ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ξέρετε κανέναν από τους ανθρώπους της AGB?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Κthulhu
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 10:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κthulhu  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά, τό 'χω απορία.

Οι μετρήσεις της AGB ανεβάζουν και κατεβάζουν σειρές και εκπομπές. Ουσιαστικά είναι κατά 90% υπεύθυνες για την κατάντια της Ελληνικής τηλεόρασης.

Το ερώτημα είναι, ξέρετε προσωπικά έστω και έναν από τους χίλιους περίπου ανθρώπους που έχει επιλέξει η εταιρεία σαν στατιστικό δείγμα? Γιατί όποιον από τους φίλους και γνωστούς μου κι αν έχω ρωτήσει, δεν ξέρουν καν κάποιον που να ξέρει κάποιον της AGB.

Το πρώτο μου βιβλίο:
http://www.kastaniotis.com/book/960-03-3933-3
Άγγελος Κυρίτσης - Το Πρόσωπο του ΣΚύλου

Το πρώτο μου site:
Συμβουλές Ομορφιάς και Ενημέρωση για Χτενίσματα, Μόδα, Διατροφή , Γυμναστική
http://www.neolook.gr

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 10:16:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προσωπικα δεν γνωριζω καποιον! κατ' εμε, ειναι μαλλον λαθος τα κριτηρια να λαμβανονται ΜΟΝΟ απο 1.000 ατομα, γιατι δεν ξερουμε τις προτιμησεις αυτων των ανθρωπων!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 12:46:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τις ξερεις ομως η AGB φιλε μου και αυτο φτανει χαχα

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 13:17:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

τις ξερεις ομως η AGB φιλε μου και αυτο φτανει χαχα

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]


ετσι οπως το διατυπωσα, θα καταλαβες οτι εννοουσα οτι ειναι "καπως" στημμενο


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 14:27:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φυσικα !!!

τωρα το ποσο στημενο ειναι δε ξερω , αλλα οταν μπαινει στην μεση το κερδος εεεε οτι και να κανεις ειναι ενας πειρασμος το βαζο με το μελι

απο την αλλη δεν μπορει να ειναι αξιοπιστο καθως κανεις και τιποτα δεν διασφαλιζει οτι η τηλεοραση δεν παιζει στο βροντο ή σε κανα κουταβι και υποτιθεται οτι υπαρχει ανθρωπος απο πισω ...

τελος δεν ξερω και ποσο αξιοπιστη ειναι η επιλογη των τηλεθεατων και εαν αυτοι αντιπροσωπευουν πραγματι τον μεσο τηλεθεατη , οταν ομως παιρνεις ΔΩΡΑΚΙΑ για να βλεπεις , προκαλειτε αλλαγη στην ΔΙΑΘΕΣΗ μου για να ΔΩ καθως και το ΠΟΣΟ θα δω !!!!

παντως για να απαντησω και στο θεμα , οχι δεν ξερω καποιον

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2010, 14:31:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και φυσικα δεν διασφαλιζεται αν η τηλεοραση παιζει "μονη της", αν δηλαδη ειναι ανοικτη, ενω οι ανθρωποι δεν βλεπουν


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κthulhu
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 18:57:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κthulhu  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1000 άτομα δεν είναι απαραίτητα λίγα, αν έχει ληφθεί το σωστό στατιστικό δείγμα.

Όμως, στην Ελλάδα της αρπαχτής και του άρπακόλλα, αμφιβάλλω πολύ αν έγινε έστω και αυτό...

Το πρώτο μου βιβλίο:
http://www.kastaniotis.com/book/960-03-3933-3
Άγγελος Κυρίτσης - Το Πρόσωπο του ΣΚύλου

Συμβουλές Ομορφιάς και Ενημέρωση για Χτενίσματα, Μόδα, Διατροφή , Γυμναστική
http://www.neolook.gr

Edited by - Κthulhu on 15/09/2010 18:58:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2010, 19:09:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

1000 άτομα δεν είναι απαραίτητα λίγα, αν έχει ληφθεί το σωστό στατιστικό δείγμα.

Όμως, στην Ελλάδα της αρπαχτής και του άρπακόλλα, αμφιβάλλω πολύ αν έγινε έστω και αυτό...

Το πρώτο μου βιβλίο:
http://www.kastaniotis.com/book/960-03-3933-3
Άγγελος Κυρίτσης - Το Πρόσωπο του ΣΚύλου

Συμβουλές Ομορφιάς και Ενημέρωση για Χτενίσματα, Μόδα, Διατροφή , Γυμναστική
http://www.neolook.gr

Edited by - Κthulhu on 15/09/2010 18:58:06


αυτο ειναι... δεν ξερουμε κατα ποσο ειναι αντιπροσωπευτικο το δειγμα... ειναι "αστικο", "επαρχιακο", σε ποια κοινωνικη ταξη, τι ηλικιες, τι μορφωση... κ.α.


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 22:08:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή ξερω άτομο που έχει μηχανάκι της AGB σπίτι του, μπορώ να
σας πω, ότι είναι εντελώς, ακανόνιστη η συνέπεια ενημέρωσης του μηχανήματος, ενώ, η επιλογή, γίνεται τηλεφωνικά.
Να πω,ακόμη, ότι παίρνει μια δωροεπιταγή, δυο φορές το χρόνο και το μηχάνημα, πρέπει να ενημερώνεται για το πόσα άτομα και ποιά βλέπουν τι στο σπίτι στην τηλεόραση..
Πραγμα, που σπάνια συμβαίνει,γιατί ξεχνάς να βάλεις όσους έρχονται, όταν εσύ ανοίγεις την τηλεόραση...
Κοινώς, άσχετα εντελώς, τα νούμερα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1401367
Maintained by Digital Alchemy