ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΠΟΛΥΤΙΜΩΝ ΛΙΘΩΝ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2004, 23:02:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

---------
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ.
ΜΑΓΟΙ ΣΑΜΑΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΑΣΠΑΖΟΝΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΟΛΥΤΙΜΩΝ ΛΙΘΩΝ -ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ- ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΥΝ ΚΙ ΕΝΙΣΧΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
ΜΕ ΘΕΑΜΑΤΙΚΑ ΕΝΙΟΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΧΑΙΡΕΤΩ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 01:33:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Αφροδίτη.

Κρύσταλλοι...Κάποτε ένας ολόκληρος πολιτισμός είχε βασιστεί στις δυνάμεις και τις ιδιότητές τους!
Ετσι λέγεται για την Ατλαντίδα.

Σε κάποιο παλιότερο τόπικ, όπου γίνεται συζήτηση σχετικά με τη χρήση κρυστάλλων από τους Ατλάντιους
Rudolf Steiner ρίζες φυλές και Ατλαντίδα
o ΠΛΩΤΙΝΟΣ είχε παραθέσει δύο χρήσιμα links:

http://www.crystalinks.com/atlanteancrystals.html

http://www.crystalinks.com/lemuria.html

Μπορείς λοιπόν να ριξεις μία ματιά κι εκεί, όπως και στο τοπικ που σου παρέθεσα.


αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 13:18:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορείς λοιπόν να ριξεις μία ματιά κι εκεί, όπως και στο τοπικ που σου παρέθεσα.
[/quote]

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ. ΤΕΛΕΙΟ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 19:50:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΙΤΙΜΟΣ ΛΙΘΟΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ.ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SDS
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 21:35:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SDS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
8ERAPEIA XRIASZESTE OLOI EDO MESA. KOLOSATANISTAKIA

_____________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
_____________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 22:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
8ERAPEIA XRIASZESTE OLOI EDO MESA. KOLOSATANISTAKIA

Καλησπέρα και καλωσόρισες φίλε/φίλη SDS.Ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τα "καλά" σου λόγια!
Μήπως τώρα μπορείς να μας εξηγήσεις πώς συνδέεται μια συζήτηση περί κρυστάλλων με το σατανισμό?Και γιατί αφιέρωσες το πρώτο σου μήνυμα στα
quote:
KOLOSATANISTAKIA
?Αν αυτό το θεωρείς ευπρεπεή τρόπο να απευθύνεσαι σε άτομα που δεν γνωρίζεις,τότε τί να πω?

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2004, 01:38:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή φίλη Darkangel_78, μην ασχολείσαι με ανθρώπους που με την ευκολία της ανωνυμίας καταλήγουν να μειώνουν, να υποτιμούν άλλους και να λασπολογούν εναντίον τους μόνον και μόνον επειδή δεν τους αρέσουν οι απόψεις τους.

Και αυτό το "γενναίο" νέο Μέλος δεν θα χρειαστεί να μας εξηγήσει τίποτα... Ο λογαριασμός απενεργοποιείται.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2004, 14:19:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλή φίλη Darkangel_78, μην ασχολείσαι με ανθρώπους που με την ευκολία της ανωνυμίας καταλήγουν να μειώνουν, να υποτιμούν άλλους και να λασπολογούν εναντίον τους μόνον και μόνον επειδή δεν τους αρέσουν οι απόψεις τους.


ΚΑΛΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΥΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ [ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΣΤΕ ΠΛΕΟΝ] ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΑΣΑ...
ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.
ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ.
ΩΣΤΟΣΟ ΑΝ ΣΚΕΦΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΝΙΚΗ ΣΤΗ ΜΑΧΗ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΗΜΙΠΟΛΥΤΙΜΟΥΣ ΛΙΘΟΥΣ, ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΜΗ, ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ, ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑΤΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΑ ΔΕΝ ΓΕΝΝΑ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΣΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑΝ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΟΨΙΔΙΑΝΟ ΜΟΥ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΟΥΝ ΘΡΑΣΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ...
ΕΥΧΑριστω

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2004, 00:11:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι ΑΦΡΟΔΙΤΗ και Admin,ευχαριστώ για την προτροπή και τα καλά σας λόγια!
ΟΜΩΣ,με γνώμονα το σεβασμό που πρέπει να διέπει τις συζητήσεις αλλά και τη διατήρηση του υψηλού επιπέδου που επιθυμώ,τέτοια φαινόμενα δε μπορώ να τα αφήσω να περάσουν στα "ψιλά γράμματα".
Ελπίζω στην κατανόησή σας,ακόμη κι αν καμιά φορά φαίνομαι σαν "η κακιά της ιστορίας".
Χαιρετώ!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 12:08:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν εχω ακουσει ποτε για τις δυναμεις των πολυτιμων λιθων...!
Ομως να ρωτησω κατι...(για αλλη μια φορα)...!
Οι μαγικες σφαιρες που εχουν οι "μαγισσες" (και οχι μονο) και μεσα βλεπουν "διαρορα", υπαρχουν πραγματικα...??!?!
Ειναι γυαλινες..?!?!
Εχει ακουσει ή δει κατι καποιος..??!?!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 12:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου Αφροδίτη, πολύ ενδιαφέρον το θέμα που άνοιξες.

Απ’ ότι ξέρω νομίζω ότι υπάρχει ένας τυχερός πολύτιμος λίθος για κάθε ζώδιο. Εγώ είμαι ιχθύς και μου αντιστοιχεί ο αμέθυστος. Δυστυχώς δεν το έχω εφαρμόσει ώστε να ξέρω αν όντως έχει αποτελέσματα. Πάντως πιστεύω στη δύναμη της πέτρας aqua marina (τιρκουάζ). Δεν είναι τυχαίο ότι χρησιμοποιείται κατά του ματιού. Απ’ ότι μου έχει πει φίλος μου χρυσοχόος που έχει πολλές γνώσεις σχετικά με τους πολύτιμους λίθους και τα μέταλλα έχει σημασία όταν παίρνουμε «ματάκι» να είναι από πραγματική aqua marina (είναι πιο ακριβή) και όχι από απλή πέτρα βομβαρδισμένη με κυάνιο (για να γίνει μπλε). Επίσης και τα πολύτιμα μέταλλα έχουν τη δική τους δύναμη. Η γιαγιά μου έχει σε μεγάλη εκτίμηση το ασήμι, λέει ότι διώχνει το κακό και το θεωρεί ισοδύναμο με την aqua marina.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 14:48:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχουν καμια σχεση η κρυσταλοι με τα ταλισμαν?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 16:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν εχω ακουσει ποτε για τις δυναμεις των πολυτιμων λιθων...!
Ομως να ρωτησω κατι...(για αλλη μια φορα)...!
Οι μαγικες σφαιρες που εχουν οι "μαγισσες" (και οχι μονο) και μεσα βλεπουν "διαρορα", υπαρχουν πραγματικα...??!?!
Ειναι γυαλινες..?!?!
Εχει ακουσει ή δει κατι καποιος..??!?!

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai



KΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΑ ΑΤΕΝΙΖΕΙΣ Η ΝΑ ΣΥΛΛΟΓΙΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Η ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Η ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΡΦΗ ΜΑΝΤΕΙΑΣ. Ο ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ ΧΑΛΑΖΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΑΝ ΘΕΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΟΨΙΔΙΑΝΟ Η ΒΗΡΥΛΛΟ. Η ΤΕΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΡΧΑΙΑ. Η ΜΑΝΤΕΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΨΥΧΙΚΟ ΝΟΥ. ΟΙ ΣΦΑΙΡΕΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ ΤΙΣ ΕΞΑΓΝΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ. Η ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. Η ΝΥΧΤΑ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΨΥΧΙΚΟ ΝΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΩΝ ΛΑΤΡΕΜΕΝΩΝ ΜΟΥ ΚΕΡΙΩΝ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΘΑΡΡΩ ΘΕΤΙΚΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 17:01:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεια σου Αφροδίτη, πολύ ενδιαφέρον το θέμα που άνοιξες.

Η γιαγιά μου έχει σε μεγάλη εκτίμηση το ασήμι, λέει ότι διώχνει το κακό και το θεωρεί ισοδύναμο με την aqua marina.



ΑΓΑΠΑΩ ΤΟ ΑΣΗΜΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΑΜΑΡΙΝΗ ΤΗΝ ΦΟΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ. ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ. ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΕΞΑΓΝΙΖΕΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΔΕΚΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΕΝΩ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΛΗΝΗ. ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ.
ΑΞΙΟΠΟΙΕΙ ΤΙΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ, ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΜΕ, -ΕΓΩ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ- Η ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΝΕΡΟ. ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ.
ΑΚΟΜΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΝΟΥ.
Η ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΗΜΙΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΟΥΣΕΙΟ.
ΤΙΣ ΠΛΕΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΑΓΝΙΖΩ ΑΠΟ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.
ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΧΑΛΚΟ. ΧΡΥΣΟ. ΚΑΙ ΑΣΗΜΙ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 19:40:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ήξερα ότι η aqua marina προστατεύει στα ταξίδια!
Ευχαριστώ Αφροδίτη, θα πάρω ένα ματάκι και για τον άντρα μου
που είναι στο Ναυτικό και ταξιδεύει πολύ.

Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις κάτι για το ρουμπίνι και
τις ιδιότητες του.
Από πολύ μικρή μου ασκεί μεγάλη γοητεία. Έχω καταφέρει
να έχω 2-3 κοσμήματα με ρουμπίνια και όταν τα φοράω
αισθάνομαι πολύ δυνατή και έτοιμη να αντιμετωπίσω τα πάντα.
Προτιμώ εκείνα με βαθύ κόκκινο χρώμα σαν του κρασιού.

Σχετικά με τον χρυσό έχω ακούσει ότι έχει ακόμα και
θεραπευτικές ιδιότητες. Άραγε υπάρχει διαφορά εάν ο
χρυσός είναι κίτρινος, λευκός ή κόκκινος;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 20:25:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ήθελα να σε ρωτήσω αν ξέρεις κάτι για το ρουμπίνι και
τις ιδιότητες του.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ narya, ΤΟ ΡΟΥΜΠΙΝΙ Η ΚΑΡΒΟΥΝΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ΠΛΟΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ. ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΣΚΟΥΡΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ. ΟΤΑΝ ΤΟ ΦΟΡΑΣ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΚΑΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ, ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΑ ΦΕΡΝΕΙ ΣΥΝΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΤΟΧΟ ΤΟΥ, ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΥΓΕΙΑ ΜΑΚΡΟΖΩΙΑ, ΚΑΙ ΦΩΤΙΣΗ.
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΜΑΓΝΗΤΙΤΗΣ, ΔΙΝΕΙ ΧΡΗΜΑ ΕΞΟΥΣΙΑ ΕΛΞΗ ΑΓΑΠΗ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟΥΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2004, 23:27:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1)Αφροδιτη μπορεις να μου προτεινεις καποιο βιβλιο για την δυναμη και γενικα τις ιδιοτητες των κρυσταλλων?

2)Αφροδιτη (παλι) πως ακριβως τις εξαγνιζεις?

LOVE IS ALL

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 08:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ πολύ καλή μου Αφροδίτη!

Τώρα θα φοράω το δαχτυλίδι με το ρουμπίνι κάθε μέρα!
Επίσης θα βρω μαγνητίτη για τον άντρα μου.

Θα ήταν εύκολο να μας πεις πώς εξαγνίζεις τους λίθους;
Αν και δεν το είχα σκεφτεί μέχρι τώρα, το βρίσκω πολύ
λογικό γιατί αφού απορροφούν αρνητική ενέργεια και
συναισθήματα, πρέπει με κάποιον τρόπο να τους κάνουμε
πάλι ουδέτερους ώστε να μην χάνουν τις ιδιότητες τους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 14:04:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

1)Αφροδιτη μπορεις να μου προτεινεις καποιο βιβλιο για την δυναμη και γενικα τις ιδιοτητες των κρυσταλλων?
2)Αφροδιτη (παλι) πως ακριβως τις εξαγνιζεις?
LOVE IS ALL

ENA KAΛΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ.
Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ ΠΟΛΥΤΙΜΩΝ ΛΙΘΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΩΝ ΕΚΔΟΣΕΩΝ ΚΟΝΙΔΑΡΗ [SCOTT CUNNINGHAM]
ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΓΝΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ. ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΑΨΟΓΑ. ΤΗΝ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟ ΠΑΝΙ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΣΤΟ ΔΕΚΤΙΚΟ ΜΑΣ ΧΕΡΑΚΙ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ. 3 ΜΕΡΕΣ ΑΡΚΟΥΝ. Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΙΕΙ ΤΙΣ ΜΗ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΙΣ ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΥΠΑΙΘΡΙΑ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 19:58:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΤ\ΡΥΣΤΑΛΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΟΥΝ ΤΙΣ ΑΚΤΙΝΕΣ LASER ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ. ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΑΝΤΩΣ


ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Ο ΠΑΓΟΣ ( ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙ)
ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ
ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ


""ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΑΚΡΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΣΚΟΤΑΔΙ ΖΗΤΩ ΣΕ ΑΝΑΡΧΟ ΧΑΟΣ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΧΑΘΩ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΨΥΧΗΣ ΦΥΛΑΚΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΦΙΛΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 20:22:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΠΡΟΦΑΝΩΣ Ο ΣΙΣΥΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙ.
ΝΑΙ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΚΟΝΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ, ΜΑΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ. ΑΛΛΑ ΟΙ ΗΜΙΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ ΣΑΦΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΟΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΙ ΠΑΝΕΜΟΦΟΙ ΛΙΘΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΙΖΟΥΝ ΦΘΗΝΑ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 20:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ευχαριστώ πολύ καλή μου Αφροδίτη!
Τώρα θα φοράω το δαχτυλίδι με το ρουμπίνι κάθε μέρα!
Επίσης θα βρω μαγνητίτη για τον άντρα μου.
Θα ήταν εύκολο να μας πεις πώς εξαγνίζεις τους λίθους;


----ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΤΙΣ ΕΞΑΓΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΝΕΡΟ, ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ. Η ΦΩΤΙΑ ΚΑΙΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΜΑΚΑΡΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΠΕΤΡΩΝ ΝΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ. ΞΕΡΕΙΣ, ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΧΑΤΗ, ΚΙΝΗΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΠΩΛΕΙΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑ, Ο ΑΧΑΤΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΝΕΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΘΑΡΡΟΣ ΜΑΚΡΟΖΩΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΔΕ, ΤΗΝ ΜΟΧΘΗΡΙΑ.
Ο ΜΑΥΡΟΣ ΑΧΑΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.
Ο ΑΣΠΡΟΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ
Ο ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΟ ΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.
Ο ΚΑΣΤΑΝΟΣ ΝΙΚΗ ΣΕ ΜΑΧΕΣ, ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.
Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΥΓΕΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ -ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΣΑΜΕ ΠΛΕΟΝ
Ο ΑΧΑΤΗΣ ΤΩΝ ΒΡΥΩΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΝΤΟΜΩΝ, ΚΙ Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΛΟΥΤΟ.
ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αναζητητης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
179 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 21:33:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αναζητητης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδιτη ευχαριστω.

Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2004, 22:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αφροδιτη ευχαριστω.

Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ



ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΓΑΛΗΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΤΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ,
ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ
ΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΔΑΣΚΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
ΝΑ ΑΓΑΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΣΑΙΝΩ.
ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 11:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
KΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΑ ΑΤΕΝΙΖΕΙΣ Η ΝΑ ΣΥΛΛΟΓΙΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Η ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Η ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΡΦΗ ΜΑΝΤΕΙΑΣ. Ο ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣ ΧΑΛΑΖΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΑΝ ΘΕΣ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΟΨΙΔΙΑΝΟ Η ΒΗΡΥΛΛΟ. Η ΤΕΧΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΡΧΑΙΑ. Η ΜΑΝΤΕΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΨΥΧΙΚΟ ΝΟΥ. ΟΙ ΣΦΑΙΡΕΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ ΤΙΣ ΕΞΑΓΝΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ. Η ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΣΚΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ. Η ΝΥΧΤΑ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΨΥΧΙΚΟ ΝΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΣ ΤΩΝ ΛΑΤΡΕΜΕΝΩΝ ΜΟΥ ΚΕΡΙΩΝ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΘΑΡΡΩ ΘΕΤΙΚΑ.

Αν καταλαβα καλά, κευσταλλοσκόπια ειναι οι "μαγικές σφαίρες"...??!
Βλεπεις μεσα εικονες απο το μελλον...?!
Μπορει να τις χρεισιμοποιησει οποιοσδήποτε?

Στην Αφρικη θα παω με τους Massai

Edited by - scully on 19/01/2004 10:34:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΙΣΙΦΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 18:33:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΙΣΙΦΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

----ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΤΙΣ ΕΞΑΓΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΝΕΡΟ, ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ. Η ΦΩΤΙΑ ΚΑΙΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΜΑΚΑΡΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΠΕΤΡΩΝ ΝΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ. ΞΕΡΕΙΣ, ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΧΑΤΗ, ΚΙΝΗΤΟ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΠΩΛΕΙΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑ, Ο ΑΧΑΤΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΝΕΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΘΑΡΡΟΣ ΜΑΚΡΟΖΩΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΔΕ, ΤΗΝ ΜΟΧΘΗΡΙΑ.
Ο ΜΑΥΡΟΣ ΑΧΑΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ.
Ο ΑΣΠΡΟΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ
Ο ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΟ ΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.
Ο ΚΑΣΤΑΝΟΣ ΝΙΚΗ ΣΕ ΜΑΧΕΣ, ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.
Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΥΓΕΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ -ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΣΑΜΕ ΠΛΕΟΝ
Ο ΑΧΑΤΗΣ ΤΩΝ ΒΡΥΩΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΕΝΤΟΜΩΝ, ΚΙ Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΛΟΥΤΟ.
ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].



ΑΧ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΟΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΟΚΑΡΒΟΥΝΑ ΠΟΥ ΛΑΜΠΙΡΙΖΟΥΝ.ΤΟΤΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΣΟΥ ΘΑΡΑΛΕΟΣ ΟΥΤΕ Ο ΑΧΑΤΗΣ ΟΥΤΕ Ο ΧΡΥΣΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΘΑΡΟΣ. ΚΑΙ ΑΝ Ο ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΑΧΑΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΝΤΡΩΝΑ ΑΧΑΤΗ ΣΤΑ ΔΟΙΗΚΗΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΤΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΧΩΡΩΝ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΩΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ.
Α ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΚΟΥΧΙΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ.
ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΣΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΕΣ, ΟΠΙΣΘΟΔΡΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΤΕΣ "ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ".
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΣΚΟΛΟ.

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΣΙΣΙΦΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ)


""ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΓΕΝΝΑΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΜΑΚΡΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΣΚΟΤΑΔΙ ΖΗΤΩ ΣΕ ΑΝΑΡΧΟ ΧΑΟΣ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΧΑΘΩ ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΨΥΧΗΣ ΦΥΛΑΚΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΕΚΕΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΦΙΛΙ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 20:03:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΕ ΜΠΛΕ ΖΑΦΙΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΜΑΡΑΓΔΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2004, 14:53:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΕ ΜΠΛΕ ΖΑΦΙΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΜΑΡΑΓΔΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ.


ΤΟ ΣΜΑΡΑΓΔΙ, ΔΙΝΕΙ ΑΓΑΠΗ ΧΡΗΜΑ ΨΥΧΙΣΜΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ.
Η ΠΕΤΡΑ ΦΟΡΙΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΤΗ ΜΝΗΜΗ.
ΟΙ ΘΕΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΙΔΑ, ΚΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΕΠΙΣΗΣ, ΟΤΑΝ ΦΟΡΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ, ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ.


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2004, 20:15:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 10:36:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν καταλαβα καλά, κευσταλλοσκόπια ειναι οι "μαγικές σφαίρες"...??!
Βλεπεις μεσα εικονες απο το μελλον...?!
Μπορει να τις χρεισιμοποιησει οποιοσδήποτε?



Εμένα δεν μου απάντησε κανείς...!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2004, 19:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Αφροδίτη,

Ευχαριστούμε πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες που μας δίνεις.

Μήπως υπάρχει κάποια πέτρα που να φέρνει καλή υγεία γιατί με έχουν τσακίσει οι ιώσεις;

Σχετικά με το σμαράγδι, πρέπει να έχει πολύ ισχυρές δυνάμεις. Στην Ταιλάνδη όπου έχω ταξιδέψει θεωρείται ιερό και το πιο σημαντικό τους ιερό αντικείμενο είναι το αγαλματάκι του σμαραγδένιου Βούδα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy