ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Χημικές ουρές" - Kάποιοι ανέλαβαν να ψεκάσουν τον πλανήτη? Νο2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 10:56:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ..........


ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΠΑΣΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΟ ΟΤΑΝ ΠΑΣΧΕΙ ΕΧΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΚΑΙ "ΨΥΧΙΚΟ" ΓΝΩΡΙΣΜΑ.....ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ ΠΑΣΧΟΥΝ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΜΟΛΥΝΣΗ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΤΟΤΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΣΧΕΙ ΞΗΡΕΝΕΤΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΡΠΗΤΑ ΚΤΛ ΚΤΛ..... ΤΟ "ΨΥΧΙΚΟ" ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΘΡΕΨΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ......ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 8 000 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ΚΑΙ ΒΟΤΑΝΟΛΟΓΙΑ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΘΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ....ΣΕ ΜΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΟΥ Ο ΜΙΝΙΜΟΥΜ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟ ΣΚΕΥΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ 3000 ΧΡΟΝΙΑ!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 14:59:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου toxotis,

Αυτό είναι το θέμα μου.

Έχετε αναλωθεί στο να περιγράφετε την ανυπόφορη κατάσταση που προκύπτει απ'τους αεροψεκασμούς.

Νομίζω πως όλοι όσοι παρακολουθούν το συγκεκριμένο θέμα αντιλαμβάνονται τί συμβαίνει γύρω τους.

Δεν έκανα καν σύγκριση όσον αφορά τις μεθόδους αυτοπροστασίας γιατί κανείς δεν αναφέρθηκε στο θέμα αυτό και όλοι περιορίστηκαν στους τρόπους διαμαρτυρίας.

Το σύστημα θα μπορούσε να βάλλεται εκ των έσω.

Δε λέω, καλές και οι διαμαρτυρίες αλλά χρειάζονται και δραστικότερα μέτρα!

Πώς σου φάνηκε η ''ανάσυρση'' του θέματος της οργόνης?

Δε μπορεί, θα το παρατήρησες!

Και μη μου πείς ότι δεν πρόσεξες τη λέξη που χρησιμοποίησα στην τελευταία πρόταση του προηγούμενου μηνύματός μου.(όχι το love ούτε το with)

Απλά οφείλω να είμαι προσεκτικός ...

Όσοι κατέχουν το θέμα και πώς λειτουργεί το σύστημα θα κάνουν τους ανάλογους συνειρμούς!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 15:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ, ομολογουμένος τα πρόσεξα και τα δύο, το buffered δεν το' δωσα σημασία γιατί δεν ήξερα τι ακριβώς σημαίνει... αλλά ωστόσο είδα την... ανάσυρση.

Παρ' όλ' αυτά: το πως θα προστατευθούμε/-όμαστε είναι το ένα σκέλος.
Και αυτό είνα βατό ΜΟΝΟ σε όσους ξέρουν πως υπάρχει λόγος που ΠΡΕΠΕΙ να προστατευθούν.

Άρα οι κινητοποιήσεις και οι διαμαρτυρίες έχουν δύο σκέλη:
1) να μάθουν ακόμη περισσότεροι πως σημβαίνει κάτι από το οποίο θα πρέπει να προστατευθούν και
2) να σταματήσει αυτό που σημβαίνει

Νομίζω πως θα σημφωνείς...

Όμως -αν μπεις στον κόπο να ψάξεις τον 1ο τόμο του θέματος- θα δεις πως είχαμε αναφερθεί παλαιότερα στο σκέλος αυτό, δίνοντας όσες πληροφορίες είχαμε. Το ζήτημα είναι ΠΟΙΟΣ θα τις χρησιμοποιήσει ΑΝ ΠΡΩΤΑ δεν ξέρει ΠΩΣ τις χρειάζεται και ΓΙΑΤΙ...



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 15:57:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.quebecorgone.com/

Παγκοσμίως έχουν ληφθεί δραστικά μέτρα από απλούς και ανοιχτόμυαλους πολίτες...

Στην Ελλάδα γιατί είναι ελάχιστοι και κατατρεγμένοι?

Βέβαια ακόμη και αυτοί κάνουν τη διαφορά και έχουν καθαρίσει διάφορα σήμεία...

Θέλω τη γνώμη σου!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 16:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το σύστημα θα μπορούσε να βάλλεται εκ των έσω.
--------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------

ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΟΥΤΕ ΑΠΕΞΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΟ.................................. ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΙΚΗΤΟΙ............ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΣΗ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΕΓΟΝΟΣ .....

ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΝΙΚΙΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΜΥΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΠΙΘΕΣΗ.........................ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ.....Η ΟΠΟΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.......ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ.......ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.......... ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΘΗΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΥΤΑΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΗΠΟ ΜΑΣ ΝΑ ΦΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΝΕΚΡΗ............. ΣΕ ΩΡΕΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ.....ΟΜΩΣ ΤΙ ΑΤΥΧΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΛΑΙΚΟ ΑΣΜΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΤΙ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΑΡΕΙΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΛΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ..... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΧΗΜΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ!!!!!!!!!


ΘΑ ΠΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ........ΤΟ 1973 ΕΠΛΕΝΑ ΠΙΑΤΑ ΣΤΟ ΤΟΤΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ ΤΟ ΧΑΡΝΤ ΡΟΚ ΑΝΤΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΑΝ 2 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΑΝ ΣΕ ΔΥΟ ΒΑΡΔΙΕΣ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΒΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ..ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ....ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΥΣ ΚΟΥΦΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΜΒΑΙΝΕ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΤΑ ΠΙΑΤΑ......ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΝΑΝ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ.......ΚΑΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΟΙΩΣ .....ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ Η ΑΥΞΗΣΗ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΥΚΟΛΙΕΣ......

ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ....ΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΑΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΤΥΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 100 ΧΙΛΑΔΕΣ ΦΤΥΣΙΜΑΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΝΙΞΕΙ........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 17:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω μαζί σου nikon πως εμείς τροφοδοτούμε το σύστημα αφού εμείς το δημιουργήσαμε!

Τώρα τι θα κάνουμε, θα μοιρολατρούμε για το τέρας που δημιουργήσαμε?

Η΄ θα αφήσουμε το αυτονομημένο τέρας που διαρκώς μεγαλώνει να μας κατατρώει ανελέητα?

Όπως αυτονομήθηκε το σύστημα, ας αυτονομηθούμε και μείς μιας και σε συλλογικό επίπεδο, πρός το παρόν, υπάρχει πολυδιάσπαση.

Το ''διαίρει και βασίλευε'' δεν είναι καθολική αρχή του συστήματος?

Άρα συλλογικότητα, μηδέν.

Τί μας μένει λοιπόν?

Δράση σε ατομικό και πολυδιαστατικό επίπεδο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 18:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΕΛΟΣ..............ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΚΡΟ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣ ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ......ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ... ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ...Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ...ΑΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.........ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΟΙΩΣ ΑΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΙ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.......ΝΑΙ ΟΙ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΙ.............. ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ....... ΟΧΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ??? ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ 10 ΠΟΔΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 3 ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΑ ΜΕΙΕΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ....ΕΓΙΝΑ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ????? ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ........ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 18:12:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ......ΜΙΑ ΦΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ......ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ........ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ.....ΚΑΙ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΩΤΕΡΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ......ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 300 ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 18:32:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομοτελειακά λοιπόν αφού εμείς είμαστε το σύστημα, δεν κάνουμε τίποτα!

Και γιατί φίλε nikon ''πιάνεσαι'' από μια πρόταση και αλλάζεις θέμα?

Στο συγκεκριμένο topic μιλάμε για τους αεροψεκασμούς και πως να τους σταματήσουμε!

http://www.quebecorgone.com/

Για το συγκεκριμένο link γιατί δεν βλέπω σχολιασμό από κανέναν?

Ή μήπως δεν γνωρίζουν οι αναγνώστες αγγλικά?

Αλήθεια, nikon, εσένα πως σου φαίνεται το link???????????

Μπήκες στον κόπο να του ρίξεις μια ματιά ή...

Προτείνω ευθέως μια λύση που διαλύει τα νέφη των ψεκασμών με τα cloudbusters!!!!!

Και αιθερικούς μετατροπείς μπορεί να φτιάξει ο καθένας με ελάχιστο κόστος!!!

Γιατί δεν μιλάει κανείς γι'αυτά???????
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 19:54:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAI BEBAIA TO EIDA KAI DEN NOMIZW ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ.....ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑΘΕΙ ΝΑ ΦΙΑΞΩ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΦΙΑΞΩ...


.ΚΑΙ ΝΑΙ ΝΟΜΟΤΕΛΙΑΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Ο ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ......... ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΑΥΤΑΠΟΔΕΙΚΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ..

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩΝΤΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΗΜΙΚΕΣ ΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΟΣΤΟ ΤΗΣ.. ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΦΑΡΜΟΖΩ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ ΦΙΛΤΡΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΟΔΗΛΑΤΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ.......ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ .....ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΟΡΓΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 20:11:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε μου ήλιε,

δεν απάντησα, αλλά σε/σας παρακολουθώ με ενδιαφέρον.

Η αλλήθεια είναι πως έχω ήδη την πυραμίδα και ένα τέτοιο μενταγιόν και πιστεύω πως έχει βάση το σύστημα. Είχαμε από καιρού σκεφτεί να φτιάξουμε και cloudbuster, αλλά έμεινε απραγματοποίητο ακόμη...
Με προβλημάτιζε δε και το γεγονός, πως έπρεπε να βρίσκεται τοποθετημένο σε "παρθένα" ενεργειακά περιοχή...

Πάντως μου ξαναθύμησες την ύπαρξη τους και αυτό είναι το θετικό.

Και με την ευκαιρία βγήκα έξω για να κοιτάξω που βρίσκονται τα σαϊνια μας -θα προσέξατε ασφαλώς πως πάλι βγήκε αληθινός στην πρόγνωση του ο Κέβιν Μάρτιν....-

και πρόσεξα, μολλονότι δεν διαθέτω cloudbuster, αλλά μονάχα πυραμίδα, ο ουρανός είχε δύο ελαφρές τρύπες: μία πάνω από το δικό μου σπίτι και μία πάνω από ένα δεύτερο, όπου γνωρίζω πως επίσης έχουν ίδια πυραμίδα...

Φαντάζομαι πως αν ήταν cloudbuster θα είχαμε πιο δυνατά αποτελέσματα... Οπότε δεν έχουμε παρά να δοκιμάσουμε...

Το λινκ βέβαια που έδωσες, δεν δίνει οδηγίες κατασκευής, αλλά πουλάει μικρότερα οργονικά-αντικείμενα, μολονότι κάπου έχω φυλάξει οδηγίες από άλλο τόπικ...

Επίσης γνωρίζω πως υπάρχει ομάδα που δρα στον ευρύτερο χώρο της Θεσσαλονίκης και τοποθετεί τέτοιους οργονίτες για το καλό όλων και αφιλοκερδώς... μόνο που είναι λίγοι και δεν έχουν φυσικά δυνατότητα να τα πληρώνουν από την τσέπη τους...

Αυτά, για να μην παραπονιέσε... Σε παρακολουθούμε με ενδιαφέρον, δεν μας είσε αδιάφορος καθόλου


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 21:00:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.orgonite.info/how-to-make-chembusters.html

Όλες οι πληροφορίες για να φτιάξετε ό'τι θέλετε...

Ελπίζω οι πληροφορίες μου να βοηθήσουν όλους σας.

Έχω αμέτρητες προσωπικές ωφέλειες από μενταγιόν-πυραμίδα,κ.τ.λ. που χρησιμοποιώ, αλλά προτρέπω τους αναγνώστες να ψάξουν και να μάθουν γι'αυτές τις συσκευές (στο internet πλέον είναι διαθέσιμες όλες οι πληροφορίες)ώστε να βγάλουν τα δικά τους συμπεράσματα...

Αγαπητή toxotis φαντάζεσαι σε κάθε πόλη της Ελλάδας να κυκλοφορούσαν 100 άτομα με οργονίτες?

Θα γινόταν πανικός στους ουρανούς...Καλά δε, με cloudbusters σε κάθε πόλη, ούτε να το φανταστώ δε μπορώ(too good to be true!)
Ασε που θα άφριζαν κάποιοι απ'το κακό τους και θα τα χαλούσαν!

Σας ευχαριστώ,
Φίλε nikon-keep up the good work!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 22:08:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΜΑΣ ...ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 23:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

http://www.worldwithoutparasites.com/codsmall.mpeg

βίντεο για τα chemtrails που τελειώνει με την ελπίδα πως τα cloudbuster θα κάνουν τη διαφορά που μοιάζει "απίθανη" με έλλους τρόπους άμυνας...

Δείτε το...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2008, 23:45:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσης σας ενημερώνω και από εδώ, πως την επιστολή την έστειλα προσθέτοντας κάποια σημεία.

Όσοι θέλετε μπορείτε να την αντιγράψετε από το ποστ μου στην προηγούμενη σελίδα -κάνοντας όποιες αλλαγές θέλετε- και προσθέτοντας το όνομα σας (πάνω αριστερά και στο τέλος), την ημερομηνία και τον τόπο σας (πάνω δεξιά) και...

1) να τη στείλετε με e-mail στο: info@civilprotection.gr ,που είναι η διεύθηνση της Γεν. Γραμ. Πολιτικής Προστασίας

2)να τη στείλετε γραπτώς στη διεύθηνση:
ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

Ευαγγελιστρίας 2
ΤΚ. 105 63
Αθήνα

υπ' όψην Κου Μουζα

ή 3) να τη στείλετε με Fax:
στο: 210 3359 935, 213 1510 935

4) ή ακόμη να πάρετε τηλέφωνο στα
Τηλέφωνα επικοινωνίας (24ωρη λειτουργία):
210 3359 002,
210 3359 003, 213 1510 102, 213 1510 103

(Προσοχή μη σας πιάσουν αδιάβαστους...- συνεχίστε να επιμένετε γιατί πιθανότατα να χρησιμοποιήσουν την παγκόσμια τακτική τους... καθυσηχασμός=είναι φυσιολογικό, άρνηση=δεν συμβαίνει τίποτε παράξενο, δήλωση πως δεν είναι αρμόδιοι, υπέρβαση καθήκοντος=δεν μπορούν να απαντήσουν καθώς αφορά κυβερνητικό μυστικό κτλ. κτλ....)
Tη γνωρίζουμε τη φόρμουλα... μην πτοείστε, επιμείνετε μέχρι να υποσχεθούν έρευνα του θέματος...

Σύντομα θα σας δώσω και τη διεύθηνση του petition...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 02:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Υπογραφή της επιστολής...on line petition

"chemtrails-"χημικές ουρές"

http://www.petitiononline.com/261171/petition.html


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 03:06:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπράβο χρυσή μου,

Η ισχύς εν τη ενώσει!

Το βίντεο που έστειλες αποτελεί μια απάντηση σε όσους ακόμα δεν έχουν αντιληφθεί τη σοβαρότητα της κατάστασης...

Πλέον, δεν μπορεί κανείς να πεί: Και τώρα τί κάνουμε ?

Μένει να δούμε στην πράξη τι θα γίνει...

Ήδη, όπως είπες και σύ, στη συμπρωτεύουσα κάποια παληκάρια φυτεύουν συσκευές...όπως και σε άλλες πόλεις της Ελλάδας!

Στην Αθήνα τί γίνεται?
5 λόφους έχει, διαλέξτε κάποιον και βάλτε ένα chembuster,έτσι για να δούμε τι θα γίνει!
Α και μια κρυφή κάμερα, να το παρακολουθεί γιατι στάνταρ θα προσπαθήσουν να το χαλάσουν!
Καλή συνέχεια...(περιμένω το petition)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 03:14:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακριβώς πάνω "σου"
είναι το petition....


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 03:42:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ αυτή η συγχρονικότητα...

Και ,ώ, τί σύμπτωση!

Τέτοιες ''συμπτώσεις'' μου φτιάχνουν τη μέρα...

Καλή σας Μέρα λοιπόνΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kostakis
Πλήρες Μέλος

Greece
944 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 12:10:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους

Μόλις προωθήθηκε σε 50 άτομα, με τη θερμή παράκληση για περαιτέρω διάχυση. Ευχαριστούμε Βίκυ

Φιλικά
Κωστάκης

Εν οίδα ότι ουδέν είδα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 12:23:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ας ελπίσουμε πως θα προωθηθεί δυναμικά το αίτημα μας,
ώστε με το πλήθος των υπογραφών να παψουν να κάνουν τους "κουφούς"...

μου άρεσαν τα σχόλια σας, στο petition...

Ακόμη είμαστε στην αρχή βέβαια...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 12:26:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.petitiononline.com/261171/petition.html" target="_blank">http://www.petitiononline.com/261171/petition.html


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2008, 12:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όσοι έχετε δικά σας μπλογκ, βάλτε το εικονίδιο και το λινκ του petition,
ώστε να έχουν ακόμη περισσότεροι πρόσβαση...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 02:03:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μόνο 19 υπογραφές μετά από μία ολάκερη μέρα?????

Τί έγινε βρέ παιδιά!!! - μετά από τόοοση σπατάλη πολύτιμης φαιάς ουσίας από τόοοσο κόσμο για να γίνει κάτι συλλογικό και ούτε μια υπογραφή δεν μπορείτε να βάλετε?????

Τζάμπα καίει η λάμπα χρυσή μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 03:32:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έλα μου ντε....

Δεν είναι μόνο αυτό... δες και τα "τρωκτικά" που μπαίνουν στο μπλόγκ μου και με παραπαίμπουν σε ανέκδοτα...

http://troktiko.blogspot.com/2008/09/blog-post_9663.html

μέσα από τα σχόλια στο άρθρο για τον Κεβιν Μάρτιν...
https://www.blogger.com/comment.g?blogID=8156734360464137566&postID=3490771570646467712&page=1&isPopup=true


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 04:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα δεν κατάλαβαίνεις χρυσή μου πως τα καημένα τα ποντίκια έχουν σαλτάρει μετά από τόσα χρόνια, έχοντας περάσει γενιές ατελείωτες μέσα σε υγρές και σκοτεινές τρύπες?

Μπές για λίγο στη θέση τους!

Τόσες ζώες μέσα στη μπίχλα και τη βρωμιά...
Μην ξεχνάμε και τη χρήση τους σαν πειραματόζωα!

Απ'την άλλη βέβαια, παρ'όλη την κατανόηση και συμπάθεια, που μπορώ να έχω για το είδος τους, όταν οι κινήσεις τους προσκρούουν στη δική μου αίσθηση περί δικαίου και αλήθειας, τότε λαμβάνω μέτρα...

Δεν χρειάζονται πολλά: ένας Άνθρωπος, ένας μαγικός αυλός και ένας Καιάδας!

Γι'αυτό, run back to your holes rats...the sun is too bright for u!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 12:09:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΤΕΞΟΧΗΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.........ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 21 ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ 5 ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΕΣ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΜΟΥ........5 ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΕΔΩ.... ΑΡΑ???? ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ....ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤΗΛΗΣ.......... ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 21??? ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΠΝΙΓΩ ΣΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.........ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΙΛΙΣΩ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 12:38:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιός είπε ότι το διαβάζουν μερικές χιλιάδες άνθρωποι????

Το πρώτο μέρος σε διάρκεια τριών ετών περίπου ναι είχε διαβαστεί απο κάποιες χιλιάδες...

Θαρρώ πως μια χουφτα ανησυχούμε ... οι υπόλοιποι είναι πολύ απασχολημένοι με τη σημαντική ζωή τους για να ενδιαφερθουν...

Κρίμα...

Προσωπικά, έστειλα πάνω από 40 μυνήματα... στο μπλογκ μου μπήκε πολύς κόσμος, αλλά ούτε ο ένας στους 20 δεν υπέγραψε την επιστολή...

Να φοβούνται? Δεν ξέρω τι να πω...

Ας ζητήσουμε να μπει σχετικό λινκ και σε άλλες ιστοσελίδες...
ίσως κάτι να γίνει... ίσως



http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NIKON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


139 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 15:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NIKON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα μέλη των Συζητήσεων είναι περίπου 17.000 κι οι επισκέπτες του Χώρου σε μηνιαία βάση είναι περίπου 300.000, κάτι που προκύπτει από τα στατιστικά του server................................................
.......................................................................
.......................................................................AN AYTO EINAI Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ Dying_Incubus 17 11 2007 ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑΝ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ...... ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΙΩ ΝΑ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΟΝΟΙ...............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2008, 16:12:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, αν αναφέρεσε γενικά στο esoterica, το δέχομαι, όχι όμως ότι είναι χιλιάδς που διαβάζουν το δικό μας τόπικ...

Κρίμα βέβαια γιατί παραμένουν στάσιμα και λιμνάζοντα τα πράγματα εδώ και χρόνια...

Λοιπον, σκέφτηκα να στείλω και κάπου αλλού αντίγραφο της επιστολή μας...
για να δούμε...


http://vickytoxotis.blogspot.comΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy