ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Με τι ηλικιες συνομιλουμε;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:51:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ έτσι όπως ρολάριζε η σελίδα δεν το είδα καλά και νόμιζα οτι ρώταγες με ποιούς συνωμοτούμε.

Κατατρόμαξα ...
Ληστές, συνωμότες όλοι εδώ μαζευτήκαμε...

Η ηλικία εξαρτάται απο το που απαντας
Την ώρα που απαντάς σχετικά με την<< οργάνωση ληστείας >>είσαι 15 - 18 το πολύ.
Τήν ώρα που απαντάς στο << υπάρχει θεός>> είσαι 1-100 και βάλε.
Οπως βλέπεις ανεβοκατεβαίνει, οπότε....

Φιλικά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 15:38:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωπ,εδω ειμαι και εγω.
αυτη την στιγμη συνομιλητε με εμενα.οχι απαραιτητα με τον deghar adhark αλλα με εμενα,που ειμαι 17 χρονων.
μπορεις να συνομιλεις με ολες τις ηλικιες.απο 10-ως 100.
εγω πρωτομπηκα στο εσωτερικα πριν απο 2 χρονια 14 χρονων παιδι....δεν καταλαβαινα τιποτα....ουτε τωρα καταλαβαινω φυσικα αλλα,κατι παιζει.αυτο


santaclaws is coming tonightΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 17:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χε χε... έτσι όπως το διάβασα και επηρεασμένη από το συνομουλητό νόμιζα πως η nst έγραφε ότι η σελίδα ροχάλιζε αντί ρολάριζε...


G.

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 18:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aντε πάλι.. πάλι με τις ηλικίες...

Μα υπάρχει τόπικ με τις ηλικίες και .. υποχρεωθήκαμε ντε και καλά.. να γράψουμε πόσο είμαστε... τα είπαμε αυτά.. πόσο είμαστε .. και πόσο δεν είμαστε.. και πόσο θα θέλαμε να είμαστε...

Για να δώ.. ποιοί με περνούν.... ΚΑΝΕΙΣ....???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 18:35:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εγω πρωτομπηκα στο εσωτερικα πριν απο 2 χρονια 14 χρονων παιδι....δεν καταλαβαινα τιποτα....ουτε τωρα καταλαβαινω φυσικα αλλα,κατι παιζει.αυτο

Tέλεια.. τέλεια...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 18:45:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υπάρχουν και πολλοί που φτάνουν μέχρι και τα 50, σπάνια ακόμα περισσότερο (δέν φαίνεται οι παππούδες να έχουν πολύ όρεξη να στέλνουν γραπτά μηνύματα στο Internet).


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 18:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
χε... έτσι όπως το διάβασα και επηρεασμένη από το συνομουλητό νόμιζα πως η nst έγραφε ότι η σελίδα ροχάλιζε αντί ρολάριζε...

Χι Χι Χι δεν αποκλείεται τίποτα εδώ.

Ας συνεχίσουμε την συνομουλία και βλέπουμε....

Allzaro μου είπε μία φωνή οτι είσαι 22 και το πιστεύω, εσωτερικά...

ΦιλικάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 18:50:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Allzaro μου είπε μία φωνή οτι είσαι 22 και το πιστεύω, εσωτερικά...

ματς μούτς.. για τα καλά σου λόγια.. 22?? εεεε.. 22 είπες αχαχαχαχαχαχαμρπτδδαδφμμμμμ sorry πνίγηκα .. χρειάζομαι στυλό.. χαρτί.. και κομπιούτερ... για να βρώ . πότε ήμουν 22...

Ακου 22...

Να είσαι καλά πάντως...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 18:55:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υπάρχουν και πολλοί που φτάνουν μέχρι και τα 50, σπάνια ακόμα περισσότερο (δέν φαίνεται οι παππούδες να έχουν πολύ όρεξη να στέλνουν γραπτά μηνύματα στο Internet).

εεε.. δε μου λές.. παιδί μου.. θές καμία φάπα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 19:15:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Allzaro μου είπε μία φωνή οτι είσαι 22 και το πιστεύω, εσωτερικά...



Βρέ μπάς και με μπέρδεψε με τον noel.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 21:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεία σας και χαρά σας ,γέλασα πολύ γέλασα να είστε κάλα,εκείνο το ρακί ..πολύ δελεαστικό και εγώ μέσα φιλοί μου.
Λοιπόν εγώ είμαι ανορθόγραφη πολύ ανορθόγραφη είμαι νέα και ωραία και πολύ πολύ μοιρέα, αμε! και σαν παιδί ενθουσιάζομαι κι'όλο τρέχω πέζω και γελώ αλήθεια σας λέω και μου λένε όλοι και όλες μα δεν φένεστε ούτε κάν πανρεμένη!!πόσο είμαι??


ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 21:32:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑΝ θα με σκοτώσει η angi εμ! μοιραία, μοιραία καλα μου παιδια , τρομάρα μου.

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 22:28:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με κανατε και γελασα βρε παιδια!!!!

Να ειστε καλα

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Chianti
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
102 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 22:39:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φαγαμε το "αι", φαγαμε και το "ι", στο τελος θ΄αρχισουμε να ανεβαινουμε και στα δεντρα!!!
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΦΥΣΗ!!!

aa


ΟΥΓΚ-ΟΥΓΚ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 23:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Εγω πρωτομπηκα στο εσωτερικα πριν απο 2 χρονια 14 χρονων παιδι....δεν καταλαβαινα τιποτα....ουτε τωρα καταλαβαινω φυσικα αλλα,κατι παιζει.Aυτο

Γιατί νομίζεις ότι οι υπόλοιποι καταλαβαίνουμε τίποτα? Ο καθένας και η κοσμάρα του φιλαράκο...τερατούκλη χαχαχαχαχα

Η φωτογραφία σου για κάποιο ανεξήγητο λόγο μου φτιάχνει το κέφι...μην την αλλάξεις ποτέ. Μιλάμε για την πρώτη ψηφιακή υπογραφή ! simply the best!


Edited by - Mercury on 15/09/2005 23:20:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wendigo
Μέλος 3ης Βαθμίδας


561 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 02:13:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wendigo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόνανε, έχουμε και λέμε:
Στην παρούσα ενσάρκωση (και στο συγκεκριμένο χωροχρονικό συνεχές) έκλεισα τα 12 και μπήκα στα 63. Συνομιλώ με λίγους γιατί οι υπόλοιποι έχουν πάντα δίκιο και αναστατώνομαι.
quote:
πιασε ενα ποτηρακι ορε βριλη και ριξε κι αλλους αρουραιους στα καρβουνα!

Αν θέλετε παρέα φέρνω και σκουληκάκια με οδοντογλυφίδες.

No Method, No Guru, No TeacherΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυθο-ΔΙΑ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
87 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 07:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυθο-ΔΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι το ίντερνετ με δείνει πιο σοβαρή από όσο είμαι
Μήπως τελικά είμαστε όσο αισθανόμαστε,λέω εγώ τώρα

-Still life in Still water-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 14:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

"η ζωη ειναι ωραια αμα βρεις καλη παρεα, ρακη και εκλεκτο μεζε"


"χαμογελατε, τους κανει να ανησυχουν"


"να μας εχει ο Θεος καλα παντα ν ανταμωνουμε και να ξεφαντωνουμε"

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 16:56:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
γεία σας και χαρά σας ,γέλασα πολύ γέλασα να είστε κάλα,εκείνο το ρακί ..πολύ δελεαστικό και εγώ μέσα φιλοί μου.
Λοιπόν εγώ είμαι ανορθόγραφη πολύ ανορθόγραφη είμαι νέα και ωραία και πολύ πολύ μοιρέα, αμε! και σαν παιδί ενθουσιάζομαι κι'όλο τρέχω πέζω και γελώ αλήθεια σας λέω και μου λένε όλοι και όλες μα δεν φένεστε ούτε κάν πανρεμένη!!πόσο είμαι??

Πόσο είσαι?? Τόσο!!

Καλά για ποιές ρακιές.. ομιλεί... ??
Δεν πιστεύω να τα κοπανάτε μόνοι σας και να κάνετε τις πάπιες??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lady in Black
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 17:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady in Black  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eπειδή τελικά βλέπω ότι έχει ιδιαίτερη πέραση η ρακή... αν τελειώσουν τα αποθέματα φίλε jonnie πάτα μια φωνή ... πάει και ρεφενέ η κατάσταση αν χρειαστεί... (ευτυχώς προνόησε ο μπαμπάς!!!!)

φιλικά
Lady in BlackΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 00:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι το ίντερνετ με δείνει πιο σοβαρή από όσο είμαι
Μήπως τελικά είμαστε όσο αισθανόμαστε,λέω εγώ τώρα

-Still life in Still water-


Εγω παλι, παρατηρησα οτι το ιντερνετ με δειχνει λιγοτερο σοβαρη απο οσο ειμαι... και μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!!
Σημερα πηγα και ξετρυπωσα και ενα "ΛΕΞΙΚΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΟ", απο το πατρικο μου, για να μην με πιασετε καπου αδιαβαστη και μου τα σουρετε!!!!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 00:29:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Eπειδή τελικά βλέπω ότι έχει ιδιαίτερη πέραση η ρακή... αν τελειώσουν τα αποθέματα φίλε jonnie πάτα μια φωνή ... πάει και ρεφενέ η κατάσταση αν χρειαστεί... (ευτυχώς προνόησε ο μπαμπάς!!!!)

φιλικά
Lady in Black


Κρητικια?

(η ερωτηση αφορα και σενα και τη ρακη του μπαμπα )


.


μηπως ρε παιδια, λεω μηπως, να την πιναμε μια μερα παρεα την ρακη αφου βρεθηκαμε τοσοι φαν της???


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nossoforos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


295 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 01:17:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nossoforos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠ,ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ!...


"ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ..."
Μπράμ στόκερΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυθο-ΔΙΑ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
87 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 06:30:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυθο-ΔΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι το ίντερνετ με δείνει πιο σοβαρή από όσο είμαι
Μήπως τελικά είμαστε όσο αισθανόμαστε,λέω εγώ τώρα

-Still life in Still water-


Εγω παλι, παρατηρησα οτι το ιντερνετ με δειχνει λιγοτερο σοβαρη απο οσο ειμαι... και μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!!
Σημερα πηγα και ξετρυπωσα και ενα "ΛΕΞΙΚΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΟ", απο το πατρικο μου, για να μην με πιασετε καπου αδιαβαστη και μου τα σουρετε!!!!

aa


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μυθο-ΔΙΑ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
87 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 06:33:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μυθο-ΔΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή και η ρακή δε λέω όχι,αλλά...
κανάς φαν του ούζου βρε παιδιά?
έστω κανά τσιπουράκιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 14:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο το στομα μου το πηρες!!!
Ο καιρος σηκωνει ακομη ταβερνα, ουζακι και Μαλαματινα
(καθοτι και Βορεια)
και μετα...

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 14:35:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.

σας ειπα οτι ειμαι μεντισιν μεν?


οτι εχω φιλους σαμανους προμηθευτες μεντισιν απο ολη την Ελλαδα?


εχουμε και τσιπουρο απο τα Γρεβενα και τσιπουρο απο το Αγιο Ορος.


αλλα το ουζο δεν το συνιστω σαν μεντισιν.

μπαντ χεντ...

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 14:43:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μολις βγηκα απο την ιστοσελιδα σου.
Πραγματικα πολυ διασκεδαστικη και ενδιαφερουσα
Αυτο για τα μανιταρια με παραξενεψε!!!
Δεν ηξερα οτι υπηρχαν φαν του ειδους

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
185 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 15:15:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μπορώ να βοηθήσω και εγώ με το τσίπουρο, φτιάχνει ο αδερφός μου με γλυκάνισο αλλά και χωρίς γλυκάνισο

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2005, 16:13:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

μπορώ να βοηθήσω και εγώ με το τσίπουρο, φτιάχνει ο αδερφός μου με γλυκάνισο αλλά και χωρίς γλυκάνισο

ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ



Στειλε και σε μενα!!
Απο ποια περιοχη ειναι;
Ο πατερας μου εχει συλλογη απο τσιπουρα απο ολη την Ελλαδα!!!
Θα τρελλαθει απο τη χαρα του!!!!
Να του κανω ενα δωρο κι εγω!!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy