ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Ναρκωτικά
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Wolffaced
Μέλος 3ης Βαθμίδας

n/a
638 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2003, 19:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είστε υπέρ ή κατά της αποποινικοποίησης των λεγομένων <<μαλακών>> ναρκωτικών;

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 02:39:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπέρ!!
πιστεύω κι όλας ότι θα μειωθούν τα κρούσματα λόγω του ότι δεν θα είναι πλέον κάτι απαγορευμένο

γιατί τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή ή παράνομα είναι, ή ανήθικα, ή παχαίνουν


Κι ο πιο μεγάλος φόβος μου,
φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

savvas04
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 03:44:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους savvas04  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ,ΤΗΝ ΠΑΓΗΔΑ ΟΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ
ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΝ

Υ2341565 Χ4235617
ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ
ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΤΡΕΜΠΙΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΣΕΦ04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 10:21:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΟΜΙΖΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΕΑΝ ΑΠΟΠΟΙΝΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ.ΤΟΤΕ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ.ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΙΣΩΣ ΜΕΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΚΛΟΠΕΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ.ΤΟΤΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΟΝΤΑΣ ΕΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΩΘΗΣΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΟΛΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ,ΜΕ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ,Η ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ..ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ)ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΦΑΣΕΙ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy