ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 παράξενες ιστορίες
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ripownerGR
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2010, 13:22:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν παιδιά θα σας διηγηθώ και εγώ την παράξενη ιστορία που βίωσα μαζί με την παρέα μου ένα καλοκαίρι,στο χωρίο μου.Αυτό έγινε πριν από περίπου 1 χρόνο.Όλα άρχισαν όταν, εγώ,ο αδερφός μου,και δύο φίλοι μας οι οποίοι είχαν έρθει για διακοπές,αποφασίσαμε να διηγηθούμε ο καθένας μια τρομακτική ιστορία που έχει βιώσει ή του έχουν πει,για να περάσει η ώρα.Άρχισε ο μεγαλύτερος της παρέας(γύρω στα 17) να λέει την ιστορία του.Η ώρα ήταν μόλις 5 με 10 λεπτά μετά τις 12 τα μεσάνυχτα.Ξαφνικά γύρω στα 100 μέτρα απόσταση από εμάς είδαμε μια γριά ντυμένη με κατάλευκα ρούχα να έρχεται πάνω μας κουτσαίνοντας και ένα σκυλί να της γαβγίζει.Η γριά φαινόταν να έχει ενοχληθεί από το σκυλί το οποίο και κλώτσησε πετώντας το σχεδόν 2 με 3 μέτρα μακρυά.Εμείς παγώσαμε.Η γριά συνέχισε να έρχεται προς τα πάνω μας.Αμέσως αρχίσαμε το πανικόβλητο τρέξιμο προς το σπίτι μου.Οι γονείς μας έλειπαν,δεν ξέραμε τι να κάνουμε.Πάμε στο μπαλκόνι το πίσω να δούμε από εκεί.Μόλις φτάσαμε,συνειδητοποιήσαμε οτι η γριά είχε εξαφανιστεί.Το παράξενο σε όλη την ιστορία είναι οτι η γριά εξαφανίστηκε μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα.Πράγμα αφύσικο γιατί η γριά κούτσαινε και γιατί δεν υπήρχε σπίτι εκεί κοντά ώστε να πάει.Εμείς πήγαμε στο μέρος εκεί και είδαμε κάτι πολύ ανατριχιαστικό.Είδαμε το σκυλί τόσο άσχημα χτυπημένο που θα νόμιζε κανείς οτι το χτύπησε αυτοκίνητο.ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΆ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.........

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2010, 08:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.

ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΣΠΑ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΟΔΗΓΕΙΣ
ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ.


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 03/09/2010 10:57:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Commodus
Νέο Μέλος

Cyprus
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2010, 02:04:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Commodus  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Commodus  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Commodus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα, εγώ φιλε σε πιστεύω.! και μάλιστα ανατρίχιασα από πάνω μέχρι κάτω,μόλις διάβασα την ιστορία αυτή.!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy