ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ & CRYOFARMA ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Giannakos
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2010, 15:05:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεο μελος.
Διστυχως τα τελευταια εχω κονδυλωματα. Το περιεργο ειναι οτι κανω κρυοθεραπειες αλλα μετα απο 2-3 μηνες ξαναβγαινουν.

Θελω να ρωτησω αν υπαρχει μεθοδος κρυοθεραπειες που να μπορω να την κανω μονος μου στον χωρο μου και οχι να τρεχω σε νοσοκομεια κλπ

Διαβασα κατι για το CRYOFARMA το οποιο σκοτωνει τις μυρμηγκιες.
Απο οσο γνωριζω μυρμηγκιες-κονδυλωματα ειναι σχεδον το ιδιο.

Αν λοιπον χρησημοιπησω CRYOFARMA θα μπορεσω να επιτυχω το ιδιο αποτελεσμα με την κρυοθεραπεια του υγρου αζωτου?

Σας ευχαριστω προκαταβολικα.

dimitra296 311
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 12:27:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και καλώς ήρθες.

Μη κάνεις κανένα αστείο μόνος σου στο σπίτι!Είναι κάποια πράγματα που μόνο ένας επιστήμονας μπορεί να γιατρέψει.Αν δεν έχεις μείνει ικανοποιημένος από τον γιατρό σου,απλά,άλλαξέ τον.

Επειδή ο χώρος του φαρμάκου και γενικότερα του νοσοκομείου,λόγω επαγγέλματος μου είναι ιδιαίτερα οικείος,με προσωπική ευθύνη σου λέω πως άλλο πράγμα η μυρμηγκιά,κι άλλο τα κονδυλώματα.

Είναι σαν να παίρνεις Hepsera (φάρμακο για ηπαττίτιδα) για να σου περάσει ο πονοκέφαλος!Δε σε ειρωνεύομαι,απλά σου δίνω ένα παράδειγμα.

Όσο για τα κονδυλώματα,να το προσέξεις.Αν εμφανίζονται κάθε τρεις και λίγο,ή κάτι δεν έχει γίνει σωστά στη θεραπεία (που χλωμό το βλέπω) ή η κοπέλα σου ΔΕΝ κανει θεραπεία.

Για να κολλήσεις ΣΜΝ (Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενο Νόσημα) ,θα πρέπει η σύντροφός σου να το έχει πριν από σένα και να κόλλησες με την επαφή... ή σε κόλλησε εσένα κάποια άλλη κοπέλα και συ το μετέφερες στη σύντροφο...

Για την ιστορία:
Μια γυναίκα εμφανίζει κονδυλώματα όταν "χτυπάει καμπανάκι" για καρκίνο του τραχήλου της μήτρας.Για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις,τα κονδυλώματα έχουν ένα σωρό τύπους.Μόνο η σύντροφός σου και ο γιατρός της ξέρουν τι έχει.Από κει και πέρα,γίνεται καυτηριασμός και θεραπεία.

Περαστικά σου λοιπόν,σου επαναλαμβάνω να ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΣΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ,και ότι απορία τυχόν σου δημιούργησα,εδώ είμαι για να στη λύσω.

Δήμητρα

Όποιος νομίζει ότι κρέμομαι από τα κακάλια του,ας τα κόψει να πέσω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy