ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Πιστεύετε στην ζωή μετά τον θάνατο?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ge-Ko
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 16:50:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ge-Ko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gia sas...eimai neo melos kai den xerw pola alla maresei na psaxnwme kai na mathenw...

opos idate to thema...pisteve sth zwh meta thanato?


Ό,τι αγαπάς θα σε κάνει να μισείς
κι ό,τι φοβάσαι., δειλά θα σε θεριεύει

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 18:17:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ/Η GE-KO ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΧΡΙΣΤΙΝΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ Η ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ Η ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ? ΤΟΥ Γ.Β.ΜΕΛΕΤΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ <<ΖΩΗΣ>>. ΛΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΤΗΝ ΜΕΤΕΝΣΑΡΚΩΣΗ, ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΣΜΟ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ.
ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΙΞΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ....

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ge-Ko
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 23:07:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ge-Ko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
(eimai O ge-ko.)ayxaristo poy apantises.den exw psaxtei kai toso apla akow diafora kai katalaveneis...tha koitaxw gia to vivlio pou mou ipes kai se eyxaristw kai pali.

Ό,τι αγαπάς θα σε κάνει να μισείς
κι ό,τι φοβάσαι., δειλά θα σε θεριεύει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 00:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα.
Φίλε Ge-Ko όταν λες ζωή μετά θάνατο τι εννοείς? Το να συνεχίζεται η ζωή κάπου αλλού, παράδεισο κόλαση ή αναφέρεσαι στη μετεμψύχωση?
Σίγουρα η θρησκεία μας λέει πως υπάρχει κάποιος χώρος που πηγαίνουν οι ψυχές αλλά δεν δέχεται την μετενσάρκωση. Άλλες θρησκείες τη δέχονται. Πιστεύουν πως η ψυχή ξαναγυρνάει σε άλλο σώμα,αγωνιζόμενη πάντα να γίνει καλύτερη και να φτάσει σε ανώτερα επίπεδα.
Έχω ακούσει τρομερές ιστορίες για ανθρώπους που έκαναν αναδρομές με ύπνωση.Θυμήθηκαν διάφορα,όπως τόπους που έζησαν και ονόματα.Μπορεί όμως να πει με βεβαιότητα κάποιος τι συμβαίνει?
Διάβασα κάποτε(νομίζω σε ένα βιβλίο φιλοσοφίας του λυκείου) για τον Σωκράτη και κάποιον δούλο του(αν δεν κάνω λάθος).Ο δούλος τελείως αγράμματος, με κάποια τεχνική του Σωκράτη άρχισε να λύνει ασκήσεις γεωμετρίας.Αυτό μπορεί να σημαίνει πως ο συγκεκριμμένος άνθρωπος είχε ξαναζήσει, αλλά νομίζω πως η εξήγηση που δινόταν ήταν πως η ψυχή πριν ενσαρκωθεί, περιπλανιέται και γνωρίζει τα πάντα.
Τώρα αν αναφέρεσαι στο τι υπάρχει μετά θάνατον,φαντάσματα, πνεύματα κλπ.. Ε, αυτό είναι ένα πολύ μεγάλο θέμα. Εδώ στο forum αν ψάξεις θα βρεις πολλά που νομίζω θα σε καλύψουν.
Προσωπικά εγώ δεν αμφισβητώ την ύπαρξη της ψυχής.
Θέλω να πιστεύω πως αυτή δεν χάνεται μετά το θάνατο.
Επειδή όμως κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά τι γίνεται με αυτή τη ψυχή, ας προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι μέσα από τις εμπειρίες μας.Μια αγνή ψυχή άλλωστε δεν έχει να φοβηθεί τίποτα.Έτσι δεν είναι? Πόσο μάλλον τον θάνατο. Γι αυτό:<κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό>

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ge-Ko
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 14:55:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ge-Ko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
se ayxaristw pou apantises.egw prosopika fovame to thanato giati skeftome pos an pethanw meta ti tha ginw?xanome?h tha xanazisw se mia alli epoxi me diaforetiko xaraktira?

Ό,τι αγαπάς θα σε κάνει να μισείς
κι ό,τι φοβάσαι., δειλά θα σε θεριεύει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Astral_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
122 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 15:43:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Astral_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είσαι ο πρώτος/η Ge-Ko που έχει αυτό τον φόβο, αλλά ούτε και ο τελευταίος... Αντί να σου προτείνω και εγώ με την σειρά μου βιβλία και άλλα διάφορα, λόγο του ότι ούτε αυτοί που τα γράψανε ξέρουνε τι πραγματικά γίνετε, θα σου πρώτινα να μην βιάζεσε να μάθεις... Βρες πρώτα γιατί είσαι εδώ "πλανήτης Γη", και ποιό το νόημα της ύπαρξης σου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lecter
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 19:17:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lecter  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Den nomizw na pe8ane kaneis kai na mporei na mas pei ti ginete meta ton 8anato! pisteuw oti olla auta einai paramu8ia gia mikra paidia!

Expose To The ElementsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 20:16:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ GE-KO ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΑΛΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΘΑΝΑΤΟΣ . ΑΓΑΠΗΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΜΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΕΜΨΥΧΩΣΗ. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΥΠΝΩΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΛΕΓΕ ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ(ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ) ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΜΑΤΟΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑΝ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΤΟΥΣ ΖΩΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΥΠΝΩΣΗΣ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΚΑΙ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΤΕ ΠΕΡΙ ΥΠΝΩΣΗΣ.

ΑΑΑΑ!!!! ΚΑΙ GE-KO ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πασχαλης
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
480 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 20:50:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πασχαλης  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Πασχαλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν στο μονοπατι που βαδιζεις συνεχιζεις να φοβασαι το θανατο, εισαι σε λαθος μονοπατι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 21:06:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μας φίλε sansationf εγώ δεν μπορώ να είμαι τόσο σίγουρη ή απόλυτη με αυτά τα θέματα. Έχεις δίκιο βέβαια σε όσα είπες. Σε όλα αυτά θέλω να προσθέσω και κάτι ακόμα: Τη γενετική μνήμη. Κάτι που πολύ παλαιότερα είχε συμβεί σε κάποιον πρόγονό μας, μεταφέρετε έως εμάς, όπως άλλα γενετικά χαρακτηριστικά.Αυτό μου φαίνεται πολύ πιο πιθανό, μέσα από δικές μου εμπειρίες πάντα.
Θυμάμαι τον ευατό μου στην ηλικία των δύο-τριών ετών. Έβλεπα τρομερούς εφιάλτες. Που είχαν να κάνουν πάντα με φόνους.Άλλοτε εγώ ήμουν το θύμα, άλλοτε κάποιο άλλο πρόσωπο, που ένιωθα όμως πως και πάλι ήμουν εγώ. Σήμερα, η ανιψιά μου, στα τρία της, βλέπει ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες σκηνές.... Παρακαλώ σχολιάστε το. Ευχαριστώ

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marsel
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 12:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Marsel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Agapiti Eleuteria,
Oi efialtes pou eblepes mipos einai mnimes apo tin proigoumenh zoh sou???Auto pou les gia genetikh mnimi einai adunato na ginei kathos den mporoume na paroume thn mnimi tou pappou mas.Oson
afora gia tous efialtes sou autoi htan mnimes apo tis prohgoumenes zoes sou kathos stin ilikia ton 3 den exeis dimiourgithei akoma san anthropos.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 14:49:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΗ ,ΟΧΙ ΦΙΛΟΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΩΣ ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ. ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑ ΣΥΝΕΔΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Η ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΕΣ ΜΝΗΜΕΣ,Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ.

ΑΓΑΠΗΤΕ/Η MARSEL ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΤΕΜΨΥΧΩΣΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ .ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΛΙΓΟ ΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΤΕΜΨΥΧΩΣΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ Η ΨΥΧΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΖΩΟ Η ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΦΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΨΣ ΑΔΥΝΑΤΟ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΙΣΣΧΥΡΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΝΕΥΜΑ ΝΑ ΦΥΛΑΚΙΣΤΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΥΤΟ??????

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 15:09:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. sorry, φίλη μας sansationf για το μπέρδεμα που έγινε σε σχέση με το φύλο σου.

Marsel, ακούω συχνά γι'αυτή τη περιβόητη γεννετική μνήμη.Δε σημαίνει βέβαια πως πιστεύω και όσα λέγονται γύρω από αυτό.
Κάποιοι επιστήμονες υποστήριζουν πως όπως μέσω των γονιδίων κληρονομούνται κάποια χαρακτηριστικά, έτσι συμβαίνει και με τη γεννετική μνήμη ή στοιχεία του χαρακτήρα. Από όσο θυμάμαι έχουν γίνει και πειράματα πάνω σε αυτήν. Δεν μπορώ δυστυχώς να σου πω πόσο αξιόπιστα είναι.Κατά καιρούς ακούμε διάφορα....
Ευχαριστώ!

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

antix8wn
Νέο Μέλος


21 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/10/2003, 13:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος antix8wn  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΔΕ ΧΕΡΩ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΝΕΚΡΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΙΧΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ,ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΨΥΧΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ,ΜΑ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ,Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ,Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ,ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΠΕΜΠΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΤΙ ΕΓΙΝΑΝ?ΟΛΑ ΤΑ ΑΨΥΧΑ ΚΟΡΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ.ΔΕ ΧΕΡΩ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΤΟ ΛΕΜΕ ΨΥΧΗ,ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΑΠΛΑ ΕΚΘΕΤΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ.
ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy