ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 07:20:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετά λύπης μου πληροφορήθηκα, ότι ο Έλληνας Ανδρογίγας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ, αυτός ο μέγας μελετητής της Ιστορίας της Ελληνικής Φυλής, απεβίωσε προχθές χάνοντας τη μάχη με τον καρκίνο.
Είχα την τύχη να τον γνωρίσω εντελώς τυχαία προ ενός έτους και τον ξαναείδα από τότε άλλες δυο φορές τους τελευταίους δυο μήνες, όπου η υγεία του είχε πάρει ήδη την κατιούσα. Ανατρίχιασα από δέος, που ενώ τον είδα σε πάρα πολύ άσχημη κατάσταση τα μάτια του άστραφταν και μου είπε επί λέξει: «ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΛΕΥΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ».
Τον τελευταίο καιρό ετοίμαζε ένα άρθρο για τα αρχαία ελληνικά πλοία στο περιοδικό-γροθιά «ΔΑΥΛΟΣ», το οποίο όμως δεν πρόλαβε μάλλον να ολοκληρώσει. Υποθέτω πως ο «Δαυλός» θα κάνει κάποιο αφιέρωμα στο επόμενο τεύχος του. Αν και κατά τη γνώμη μου, ο αξιότιμος κ.Λάμπρου θα έπρεπε να αφιερώσει ένα ολόκληρο τεύχος στον Κ.Γεωργανά.
Το σώμα του Τιτάνα αυτού με την αγνή Ελληνική Ψυχή, ετάφη στα πανάγια χώματα του Όρους της Πεντέλης, της Θείας Μήτρας του Παρθενώνα και επίγειου Θρόνου της Θεάς Αθηνάς.

Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα στο forum, που ξέρει πολλά για αυτόν τον μεγαλειώδη άνθρωπο. Θα τον παρακαλούσα πολύ να μας έλεγε κάποια πράγματα παραπάνω αν βέβαια το επιθυμεί.

tpt
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 09:06:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tpt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βαλε τουλαχιστον το θεμα σε αλλη κατηγορία.Τι σχεση εχει με τους μυθους και την θρησκεια?ξεκαρφωτο!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 15:30:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχεις δίκιο. Η αλήθεια είναι οτι δεν ήξερα που στο καλό να βάλω αυτό το θέμα και κατέληξα στο "Mύθος και Θρησκεία", μιας και ο Κ.Γεωργανάς είναι απο εκείνους που μελέτησαν όσο κανείς σήμερα το Μύθο και τη Θρησκεία.
Παρακαλώ τους Συντονιστές να κρίνουν αυτοί για το πού πρέπει να τοποθετηθεί το παρόν τόπικ.
Ζητώ συγγνώμη απο Συντονιστές και μέλη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 16:56:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας το βάλουμε τότε, στο Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
Και ανάλογα με την εξέλιξή του, είτε θα παραμείνει ενεργό, είτε κάποια στιγμή - όταν φύγει από την επικαιρότητα του δυσάρεστου συμβάντος - θα απενεργοποιηθεί.

Επ' ευκαιρίας,
Νταβέλη χαίρομαι που σε ξαναβλέπω

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 18:34:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν θυμάμαι καλά τον διάβαζε ο πατέρας μου πριν πολλά χρόνια..
Ας αναπαυθεί εν ειρήνη..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 18:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ Ntavelis666 ΑΝΟΙΞΕΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΚΟΠΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ...

ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ....
ΑΛΛΑ ΣΕΜΝΟΣ....

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΕ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΡΑΔΙΟΦΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑΧIΣΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕ...

ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΙΣΩΣ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..

ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ Κ.ΓΕΩΡΓΑΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ...
ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ...
ΟΙ ΜΕΛΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΑΠΟΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΔΑΥΛΟΣ...

ΑΣ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ....

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 19:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου Αμαλία σε ευχαριστώ για τη μεταφορά του θέματος. Χαίρομαι και'γώ που τα ξαναλέμε.
Το παρόν τόπικ σίγουρα δεν είχε σκοπό τον διάλογο, πιο πολύ σαν ανακοίνωση σε κάποιους ανθρώπους εδώ στο forum που ξέρω οτι γνωρίζουν τον Κ.Γεωργανά. Οπότε μπορείς να το απενεργοποιήσεις όποτε εσύ το κρίνεις φρόνιμο. Να'σαι καλά.

Αγαπητέ μου Avatar, έχεις απόλυτο δίκιο, δεν ήταν πολύ γνωστός, αλλά ΣΕΜΝΟΣ. ΚΥΡΙΟΣ!
Άθελα του, η φωτεινή παρουσία και ο μελιστάλακτος λόγος του, δεν ενέπνεαν, αλλά ΕΠΕΒΑΛΛΑΝ τον σεβασμό.

"ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΕ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΡΑΔΙΟΦΟΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑΧIΣΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕ...

ΟΣΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΙΣΩΣ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.."

Μπορώ μετά βεβαιότητος να πώ πως αυτά που έλεγε δημόσια δεν ήταν ούτε το 10% απο αυτά που γνώριζε. Και σε κλειστούς κύκλους έλεγε πολλά περισσότερα! Το λέω αυτό μετά απο αρκετής ώρας προσωπική συζήτηση που είχα την τιμή να κάνω με αυτόν τον Γίγα.
Avatar, την ίδια απορία είχα και'γώ. Που γνώριζε όλα αυτά τα πράγματα. Ήταν ένα πραγματικό Τέρας της Γνώσης!
Και αυτό βέβαια που χαιρόμουν πιο πολύ σε αυτόν τον Άνθρωπο, ήταν οτι ΟΥΔΕΙΣ βρέθηκε ΠΟΤΕ, που να μπορέσει να αντικρούσει τα όσα έλεγε, είτε αυτά είχαν να κάνουν με την αρχαία Ελλάδα, είτε με τον Χριστιανισμό.
Και'σύ να΄σαι καλά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 01:39:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ μπορώ να το πιστέψωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 08:20:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαίρε Ntavellis666.
Είθε οι Θεοί της μοναδικής Ελληνικής Ιστορίας να οδηγήσουν τα βήματα σε ουράνια ευδαιμονία.
Σας χαιρετώ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 13:13:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά λυπάμαι....

Παρακολουθούσα κάποτε της εκπομπές του στον ''δίαυλο'' (όπως συνήθιζε να λέει) seven και τον διάβαζα στον Δαυλό. Συμπαθέστατη μορφή.

Όσο τον θυμόμαστε, θα ζει!


Εχέμβροτος: Περίφημος αυλωδός εξ Αρκαδίας, ζήσας μεταξύ - Ζ’ και - ΣΤ’ αιώνων Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2005, 00:12:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το νέο τεύχος του ΔΑΥΛΟΥ κυκλοφόρησε, όμως...ούτε μια αναφορά στο πρόσωπο του Κ.Γεωργανά! ΟΥΤΕ ΜΙΑ!!! Θα έπρεπε να ντρέπονται...
Και λυπάμαι που το λέω αυτό γιατί ο Δαυλός (όπως και το Ιχώρ) είναι ίσως τα μόνα περιοδικά που εκτιμώ πολύ για το έργο τους. Όμως το να μην κάνουν όχι αφιέρωμα, αλλά ούτε μια απλή αναφορά σε αυτόν τον Άνθρωπο, είναι χυδαίο και αναξιοπρεπές. Που είναι τελικά η Ελληνική Ψυχή σας κύριε Λάμπρου και λοιποί; Γιατί δεν τιμήσατε αυτή την υπέρλαμπρη μορφή;
Έστειλα σχετικό mail στον περιοδικό και περιμένω απάντηση. Ελπίζω να απαντήσουν δηλαδή...


ΠΑΝΑ ΚΑΛΩ ΚΡΑΤΕΡΟΝ, ΝΟΜΙΟΝ,
ΚΟΣΜΟΙΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,
ΟΥΡΑΝΟΝ ΗΔΕ ΘΑΛΑΣΣΑΝ ΙΔΕ ΧΘΟΝΙΑ
ΠΑΜΒΑΣΙΛΕΙΑΝ
ΚΑΙ ΠΥΡ ΑΘΑΝΑΤΟΝ ΤΑΔΕ ΓΑΡ ΜΕΛΗ
ΕΣΤΙ ΤΑ ΠΑΝΟΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

κώστας
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
295 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2005, 16:52:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους κώστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ntavelis666 συγχαρητήρια για το φόρο τιμής στον άξιο αυτό άνθρωπο.

Παρακολουθούσα κι εγώ τις εκπομπές του στην τηλεόραση με μεγάλο ενδιαφέρον.

Από τις τεράστιες γνώσεις του, τις φιλοσοφικές του απόψεις, και τις αναλύσεις του για την ψυχή είναι φανερό πως πήγε σε ένα κόσμο που τον γνώριζε ήδη πολύ καλά.

Καλό του ταξίδι λοιπόν.


gnothe seauton
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 21:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για τους κυρίους ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΜΠΕΞΗ και ΓΙΩΡΓΟ ΤΣΑΓΚΡΙΝΟ, Εκδότη και Διευθυντή αντίστοιχα, του περιοδικού "ΙΧΩΡ", για το αφιέρωμά τους στον ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΓΕΩΡΓΑΝΑ. Τα λόγια τους με συγκίνησαν βαθιά...Όσο για το "ΔΑΥΛΟ", να δούμε τι θα γράψουν στο επόμενο τεύχος...

Eίχα πεί στο πρώτο post οτι ο Κωνσταντίνος Γεωργανάς "έχασε τη μάχη με τον καρκίνο". Σαφώς υπήρχε πρόβλημα μ'αυτό, αλλά δεν ήταν ο καρκίνος που τον πήρε μακριά μας.


ΜΕΓΑΛΕ ΚΩΣΤΑ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΡΟΝΤΙΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΓΙΑΤΙ...ΕΝΟΧΛΟΥΣΕΣ ! ! !
ΣΕ ΕΙΔΑ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ. ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΟΙ «ΓΙΑΤΡΟΙ» ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΑΣΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΥΠΕΒΑΛΛΑΝ ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΞΟΝΤΩΤΙΚΕΣ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΤΑΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΤΟ «ΚΑΚΟ». ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΜΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ: «ΚΥΡ ΚΩΣΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΑΚΡΥΖΕΙΣ. ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΔΑΚΡΥΖΕΙΣ»!!!
ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΣ ΜΕ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΑΣΤΡΑΦΤΑΝ ΑΠΟ ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ «ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΩ ! ! !
ΚΑΙ ΣΚΑΣΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ! ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΣΟΥ’ ΚΑΝΑ ΠΛΑΚΕΣ, ΤΑΧΑ ΟΤΙ Ο ΕΛΕΗΜΩΝ ΓΙΑΧΒΕ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΦΘΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΥΠΟΣΤΕΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΕΙΟ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΟΥ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕΣ ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ. ΔΑΚΡΥΣΕΣ ΠΑΛΙ. ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΠΟ’ ΣΕΝΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΘΗΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΑΔΕΛΦΟ ΟΤΙ ΕΦΥΓΕΣ.
ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ ΠΕΔΙΑ ΤΩΝ ΜΑΚΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΘΕΩΝ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΞΟΝΤΩΣΑΝ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ «ΕΝΟΧΛΗΣΟΥΝ» ΟΠΩΣ ΕΣΥ, ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΣ ΕΠΑΞΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ. ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΘΑ’ ΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΔΥΝΗΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ.
Η ΘΕΑ ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΑΔΟΚΕΙ. ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ’ ΣΕΝΑ...

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ...ΑΝΔΡΟΓΙΓΑ!!!

ΠΑΝΑ ΚΑΛΩ ΚΡΑΤΕΡΟΝ, ΝΟΜΙΟΝ,
ΚΟΣΜΟΙΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,
ΟΥΡΑΝΟΝ ΗΔΕ ΘΑΛΑΣΣΑΝ ΙΔΕ ΧΘΟΝΙΑ
ΠΑΜΒΑΣΙΛΕΙΑΝ
ΚΑΙ ΠΥΡ ΑΘΑΝΑΤΟΝ ΤΑΔΕ ΓΑΡ ΜΕΛΗ
ΕΣΤΙ ΤΑ ΠΑΝΟΣ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 00:41:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..
ΦΙΛΕ ΝΤΑΒΕΛΗ666 ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΠΟΥ ΣΕ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΩ...


ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 15:40:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Yπάρχει κάποιος με τη σειρά των εκπομπών του σε αρχείο
να περαστούν σε dvd ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 22:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι κριμα...
Θυμαμαι που τον παρακολουθουσαμε στο Seven, με τον
συντροφο μου και αποφασισαμε να του τηλεφωνησουμε.
Μας εκανε εντυπωση η καταδεκτικοτητα του, η απλοτητα του.
Δουλευα τοτε σ΄ενα μικρο μαγαζακι στο κεντρο
της Αθηνας (Ομονοια) και ο συντροφος μου σ΄ενα στενο
απεναντι.
Σχεδον καθημερινα μας επισκεφτοταν και συζητουσαμε
(για να μην λεω ανοησιες, ακουγα, τι να πω εγω
σ΄αυτον τον ανθρωπο;)
Με την τσαντα του και την ευκινησια του...
Μερικες φορες μαλωσαμε, αλλα ειχε τον τροπο του
να πειθει με επιχειρηματα.
Ακομη και οταν εφυγα απο Αθηνα, συνεχισαμε να
εχουμε επικοινωνια και ηθελε πολυ να ερθει να
γνωρισει τα μερη μας.
Αυτα πριν 7 χρονια...
Δεν ηξερα οτι ηταν αρρωστος.
Δεν μας ειχε πει απολυτως τιποτα...
Ενας ζωντανος, ευκινητος, πρωτοποριακος και
καθαρος σαν τον Ουρανο, ανθρωπος, ηταν.
Κριμα....
Κριμα....
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kp222
Νέο Μέλος

Sweden
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2017, 22:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το βιβλίο του Κ.Γεωργανά, Ρίζες Ελευθερίας που θα το βρούμε εμείς οι νεότεροι ενδιαφερόμενοι????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy