουν πληροφοριες για τις ικανοτητες σου αλλα και γενικοτερα οτι αφορα τον εσωτερισμο.Δεν θελω να διαφημισω καποια σχολη συγκεκριμενα,αλλα οπως σου ειπα και προηγουμενως μεσα στην σελλιδα αυτη υπαρχουν γνωστες σχολες οπως το ιδεοθεατρο,το ομακοειο,η σχολη του ροδοσταυρου κ.α.Ριξε μια ματια στην κεντρικη σελιδα του εσωτερικα στο φιλοξενιες.Ελπιζω να ξαναεπικοινωνησουμε.

Ορθες σκεψεις,ορθος λογος,ορθες πραξεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KaTaPeLoS
Νέο Μέλος

Cyprus
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 16:08:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KaTaPeLoS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
File niko, An exis MSN kai thes na milisoume prv as me kanis ADD
my msn email " KaTaPeLoS@hotmail.com "


΄εν άυτω̃ ην ή Ζωή και η̉ Ζωή ¨ην το φω̃ς τω̃ν α̉νθρώπων
KaTaPeLoS

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 04:00:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EGW PROSOPIKA? DEN PISTEBW SE TIPOTA, EGW MIA AKROS PROSOPIKH APOPSH POU DEN EINAI ANEPTIGMENH APO DOGMATA, KOLASEIS KAI THEOYS, ALLA AUTO DEN SIMENEI POS TA APORIPTO OLA TA ALLA, APLA OTI THELW NA KANW KAI TO THEORO SOSTO EGW PROSOPIKA TO KANW, DEN KATHOME NA FOVAME TIS MPIIIP POY KATHONTE KAI LENE OI ALLOI PERI KOLASH KAI TA LOIPA.


ESY THEOREIS SWSTO TO NA PISTEBEIS ANAPODIKTA PRAGMATA POY LEEI OPIOS NANE POY DEN MPOREIS NA TA APODIKSEIS OYTE STON IDIO SOY EAYTO KAI NA KLANEIS APO TON FOVO GIA MIA KOLASH H KATI PAROMIO? EGW LEW OXI, KAI AN EINAI ALITHIA, THA TO MATHO -O-T-A-N LANW KATI LATHOS, ALLA PROTA THA PREPEI NA ORISOYME TO LATHOS, GIATI MPOREI SWSTO GIA EMENA, LATHOS GIA ESENA, OPOTE FILE ASTO KALITERA.

SORRY GIA TA GREEKLISH, ALLA DIAZOME.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 04:04:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Simplirono: gia emena h timoria einai oi enoxes kai o idios o fovos sou gia authn.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ααρών
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 13:58:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ααρών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αναφερεσαι στην κολαση αφου εγω δεν μιλησα καθολου για αυτην.Ανεφερα στον Νικο 2 πραγματα συγκεκριμενα.Πρωτον τον θειο νομο του καρμα,και δευτερον οτι τα διαμεσα και οι ανθρωποι με τετοιες ικανοτητες χανουν ευκολα σωματικο βαρος λογο της ενεργειας που καταναλωνουν οταν χρησιμοποιουν τις ικανοτητες τους.

Απο οσα γραφεις καταλαβαινω οτι δεν πιστευεις στο καρμα αν και για αυτο μιλησαν ολοι οι μεγαλοι διδασκαλοι(Χριστος,Βουδας,Κρισνα,κ.α).
Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να προσπαθω να σε πεισω για οτιδηποτε.Ο αθε ανθρωπος εχει τα πιστευω του και τα σεβομαι.Το αν ειμαι σκοταδιστης και λαθος νομιζω οτι μπορεις να το διαπιστωσεις απο την απαντηση που δινει ο ιδιος ο Νικος.

quote:

ΦΙΛΕ ΑΑΡΩΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ 56 ΚΙΛΑ 1.68 ΥΨΟΣ.ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΠΟΝΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΑ ΧΑΝΩ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ.

Ορθες σκεψεις,ορθος λογος,ορθες πραξεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 14:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΑΑΡΩΝ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΕΝΣΑΡΚΩΣΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ααρών
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2003, 15:18:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ααρών  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρομαι πολυ που μετα απο τοσο καιρο ξαναεγραψες.Ειχα την εντυπωση οτι και αυτο το topic θα πηγαινε στα σκοταδια.
Ο θεικος νομος του καρμα ειναι απο τους πιο σημαντικους συμπαντικους νομους.Λεγεται και νομος της ανταποδωτικης διακαιοσυνης η νομος του αντιπεπονθωτος.Αυτος ο νομος αντιπροσωπευει οτι λεει και η ιδια η λεξη.Αναλυτικα οποια καλη πραξη η και κακη διαπραξουμε σε αυτη τη ζωη που ειμαστε ενσαρκωμενοι τωρα,αντιστοιχα σε καποια μελλοντικη ζωη η και στην τωρινη μας θα μας συμβει ακριβως το ιδιο.Και επεξηγω με ενα παραδειγμα.Αν ενας ανθρωπος σκοτωσει τον πατερα του στην τωρινη του ενσαρκωση,σε καποια μελοντικη ενσαρκωση θα αντιστραφουν οι ρολοι και αυτος που σκοτωσε τον πατερα του θα σκοτωθει απο τον ιδιο τον πατερα του με τον ιδιο ακριβως τροπο.Για αυτο ειπε ο θεικος Χριστος στον Πετρο οταν ο δευτερος τραβηξε το μαχαιρι του το εξης.Πετρε,μαχαιραν εσυρες,μαχαιραν θα λαβεις.

Κατι αντοιστιχο ισχυει και με τις καλες πραξεις.Επισης οποιαδηποτε οικογενειακη σχεση εχουμε δεν ειναι τυχαια αλλα υποκεινται στον νομο του καρμα.Εχουμε δηλαδη αυτο που λεμε καρμικη σχεση η οφειλη.Δηλαδη καποιος κυκλος πρεπει να κλεισει μεταξυ αυτων των προσωπων.Ενα παραδειγμα ειναι το εξης.
Ενας αντρας παντρευεται μια γυναικα χωρις να την αγαπαει σε αυτη τη ζωη.Σε μια μελλοντικη ζωη η γυναικα του θα ενσαρκωθει στο παιδι του ετσι ωστε να εισπραξει την αγαπη εκεινη που δεν ειχε.

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγακι.Οτι δεν καταλαβες γραψε μου για να σου εξηγησω περαιτερω.Αν θες να μιλαμε μεσω Msn το email μου ειναι skrez13@hotmail.com.

Ορθες σκεψεις,ορθος λογος,ορθες πραξεις.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Razielle
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
57 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 13:38:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί Φίλοι, γειά σας.
Νίκο, πολύ ενδιαφέρον το θέμα που άνοιξες!
Δυστυχώς δεν διαθέτω καμία μα καμία υπερφυσική δύναμη, και προσπαθώ να δεχθώ ότι δεν θα αποκτήσω ποτέ!.. 'Ομως έχω κάποιες απορίες (ανησυχίες)..
Όποιοι διαθέτετε τέτοιες ικανότητες, μπορείτε να προβλέψετε το μέλλον κάποιου ανθρώπου, άμεσο ή μακρυνό, με μια ματιά που θα του ρίξετε, ή μετά από συζήτηση, ή μετά από άγγιγμα;
...και ειδικότερα.. μπορείτε να δείτε πόσα χρόνια θα ζήσει; Είναι κάτι τέτοιο εφφικτό;
plz, απαντήστε μου, θα περιμένω εναγωνίως!..Ευχαριστώ!


Razielle - The OceanbornΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 15:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δυστυχώς δεν διαθέτω καμία μα καμία υπερφυσική δύναμη, και προσπαθώ να δεχθώ ότι δεν θα αποκτήσω ποτέ!..
To γνωρίζω, φίλοι μου, πως επετάγομαι ωσάν την πορδήν, όμως θα διαφωνήσω! Πιστεύω ότι όλοι έχουμε αυτές τις "δυνάμεις" μέσα μας, αλλά.... συν Αθηνά και χείρα κίνει! Εσύ μπορείς να διαθέσεις πάρα πολύ χρόνο και φαιά ουσία και να θυσιάσεις πολλά πράγματα της καθημερινότητάς σου για κάτι τέτοιο?

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Razielle
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
57 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2003, 23:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπήτε/ή YHVH,
πιθανώς να έχεις και δίκιο, κάτι θα καταφέρεις, αλλά ποτέ δεν θα φτάσεις κάποιον με πηγαίο χάρισμα. Διότι περί χαρίσματος πρόκειται, γέννιεσαι μ' αυτό, δε το αποκτάς με μελέτη. (όπως στη μουσική... αν δε γεννηθείς με ταλέντο και μουσικό αυτί, υπάρχει περίπτωση να βελτιωθείς, αλλά την όπερα ξέχνα τη!:-Ρ).
Από την άλλη πλευρά, είναι κρίμα να έχεις το χάρισμα και να μη το καλλιεργήσεις! Και κατ'εμέ- ό,τι μας δόθηκε, το έχουμε για ένα σκοπό. Anyways!
Η Δρούζα πάντως, σε μία εκπομπή της είχε φέρει κάποια κοπέλα ονόματι Ατζίλ Λουπέσκου (?) η οποία νομίζω, είχε παρόμοιες ικανότητες με το φίλο μας xtremefast, και με το που άκουγε όποιον έπαιρνε τηλέφωνο, του έλεγε διάφορα για το παρελθόν του και το μέλλον του. Ίσως έχω κρατήσει κάπου κάποιο τηλέφωνο που είχε δώσει. Άν ενδιαφέρεται κάποιος, θα ψάξω να το βρω!
Και μια άλλη απορία..Νίκο, με τα ζώα τα πας το ίδιο καλά όπως και με τους ανθρώπους;


Razielle - The OceanbornΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2003, 14:34:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΟΥ RAZIELLE, ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΨΩ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ,ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ, ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΚΤΛ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ?ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ Η' ΑΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΑ ΖΩΑ?
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΧΝΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DIMITRIS_Z
Νέο Μέλος

Greece
16 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2003, 19:15:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DIMITRIS_Z  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος DIMITRIS_Z  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DIMITRIS_Z  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΕΩΡΕΙΣ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ , ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ? ΕΦΟΣΩΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΗΜΑΤΑ...LOTTO,JOKER Κ.Τ.Λ. ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 00:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχουν και σχολές για τον εσωτερισμό στην πατρίδα μας?
Άλλο και τούτο!!!! Έχει ανάγκη ο Έλληνας από τις ανοησίες περι κάρμα και μετασαρκώσεως και μάλιστα να τα μάθει πληρώνοντας σεμινάρια?
Μάλλον κάποιοι βαλθήκανε να βάλουν φωτιά στην χώρα, αλλά δεν θα τους περάσει.
Για ακοίταχτε αυτό τον διάλογο στην δν/ση http://iraklios.ath.cx/ που είδα πριν λίγο.
ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.
Από μια συνομιλία στο δίκτυο, τα συμπεράσματα δικά σας.
(τα λαθη οφείλονται στην αυτόματη μηχανη μετατροπής)
. . .
<χχχχ> το περασμενο Σαβατοκύριακο
<χχχχ> ειχε κανονισει να ερθει εδω η ελενα
<χχχχ> να την φιλοξενισω
<χχχχ> και τελικα πιρε τις 2 μερες αδεια που ειχε
<χχχχ> για να παει στην παρουσιαση ενος Βιβλίου του Ρασσια
<χχχχ> ειναι αυτο που λεμε "κολλητοί"
<χχχχ> ο γκομενος που εχει τωρα
<χχχχ> εκδιδει το περιοδικο . .ΧΧΧ . (=περιοδικο αρχαιολατρειας)
<χχχχ> τον γνωρισα κι αυτον
<χχχχ> εκδιδει
<χχχχ> αλλα απο οσο καταλαβα αυτος φαινεται για εκδοτις
<χχχχ> αλλοι ειναι απο πισω και σπρωχνουν χρημα
<χχχχ> γιατι το περιοδικο οπως μου λεει και ι ιδια δεν παει καλα
<χχχχ> στο θεμα της πατρωας θρεισκειας
<χχχχ> οπως λενε αυτοι
<χχχχ> εχουνε μπει πολυ οι ξενοι μεσα
<χχχχ> κυριως ρωσσοι
<χχχχ> αλλα και φυσικα
<χχχχ> ισραηλινοί
<χχχχ> οι οποιοι δινουν τεραστεια ποσα
<χχχχ> διθεν για αναβιωση των αρχαιων εορτων και μεσω αυτων
της πατρωας θρισκειας
<χχχχ> με απωτερο σκοπο βεβαια
<χχχχ> να ελκυσουν κοσμο και να τον στρεψουν κατα τις ορθοδοξιας
<χχχχ> αφου δεν τα εχουν καταφερει μεχρι τωρα
<χχχχ> με σατανιστες ιεαχωβαδες κι ενα σωρο αλλες
παραθρισκευτικες οργανωσεις
<χχχχ> να μπορεσουμε να τα κανουμε να καταλαβουν οτι αυτο δεν
εινια σωστο και καποιοι τους εκμεταλευοντε
<χχχχ> εκμεταλευοντε την αγαπι τους για τιν ελλαδα
<χχχχ> για να κναουν γενιτσαρους
<χχχχ> πιστευω πως εκει μεσα στο υσεε κατι παιζετε
<χχχχ> υποτο πολυ
<χχχχ> και δυστυχως εχει μπλεχει εκει
<χχχχ> και εχει βαλει παρωπιδες
<χχχχ> ι καλιτερα τις εχουν βαλει
<χχχχ> να σου πω κατι αλλο?
<χχχχ> μιλανε για υπατο συμβουλιο ελλινων εθνικων
<χχχχ> εσυ χερεις καποιον που να θαυμαζει τον αρχαιο
ελλινικο πολιτισμο
<χχχχ> να πιστευει σε οσα πιστευαν οι προγονοι μας
<χχχχ> αλλα τον κυριοτερο προγονο μας που μετεφερε αυτον τον
πολιτισμο στα βαθι του κοσμου
<χχχχ> να τον βριζουν και να τον λενε σφαγεα κιναιδο κτλ?
<χχχχ> αρα κατι δεν παει καλα εκει μεσα
<χχχχ> ειναι κατι σαν αιρεση
<χχχχ> ειναι για γελια οι αποψεις τους
<χχχχ> αλλα το θεμα ειναι πως κατι κανουν εκει και τους
φανατιζουν. . .

EXOTERICA

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 01:34:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Από μια συνομιλία στο δίκτυο, τα συμπεράσματα δικά σας.

Βρεεε Exoterica που βρήκες ρε μπαγάσα αυτήν την πηγή;

Ξέρεις πόσα χρόνια αναζητώ μια τέτοια σπουδαία και αξιόπιστη πηγή για να πληροφορηθώ ποιοι είναι οι εχθροί της πίστης και της πατρίδας μου;

Ουουουουου, πολλά χρόνια !!! Τώρα βέβαια που το ξαναδιαβάζω μου θυμίζουν την συζήτηση του μπατζανάκη μου με την συνεφάδα μου. Ρεεε, μπας και είναι αυτοί;;;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKOLAKIS
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 20:54:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKOLAKIS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΛΜΟΣ (ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ)ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ-ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ ΕΙΧΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΤΟ '83 (ΑΠΡΙΛΗ) ΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΜΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΠΡΩΤΑ ΑΛΛΟΙ.Σ'ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΟΥΝ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΣΕΝΑ;ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ 1 ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΙ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.


ΕΛΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2003, 23:28:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδες φιλάρα Thot το mirc τι κάνει? Είναι διάτρητες οι συζητήσεις του.
Μου τοστελε ένα γατόνι που ασχολείται με το σπορ.
Βεβεαι τα ονοματα εχουν αλαξει ειναι τρποποιημενο αλλα η ουσία πραμενει για τα ξενοκινητα κεντρα.
Εχεις αντιρηση? Πρεπει δλδ να μαθαινουμε απο ενα κουτσομπολιο αληθειες που όλοι ξερουμε?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 13:08:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ορεξη ναχεις να κους μονο μη με κλειδωσεις καμια μερα για΄τι που θα βρω τετοιο ονομα πλεον για να μπαινω. . .
Προσεχε για΄τι μετα θα παρω το esoterica για ονομα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 16:08:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑΚΙ.ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ 78,ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

devilmanson
Νέο Μέλος

Greece
25 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2003, 16:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους devilmanson  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
file niko kata sumptosi me lene kai emena niko alla eimai 17 kai exo na sou po oti auta pou aneferes polla ta exo kai ego kai pisteuo oti ta exo klironomisei apo ti mana mou mou i opoia einai para poli diaisthitiko atomo exei sosei tin ksaderfi mou apo kerauno pou tha epefte pano tis niothontas oti tha pathe kako tin trabikse apo to simeio kai se klasmata deuteroleptou epese keraunos se ekeino to simeio oso gia mena pantos kai ego mporo polles fores niotho tin aura enos anthropou an einai kalo i kakos opos episis dakruzo epeidi katalabaino ti aisthaqnete kapoios mexri kai apo ta post pou diabazo edo katalabaino me auton ton tropo poios leei alithia i oxi opos episis mporo na katalabo pote kapoios me koitaei apo piso i apo opoiadipote pleura stin arxi mou fanike trelo alla argotera apo auta pou exei tetoies empeiries kai i mana mou arxiza na to pisteuo polu lete telika mipos einai klironomiko i etuxe na to exo kai ego?

believe in your mind insanity is just begging!!!devilmanson!!

Edited by - devilmanson on 16/11/2003 16:32:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 02:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ
ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΣΟ ΕΣΥ ΚΑΙ 2030 ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ

ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ
ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ <<ΚΑΝΩ>> ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ ΕΓΩ
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΙΣΘΑΝΘΩ ΟΤΑΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ ΑΜΜΕΣΑ
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΙ

ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΧΓΟΛΙΑ

ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΓΕΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ <<ΠΑΡΟΥΣΙΩΝ>> ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΙΣΟΚΟΙΜΗΣΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ

ΕΝΑ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΩ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ,ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟΣ,ΓΥΡΝΑΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ,ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ
ΜΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ 1-1 30 ΩΡΑ ΕΡΧΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ,ΧΑΙΡΕΤΙΩΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΑ.


ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ Η` ΝΟΗΤΙΚΕΣ ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ Η` ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝ

Edited by - GEORGE D on 17/11/2003 02:14:08

Edited by - GEORGE D on 17/11/2003 02:15:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 10:28:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GEORGE D :)))))))))))))))))))))))))

εσυ ονομασε το οπως θελεις,ομως αυτο που νοω ειναι πως ο ερωτας σου εχει ριξει σφαλιαρα με τ'αρωμα της χααχχααχααχαχαααχααχαχαχαχαααχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

οταν νοιαζεσαι για εναν ανθρωπο συμβανουν πολλα απο αυτα που περιγραφεις..ετσι δε και υπαρχει αμοιβαια ενταση στα κυματα και αμφιδρομες διεργασιες τοτες τα συμπτωματα τα βιωνεις

μεινε ετσι ,ειναι κατι ιδιαιτερο και μοναδικο ,αχ ναχα και εγω τετοιες σφαλιαρες αχαχαχαχχααχαχχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ

χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχ

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy