ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ο παραξενος τυπος
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
papapaulos
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2010, 15:27:51  Εμφάνιση Προφίλ
παιδια καλησπερα.εγω θα σας διηγηθω μια οχι προσωπικη εμπειρια αλλα της
μητερας μου
πρωταγωνιστες συμβαντος:η μητερα μου,ενας κοντινος της φιλος,ο μικρος της αδελφος,ο ''αγνωστος''
τοποθεσια:Χωριο Χαμπαθα νομου χανιων
ωρα:μεσανυχτα
πηγαιναν τα μεσανυχτα του 1980 με τα ποδηλατα τους σε ενα κοντινο δρομο του χωριου μου η μητερα μου με το ποδηλατο της,ο κοντινος της φιλος επισης,και ο θειος μου και μικρος της αδελφος 5 χρονων.καθως πηγαινανε σε μια ευθεια,ξαφνικα βλεπουν ενα ανθρωπο με ρασα παπα γυρω στο 1.90 και με ενα μαντηλι που εκρυβε το προσωπο του.Παραξενευτηκαν και οσο πλησιαζαν ενοιθαν ενα ριγος να τους διαπερνα.κοντα στα 10 μετρα αρχισαν να του φωναζουν ''παπα κωστη,παπα κωστη''(ετσι φωναζαν τον παπα του χωριου)αλλα καμια απαντηση.Μετα φωναζαν ''σταματια,σταματια''(γειτονισσα και με αγαπη στις φαρσες)αλλα και τοτε καμια απαντηση.τοτε αρχισαν να φοβουνται και να τρεχουν προς το σπιτι τους που ηταν 100 μετρα απο εκει αλλα οχι ορατο.ο θειος μου μικρος που ηταν δε μπορουσε να τρεξει και απλως περπαταγε.αυτοι του φωναζαν ''ελα θα σε σκοτωσει'' αυτος ομως δεν καταλαβαινε και μετα ηρθε στο σπιτι τρομαγμενος και διηγηθηκαν την αλλη μερα στους χωριανους το περιστατικο αλλα δεν τους πιστεψαν.μονο αυτοι ξερουν τι εγινε.εγω τωρα που ειμαι 14 χρονων οταν περναω απο εκεινο το σημειο το σκεφτομαι αλλα δε φοβαμαι.απο εκεινη τη μερα δεν ξαναεγιε τιποτα εκει.αλλα στο σημειο που το ειχαν δει ειναι στο καλωδιο του στυλου της δεη κρεμασμενος ενας σταυρος με μια κουκλα το κοιταζω συνεχεια αλλα δε βγαζω ακρη.τα σχολια δικα σας
σημειωση:η μητερα μου γεννηθηκε το 71 και ηταν 9 χρονων
ο θειος μου γεννηθηκε το 75 και ηταν 5 χρονων
και ο φιλος της μητερας μου γεννηθηκε το 68 και ειναι 42 χρονων

polo

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2010, 19:02:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Καλωσόρισες φίλε papapaulos.

Ενημερωτικά, υπάρχει ήδη ένα ανοιγμένο topic που φιλοξενεί παράξενες ιστορίες και μπορείς να το επισκφτείς στον ακόλουθο δεσμό: Παράξενες Ιστορίες...

Μπορείς να χρησιμοποιείς και την επιλογή Αναζήτησε!, προς τα πάνω κι αριστερά προκειμένου να πληροφορηθείς αν υπάρχει σχετικό θέμα με αυτό που επιθυμείς να ανοίξεις γράφοντας τη λέξη "κλειδί" (π.χ. παράξενες ιστορίες κλπ). Είναι καλύτερο να βρίσκονται οι πληροφορίες σε λίγα παρεμφερή topics για την ευκολότερη εύρεση των διαθέσιμων πληροφοριών από τους ενδιαφερόμενους.

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2010, 06:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα αυτό απενεργοποιείται, όπως απενεργοποιήθηκε και το όμοιο:
Ο ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

papapaulos στο άλλο (όμοιο) θέμα που έχεις ανοίξει, είχες γράψει πως θα επιστρέψεις σύντομα να γράψεις κι άλλες, παρόμοιες ιστορίες.
Μπορείς να τις γράψεις στο σχετικό θέμα ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ, όπου επίσης μπορείς να μεταφέρεις και την παρούσα ιστορία.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy