ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Οταν προχωράτε σβήνουν οι λάμπες;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 02:56:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
olws tuxaios proxwraga se enan adeio dromo shmera kai arxisan mia mia oi lampes na svinoun siga siga... den eimai kanas fantasioplhktos oute maresei na megalopoiw katastaseis apla suneiditopoiisa oti auto to pragma mou sumvainei arketa suxna se parka kai dromous (pote mesa sto spiti) exete upopsh sas tpt pou na xei sxesh me auto to fainomeno?

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 08:28:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xμ......
Ξεκινά με πολύ ενδιαφέρον αυτό το topic....
Να δούμε πως θα εξελιχθεί...

Φίλε Τέρπανδρε,
μπορείς να δώσεις περισσότερα στοιχεία;
Δηλαδή εάν σου έχει ξανασυμβεί αυτό, σε ποιά περιοχή έγινε,
εάν πρόσεξες τίποτα άλλο (γεωμετρία χώρου...), εάν ένιωθες κάτι, κάποιες μυρωδιές κλπ

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 13:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAΛΗΜΕΡΑ!
ΧΜΜΜ...ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ?....
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ?
ΩΡΑΙΑ..ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΘΩ...

ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ terpandros..ΕΤΥΧΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΚΟΠΗ..ΣΕ..ΤΜΗΜΑ... ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ...


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 13/03/2003 19:27:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 14:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜΜΜΜΜ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ-ΑΣΧΕΤΟ

ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ
ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8:30 ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΓΕΝΙΚΟ BLACK-OUT


ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΩΡΙΜΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 15:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΙΝΤΙΓΚΟ..ΚΑΙ Η ΑΤΜΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΟ 'ΧΕ ZHΣEI..ΤΟ "BLACK OUT"...ΦΤΑΙΕΙ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ...ΑΠΟ ΤΟ ...ΝΗΣΙ...?
ΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ...?


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 15:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ μια φορά που ήμουν στην Κρήτη κοίταζα απο το παράθυρο και είδα χιλιάδες γιαούρτια να αιωρούνται και να ανεβαίνουν στο διάστημα ...

Που να πηγαίναν άραγε ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 15:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 15:33:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 15:38:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EON,
Ήταν τα εικονιζόμενα στην φωτογραφία γιαούρτια;....
ή κάποια άλλα....
Α.Τ.Ι.Γ. (ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ);

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 15:42:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ.ΝΑ ΣΒΥΝΟΥΝ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΑΛΛΑ ΕΚΡΙΝΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ,Η ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΤΗΣ ΗΛΕΚΡΙΚΗΣ,Η ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΘΑ ΔΗΞΕΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΗΜΑΣΙΑ?ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

Edited by - Loucas on 13/03/2003 15:43:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 18:16:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mia mera prin apo 3 xronia apofasisame na kanoume se mia fili mas egw kai o kollitos mou mia plaka...tha pernagame apo kati psitia pou eixan hlektroniko fotokuttaro kai tha tis legame oti kanoume tis lampes na anavoun (athlio asteio) kai paroti htan toso ilithia i empneush gia farsa pou eixame epiase.. e meta tis exhghsame ti egine kai phgame se ena parko kai katsame.. kai se mia fash h egw h o kollitos mou kanoume lampa svhse (stin kentrikh lampa tou parkou) e tote htan otan to protoprosexame kai mas ekane foverh entuposh. paromoia sumvan mou xoune xanasumvei (kai na ta exw prosexei vevea) toulaxiston 5-6 fores . den xerw an exei sxesh me megapolisomancy i apla tuxainei alla einai periergo opws kai na to kanoume :p

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 18:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H lampa sto parko esvhse amesws me to pou eipame lampa svise...xmm eimai xehasiaris ... :Pp

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 19:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μια φορα καθουμουνα σε ενα φαναρι και πουλουσα χαρτομαντυλα....ξερεται τα συνηθησμενα... της DIANA το καλυτερο χαρτι ..παρακατω ο αδερφος μου καθαριζε παρμπριζ αυτοκινητων
.και περναει ενας που πηγαινε πατημενος με 200....
κοιτω το φαναρι και ηταν πορτοκαλι...προς το βαθυ... πορτοκαλι...λεω στον αδερφο μου δυνατα που παει ο μαλ....ακας θα τρακαρει...και τρακαρε.... λετε να φταιω εγω...

φοβαμαι να το ξανακανω και να δω αν ηταν τυχαιο..για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου....
σας εχει συμβει ποτε κατι παρομοιο...???

τελικα δεν ξερω τιποτα love for what is comming and forgivness for the past...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 19:26:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜΜ...ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΩ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ..ΤΗΣ ΒΑΣΚΑΝΙΑΣ...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 20:00:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι φίλε τίγρη...ήταν σακούλας ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 20:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ΕΟΝ,
ευτυχώς που δεν ήταν ΤΣΑΝΑΚΑΣ...
Γιατί εάν τα φας...πέφτουν βαριά...ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 20:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν ας αφήσουμε τους κκ. Φιλίππου, Δασκαλόπουλο, Γρανίτσα και ΣΙΑ (όχι CIA, έτσι;) στην ησυχία τους και ας έρθουμε στο θέμα του topic...

Φίλε Τέρπανδρε,
να επαναλάβω τις ερωτήσεις μου, στο πρώτο μου μήνυμα προκειμένου να έχουμε όλοι μας...ίσως μία καλύτερη εικόνα.

quote:
μπορείς να δώσεις περισσότερα στοιχεία;
Δηλαδή εάν σου έχει ξανασυμβεί αυτό, σε ποιά περιοχή έγινε,
εάν πρόσεξες τίποτα άλλο (γεωμετρία χώρου...), εάν ένιωθες κάτι, κάποιες μυρωδιές κλπ

Ειδικά την περιοχή των συμβάντων

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:05:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σχετικα με την ενεργεια των φωτιστικων.
λεγεται οτι απο τις πιο ευκολα επηρεαζομενες ενεργειες απο την ανθρωπινη βιο-ενεργεια ειναι η ηλεκτρικη και η μαγνητικη.

πριν απο κατι χρονια, στο σπιτι μου ειμασταν μαζεμενοι καποιοι και διαβαζαμε για καποιες εξετασεις. μια κοπελα καθοταν μπροστα απο ενα τραπεζι με ενα φωτιστικο. εμεις απο πισω σπαγαμε πλακα -εις βαρος της- (πω-πω, τωρα που το λεω ντρεπομαι...) και νιωθαμε αυτη να εχει γινει τουρκος απο τα νευρα της, επειδη φυσικα το καταλαβαινε, ηταν και λιγακι...μαγισσα, μεγαλοσαββατογεννημενη τουλαχιστον. ε, λοιπον, εκει που την ειχαμε κανει ρομπα, εκει στο αποκορυφωμα,
παφ!
εκριγνυεται η λαμπα σε χιλια κομματια...
θα μου πειτε , αυτο ειναι κατι που γινεται, ισως.
παντως τοτε, εκεινη τη στιγμη και με τον τροπο που εγινε,
ειχαμε ολοι μας ανατριχιασει...

συσκευες που λειτουργουν με ηλεκτρικη ενεργεια και μαλιστα αυτες που διαθετουν πολυ ευαισθητα κυκλωματα, επηρεαζονται πολυ απο τη βιο-ενεργεια. να μη μιλησω για την συγκεκριμενη -ιδια κοπελα- που οταν πλησιαζε σε ενα κομπιουτερ αυτο παθαινε ολων των ειδων τις βλαβες -αυτο εξαλλου το ειχαμε κανει ανεκδοτο στην παρεα...
νομιζω οτι σε ολους μας εχει τυχει να παρατηρησουμε ποσο ευκολα μπορει ενα κομπιουτερ να επηρεαστει απο τον ανθρωπο που καθεται μπροστα του.

τωρα, ν αναφερω και κατι τελευταιο, η θα με παρετε με τα "γιαουρτια"?
εχει κανεις σας παιξει το παιχνιδι με τους αναπτηρες?
να στοιχηματιζεις για εναν αναπτηρα που αναβει-δεν αναβει, το αεριο τελειωνει, και να ειναι παντα ενας, ο ιδιος ανθρωπος, που στα χερια του ο αναπτηρας παντα αναβει!

αυτα.
παντως, κατι ακριβως σαν αυτο που αναφερεις φιλε terpandros δε μου εχει συμβει ποτε, ουτε το εχω ξανακουσει. περιμενω να διαβαζω κι αλλα μηνυματα

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδία εμένα με γνωρίζεται για σοβαρό… επομένως ΕοΝ…όχι γιαούρτια!

Συνέβαινε παλαιοτέρα ταχτικά, μπροστά στην TV να σβήνει. Όχι μόνο η δικιά μου, αλλά και των άλλων! Δεν χάλαγαν…απλά σβήνανε... ακόμα και σε βιτρίνες…σαν στεκομουν μπροστά τους.

Κράτησε δυο τρία χρόνια αυτό…. Ακόμα και τώρα…. μα πιο σπάνια….

Δεν το θεώρησα ποτε κατι σπουδαίο…

Δεν είμαι σαββατογεννημένος!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΕΠΗΡΡΕΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΕΥΑΙΣ8ΗΤΟΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΟΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ.
ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΝ ΣΕ ΑΡΑΙΟΚΑΤΟΙΚΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ. ΟΙ ΠΙΟ ΒΑΡΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.
ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Π.Χ. ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΙΝΗΤΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ Η ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΜΑΤΩΝ. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.


"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:58:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδια, θα σας πω κατι που μου συνεβη μια φορα και τρελαθικα με ενα κολλητο μου.
Πανε μερικα χρονια απο τοτε, ημουνα σε ενα μαγαζι με ηλεκτρονικα παιχνιδια και παιζει ο κολλητος καποιο και κανει top score. Καθομαι εγω μετα να παιξω. Ενω ειμαι ετοιμος να τον περασω, μου λεει "Μ@... κτλ κτλ, δεν θα με περασεις ρε..." ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ!!!!!! Τρελαθηκα ο ανθρωπος... καηκε η πλακετα του μηχανηματος...


...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2003, 23:59:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
λεγεται οτι απο τις πιο ευκολα επηρεαζομενες ενεργειες απο την ανθρωπινη βιο-ενεργεια ειναι η ηλεκτρικη και η μαγνητικη.

θα προσέθετα καλή μου Λίλιθ και από τις μη ανθρώπινες
Πιθανότατα αυτό οφείλεται στην διαφορά δυναμικού που μπορεί να υπάρχει.

Εχετε ακούσει τα παλαιότερα χρόνια, που ο ηλεκτρισμός δεν ήταν διαδεδομένος (ιδιαίτερα στην επαρχία), ότι η εμφάνιση μεταφυσικών φαινομένων ήταν πολύ πιο συχνή;
Μήπως η σημαντική μείωση σήμερα, οφείλεται στον ηλεκτρισμό;

Υ.Γ. Κέρδισα κανένα Γιαουρτάκι;
Κατά προτίμηση ΖΩΝΤΑΝΟ...ένας τίγρης τρώει μόνο ΖΩΝΤΑΝΑ...

Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demosthenis
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
97 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 01:50:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demosthenis  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος demosthenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ''ΤΟ''ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ...
ΟΤΑΝ ΚΛΑΝΩ ΣΒΗΝΕΙ Η ΛΑΜΠΑ...ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ...
ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ Η Η ΦΑΣΟΛΑΔΑ???
,...ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ...

D.Β15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 02:07:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΙΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΛΙΛΙΘ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ...
ΕΔΩΣΕΣ ΤΗ ΛΕΞΗ...ΛΕΣ ΝΑ'ΝΑΙ ΑΥΤΗ?
ΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑ 19 ΤΟΣΗ ΒΙΟΕΝΕΡΓΕΙΑ...ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΠΑΤΑΛΗΣΑ..ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...+ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ..ΠΟΥ...

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΠΛΑΚΕΤΑ ΤΕΣΛΑ..Ν'ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΚΕΝΟ...

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΧΑΡΙΤΟΛΟΓΩ ΠΑΛΙ(!)ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ...ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ...ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥΣ...(ΕΧΩ ΓΑΤΟ... ΜΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΕΚΡΗΞΗ...ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ!
...ΩΩΩ! ΚΑΛΑ! ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΥΠΟΥ "ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ" ΗΤΑΝΕ!)


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 14/03/2003 02:11:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 06:11:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι λες βρε Δημοσθενη, χάλασες 17 εκατ. σε master και ηχολυπτικη, στην Αγγλία… και δεν έμαθες τη δυναμική των Αεριων σου?

Μήπως η διάφορα δυναμικού της φασολάδας και του γιαουρτιού, δημιουργούν ηλεκτροστατικά παιδεία… για την εξήγηση τέτοιων φαινομένων?

Φιλικά!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 14/03/2003 06:11:44

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 14/03/2003 18:24:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 07:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τιιιι????
αγαπητε Δημοσθενη, ενδιαφερον αυτο που γραφεις, αλλα νομιζω οτι ανοικει σε αλλο topic.
ενα νεο φαινομενο...
γιατι δεν ανοιγεις ενα σχετικο θεμα, να ερθουνε τα παιδια να σου γραψουνε τη γνωμη τους!

(φιλικα, και χιουμοριστικα παντα)

οσον αφορα τις γατες που αναφερεις καλη μου ΑΤΜΑ,
μια φιλη μου εχει γατο. η μονιμη θεση του ειναι πανω απο την οθονη του υπολογιστη της, εδω και χρονια. ο γατος τρελενεται για τη ζεστασια που βρισκει εκει.

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 10:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σοβαρα τωρα...
παιζω στοιχημα εδω και 6 μηνες περα απο κανα δυο φορες στην αρχη που οηρα κατι ψηλα ..απο εκει και περα τιποτα....
αλλα το κουφο ειναι αλλου...πριν απο 2 μηνες απελπισμενος αποφασιζω οτι ειναι καιρος να παρω λιγα φραγκα ...παιζω λοιπον την πορτο...
αητητη μεχρι τοτε....σε πορτογαλια και ευρωπη και χανει... και χανω και εγω...πρωτη φορα εχασε τοτε και μετα ξαναεχασε εχθες με τον βεζελο...
γκαμτε μια εχει και συνεχεια...
παιζω μπαγερν... μεταξυ αλλων και πιανω... παω ταμειο και ανακαλυπτω οτι δεν ειχα παιξει μπαγερν ειχα παι ξει το ακριβως απο κατω παιχνιδι και φυσικα το εχασα....
συνεχιζω...περνω γραμη λοιπον οτι προκειτε για συνωμωσια των στοιχιων της φυσης κα αποφασιζω να δτο βαλω να δουλεψει υπερ μου....
πονταρω λοιπον ολυμπιακο μεσω νετ..στον αγωνα με την αεκ και χανει κανω το ιδιο με τον παοκ και χανει....
ποιο πριν πονταρα εναν καφε στηχημα οτι ο Καρεμπε θα βαλει γκολ και ο ανθρωπος βγηκε με κοκκινη και πλακωσε και στο ξυλο το οκα
περνοντας απο την ξανθη λιγο μετα τα χριστουγενα θαυμασα το νεο αθλητικο ξεντρο της πολης....πριν απο λιγες μερες καηκε
παιζω την πορτο να νικησει τον βαζελο και χανει...λετε να παω...πριν απο δυο ηνες λεγαμε με εναν φιλο μου βαζελο οτι ο ελευθεροπουλος ειναι απο του καλυτερους ελληνες τερματοφυλακες και ο ανθρωπος τραυματιστικε και χανει την χρονια...
.....ελπιζω λοιπον ο ΟΣΦΠ να παρει το πρωταθλημα γιατι εχει σουπερ ομαδαρα και ο προτασοφ να γερασει στον παγκο...να καταρευσουν η κατηγοριες εις βαρος του προεδρου του και να βαλουν το εισαγγελεα φυλακη που τολμησε να ασκησει διωξη...το νεο γηπεδο του θρυλου να ειναι στολιδι στην ελλαδα ευχομαε καιτο χρηματιστιριο να ανεβει...και το πετρελαιο να πεσει...και..
τα λεμε...
μαλλον θα κανω τοπικ με ευχες...

τελικα δεν ξερω τιποτα love for what is comming and forgivness for the past...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 10:09:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεωμαστε παραγγελιες με ευχες απο ολη την Ελλαδα τιμες χοντρικης ...στελνουμε ευχετηριες καρτες και συγχριτηρια...
εγγυημενο αποτελεσμα....στειλτε Ε mail που θα βρετε στο προφιλ...
δεν μας σταματαει τιποτα ουτε μπλε χαντρες ουτε σκορδα....
σπεσιαλ τιμες στους κατοχους διαρκεια του θρυλου και ενα κορνε.... δωρο


χρεωση...37e/sec

τελικα δεν ξερω τιποτα love for what is comming and forgivness for the past...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 14:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
drumx13 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΦΟΡΥΜ

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΓΥΡΩ ΤΟΥ.ΔΙΟΤΙ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ.......ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΟΥΝ
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 14:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητές/οί, θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι επιβάλλεται μέσα σε κάθε ξεχωριστή Συζήτηση να επικεντρωνόμαστε στο Θέμα της Συζήτησης...

- Παρεμβολές χιουμοριστικές όταν εξυπηρετούν την ίδια τη Συζήτηση ή την ροή της είναι φυσικά θεμιτές.

- Παρεμβολές άσχετες θεωρώ ότι είναι ανεπίτρεπτες καθώς και την ποιότητα των Συζητήσεων υποβαθμίζουν αλλά και, είναι μάλλον το σημαντικότερο, δεν είναι ένδειξη ευγένειας προς το Μέλος που ξεκίνησε το Θέμα, αναζητώντας προφανώς τη συνδρομή και τη βοήθεια των υπολοίπων πάνω σε κάτι που τον/την απασχολεί αλλά και προς όλους τους άλλους Συζητητές που συμμετέχουν με καλή διάθεση και ενδιαφέρον.

- Εάν κάποιος δεν έχει ενδιαφέρον για κάποιο Θέμα Συζήτησης ή το θεωρεί επιφανειακό, ανεδαφικό ή άσχετο με τη δική του κοσμοθεώρηση ή πεδίο μελέτης, το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να μη συμμετάσχει καθόλου στη Συζήτηση και να αναζητήσει άλλες στις οποίες θα ήθελε να το κάνει. Εάν βέβαια θεωρεί ότι θα έπρεπε να γράψει κάποιο μήνυμα αντίθεσης με σκοπιμότητα μόνον δημιουργική και σε καμία περίπτωση καταστροφική για το συγκεκριμένο Θέμα είναι επίσης θεμιτό.
Όμως, το να γράφουμε μηνύματα μόνο και μόνο από αντίδραση δεν εξυπηρετεί κάτι... ή ίσως μόνον τον εκνευρισμό, ακόμη και την απογοήτευση κάποιον ανθρώπων.

- Τέλος επισυνάπτω την πρώτη παράγραφο από το "Μύνημα" της Συντακτικής και Ερευνητικής Ομάδας του ESOTERICA.gr. Ξέρετε... στην κεντρική σελίδα, πάνω δεξιά.

"Καλωσήλθατε στο ESOTERICA.gr, την Πύλη στον ελληνικό δικτυακό χώρο για τη Μεταφυσική έρευνα και την Εσωτερική αναζήτηση. Τα Μυστήρια του κόσμου που μας περιβάλλει και τα Μυστήρια του εσωτερικού μας κόσμου αποτελούν τα αντικείμενα μελέτης του ESOTERICA.gr."

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2003, 14:41:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πολλά ζητάς admin...

είναι πέραν των δυνάμεών μου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy