ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενη Νύχτα..
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PrincessCat
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2010, 21:34:07  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους,

Βρίσκομαι εδώ για να παραθέσω μια άκρως παράξενη και πρωτοφανή στιγμή, για την οποία θα ήθελα πραγματικά την γνώμη σας.
Συνέβει πρίν λίγο ...

Έχω ξαπλώσει για να κοιμηθώ γύρω στις 12:30 με κλειστά φώτα και κλειστή τηλεόραση (όπως πάντα). Το μόνο δείγμα φωτός είναι αυτό το απειροελάχιστο που μπαίνει στο δωμάτιο απο τα φώτα του δρόμου. Προσπαθούσα κάνοντας σβούρες να κοιμηθώ αλλά μάταια. Δεν ήμουν ακριβώς ξύπνια αλλά ούτε και κοιμησμένη, θα έλεγα "γλαρωμένη" κάπως..Τότε για μερικά δευτερόλεπτα ένιωσα ένα βουητό γύρω μου και για να σας κάνω να το καταλάβετε καλύτερα ήταν άν έχετε νιώσει το βουητό σε κάποιους σεισμούς (συμβαίνει κάποιες φορές), εε έτσι αλλά σε πολύ μεγαλυτερο βαθμό(βαθμό τρόμου τουλάχιστον για μένα),τα αυτιά μου άρχισαν να βουλώνουν και το σώμα μου να πιέζεται στο κρεβάτι όλο και πιο πολύ..σαν να ξεκινούσε απο τα πόδια και σιγα σιγά ανέβαινε ένα αέρινο φορτίο στο σώμα μου.Η βουή δυνάμωνε όπως επίσης και τα αυτιά μου βούλωναν όλο και περισσότερο..Το "τρομακτικό" για μένα είναι ότι ενώ αύτο μου προκάλεσε ακινησία μπόρεσα να μισανοίξω τα μάτια μου όπου και είδα το σημείο μπροστά μου κατάμαυρο σαν σκόνη-καπνός (αντί να δώ το γραφείο μου) (έχω βουρκώσει..). Είπα το "Πάτερ ημών" αλλά δεν νομίζω ότι έπιασε..άν και μετά απο κλάσματα απλά έφυγε-εφυγαν ότι ήταν αυτό/α....
Ως και σήμερα έχω περάσει την φάση μώρα κάποιες φορές και μπορώ να πώ με ακρίβεια πριν παρομοιωθεί πώς δεν ήταν. Καμία σχέση.

Είμαι ακόμα ξύπνια, η αλήθεια έιναι πώς είμαι αρκετά "φοβισμένη".

ευχαριστώ

υγ.Διάβασα λίγο για το sleep paralysis αλλά νομίζω και διαισθάνομαι πώς δεν έχει σχέση.

..kai an me rwtiseis 8ee mou ti ekana sti gi, egw 8a pw pws
prospa8isa..i zwh den einai opws tin oneireftika..den simainei omws
pws den mporei na nai kalyteri...(askitiki-kazantzakis)

Edited by - PrincessCat on 10/08/2010 21:34:55

batsinilas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2010, 13:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους batsinilas
Μεταφορά μηνύματος στη:
ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ

11/8/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2010, 18:07:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου PrincessCat

Έχεις ανοίξει το ίδιο θέμα τρεις φορές
(Περίεργη νύχτα...
Περίεργη στιγμή.... )

To παρόν θέμα απενεργοποιείται.
Ενεργό παραμένει το:

Περίεργη στιγμή....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy