ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Μεταφορά ESOTERICA στο νέο server - Αναφορά Προβλημάτων
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2010, 21:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας

Ολοκληρώθηκε επιτυχώς η διαδικασία μετάβασης του ESOTERICA στο νέο (γρηγορότερο και πιο σύγχρονο) server. Δυστυχώς, για τη μετάβαση αυτή αναγκαστικά έγινε αιφνίδια διακοπή της λειτουργίας κυρίως των forums που κράτησε για μια βδομάδα (η λειτουργία της κεντρικής σελίδας αποκαταστάθηκε πολύ συντομότερα). Η διακοπή οφειλόταν σε ανεπανόρθωτη βλάβη που έγινε στον παλιότερο server, τέτοια ώστε αναγκαστικά τα forums δεν μπορούσαν να λειτουργήσουν παρά μόνο μετά την ολοκλήρωση της όλης διαδικασίας, όπως και έγινε.

Έχουνε ήδη γίνει δοκιμές της λειτουργίας των forums από τους συνεργάτες του ESOTERICA και όπως φαίνεται, όλα έχουνε πάει καλά. Ωστόσο, θα θέλαμε τη βοήθειά σας στην περίπτωση που διαπιστώσετε κάποιο πρόβλημα (μιας και η διαδικασία έγινε αναγκαστικά εσπευσμένα, αφού λόγω της βλάβης, η σταδιακή εργασία που γινόταν εδώ και κάποιο καιρό, έπρεπε να γίνει μέσα σε λίγες ημέρες), όπως π.χ. με την εισαγωγή του κωδικού σας, ή οτιδήποτε άλλο πιθανόν παρουσιαστεί (αν και το απευχόμαστε). Στην περίπτωση αυτή, θα βοηθούσε πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου στο email μου:

Καλή και γρηγορότερη συνέχεια λοιπόν!


Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2010, 22:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα Forums είναι πλέον πλήρως ανοικτά για Συμμετοχή.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
γιαπετ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5009 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2010, 23:53:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... και, επιτέλους, αρκετά γρήγορα!!!!!


ΕΛΛΑΝΙΟΝ ΦΩΣ

http://www.mindfloga.blogspot.com/

http://diakiros.blogspot.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2010, 10:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

... νομίζω όμως πως έχουμε κάποιο θεματάκι με την αποστολή e-mails από την εφαρμογή (των Forums). Όπως φαίνεται, μάλλον δεν μπορεί, για κάποιον λόγο, να πραγματοποιηθεί για την ώρα.

Μετά τις συνήθεις διαδικασίες... οργιωδών ελέγχων και τεχνικών αποσφαλμάτωσης, πιστεύω ότι θα το βρούμε το ζουζούνι(bug) που κάνει τη ζημιά.

Ζητούμε επίσης συγνώμη και από τους φίλους/ες που έχουν κάνει εγγραφή ως καινούργια μέλη από χτες βράδυ και που -όπως καταλαβαίνετε- δεν έχουν λάβει τον "πολυπόθητο" κωδικό εισόδου. Οι κωδικοί αυτοί, αναγκαστικά θα αποστέλλονται ετεροχρονισμένα εώς ότου λυθεί κι αυτό το πρόβλημα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
strangerz2
Μέλος 3ης Βαθμίδας


454 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2010, 10:33:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους strangerz2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το esoterica την ώρα δουλεύει turbo,μακάρι να είναι πάντα έτσι.Ενα κομμάτι της ζωής μας βελτιώθηκε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2010, 10:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι οντως (ακομα) ετσι! τωρα πεταμε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2010, 14:56:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΓΕ ΕΥΓΕ !!!!!!

Να και κάτι που βελτιώθηκε σε αυτή την χώρα....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2010, 11:25:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ..
ΟΥΤΑ ΤΑ ΜΝΜ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ...
ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΝΜΤΑ ΛΑΘΟΥΣ..
ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΠΕΤΑΕΙ??!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2010, 12:41:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα ήθελα να ενημερώσω ότι κάποια προβλήματα που είχαν παρουσιαστεί στην αποστολή e-mails από την εφαρμογή των Forums -συμπεριλαμβανομένων αυτών που στέλνονται με την εγγραφή νέων Μελών- έχουν πλέον επιλυθεί

Εάν κάποιος/α συνεχίζει να αντιμετωπίζει σχετικά με τα e-mails προβλήματα, παρακαλούμε να ενημερώσει στο παρόν θέμα.

Πάντως CHARMED3, εγώ βλέπω πως έχεις αποστείλει τουλάχιστον 3 μηνύματα το τελευταίο δίωρο...
Και δεν παρατηρώ προβλήματα ταχύτητας. Κάθε άλλο!

Μάλλον βέβαια, απ'ότι καταλαβαίνω, θα σου παρουσιάστηκαν κάποια μηνύματα καθώς επιχειρούσες να ανοίξεις σελίδες μερικές στιγμές. Ίσως και καθώς προσπαθούσες να αποστείλεις κάποιο μήνυμα. Αν αυτό συνέβει, καταρχάς ζητώ συγνώμη. Θα αφορούσε σε κάποιο ολιγόλεπτο διάστημα μόνον, όπου γίνονταν ανανεώσεις αρχείων στον server σχετικά με το πρόβλημα που αναφέρω παραπάνω. Λογικά δεν θα παρατηρούνται τέτοια σφάλματα αυτή τη στιγμή καθώς έγινε και μία επανεκίνηση του server που μάλλον θα έχει εξαλείψει κάθε εναπομείναν τυχόν ίχνος από τις προσωρινές μνήμες του μηχανήματος.

Εφιστούμε βέβαια πάντα την προσοχή:
Κατά τη συγγραφή μηνυμάτων προτείνεται ανεπιφύλακτα η αντιγραφή του κειμένου στο clipboard (Ctrl+A --> Ctrl+C) ή και σε κάποιο πρόχειρο αρχείο σημειωματάριου(Notepad)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2010, 12:58:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάντως CHARMED3, εγώ βλέπω πως έχεις αποστείλει τουλάχιστον 3 μηνύματα το τελευταίο δίωρο...
Και δεν παρατηρώ προβλήματα ταχύτητας. Κάθε άλλο!

XAXAXA EIΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ..ΕΛΑ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ..
ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΜΝΜ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 2ΩΡΟ..
ΑΠΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ 24 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ..

quote:
Μάλλον βέβαια, απ'ότι καταλαβαίνω, θα σου παρουσιάστηκαν κάποια μηνύματα καθώς επιχειρούσες να ανοίξεις σελίδες μερικές στιγμές. Ίσως και καθώς προσπαθούσες να αποστείλεις κάποιο μήνυμα. Αν αυτό συνέβει, καταρχάς ζητώ συγνώμη. Θα αφορούσε σε κάποιο ολιγόλεπτο διάστημα μόνον, όπου γίνονταν ανανεώσεις αρχείων στον server σχετικά με το πρόβλημα που αναφέρω παραπάνω. Λογικά δεν θα παρατηρούνται τέτοια σφάλματα αυτή τη στιγμή καθώς έγινε και μία επανεκίνηση του server που μάλλον θα έχει εξαλείψει κάθε εναπομείναν τυχόν ίχνος από τις προσωρινές μνήμες του μηχανήματος.


ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2010, 13:07:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ κι εγώ!

Δεν μου μένει πάντως κάτι άλλο παρά να παραφράσω το εθνικό μας μοτό:

"ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ;;"



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2010, 13:24:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΕΩ???


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2010, 13:16:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μιας κι έλειπα τις ημέρες που συνέβη τόσο η διακοπή της λειτουργίας των Forums όσο κι η μετάβαση στο νέο server, ομολογώ πως η ταχύτητα είναι πολύ εντυπωσιακή.

Κι επειδή το θέμα αυτό αφορά και την αναφορά πιθανών προβλημάτων που ενδεχομένως να αφορούν αυτήν την μετάβαση, εύχομαι να υπάρξουν πολύ λίγα μηνύματα σε αυτό το θέμα και να απολαμβάνουμε όλοι μας την γρήγορη ταχύτητα με την οποία φορτώνουν τα θέματα αλλά και Κατηγορίες ολόκληρες.

Κλείνοντας το μήνυμα μου, θα συνταυτιστώ με αυτό που ανέφερε ο φίλος strangerz2:

quote:
Το esoterica την ώρα δουλεύει turbo,μακάρι να είναι πάντα έτσι.Ενα κομμάτι της ζωής μας βελτιώθηκε.






In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2010, 22:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για σας.
Δεν που έρχονται τα "Subscribe to Topic" και κάπου χάνομαι.

Μπορεί να γίνει κάτι;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2010, 00:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και εμένα δεν μου
έρχονται ιμέιλ απο άλλα μέλη!
Δοκίμασα μάλιστα να στείλω στον εαυτό μου
και δεν συνέβη!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/07/2010 00:53:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2010, 01:06:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά, και εγώ έχω πρόβλημα αλλά δεν κάνω έτσι... Μη γίνεστε έτσι απαιτητικοί...Δεν είναι υπάλληλοι σας οι διαχειριστές και οι μοντεράτορες... Και αυτό πάει πιο πολύ στο ντόκτορ...


Χαλαρώστε, θα το λύσουν... εδώ κάνανε το σέρβερ να τρέχει σα φεράρι στο μέηλ θα κολλήσουν; Ενημερώστε ευγενικά και βλέπουμεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2010, 10:45:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι γίνεσαι IndustrialAngel;
Ε, καλοκαίρι είναι και δεν βιάζομαι.
Μα την ησυχία σας παιδιά!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2010, 12:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ρε παιδιά, και εγώ έχω πρόβλημα αλλά δεν κάνω έτσι... Μη γίνεστε έτσι απαιτητικοί...

Μα σε ζήτησα τίποτα αναφορά προβλήματος έκανα. Απλα το βάζω έτσιο για να δείξω ότι έχω κάτι αναφέρω, κάποιο πρόβλημα και όχι casual talk σχετικά με το πέρασμα στον νέο σέρβερ.
Γιατι όταν υπάρχει ένας συντονιστής για 50 θέματα, καλό είναι αφενός να τον βοηθάς να μένει στις σημαντικές επισημάνσεις κ όχι να χρειάζεται να διαβάζει τα πάντα(εδώ η σημαντική επισήμανση είναι ότι υπάρχει πρόβλημα με τα μέιλς) αφετέρου μόνο έτσι σιγουρεύεις ότι δεν θα περάσει στα γρήγορα το μήνυμά σου θεωρώντας το casual talk για να πάει στο επόμενο θέμα "προς εξέταση".
Ίσα ίσα δηλαδή που βοηθάω έτσι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 00:20:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αίολε και Dr Jekyll σας ευχαριστούμε για την αναφορά των συγκεκριμένων προβλημάτων.

Δείξτε λίγο υπομονή μέχρι να βρούμε το πρόβλημα …
Ας κεράσω κάτι παγωμένο μέχρι τότε…


Και φυσικά…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 01:02:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έλα τώρα...μια απλή "πράσινη" στους μπυρόβιους; Εμείς θέλουμε από Weisbier και πάνω!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 01:18:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έφτασεεεε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 04:05:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας

Καταρχάς, να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου για την ενημέρωση και βέβαια να επαναλάβω ότι το να αναφέρετε κάποια προβλήματα που κάποιες φορές συναντάτε στα forums -τεχνικά και άλλα- το θεωρούμε ως βοήθεια για να τα αντιμετωπίσουμε.

Όσον αφορά στο θέμα με την αποστολή email από topic subscriptions καθώς και άλλων email από το esoterica, ανακαλύψαμε εν τέλει την αιτία: είχε διακοπεί (για άγνωστο λόγο) η υπηρεσία mails του server. Η λειτουργία αποκαταστάθηκε και αποστέλλονται όλα τα mail που δεν είχαν σταλεί (πάνω από 12.000 emails), κάποια εκ των οποίων αφορούσαν δυστυχώς και σε mails νέων εγγραφών.

Οπότε, το πιθανότερο είναι να σας έρθουν μαζεμένα πολλά mails που δεν είχαν σταλεί, ακόμα και από subscription που δεν είχαν έρθει τις προηγούμενες ημέρες. Παρακαλούμε, ενημερώστε μας για το τελευταίο (δηλαδή, για το εάν σας ήρθαν mails από subscriptions - ακόμα και παλιότερα).


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 11:22:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι εμένα μου ήρθαν μαζεμένα μέιλς αλλά όχι απο subscription γιατί δεν έχω κάνει καμία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 11:53:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
elo εγω περνω την γκομενα εσυ παρε της μπιρες χα χα χα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 19:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τις ρούφηξα τις μπυρες σου elo, μαζί με την κορμάρα με το μπουκάλι! (τι μου θυμίζει...)

Εντάκσει Αμαλία! Μου ήρθαν κι εμένα μαζεμένα 250 (χεχε).

Μπράβο, μερsi και καλό καλοκαίρι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2010, 20:23:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΤΣΙ ρε ελό...Erdinger...και ακόμα καλύτερη η Franziskaner...Αν είναι ποτέ να γίνω αλκοολικός θα γίνω με θολή μπύρα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/07/2010, 19:49:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νάμαι πάλι εδω...
Μάλλον την παρακάνατε καλά την δουλειά παιδια.
Τα topic subscriptions μού έρχονται εις τριπλούν!
Δηλαδή μια απάντηση, 3 ειδοποιήσεις.
Είναι πρόβλημα αυτό Αμαλία;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2010, 00:56:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το τρία είναι για να τα εμπεδώσεις
χαχαχα!

Αυτό που γράφεις συμβαίνει για κάθε topic που έχεις κάνει subscription και για κάθε μήνυμα;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2010, 03:43:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσης, δες τι ημερομηνία έχουν οι ειδοποιήσεις. Το ότι σου έρχονται πολλές είναι αναμενόμενο, γιατί έχουν σταλεί και ειδοποιήσεις για μηνύματα που είχαν κρατηθεί στον server από τότε που υπήρξε το πρόβλημα. Οπότε, είναι λογικό να σου έρχονται τώρα μαζεμένες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2010, 13:21:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το τρία είναι για να τα εμπεδώσεις
χαχαχα!

Αυτό που γράφεις συμβαίνει για κάθε topic που έχεις κάνει subscription και για κάθε μήνυμα;




Το εμπεδώνει το χέρι μου που διαγράφει...
Ναι, σε κάθε τόπικ. Σε 3 ενεργά τουλάχιστον.
Μερικές φορές, όχι σε όλα, μου έρχεται και πενταμελή εμπέδωση!
Στο θέμα για την Αθήνα που φλέγεται.
Που θα πάει, θα το στρώσω εγώ! Θα διαγράπσω τα κούκις για αρχή!
ΧεχεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2010, 23:25:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επίσης, δες τι ημερομηνία έχουν οι ειδοποιήσεις
Μού έρχονται ανά τριάδες με ίδια ημερομηνία και ώρα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy