ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΘΕΑΣΗ ΑΤΙΑ!!!!!!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
beetlejuice
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2003, 19:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beetlejuice
Σημερα 11/03/2003 και ωρα 18:16 το απογευμα ακριβως ειδα για πρωτη φορα στη ζωη μου ενα ΑΤΙΑ εδω στη Σαμο οπου και σπουδαζω!!!Καθως περπατουσα σε ενα μονοπατι κοιταξα δυτικα οπου ο ηλιος ειχε ηδη αρχισει να δυει και παρατηρησα ενα μαχητικο αεροσκαφος(δε ξερω αν ηταν ελληνικο η τουρκικο),το οποιο αφηνε τη χαρακτηριστικη ασπρη γραμμη πισω του.Εντελως μηχανικα γυρισα το κεφαλι μου προς τα πανω(κατακορυφα) οπου και ο ουρανος ηταν ακομα μπλε.Τοτε ειδα ολοκαθαρα ενα μαυρο ΑΤΙΑ.Το φαινομενο διηρκεσε 5 δευτερολεπτα και κατα τη διαρκεια του παρατηρησα μια κοκκινη λαμψη η οποια ουσιαστικα καλυπτε το αρχικα σκουροχρωμο αντικειμενο.Μου εκανε εντυπωση η αυξομοιωση της κοκκινης λαμψης.Γυρισα ενθουσιασμενος να βγαλω το κινητο απ τη τσεπη για να πααρω ενα φιλο μου να του πω τα νεα.3 δευτερολεπτα μετα οταν γυρισα το κεφαλι μου το αντικειμενο ειχε εξαφανιστει....Εχω αποκλεισει ολες τις περιπτωσεις του να ηταν κατι το ΄΄γνωστο΄΄,φωτα κτλ...


Η απόλυτη ομάδα του ελληνικού μεταφυσικού:GATEWAY TEAM:Επισκεφθείτε μας στο www.metafysiko.cjb.net

ΤΑΣΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
52 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 15:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΣΟΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΓΙΑ ΔΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΕΛΙΔΑ ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΣΕ ΣΧΕΣΗ Μ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ:
http://www.geocities.com/ancienthellas/index.html

Τ.Σ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy