ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΣ ΙΕΡΕΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
yls
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2009, 14:18:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους yls  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα.

Μου είπαν πως στην Ελάτη Τρικάλων υπάρχει ένας ενορατικός ιερέας, ο παπά Μιχαήλ. Αυτός σου λέει πράγματα για το παρόν και το μέλλον. Ξέρετε μήπως κάτι γι΄αυτόν ή για κάποιον άλλον χαρισματικό ιερέα?

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2009, 14:36:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπέρα.

Μου είπαν πως στην Ελάτη Τρικάλων υπάρχει ένας ενορατικός ιερέας, ο παπά Μιχαήλ. Αυτός σου λέει πράγματα για το παρόν και το μέλλον. Ξέρετε μήπως κάτι γι΄αυτόν ή για κάποιον άλλον χαρισματικό ιερέα?


Μόνο ότι θα έπρεπε να είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεσηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2009, 15:33:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο πατηρ Νεκτάριος Αναβύσσου. Δεν ξέρω αν έχει ενόραση, τηλελόραση τηλεπάθεια και απάθεια αλλα είναι σίγουρα πολύ ταπεινός και άγιος.
όλοι οι ιερείς θα έπρεπε να χουν τέτοια χαρίσματα όχι κατ'εξαίρεση. Ισχύει αυτό. Τι να κάνουμε όμως.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

yls
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2009, 15:49:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους yls  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ποιά εκκλησία λειτουργεί ο πατήρ Νεκτάριος? Αν θες, στείλε μου πμ. Ευχαριστώ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2009, 17:38:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε, δε ξέρω ακριβώς, δεν ξέρω αν έχει καν διεύθυνση ο δρόμος. Να ένα σάιτ με κάποιες φώτος πάντως
http://www.pigizois.net/ieres_mones/i_m_ag_nektariou_kamariza_lavrio_atikis/index_ag_nektarios.htm

Τον λένε και Αγ. Νεκτάριο Λαυρίου ή/και Καμάριζας. Αν κάνεις ενα σερτς ίσως βρείς την τοποθεσία ψάχνοντας.. εγώ δεν την έχω

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

yls
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2009, 21:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους yls  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ευχαριστώ πολύ αλλά γνωρίζω για αυτόν. Είναι πολύ δύσκολος άνθρωπος και πρέπει να πας πάρα πολλές φορές προκειμένου να σου μιλήσει ιδιαιτέρως. Δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2207031
Maintained by Digital Alchemy