ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 H γνωριμία μου με τα άλλα μέλη των forums...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2005, 19:00:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατ΄ αρχήν θα ήθελα να στείλω την καλησπέρα μου σε όλους σας και να σας παρακαλέσω να δείξετε κάποια κατανόηση, αν θα χρειαστεί..., επειδή είμαι εκτός από νέο μέλος στα forums και πολύ νέα χρήστης πάνω στο pc... και οι δυνατότητες και οι γνώσεις μου πάνω σ΄ αυτά είναι πολύ περιορισμένες...
Σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων...
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2005, 19:38:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.
ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ.
ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ.
ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΩ.
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΛΙΜΑΝΙ.
ΓΕΜΑΤΟ ΦΩΣ.
Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ.
ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
ΖΗΛΩΤΟΝ ΜΕΝ Ο ΠΛΟΥΤΟΣ ΤΙΜΙΟΝ ΜΕΝΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΟΝ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ.
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2005, 19:50:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσήλθες λοιπόν Isidora στις Συζητήσεις μας.

Καλή συμμετοχή σου εύχομαι!

Και μην ανησυχείς, υπάρχει αρκετή κατανόηση εδώ στο ESOTERICA, από πάρα πολλούς ανθρώπους, έστω και αν κάποιες στιγμές φαίνεται πως αυτή "αποτραβιέται"... Είναι στιγμές όμως μόνον!

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ, όπως πάντα με τον "ποιητικό της λόγο", περιγράφει με λίγες λέξεις πολύ ικανοποιητικά τον χώρο που μας φιλοξενεί.

Ένα λιμάνι σίγουρα!
Ένα λιμάνι όμως όχι για να "αράξει"(ή να προσαράξει) κάποιος...
Ένα λιμάνι για να πάρει τα απαραίτητα εφόδια αλλά και που θα βρει τους Συνοδοιπόρους για τα Ταξίδια του, τα Εσωτερικά του Ταξίδια και τα Ταξίδια Αναζήτησης της Αλήθειας, που είναι και τα μοναδικά Αληθινά!

Ευχαριστούμε ΑΦΡΟΔΙΤΗ για τα Όμορφα Λόγια σου!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2005, 20:21:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΟΛΟΥΣ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
ΖΗΛΩΤΟΝ ΜΕΝ Ο ΠΛΟΥΤΟΣ ΤΙΜΙΟΝ ΜΕΝΤΟΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΟΝ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ.
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2005, 01:17:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ...

Πραγματικά από τη στιγμή που διάβασα το μηνύματά σας, αισθάνομαι πολύ πιο όμορφα και πολύ πιο άνετα!!!!

Εγώ βέβαια δεν μπορώ να έχω ακόμα ολοκληρωμένη γνώμη για το forum..., αυτό όμως που έχω δει, μέχρι τώρα, είναι πως πολλά θέματα, πολλές απόψεις, αλλά και δραστηριότητες, που αναφέρονται από τα μέλη, ενφιαφέρουν ιδιαίτερα και μένα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Asteri tou Vorra
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2005, 21:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Asteri tou Vorra  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σε καλοσωρίσω Ισιδώρα και από δω. Οι συζητήσεις μας θα είναι εποικοδομητικές - το πιστεύω

και με την ευκαιρία να .... παραπονεθώ ....
Εγώ τι πρέπει να κάνω για να με καλοσωρίσει ο κόσμος ???
, , ή μήπως

Η φωτιά και το ρόδο είναι ένα.
T.S.EliotΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2005, 23:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΗ Isidora ΕΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ....

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ...
ΕΥΧΩΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΧΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ...

Ε ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ Asteri tou Vorra..

ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΣΑΣΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ...

Ο ΤΟΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΗΤΟΣ...
Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ...

ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΠΝΟΗ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΑΣΗ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 00:40:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AVATARGR

ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΣΑΣΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ...


ΟΚ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΠΟΣ


ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 04:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλοί μου φίλοι...
Δεν θα ήθελα να θεωρήσετε υπερβολικό, ούτε και λίγο, αυτό που σας γράφω αυτή τη στιγμή...
Ειλικρινά δεν φτάνουν πολλά - πολλά ευχαριστώ, για να σας ανταποδώσω την χαρά που μου δίνεται, με τον ζεστό και αληθινό σας καροσόρισμα....

Από την αρχή, διαβάζοντας τα θέματα των συζητήσεων των ιστοδελίδων αυτών, βρήκα έντονο ενδιαφέρον. Αυτός είναι άλλωστε και ο λόγος της εγγραφής μου στα μέλη του forum...
Με την καθημερινή σας, όμως, τόσο ζεστή συμμετοχή, στο πρώτο μου μήνυμα, που πιστέυω πως όλοι λίγο -πολύ καταλαβαίνεται πως για μένα ήταν πολύ σημαντικό, παρ΄ όλο που δεν είχε κανένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον για συζήτηση..., με κάνατε να αιστανθώ πολύ οικεία, πολύ ευχάριστα και βέβαια, υπερδυπλασιάσατε τη διάθεση και το ενδιαφέρον μου, σε σχέση με την συνεχή μου συμμετοχή σε όλο και περισσότερα θέματα και με όλο και περισσότερους συνομιλητές.

Σας ευχαριστώ γιατί με κάνατε να αισθάνομαι, από την πρώτη κιόλας μέρα, ότι ανήκω στην παρέα σας και ότι απέκτησα ήδη μια δημιουργική συντροφιά από καινούριους φίλους...

Σας ευχαριστώ και πάλι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2005, 04:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Να σε καλοσωρίσω Ισιδώρα και από δω. Οι συζητήσεις μας θα είναι εποικοδομητικές - το πιστεύω

και με την ευκαιρία να .... παραπονεθώ ....
Εγώ τι πρέπει να κάνω για να με καλοσωρίσει ο κόσμος ???
, , ή μήπως

Η φωτιά και το ρόδο είναι ένα.
T.S.Eliot


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 00:59:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

να υποβαλω κι εγω τα σεβη μου φιλτατη Ισιδωρα!

και οπως λεμε στην Ελλαδα, wellcome!!!


.

.

.

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2005, 01:41:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Isidora,Asteri tou Vorra,καλως ήρθατε :)))))))))
όλοι νέοι είμαστε στον χώρο της αναζήτησης,κάθε στιγμή μαθαίνουμε όλο και κάτι έσω μας...και όχι μόνο.

όλοι/όλες είμαστε ληθαράκια που συμπληρώνουν το μονοπάτι της διαδρομής μας...

την καλημέρα μου

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 18/05/2005 01:46:01

Edited by - manos on 18/05/2005 02:03:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2005, 02:26:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας και πάλι φίλοι μου,

θέλω, και πάλι, να πω ένα ευχαριστώ σε όλους, αλλά θέλω ιδιαίτερα να ευχαριστήσω το φίλο "mano" που με τον ωραίο και ζεστό του τρόπο με κάνει να αισθάνομαι, σα να είμαι στο forum πολύ καιρό... και όχι πως είμαι μόνο λίγες μέρες...

Και τώρα θα σας εμπιστευτώ..., φίλοι μου, κάτι που μου συμβαίνει αυτή τη στιγμή, και όσο και αν είναι αστείο ή κουτό, εγώ θέλω την βοήθειά σας..., διότι δεν το γνωρίζω.

Πριν λίγο διάβασα στο τέλος της προηγούμενης ιστοσελίδας του ίδιου θέματος, πως μας προτείνουν να καλοσορίσουμε και κάποια άλλα καινούρια μέλη, για την ακρίβεια τους "karatzaferhs177" και "Jaya".
Και ειλικρινά, δεν ξέρω που πρέπει να γράψω..., για να τους καλοσορίσω, αφού για τον κάθε ένα, έγινε από μια επισήμανση, από τους συντονιστές των forums πιστεύω, γιατί δεν είδα πουθενά δικό της μήνυμα...

Η απορία μου, μπορεί να είναι κουτή... και ζητώ συγνώμη γι΄ αυτό, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να αδιαφορήσω για κάποιο νέο μέλος.
Άλλωστε από την δική μου εμπειρία, κατάλαβα, ότι είναι πολύ σημαντικό, να αιστανθείς πως μπαίνοντας σε έναν άγνωστο χώρο, δεν σε αγνοούν, αντίθετα σε βοηθούν να ξεκινήσεις με τις καλύτερες προϋποθέσεις.
Πέρα όμως και από αυτό, θέλω να τους καλοσορίσω και γιατί το νιώθω βέβαια.

Όσο τώρα για το ότι... και οι αγαπητοί φίλοι "Asteri tou Vorra" και
"manos" και κάποιοι άλλοι, που όπως ανέφεραν παραπάνω, είναι και εκείνοι νέα μέλη, θέλω να καταθέσω την ιδιαίτερη χαρά μου...
Γιατί πιστεύω, πως αυτό με βοηθάει να παίρνω το θάρρος να ρωτάω και καμιά κουταμάρα..., π.χ. όπως τώρα, χωρίς να νιώθω, πως όλοι οι άλλοι γνωρίζουν πολύ καλά όλο αυτό το σύστημα... και πως αυτό που ρωτάω μπορεί να φανεί... εντελώς κουφό ή παράλογο.

Αν λοιπόν, ξέρει κάποιος και θέλει, ας μου εξηγήσει και μένα....

Αν όχι... τότε, τους καλοσορίζω από εδώ και τους εύχομαι καλή παραμονή και πολλές - πολλές συμμετοχές με ενδιαφέρουσες σκέψεις...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2005, 11:04:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα Isidora
Γράφεις:
quote:
Πριν λίγο διάβασα στο τέλος της προηγούμενης ιστοσελίδας του ίδιου θέματος, πως μας προτείνουν να καλοσορίσουμε και κάποια άλλα καινούρια μέλη, για την ακρίβεια τους "karatzaferhs177" και "Jaya".
Και ειλικρινά, δεν ξέρω που πρέπει να γράψω..., για να τους καλοσορίσω, αφού για τον κάθε ένα, έγινε από μια επισήμανση, από τους συντονιστές των forums πιστεύω, γιατί δεν είδα πουθενά δικό της μήνυμα...

Που ακριβώς το είδες αυτό γραμμένο;
Ίσως δεν το έχω κι εγώ ακόμα προσέξει.
Θα βοηθούσε να μας παρέθετες το url της σελίδας όπου αναφέρεται.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2005, 11:46:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Isidora,
μετά από λίγη ακόμα σκέψη, τό πιασα!

Μπήκες στην κεντρική σελιδα των forums:
http://www.esoterica.gr/forums/default.asp

Ακριβώς κάτω από όλες τις κατηγορίες υπάρχουν τα εξείς:
Private Messages
Στατιστικά

Αυτή τη στιγμή στην κατηγορία "στατιστικά" υπάρχουν οι εξείς πληροφορίες (τις οποίες παράγει αυτόματα η εφαρμογή των forums:

Τελευταία επίσκεψή σας στις 19/05/2005 01:24:26.

3438 Μέλη έστειλαν 179199 Μηνύματα σε 24 forums. Το Τελευταίο Μήνυμα εστάλει στις 19/05/2005 11:33:37 από: WindWalker.

Υπάρχουν αυτή τη στιγμή 5939 θέματα. Υπάρχει/ουν 47 ενεργό/ά θέμα/τα από την τελευταία σας επίσκεψη.

Παρακαλούμε καλωσορίστε το νεότερο Μέλος μας: Oxygen_girl.

Οπότε, όπως καταλαβαίνεις, δεν πρόκειται περί κάποιου θέματος ή κάποιας προτροπής από τους συντονιστές.
Είναι απλά μία αυτόματη εφαρμογή του συστήματος, που ειδοποιεί για την είσοδο νέων μελών στα forums.
Δεδομένου πως κάθε μέρα έχουμε από 15 - 25 τέτοιες εισόδους, θα έπρεπε να απαντήσουμε σε άπειρα καλωσορίσματα. Ευτυχώς, το κάνει το μηχάνημα μόνο του

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2005, 18:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα amalia,

σ΄ευχαριστώ που πραγματικά προσπάθησες να καταλάβεις τι έλεγα, παρ΄ όλο που απ΄ ότι κατάλαβα, δεν πρέπει να ήμουν και τόσο σαφείς, κατασυνέπεια, σε έβαλα σε μπελάδες...

Δεν ήξερα μέχρι σήμερα, ούτε πως υπάρχουν τόσες πολλές εγγραφές, καθημερινά, αλλά ούτε και το ότι το σύστημα έχει προνοήσει... και καλοσορίζει και από μόνο του τα νέα μέλη, παρ΄ όλο που είμαι τόσο πρόσφατο μέλος και γω και θα έπρεπε να το είχα δει στην δική μου είσοδο. Ίσως δεν πρόσεξα. Ίσως όμως και να μην ακολούθησα όλη τη διαδικασία λεπτομερώς, γιατί τράβηξαν το ενδιαφέρον μου τα θέματα συζήτησης, απ΄ ότι θυμάμαι, και πήγαινα από τη μία σελίδα στην άλλη...

Απ΄ ότι όμως βλέπω, σιγά - σιγά και με τη βοήθειά σας και την καλή δας διάθεση, έχω αρχίσει να καταλαβαίνω καλύτερα κάποια πράγματα, που δεν γνώριζα μέχρι τώρα και εννοώ, κυρίως, θέματα που αφορούν το λειτουργικό κομάτι του συστήματος, στο οποίο δεν έχω και μεγάλη γνώση.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

arlekino
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2005, 12:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους arlekino  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kai ego eimai kainourgio melos molis tora graftika an kai exo konta sta 5 xronia sto metafysiko kai asxoloume para poli

me ektimisi kai sebasmo
arlekino
o arxon tis niktas kai tou feggariou

i agapi einai risko kai giauto monaxa zoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2005, 17:09:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου arlekino, καλώς ήρθες στα forums!

Πρέπει όμως να σε ενημερώσω, πως για τη συμμετοχή σου στις συζητήσεις είναι απαραίτητη η χρήση της ελληνικής γραφής.
Κι όχι των greeklish.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Isidora
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
105 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2005, 21:25:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Isidora  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Isidora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σε καλοσορίσω και γω με τη σειρά μου arlekino.

Σου εύχομαι, λοιπόν, καλώς μας ήρθες στα forums και γρήγορα να σε γνωρίσουμε καλύτερα από πολλές και ενδιαφέρουσες συμμετοχές...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Athinais
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 13:59:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Athinais  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σέλω και 'γω καλοσώρισμα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
undeafeted
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
296 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 17:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους undeafeted  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το τοπικ εχει ως θεμα την γνωριμια με αλλα μελη και βρισκεται στο φορουμ προτασεις.

εγω θελω να κανω μια προταση σε ολους του υπευθυνους του site.

να υπαρχει οριο ηλικιας σε ολους τους συμμετεχοντες.

οι κατω των 18 ειναι εντελως αμυαλοι,συκοφαντουν συνεχως επηρεαζοντας και αλλα μελη,δεν λεν ποτε και τιποτα που να αφορα την θεματολογια του esoterica.μπαινουν χωρις λογο και λεν οτι τους κατεβει.εγω δεν θα ανεχομουν στο site μου τετοια συμπεριφορα!

"coming alive,leaving dead" by deadhunterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 20:02:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς ήρθες Athinais

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2005, 22:45:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


WELCOME Isidora!

...kai genikotera: WELCOME se ola ta nea melH!!!!!!!!!!


-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy