ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 ΕΩΣ ΕΔΩ!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Lambros
Νέο Μέλος

Cyprus
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2003, 02:18:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lambros  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Lambros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΩΣ ΕΔΩ!!
Από 15 έως 30 Μαρτίου ας μην καταναλώσουμε
κανένα Αμερικανικό ή Βρετανικό προϊόν

ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ

Όλα αυτά τα χρόνια που οι ΗΠΑ υποβοηθούμενες (σχεδόν πάντα) από την Μεγάλη Βρετανία αποφάσιζαν για το τι είναι σωστό , νόμιμο , ηθικό , δημοκρατικό κ.λ.π για την Παγκόσμια Κοινότητα

Όλα αυτά τα χρόνια συνειδητοποίησα ότι δεν υπάρχει απολύτως τίποτα στον κόσμο - ακόμα και εάν διαδήλωναν ένα δισεκατομμύριο άνθρωποι στον
πλανήτη - που να ματαιώσει ή να αλλάξει την όποια απόφαση - θέληση τους. Ούτε καν ο ίδιος ο Οργανισμός Ηνωμένων Εθνών !! (που τόσο πολύ έχει ξεπέσει σε κύρος στην συνείδηση του ελεύθερα σκεπτόμενου πολίτη αυτού του πλανήτη) .

Όλα αυτά τα χρόνια αισθάνομαι πόσο ασήμαντη είναι η γνώμη μου όχι μόνο για την παγκόσμια πολική σκηνή , όχι μόνο για την πολιτική αρένα της ίδιας μου της χώρας , αλλά πολύ περισσότερο για την ίδια μου την ζωή.

Όλα αυτά τα χρόνια συνειδητοποίησα ότι δεν είχα το παραμικρό δικαίωμα να προστατέψω την ίδια μου την ζωή και το ίδιο το άμεσο περιβάλλον μου από τις άμεσες ή έμμεσες συνέπειες των αποφάσεων και της θέλησης των ΗΠΑ (και ενίοτε της Μεγάλης Βρετανίας) . Συνέπειες στον αέρα που αναπνέω, συνέπειες στην αλλαγή των κλιματολογικών συνθηκών σε όλον τον πλανήτη , συνέπειες στα Οικονομικά της Οικογένειας μου , συνέπειες στις εικόνες που βλέπω στην τηλεόραση , συνέπειες στην αισθητική μου , στην λογική μου , στην ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ μου , στο μέλλον των ΠΑΙΔΙΩΝ μου .

Όμως....

ΕΩΣ ΕΔΩ ! . Μπορώ να αντιδράσω ; Ναι μπορώ !!!

ΝΑΙ ΜΠΟΡΩ!
Δείτε ολόκληρη την προκύρηξη:
http://www.noitikiantistasis.com/boycott.html

Χαιρετισμούς,
::Λάμπρος


http://www.NoitikiAntistasis.com

Αποκαλύπτουμε την Νέα Τάξη μέσα από την Προπαγάνδα των ΜΜΕ!

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2003, 04:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όλα αυτά τα χρόνια συνειδητοποίησα ότι δεν υπάρχει απολύτως τίποτα στον κόσμο - ακόμα και εάν διαδήλωναν ένα δισεκατομμύριο άνθρωποι στον
πλανήτη - που να ματαιώσει ή να αλλάξει την όποια απόφαση - θέληση τους.

ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΑΜΑ ΔΙΑΔΗΛΩΝΑΝ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΑΖΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ............
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2003, 08:21:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΙΝDIGO ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΘΑ ΦΩΝΑΖΑΜΕ, ΟΥΤΕ ΘΑ ΒΑΖΑΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΙ ΑΔΙΚΑ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥΣ(ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ)ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΣΤΕ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2003, 11:07:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το παρακατω κειμενο ειναι γραμμενο στα ελληνικα και στα αγγλικα. Στειλτε το σε οποιον μπορει να το διαβασει. Πρωτα ομως διαβαστε το! Μεταφραστε το και στειλτε το και αλλου!

Πριν δυομιση χρόνια -οταν οι ΗΠΑ αποφασισαν την επιθεση στο Αφγανισταν συνειδητοποιησα οτι δεν υπαρχει απολυτως τιποτα στον κοσμο ακομα και εαν διαδηλωναν ενα δισεκατομυριο ανθρωποι στον πλανητη, που να ματαιωσει η να αλλαξει αυτη την αποφαση τους.
Αυτη ηταν η πρωτη φορα που αισθανθηκα ποσο ασημαντη ειναι η γνωμη μου οχι μονο για την παγκοσμια πολιτκη σκηνη, οχι μονο για την πολιτικη αρενα της ιδιας μου της χωρας, αλλα πολυ περισσοτερο για την ιδια μου την ζωη. Ακόμα και εαν συμφωνουσα με την αποψη της απομονωσης η της τιμωριας των υπευθυνων και πάλι συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα το παραμικρο δικαίωμα να προστατεψω την ιδια μου την ζωη και το ιδιο το αμεσο περιβαλλον μου απο τις εμμεσες συνεπειες ενος τέτοιου πολέμου.

Συνεπειες στον αερα που αναπνεω, συνεπειες στην αλλαγη των κλιματολογικων συνθηκων σε ολον τον πλανητη, συνεπειες στην τσεπη μου, συνέπειες στις εικονες που βλεπω στην τηλεοραση.
Υπαρχει ομως μια minimum επιλογη που εχω. Να αρνηθω να πληρωνω και να
χρηματοδοτω οιδιος αυτους που ειναι υπευθυνοι! Εμμεσα; Ενδεχομενως ναι! Ελαχιστα;
Σιγουρα ναι!
Αρνουμαι λοιπον οποιαδήποτε κατανάλωση Αμερικανικων προιοντων η προιοντων που σχετιζονται με αμερικάνικες εταιρειες. Δεν θεωρω αυτην την προσωπικη μου κινηση σαν αρχη μιας σταυροφοριας! Θα μπορουσε εν δυναμει να προκυψει και να γινει. Αλλα μεχρι τότε μου δινει προσωπικη ικανοποιηση να το κανω! Στο κατω κατω της γραφης το υπαγορευει η στοιχειιωδης αξιοπρεπεια μου.

Να το πω και αλλιως: φαινεται λογικό να πληρωνω ενα μαγαζι που εχει
προιοντα που δεν με αφορουν και ενδεχομενως μου φαινονται και αντιαισθητικα; ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΙΚΟ, ΚΑΙ ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ. Οσοι πιστοι λοιπον προσελθετε! Ας αρχισει μια minimum εκστρατεια και οπου βγαλει!

Απο 20 εως 30 Μαρτιου ας μην καταναλωσουμε κανενα Αμερικανικο προιον. Το μεγιστο που μπορει να επιτευχθει ειναι τουλαχιστον 10.000.000 ανθρωποι να στερησουν απο Αμερικανικες εταιρειες απο 2.5 ευρω για 10 ημερες (λιγο λιγοτερο απο 250.000.000 ευρω!). Το ελαχιστο ειναι η προσωπικη ικανοποιηση που μπορει να παρει κανεις απο μια τετοια κινηση. (2,5 ευρω = 1 coca-cola και 1 malrlboro)
Αντικαταστηστε λοιπον η καταργηστε τα Αμερικανικα προιοντα που καταναλωνετε.

Στειλετε αυτο το mail σε οσον κοσμο μπορειτε. Νομιζω μπορει να αποκτησει νοημα. Καταργηστε την coca-cola και την pepsi-cola. Αντικαταστηστε Ηβη, Fanta, και προιοντα που εμφιαλωνονται απο pepsi , coca cola κλπ (θα εκπλαγειτε για το ποσα ειναι), με αντιστοιχα ελληνικα η ευρωπαικα. Πχ ΕΨΑ, Καμπος Χιου, η και Γαλλικα, Γερμανικα κλπ.
Αντικαταστειστε Marlboro, Camel κλπ με ευρωπαικα η ντοπια τσιγάρα, τα
Kellog's με Alpen. Αντικαταστειστε BP, SHELL κλπ με αντιστοιχες Ελληνικες εταιρειες. Και οι Βρεττανοι εχουν μεριδιο ευθυνης!
Αντικαταστειστε τα Wendy's και τα MacDonalds με τα Goody's. Ειναι ουτως η αλλως καλυτερα και κομψοτερα!
Οι πιο σκληροπηρυνικοι, μην αγοράζετε General Electric, Kelvinator κλπ. Και τα Miele, Bosch, Siemens μπορουν να παγωσουν εξισου καλα! Η για τους ακομα σκληροτερους, αντικαταστειστε τελος παντων τα παλια σας Cherokee η τις παλιες σας Buick με μια BMW, Mercedes ή WV Και αυτα τα αυτοκινητα θα σας πανε στην δουλεια σας αξιοπρεπως!!

Πως γινεται η αρχη σε ολα αυτα;
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ
ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ E-MAILΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.

Εαν αυτο το e-mail σταλει απο τον καθένα στον οποίο φτανει σε τουλαχιστον 5 παραλήπτες, τότε -θεωρητικα τουλαχιστον- σε 10 ημέρες θα έχει φτάσει στα χέρια 9.765.625 ανθρώπων. Και αυτο το τονιζω για να δειξω την δυναμικη που θα μπορουσε να εχει μια τετοια κινηση.

Υστερογραφα -και περισοτερο για να μην βιαστουν πολλοι αναλυτες -και μονον αναλυτες- να εντοπισουν τις πρακτικες η θεωρητικες η εννοιολογικες αντιφασεις η αδυναμιες του κειμενου η δυσκολιες εφαρμογης μιας τετοιας κινησης, θελω απλως να τονισω οτι ειναι
μια προσωπικη αποφαση την οποια απλως κοινοποιω. Θεωρω οτι ειναι πολυ
σημαντικοτερο και πιο ικανοποιητικο το να κανω αυτα που λεω παραπανω παρα το να 'τα συζηταω' η να σπαω περιπτερα!
---------------------------------------------------------
Two and a half years ago -this is when the United States decided to invade Afganistan- I realised that there is absolutely no way that this decision could be reversed; even if one billion citizens demonstrated against it all over the world.

This was the first time that I realised how insignificant my opinion and my actuallife were, not only for the global and national 'society' to which I belong, but also for my own life and my immediate environment. I realised that even if I actually agreed with the punishment of those responsible, I still could not protect myself and my immediate environment from the side effects of such a war.
Side effects upon the air that I inhale and the climatic pollution due to bombing. Side effects due to the permanent disastrous effects to the planet itself and -last but not least- actual damage in my general welfare.
However, there is a minimum personal free choice that I did have! This was to refuse to sponsor -or simply pay- those who I considered to be really responsible for all this. In a very indirect and minimum way! I therefore refused to consume any North American products, or even products which were related to American companies. I didn 't consider this personal stance as the beginning of a new crusade. It could potentially grow to become one. But until that moment in time, I have been getting the personal satisfaction that my opposition had also a practical meaning.
Now, once again, humanity is watching a similar 'play' which takes place despite the emense public opposition. I invite everyone to start together a minimun personal campaign that is not only a message to those who are about to start this new war.

Furthermore, it is a campaign which offers the satisfaction of doing
something practical about it! Between the 20(superscript: th) and the 30(superscript: th) of March lets not consume ANY American products. The maximun that could be gained out of such an effort is that at least 10 million people worldwide can deprive the American economy of $2,5 for 10 consecutive days. (This adds up to $250.000.000
-assuming that this is how much a packet of American cigarettes and a can of coca cola would cost)! The minimum that can certainly be gained is the personal satisfaction of actually doing something!
You can therefore start a personal embargo to as many American products as you can.
Stop consuming them or substitute them with European, Asian, or simply
national and/or local products! Anyway, most of the time local or national products are healthier, are aesthetically more attractive(!), and they help local economies!

How can one start? First of all sending this mail to as many contacts as they can.
If this e-mail is sent to a minimum of 5 people from every recipient,
then -at least in theory- within 10 days, a maximum of 9.765.625 people will have it in their mailbox. I m only saying this to emphasize the potential of such a move. Even if you cannot resist to the magic of American products but you agree with this move, at
least send it to as many as you can. Others may be able to resist consuming them!

YOU HAVE THE RIGHT TO REMAIN SILENT, BUT YOU ALSO DO HAVE THE RIGHT TO SPEAK UP FOR YOUR RIGHTS AND BE HEARD! AS A CITIZEN OF THE WORLD

"Τάδε έφη Avallon"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Keisatsu
Μέλος 1ης Βαθμίδας


147 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2003, 11:22:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Keisatsu  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ με την κίνηση.
Το αποφάσισα χθες το βράδυ και το εφαρμόζω από σήμερα.

Θέλετε φθηνό πετρέλαιο κύριε Bush;
Λυπάμαι, δεν θα το πληρώσω εγώ.
Γιατί είμαι σίγουρος πως θα πληρώνω παραπάνω
λόγω του πολέμου σας.
Και ο τουρισμός μας θα έχει ύφεση φέτος,
και θα προκύψει οικονομική ύφεση γενικότερα.

Θέλετε πόλεμο λοιπόν;
ΟΚ Mr. Bush
Πληρώστε τον.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XPONHS_kal
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2003, 12:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους XPONHS_kal  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος XPONHS_kal  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος XPONHS_kal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
______________________________________________________________________________________
Οι πιο σκληροπηρυνικοι, μην αγοράζετε General Electric, Kelvinator κλπ. Και τα Miele, Bosch, Siemens μπορουν να παγωσουν εξισου καλα! Η για τους ακομα σκληροτερους, αντικαταστειστε τελος παντων τα παλια σας Cherokee η τις παλιες σας Buick με μια BMW, Mercedes ή WV Και αυτα τα αυτοκινητα θα σας πανε στην δουλεια σας αξιοπρεπως!!
______________________________________________________________________________________

Κατ αρχάς καλημέρα …
Φίλε Avallon πρέπει να παραδεχτώ ότι έχεις δίκιο στα πιο πολλά που γράφεις, αλλά… αν κατάλαβα καλά… μας προτρέπεις να αγοράσουμε αντί για Αμερικάνικα προϊόντα … ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ !;!;!;
Ίσως να ξέχασες (που δεν το νομίζω, μάλλον θα ήταν η εύκολη λύση που σου ήρθε)
πως οι Γερμανοί ήταν αυτοί που πριν όχι και τόσα πολλά χρόνια έκαναν την περιοχή μας οίκο… ΑΝΤΟΧΗΣ (βλέπε Σερβία …Κόσοβο…κ.λ.π. )
οι Γερμανοί είναι αυτοί που πίσω από όποια πολιτική κομπίνα.(σε βάρος λαών )κι αν το ψάξεις θα τους βρεις από κάτω… και πολλά αλλά που θέλει χρόνο να τα πούμε …
Δεν θέλω να το πάρεις σαν επίκριση στα λεγόμενα σου, απλά νιώθω πως όσα προϊόντα και να αντικαταστήσεις κάαααπου από κάτω όλο και κάποια Γερμανικά….Αγγλικά …. η Αμερικάνικα συμφέροντα θα βρεις.
Θα μου πεις τώρα… καλή η κρίση σου αλλά τι προτείνεις ;
Για μένα … το πιο σκληροπυρηνικό από όλα θα ήταν να αγοράζουμε ΜΟΝΟ Ελληνικά προϊόντα…(αν και μερικές φορές εδώ που τα λέμε ούτε Ελληνικά αξίζει να αγοράζεις και αυτό όχι για θέμα ποιότητας που τα θεωρώ επάξια με πολλά ξένα, αλλά γιατί και η δική μας κυβέρνηση έχει κάνει διάφορα αν δεν με άπατα η μνήμη μου (κάτι «ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ» … ΙΜΙΑ.. και άλλου είδους @@), αλλά τέεελος πάντων) και αυτό θα μπορούσαμε να το κάνουμε αν ο πόλεμος κρατήσει για αρκετό καιρό 3-4 μήνες η και παραπάνω. (για το διάστημα που θα κρατήσει έστω, για να μην ανοίγω άλλο θέμα τώρα…)
Πάντως κατά τα’ άλλα το μήνυμα σου έχει θετικά στοιχεία που με βρίσκουν σύμφωνο όπως σου είπα και στην αρχή.(«Μας έκανες την καρδιά περιβόλι» θα πεις τώρα … :))

Αυτά τα λίγα… καλημέρες και πάλι, φιλικά
Χρόνης


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2003, 13:08:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΩΣΤΟΣ!

Με βρίσκεις σύμφωνη Χρόνη απλά φοβήθηκα μήπως μιλώντας μόνο για ελληνικά προϊόντα μου πετάγατε λεμονόκουπες.
Οσο για τα Γερμανικά προϊόντα είναι μια "ανώδυνη" ευρωπαϊκή λύση σε θέματα που αφορούν ποιότητα χωρίς βέβαια να αγνοούμε την πολιτική της Γερμανίας απλά τα αποδεχόμαστε εκεί που δεν μπορούν να αντικατασταθούν από ελληνικά

"Τάδε έφη Avallon"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2003, 17:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ AVALLON

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΤΗΡΗΣΩ.
ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΛΥΣΗ,ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΙΑΠΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΙΣΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/03/2003, 19:35:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To Θέμα Λουκά μου είναι να υποστηρίξουμε την Ευρώπη γιατί σε αυτή ανήκουμε (δυστυχώς)...

"Τάδε έφη Avallon"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XPONHS_kal
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2003, 10:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους XPONHS_kal  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος XPONHS_kal  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος XPONHS_kal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
To Θέμα Λουκά μου είναι να υποστηρίξουμε την Ευρώπη γιατί σε αυτή ανήκουμε (δυστυχώς)...

"Τάδε έφη Avallon"
Γιά μένα πάντος το θέμα είναι να υποστηρίξουμε την Ελλάδα γιατί σ' αυτήν ανήκουμε (Ευτυχώς)...
καλημέρα σας καί πάλι

Χρόνης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy