ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Χρειαζομαι βοηθεια για Psychic Abilities
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zrend
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2008, 00:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zrend  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχην καλησπερα σε ολους και καλως σας βρηκα.
Θα μπω κατευθειαν στο θεμα,δεν μου αρεσει να κουραζω τους συνομιλιτες μου.
Απο πολυ μικρη ηλικια εχω καποια χαρισματα τα οποια παντα καταπιεζα και ποτε δεν καταφερα να εξηγησω η να εξελιξω,θα ηθελα λοιπον να σας τα αναφερω μηπως υπαρχει καποιος να μπορει να μου τα εξηγησει,τι συμβαινει και πως μπορω να τα ελενχω.
Μιας και ειναι πολλα θα αρχισω να τα αναφερω ενα προς ενα ωστε να τα συζηταμε χωριστα.
Απορια λοιπον πρωτη¨
Τι ειναι και πως εξηγειται οταν καποιος γνωριζει χωρις να κοιταει εναν αριθμο ο οποιος ειναι κρυμενος ? Πχ καθε πρωι με το που ξυπναω γνωριζω με απολυτη σιγουρια την ωρα,χωρις να εχω καμια ενδειξη λεω απλα τωρα ειναι πχ 9.32 και κοιτωντας ενα ψηφιακο ρολοι ειναι ακριβως αυτη η ωρα ?
Παρακαλω δωστε μου μια λογικη εξηγηση.
kwstas29
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2008, 18:39:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kwstas29  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λογικές εξηγήσεις μπορείς να βρεις και μόνος σου.
Υπερφυσικές εξηγήσεις ποιός μπορεί να δώσει?
Και ολοι οι άνθρωποι έχουμε κάποιες δυνάμεις.
Αλλά πως τις ξεκλειδώνουμε.

Εχω ζήσει υπερφυσικά γεγονότα.
Οποτε κατι υπερφυσικό υπάρχει.
Πνεύματα είναι- δαίμονες - άγγελοι- το κανουμε οι ίδιοι? ελέγχουμε κάπως την ύλη? ή κάτι αλλο?

Έστω οτι το κάνουν πνεύματα-δαίμονες (με η χωρίς επικλείσεις, πώς το κάνουν? αλλά το κυρίος ερώτημα είναι γιατί?)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2008, 19:20:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οσο αφορα την ωρα... δεν πιστευω οτι ειναι κατι το "τραβηγμενο" (-ως το παραξενο-) γιατι αρκετες φορες συμβαινει και σε μενα, αλλα και σε πολλους φιλους μου!


δωσε και αλλα παραδειγματα για να μπορουμε να "εξελιξουμε" την συζητηση


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mi_Ki
Μέλος 2ης Βαθμίδας


257 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2008, 19:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mi_Ki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν ως Psychic Abilities οριζεις το να ξερεις τι ωρα ειναι ανευ ωρολογιου...

εχω ριξει μια ζαρια: τι επεσε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2008, 02:30:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραιο..Μην φορας ρολοι,δεν το χρειαζεσαι...
Παντως καλο θα ηταν,να τσεκαρεις αν περα απο την ωρα,μπορεις να διαισθανθεις κατι αλλο..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1083984
Maintained by Digital Alchemy