ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΕΧΩ ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ .........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 17:46:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΟΙΒΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΦΙΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΕ ΗΘΕΛΕ

ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΑΣΤΟ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ

Υ.Γ
ΟΙ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣ ΜΠΟΥΓΚΕΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 19:51:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε Γιώργο σιγουρα σε αλλα μερη δεν αισθάνεσαι οτι σε παρακολυθεί?
Ολοι οι ερωτευμενοι ετσι αισθάνονται οτι καθε κινησή τους την παρακολουθεί η δικιά τους.

Εκτός αυτού ηθελα να πω μια ιστορία που μου συνέβη πριν χρόνια με ένα φίλο.
Ήμαστε στο ταχύπλοο και μας έπιασε φουρτούνα κοντέψαμε να πνίγουμε. Όταν δέσαμε πια εξω στο λιμάνι μούσκεμα και φύγαμε για τα σπίτια μας, στο δικό μου είχε πάρει ήδη η γυναίκα του και ρωτούσε όλο αγωνία. Κάτι συμβαίνει με τον άνδρα μου. Με έπιασε μεγάλη αγωνία έλεγε και ας ήταν σε άλλο νομό πάνω από 200 χιλ μακριά χωρίς να βλέπει θάλασσα εκεί. Και αυτά γινόταν την στιγμή που κινδυνεύαμε περίπου συγκρίνοντας την ώρα που πηρε.

Του πως εξηγείται για μένα που είναι χριστιανός?
Ο κάθε ένας μας μετά το βάπτισμα λαμβάνει ένα φύλακα άγγελο ο ποιος του ψιθυρίζει στην σκέψη τα καλά και τα επικίνδυνα.
Πόσες φορές από προαίσθηση δεν έχουμε γλιτώσει από θάνατο?
Επίσης υπάρχουν και άγγελοι σκότους οι οποίοι μας μουρμουρίζουν τα στραβά γιατί μας μισούν (=διάβολος)
Τέλος σε κοντινή απόσταση μπορεί να αισθανθεί κανείς την σκέψη του αλλού , όταν δεν υπάρχει εμπόδιο (=ηλεκτρομαγνητικός φραγμός) από τα εγκεφαλικά κύματα του άλλου. Τα οποία και ανιχνεύονται. Εξάλλου το πίσω μέρος του εγκέφαλου επικοινωνεί με το μπροστά με αυτά τα κύματα, ήδη για αυτή την επικοινωνία την οποία και δυσχεραίνουν τα κινητά τηλέφωνα ερίζουν οι επιστήμονες με τις εταιρείες κινητών. Ότι δλδ η ακτινοβολία των κινητών αλλά και άλλες ηλεκτρομαγνητικές ακτινοβολίες από φούρνους μικροκυμάτων, οθόνες, σεσουάρ κλπ επηρεάζουν τον εγκέφαλο προκαλώντας εφιδρώσεις , αγωνία και μελαγχολία. Τις αρρώστιες δλδ των πόλεων.
Έτσι μην σκας με ιδικά χαρίσματα που αν (πιθανόν) τα έχεις, καλά είναι να τα παρακολουθείς προσεκτικά, να ρωτήσεις κάποιον άγιο άνθρωπο και όχι να τα κοινολογείς στο δίκτυο με τον φόβο να καταλήξεις σε καμία σέκτα παγανιστική και να χάσεις και τα μυαλά σου στο τέλος.
Με πιάνεις?

exoterica

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2003, 00:15:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΓΙΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΙΑΣ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΨΕΥΤΕΣ

Η ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ,ΣΟΒΑΡΑ,ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

Η` ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΠΟΥ

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2003, 22:32:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκεί στο Αγιο Όρος εχω δει τετοιες μορφές. Αλλα και σε γυναικεια μοναστηρια ή καλούς ιερείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2003, 20:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[/quote]

Βρεεε Exoterica που βρήκες ρε μπαγάσα αυτήν την πηγή;

Ξέρεις πόσα χρόνια αναζητώ μια τέτοια σπουδαία και αξιόπιστη πηγή για να πληροφορηθώ ποιοι είναι οι εχθροί της πίστης και της πατρίδας μου;

Ουουουουου, πολλά χρόνια !!! Τώρα βέβαια που το ξαναδιαβάζω μου θυμίζουν την συζήτηση του μπατζανάκη μου με την συνεφάδα μου. Ρεεε, μπας και είναι αυτοί;;;
[/quote]
Και όχι μόνο...
για ρίξε μια ματια εδω:
http://clubs.pathfinder.gr/romiosini/111410?forum=16050&read=2898
ο υπ. Παιδείας ειναι γνωστό τί και ποιούς υποστηρίζει (ηταν μαρτυρας υπεράσπισης οταν δικαζόταν το ΚΕΦΕ). Ας ελπίσουμε οτι δεν θα μεινει εκει για πολύ. Θελεις και αλλα στοιχεία?
exoterica

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

exoterica
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Tajikistan
99 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2003, 17:52:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους exoterica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μία διαφήμιση που διαβαζα στην σήμερινή εφημερίδα:
Και αυτά τα στοιχέια ειναι απο κουτσομπολιά συμμεπθέρων:
http://www.enet.gr/online/online_p1_text.jsp?c=111&id=74434028 αυτοι που χρηματοδοτούν τα αξιόπιστα αυτά περιοδικά.
Εδώ τα καλυτερα μαγαζιά. Ολλα με το μαχαίρι.
exot.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 15:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 08:54:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή Χρονιά σε όλους!

Xtremefast τώρα διάβασα το topic σου και έχω εντυπωσιαστεί!

Ξέρω ότι είναι ενοχλητικό, αλλά θα ήταν δυνατόν να σου στείλω ένα email; [:Ι]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lilith78
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 03:43:45  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος lilith78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή Χρονιά κι απο 'μένα! :)
Είχα καιρό να παρακολουθήσω το foroum και ήταν από τα πρώτα θέματα που μου κίνησαν την περιέργεια... Νέο μέλος δεν είμαι, παρακολουθώ τις συζητήσεις εδώ και καιρό απλά δεν έτυχε να γράψω ;)

Νίκο, ήθελα να σε ρωτήσω για την αδερφή σου... είπες οτι είστε δίδυμοι αλλά δεν ανέφερες (ή τουλάχιστον δεν πρόσεξα να λες κάπου) αν έχει τις ίδιες ικανότητες μ'εσένα. Για 'σενα ξέρει; ή είναι μυστικό ακόμα και για την αδερφή σου;

Όσο για μένα δεν νομίζω οτι έχω κάποια ιδιαίτερη ικανότητα, μάλλον πολύ περιορισμένες και με συγκεκριμένα άτομα (και δεν ξέρω γιατί, αλλά είναι συνήθως του αντίθετου φύλου).

Ποιο έντονο είναι με τον πρώην μου που παρόλο που είμαστε πάνω από ένα χρόνο χώρια και μάλιστα μετά απο επισοδειακό χωρισμό, το οποίο σημαίνει οτι, όχι απλά δεν είμαι ερωτευμένη (όπως είπαν παραπάνω) αλλα μου ανεβένει το αίμα στο κεφάλι όταν τον σκέφτομαι, καταλαβαίνω πότε με σκέφτεται έντονα, οταν πέρνει τηλέγωνο και πότε βρίσκεται κοντά μου (όπως ο GEORGE D).

Ο δεύτερος είναι ένας πολύ καλός μου φίλος που όταν χρειάζεται κάτι και μπορώ να τον βοηθήσω νιώθω έντονη ανησυχία και μου έρχεται συνέχεια στο μυαλό. Έχει τύχει 2-3 φορές να πεταχτώ στον ύπνο μου χωρίς κανέναν λόγο και να μου τηλεφωνήσει μετά απο λίγο. Και το περίεργο με τον συγκεκριμένο άνθρωπο είναι οτι τον ξέρω μόνο ενα χρόνο και δεν μπορώ να πω οτι έχουμε περάσει άπειρες ώρες μαζί...

Αυτό τώρα δεν έχει να κάνει τόσο με ψυχικές ικανότητες απλά δεν ξέρω πως να το ερμηνεύσω και βρήκα ευκαιρία να το αναφέρω. Συνήθως με άτομα που ξέρω πολύ καιρό και ταιριάζουμε, λέμε τα ίδια πράγματα την ίδια στιγμή. (Ναι ξερω, σε όλους συμβαίνει κάποια στιγμή) Αλλά ειδικά με έναν ξάδερφό μου εχει τύχει να λέμε ολόκληρες προτάσεις χωρίς να αλλάζει ούτε μια λέξη, αρκετές φορές σε μια μέρα, σε σημείο εκνευριστικό!!!

Όσο για το όταν με κοιτάει κάποιος έντονα, νομίζω οτι οι περισσότεροι άνθρωποι έχουν την ικανότητα να το καταλαβαίνουν.

Αλήθεια με τα ζώα τί γίνεται; Έχει τύχει για παράδειγμα να πλησιάσεις ένα σκύλο που το θεωρούν άγριο και να μη σου γαβγίσει καν; (Δεν ξέρω αν αυτό εννοούσε και η Razielle...)

Πάντως συμφωνώ με την άποψη οτι δεν σου έχει δοθεί αυτό το χάρισμα τυχαία... ;)

Φιλικά,
lilith78

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 08:41:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή lilith,

Καταλαβαίνω τι εννοείς. Έχω έναν πολύ περίεργο ψυχικό δεσμό με μία φίλη μου. Είμαστε φίλες από το νηπιαγωγείο, αλλά ποτέ κολλητές. Τα τελευταία 7-8 χρόνια συνατιόμασταν 1-2 φορές τον χρόνο γιατί έλειπε στο εξωτερικό. Όταν μία από τις δυο μας είναι πολύ λυπημένη ή χαρούμενη η άλλη το νιώθει, κυρίως υπό την μορφή ονείρων. Τα όνειρα αυτά είναι πολύ ξεκάθαρα και τα βλέπουμε και οι δύο. Όταν βλέπω κάτι κακό για εκείνη και μετά την πάρω τηλέφωνο, όντως κάτι της έχει συμβεί. Πριν 2 χρόνια εκείνη έμενε σε μία πόλη της Γαλλίας και εγώ πήγα στο Παρίσι με τη δουλειά μου. Το ταξίδι δεν το είχα προγραμματίσει και δεν είχα προλάβει να την ειδοποιήσω. Μόλις έφτασα Παρίσι άρχισα να την παίρνω στο κινητό και στη δουλειά μήπως καταφέρουμε να συναντηθούμε. Τελικά δεν κατάφερα να την βρω. Όταν τελικά μιλήσαμε, μου είπε πως ήξερε ότι ήμουν κοντά! Τώρα που είναι στην Αθήνα και τηλεφωνιόμαστε πάντα ξέρω ότι είναι εκείνη στο τηλέφωνο πριν δω το νούμερο. Είναι πολύ περίεργο, δεν έχω αυτή την σχέση με κανέναν άλλο, ούτε με την οικογένεια μου, ούτε με πιο στενές φίλες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 09:53:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ,ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ.ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΘΕΩΡΗΣΕΙ ΤΡΕΛΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 12:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν πιστεύω ότι η αδερφή σου θα θεωρήσει τρελό αν το συζητήσεις μαζί της. Λογικά αφού είστε δίδυμοι θα πρέπει και εκείνη να έχει αντίστοιχα χαρίσματα. Δεν ξέρω την σχέση σας όμως κανένας δεν θα μπορέσει να σε καταλάβει καλύτερα από εκείνη.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lilith78
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2003, 21:42:44  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος lilith78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
:) Ακριβώς αυτός ήταν ο λόγος που ρώτησα για την αδερφή σου (ευχαριστώ narya), ίσως τελικά είναι ο πιο κατάλληλος άνθρωπος να μιλήσεις.
Και γιατί να σε θεωρήσει τρελό; Δεν νομίζω να σε θεωρεί τρελό κανείς εδώ. Και τελος πάντων αν δεν της έχεις και τόση εμπιστοσύνη ρώτα την με κάποιο τρόπο γενικά αν διαισθάνεται κάποια πράγματα. Ίσως κι αυτή να φοβάται να σου το πει...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 01:10:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν νομίζω να φοβάσαι μήπως σε θεωρήσει κανείς τρελό, (γιατί πολύ απλά μπορείς να του το αποδείξεις) αρχίζω και νομίζω τελικά ότι μάλλον παίζεις, αν ήμουν σε κάποια τέτοια θέση ξέρετε τι θα φοβόμουν εγώ? Το να μην κάνω τους άλλους να νιώθουν, άβολα, η φόβο, η οποιαδήποτε απειλή παραβίασης προς κάτι προσωπικό τους, γενικά θα άλλαζε η στάση και ο τρόπος με τον οποίο με βλέπουν οι άλλοι γνωρίζοντας κάτι τέτοιο, πράγμα το όπιο θα με έκανε να νοιώθω σαν καλαμιά στον κάμπο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 01:31:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ.
ΑΓΝΩΣΤΕ ΦΙΛΕ _,ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ,ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΛΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ'ΕΝΟΡΑΣΗ..ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ Η ΧΑΡΙΣΜΑ..' ΚΑΙ ΣΤΟ 'ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΦΗΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;'ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΕΡΟΥΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2004, 21:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ,ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΧΑΡΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ.ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ ΠΟΥ Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΩΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΚΜΑΙΕΥΕΙΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΦΙΛΕ _ ,ΣΕ ΘΕΩΡΩ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΒΟΗΘΑΣ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2004, 05:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίταξε φίλε matrx, αυτό που είμαι είναι απλά άλλη μια φατσούλα που πληκτρολογεί κρυμμένη πίσω από μια οθόνη και τίποτα παραπάνω, εξάλλου όπως όλοι μας εδώ.

Τώρα το αν αυτές οι λίγες λεξούλες που έχω γράψει σε βοήθησαν εσένα τόσο πολύ, οφείλεις το ευχαριστώ στον εαυτό σου και στην δική σου θέληση, εγώ απλά γράφω την γνώμη μου, τις σκέψεις μου, κτλ δεν κάνω τίποτα άλλο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2004, 16:55:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

grecoRaelian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 23:46:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους grecoRaelian  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος grecoRaelian  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος grecoRaelian  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος grecoRaelian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
" ΨΥΧΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.ΟΙ ΒΑΣΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ."

File mou kai egw exw akrivws tis idies Ikanothtes kai me vohthoun para poly sthn kathimerinh zwh...

Alla tha hthela na sou tonisw oti DEN einai PSYXIKES Ikanothtes...
einai EGEFAlIKES ikanothtes.

einai h ekth mas aisthish...

An diavaseis to vivlio tou RAEL(Adelfou tou Xristou kai giou tou Yahweh)www.rael.org
AISTHISIAKOS DIALOGISMOS tote tha se vohthisei na anaptyxeis thn
6h sou aisthish.

Akoma kati.. to na exeis makria malia se vohthaei akoma perissotero.

Me agaph

grecoRaelianΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

grecoRaelian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 00:43:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους grecoRaelian  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος grecoRaelian  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος grecoRaelian  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος grecoRaelian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Akoma tha hthela na sou pw oti:

Otan hmoun Xristianos Orthodoxos phga na exomologhthw.
Eniwsa akrivws ti skeftotan, kai ti eniwthe, kai ti edine euxaristish
ston exomologhth mou...
Tou eipa akrivws oti hthele kai eniwsa thn Euxaristhsh tou.
Meta tou eipa oti:
Xerw oti eisai omofylofilos kai tha se parakalousa na
mhn mou les oti den prepei na aunanizomai...
Mantepsa swsta kai aytos me ediwxe apo thn ekklhsia
kai mou eipe oti exw "satanikes" dynameis kai
mou eipe na mhn xanapaw sthn ekklhsia tou
:o)

Tote den hxera gia ton RAEL kai apofasisa na ginw satanisths
kai pisteua sthn Thewria ths exelixhs...

O RAEL me vohthise na mathw na xrhsimopoiw swsta to
xarisma mou kai mou emathe na kanw to kalo,na me agapw
kai na katalamvainw kai na agapw tous prwtogonous vlakes...

Ase pou ta grapta mou sto panepisthmio ta pairnw
xwris na diavazw.Niwthw ti na pw stous kathigites
:o)

Me agaph


grecoRaelianΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

grecoRaelian
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 00:54:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους grecoRaelian  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος grecoRaelian  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος grecoRaelian  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος grecoRaelian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"...Ο Αισθησιακός Διαλογισμός στον κόσμο σήμερα
Η Ευτυχία είναι η φυσική μας κατάσταση
Οι άνθρωποι σχεδιάστηκαν για να είναι ευτυχισμένοι, δημιουργικοί και σε αρμονία με το σύμπαν διαρκώς. Όπως ένα λουλούδι ευδοκιμεί και ανθίζει αυτόματα κάτω από τις κατάλληλες συνθήκες, έτσι γίνεται και με την ανθρώπινη ευτυχία και συνείδηση. Με τις κατάλληλες συνθήκες, όλοι θα βρίσκονταν σε μια μόνιμη κατάσταση φυσικής έκστασης, ζώντας στο εδώ-και τώρα..."

Einai kathikon mas na afypnisoume thn kathe mas AISTHHSH.

grecoRaelianΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ELISABETH
Νέο Μέλος


22 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 11:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ELISABETH  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι, και ιδιαίτερα αγαπητέ φίλε xtremefast. Έχω και εγώ αρκετές ικανότητες. Αυτή την εποχή ιδιαίτερα μακριά μαλλιά. Αλλά τις είχα και με πιο κοντά μαλλιά. Το άσχημο είναι να τις χρησιμοποιείς για προσωπικό όφελος. Επειδή πιστεύω στο Κάρμα, πιστεύω ότι αυτό που έδωσες αυτό θα λάβεις. Αν πεις ψέματα, θα σου πουν και οι άλλοι. Αν προσπαθήσεις να κερδίσεις χρήματα με τις δυνάμεις σου, θα χάσεις κάτι άλλο. Γενικά πιστεύω ότι θα πρέπει να ζούμε σύμφωνα με το "ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ". Επίσης το άλλο άσχημο με τις ικανότητες αυτές είναι ότι μπορείς να "διαβάσεις" τους άλλους. Έγραψε ο φίλος xtremefast πιο παλιά, μην μου στέλνετε φωτογραφίες, δεν μπορώ να λέω σε κάποιον ότι είναι χαζός, ηλίθιος κ.λπ. Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ, φίλε xtremefast, είναι δίκοπο μαχαίρι. Αν δεν είσαι ειλικρινής είναι κακό, αλλά και αν είσαι πολύ ειλικρινής δεν σε συμπαθεί κανένας. Αν πεις δηλ. σε ένα φίλο σου είσαι εγωιστής, είσαι συμφεροντόλος, λες ψέματα, θα σε διαγράψει από τη ζωή του. Αντί να προσπαθήσει να δει ότι το λες καλοπροαίρετα για να βελτιωθεί ο ίδιος. Είμαστε εγωιστικά όντα και αυτό είναι άσχημο. Όταν προσπαθώ να συμβουλέψω ένα άτομο να γίνει καλύτερο, ακόμα και όταν χρησιμοποιώ το χιούμορ, που το έχω σε άφθονη ποσότητα, η ειλικρίνειά μου αυτή καταλήγει πάντα εναντίον μου. Vicious cycle (Φαύλος κύκλος, δηλαδή).

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 01:46:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΥΤΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ... ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΑ "ΠΑΙΞΕΤΕ" ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΟΠΙΟ ΣΥΜΠΑΘΙΤΕ ΚΑΙ ΘΡΕΦΕΤΕ ΑΙΣΘΙΜΑΤΑ ΚΤΛ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΠΙΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.

ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΚΕΥΤΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΡΙΘΜΟ ΑΠΟ ΤΟ 1-10 ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ, ΕΣΥΣ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΧΟΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΤΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙΣΗΣ. ΧΑΛΑΡΟΣΤΕ ΚΟΙΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ, ΜΕΤΑ ΠΙΤΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΑΡΙΘΜ. ΠΟΥ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ, ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΙΤΕ ΣΚΟΥΡΑ, ΑΛΛΑ ΣΥΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΧΕΙΜΑΤΑ,

(ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΜΑΝΤΕΒΟΥΜΕ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΙΔΗΤΟ ΜΠΛΕΚΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΤΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΕΤΕ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ)

ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΟΣΕΙΣ ΣΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xtremefast
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 16:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xtremefast  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΑΣΙΛΙΚΗ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ E-MAIL ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ FORTHNET ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.ΑΝ ΘΕΣ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΑΛΛΟ E-MAIL,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΔΩ ΣΤΟ FORUM.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 00:41:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας.

Φίλε grecoraelian, σε παρακαλώ να προσέχεις ιδιαίτερα τον τρόπο με τον οποίο αναφέρεσαι στους άλλους ανθρώπους (είτε άμεσα, αλλά είτε και με υπονοούμενα):

quote:
O RAEL me vohthise na mathw na xrhsimopoiw swsta to
xarisma mou kai mou emathe na kanw to kalo,na me agapw
kai na katalamvainw kai na agapw tous prwtogonous vlakes...


Επίσης έχε υπόψην σου, ότι ο δογματισμός και η προπαγάνδα υπέρ οποιασδήποτε άποψης ή κίνησης, δεν είναι καλοί σύμβουλοι σε μία συζήτηση, ούτε τα forum του ESOTERICA διατείθενται να γίνουν αντικείμενο χρήσης για να περάσεις στα άλλα μέλη τις δικές σου αντιλήψεις:
quote:
An diavaseis to vivlio tou RAEL(Adelfou tou Xristou kai giou tou Yahweh)www.rael.org
AISTHISIAKOS DIALOGISMOS tote tha se vohthisei na anaptyxeis thn
6h sou aisthish.

Αν θες βέβαια, σεβόμενος τους κανόνες της συζήτησης, να εκφέρεις τη δική σου άποψη σχετικά με το εδώ θέμα, είσαι ελέυθερος να το κάνεις. Χωρίς όμως οι απαντήσεις σου να αποτελούν ένα σύντομο "διαφημιστικό διάλειμμα"...

αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 05:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξεφύγαμε, το θέμα ανήκει στο Νίκο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dana18
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 11:19:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dana18  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Geia sas paidia...
Edo kai polla xronia parakoloutho to esoterica alla den efo eggrafei...molis tora apofasisa na aggrefo kai na steilo sto, "xtremefast"...
File mou eisai poli tixeros pistevo pouy exeis afto to xarisma(ego to theoro xarisma) omos giati den to exei pei se kanenan???den empistevesai kanenan???tous goneis sou????
Den exei vrethei kanena atomo pou na einai pagmatika kalo ...aesi mporeis na to katalaveis afto...
Pistevo pos tha itan poli kalo na pas se kapoio eidiko...afto tha sou kanei kalo giati tha matheis perissotera gia to xarisma sou alla mporei na matheis na to xrisimopoiiseis kalitera...
skepsou to...einai poli spanio.....
poso xronon eisai???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vasiliki
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 16:29:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vasiliki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Νίκο σου έστειλα και δεύτερο μήνυμα με μια διεύθυνση ακόμη. Αν δεν μπορέσεις να επικοινωνήσεις ούτε σ αυτή, τότε αν θέλεις μιλάμε μεσω της λίστας.
Ένας θερμός χαιρετισμός και σε όλους τους υπόλοιπους φίλους απο τη Βασιλική
(που δεν εκπλήσσεται ποτέ όταν διαβάζει σχετικά με 'ασυνήθιστες' ικανότητες)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 01:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
clap clap clap, poli mou arese ayto to thema.
Καλησπέρα σε όλους καταρχήν φίλοι μου. Θα ήθελα να πω οτι αυτήν την εποχή η ανθρωπότητα βρίσκεται σε μια μεταβατική εποχή απο την εποχή των Ιχθύων στην εποχή του Υδροχόου, όπου μπαίνει σε μια φάση πλέον πνευματικής εξέλιξης. Γι αυτό και όσοι ενσαρκώνωνται αυτήν την εποχή δεν είναι τυχαίοι σύμφωνα με τις πηγές μου, όλη η ανθρωπότητα, κάθε άνθρωπος ξεχωριστά έχει να παίξει έναν ρόλο στην μεταβατική αυτή περίοδο. Μερικοί λοιπόν έχουν επιλεγεί να έχουν και αυτές τις ικανότητες όπως ο xtremefast. Οι ικανότητες όμως αυτές κατά την γνώμη μου δεν είναι απλά για ... διαβάζουμε την σκέψη των άλλων ή να... λέμε στους καθηγητές αυτό που θέλουν να ακούσουν. Μαζί με την δύναμη έρχεται και η ευθύνη για αυτήν και αλίμονο σε αυτόν που την χρησιμοποιεί για σκοπούς του αριστερού μονοπατιού. Και πάνω απ'όλα αλίμονο σε αυτούς που... απλά καβάλησαν το καλάμι, την μαγική σκούπα και πετάνε και βλέπουν τους άλλους σαν prwtogonous vlakes... Στην πραγματικότητα η ζωή αυτών των ανθρώπων είναι πολλές φορές πολύ πιο ευτυχισμένη απο την δική σου grecoRaelian και κάθε grecoRaelian που σκέφτεται έτσι. Γιατί εσείς είστε που θα πέσετε απο την μαγική σκούπα με τα μούτρα στο έδαφος.

Φιλικά ...


ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 18:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλίμονο σε αυτόν που την χρησιμοποιεί για σκοπούς του αριστερού μονοπατιού.

Σωστά! Πρέπει να βρείτε την πηγή (source) και να την σκοτώσετε.

(Το Μάτι μου!)

Lyoooo Lyooooooooo HEeeeeeelppppppp


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy