ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 21:20:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Στο συμπέρασμα αυτό, κατέληξε η πανευρωπαϊκή έρευνα που έκανε... το... γερμανικό "Institut fur Kondom-Beratung", το οποίο ειδικεύεται στην παροχή συμβουλών στους κατασκευαστές προφυλακτικών! Οι ερευνητές του Ινστιτούτου μέτρησαν, λένε, το μήκους του πέους σε στύση 10.477 ανδρών από 25 ευρωπαϊκές χώρες και κατέληξαν σε κάποια συμπεράσματα ως προς τον μέσο όρο μήκους των γεννητικών μορίων.
Οι "νικητές" της έρευνας
Γάλλοι 15,48 εκατοστά
Σουηδοί 15,36 εκατοστά
Εσθονοί 15,17 εκατοστά
Και οι "χαμένοι"...
Βρετανοί 13,32 εκατοστά
Ιρλανδοί 12,78 εκατοστά
Έλληνες 12,18 εκατοστά

http://www.pitsounicity.gr/2010-12-29-12-57-09/1046-2011-01-22-22-10-21.html?sms_ss=facebook&at_xt=4d3b55dbc3d714df%2C0#ixzz1BoN91WDf

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 21:26:14  Εμφάνιση Προφίλ
Tοτε εγω ειμαι τυχερη.....

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 21:48:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Του το εχεις μετρησει;

Ποσο το εχει;

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 21:52:03  Εμφάνιση Προφίλ
Σιγουρα οχι 12....Κοιτα...2 που εχω στο μυαλο μου ηταν στα 20...Του ενος μετρημενο κιολας.....

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 21:56:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Δηλαδη του ενος το μετρησες και του αλλου οχι;

Σου αρεσε καλυτερα ο μετρημενος η ο αλλος;

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:01:47  Εμφάνιση Προφίλ
Του ενος το μετρησαμε μαζι για να μου αποδειξει το μεγεθος του και ο αλλος καταλαβα οτι ηταν αναλογως τοσο οπτικα οσο και απο αποψη αισθησης..... Και οι 2 το ιδιοι αριστοι ηταν.....Ωραια κουβεντα πιασαμε....

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:06:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Δεν γινετε ρε ξανθο πραμα να ηταν και οι δυο το ιδιο.

Εισαι ερωτευμενο;

Για ποιον ειναι το:
Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...

???

Για τον μετρημενο, τον αμετρητο η αυτον που περιμενεις;


___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:11:37  Εμφάνιση Προφίλ
Xαχαχαχαχαχα!!!! Ελιωσα στο γελιο με τον χαρακτηρισμο.... Για κανεναν.... Ο μετρημενος ειναι μαλακας, ο αμετρητος ειναι περιπτωσαρα και δεν περιμενω κανεναν....

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:20:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Σου αρεσει να το παιζεις χαζη;

Καποιον περιμενεις και τον εχεις αναγκη αποψε more than ever.

Σε βλεπω εγω, αυτος που θα πεσει στην παγιδα σου θα υποφερει ο καημενος. lol

Που ειναι η φιλη σου η φακλανα;

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:23:05  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι,το παιζω χαζη για να μην καταλαβαινουν οι αλλοι οτι ειμαι πανεξυπνοι και ζηλευου...Συν το οτι εχω βιτσια....

Και,ναι,στο συγκεκριμενο θεμα ειναι να μην μπλεξεις μαζι μου...

Η φακλανιτσα μου διαβαζει....

Και δεν χρειαζομαι κανεναν more than ever...Η bonnie tyler χρειαζοταν...

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:31:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
H πονηρια σου ειναι υποχθονια ξανθο πραμα.

Με φοβιζεις.

Αnyway νομισα οτι με ψαχνει η φακλανα μου και ειπα να μην την απογοητευσω.

Τραβα τωρα να κοιμηθεις γιατι εχεις σχολειο αυριο.

Τα λεμε. Καληνυχτα.


___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:33:01  Εμφάνιση Προφίλ
Ειμαι το παιδι του διαβολου..Δεν ειμαι πονηρη...Αθωο πλασματακι ειμαι...Και οχι,σε εχει χεσμενο...ΚΑι γτ δεν το εβαλες powerpuff boy?Ιδεα μ ητν!

Παω για υπνο!
Καληνυχτα!

Every now and then i fall apart...Bright eyes...Every now and then i fall apart,and i need you now tonight...And i need you more than ever...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 22:37:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Ε τοτε δεν υπαρχεο λογος να νιωθω ασχημα που θα σας αφησω στην μιζερια σας ξανθο διαβολακι. lol

Καληνυχτα.

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 23:27:52  Εμφάνιση Προφίλ
Μη συζητάς τέτοια θέματα με τη Νεφέλη,δεν θα βγάλεις άκρη...Θα σε βγάλει ευνούχο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2011, 23:28:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Που ειναι η φιλη σου η φακλανα;




Μουλάρι!!

Σαν πολύ δεν τους μισείς τους Έλληνες? Δεν είσαι από Ελλάδα?

Edited by - Narkissa555 on 24/01/2011 23:29:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 09:21:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Δεν με προλαβες φακλανιτσα μου. Για σενα ηρθα.

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 10:40:44  Εμφάνιση Προφίλ
Τι πράγματι είναι όλη αυτή η συζήτηση; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 10:45:46  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
Λογικά θα πρέπει να πάει και αυτό γενικότερα με τη σωματική διάπλαση και το ύψος, αλλά οι Γάλλοι δεν μου φαίνονται και ιδιαίτερα ψηλοί και από την άλλη το λινκ που παραπέμπεις δεν λέει κάτι για του Γερμανούς..

Για τους κινέζους για παράδειγμα δεν λένε πως παρα είναι μινιατούρες???

Πάντως τα νούμερα που αναφέρονται για όλες τις εθνικότητες, δεν φαίνονται πραγματικά, εγώ ξέρω άλλα νούμερα, τί διάολο όλοι οι μικροτσ...οι μαζεύτηκαν στο ινστιτούτο???

Anyway οι Έλληνες δεν καυχιόντουσαν ποτέ για το μέγεθος αλλά για τη τεχνική και όπως λέει μία φίλη μου, όποιοι καυχιούνται για τη τεχνική τους, φαντάσου και τα ανάλογα μεγέθη..!!!
καραλοοοολ



THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 10:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
quote:
Τι πράγματι είναι όλη αυτή η συζήτηση;

Μάλλον για να γελάσουμε και
μάλλον δεν ταιριάζει στο θέμα "ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ"




THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 10:59:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Δεν με προλαβες φακλανιτσα μου. Για σενα ηρθα.




Με συγκινείς βαθύτατα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 11:05:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
quote:
μάλλον δεν ταιριάζει στο θέμα "ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ"

Δεν ειναι παραξενο που εχουμε εμεις το μικροτερο στην Ευρωπη;

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 11:08:06  Εμφάνιση Προφίλ
Μήπως είναι θεωρία συνομωσίας..??

Για το καλό σας το λέω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 11:15:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Αυτοι οι καταραμενοι οι Εβραιοι ρε παιδι μου. Μας μισουν ακομα και για το πουλι μας.

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 11:17:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αυτοι οι καταραμενοι οι Εβραιοι ρε παιδι μου. Μας μισουν ακομα και για το πουλι μας.




Είδες?/ Λύθηκε το ζήτημα!

Άκυρη η έρευνα.

Μπορείς να αναθεωρήσεις άφοβα!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Total Eclipse
troll


68 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 11:25:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Total Eclipse
Αυτο ειναι! Σε ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια.

Τι ζωδιο εισαι;

Edited by - Total Eclipse on 25/01/2011 11:31:20

___________________________________________________________________________________________
automatic record: this message was transferred from the following thread
Οι Ελληνες έχουν το μικρότερο πεος στην Ευρώπη!!!
___________________________________________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 11:31:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
simori
Πάντως τα νούμερα που αναφέρονται για όλες τις εθνικότητες, δεν φαίνονται πραγματικά, εγώ ξέρω άλλα νούμερα, τί διάολο όλοι οι μικροτσ...οι μαζεύτηκαν στο ινστιτούτο???


Τα αποτελέσματα της στατιστικής αυτής είναι σίγουρα ύποπτα. Δεν είναι δυνατόν να έχουμε μέσο όρο από 12 ως 13 εκατοστά (σε στύση) για τρία ευρωπαϊκά έθνη.

quote:
simori
Anyway οι Έλληνες δεν καυχιόντουσαν ποτέ για το μέγεθος αλλά για τη τεχνική και όπως λέει μία φίλη μου, όποιοι καυχιούνται για τη τεχνική τους, φαντάσου και τα ανάλογα μεγέθη..!!!
καραλοοοολ



Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω πώς είναι δυνατό να επικολλήσουμε πινακίδες σε αυτές τις τόσο ιδιωτικές συμπεριφορές και δραστηριότητες, τη στιγμή που και δεν είναι δυνατό να μελετηθούν συστηματικά και ο υποκειμενικός παράγοντας είναι παρών.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 14:34:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αυτο ειναι! Σε ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια.

Τι ζωδιο εισαι;

Edited by - Total Eclipse on 25/01/2011 11:31:20


Τίποτα δεν κάνει. Θα βάλεις το όνομά μου στην υπογραφή σου

Στο κινέζικο? Κότα


Edited by - Narkissa555 on 25/01/2011 14:35:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 14:55:44  Εμφάνιση Προφίλ

quote:
simori
Anyway οι Έλληνες δεν καυχιόντουσαν ποτέ για το μέγεθος αλλά για τη τεχνική και όπως λέει μία φίλη μου, όποιοι καυχιούνται για τη τεχνική τους, φαντάσου και τα ανάλογα μεγέθη..!!!
καραλοοοολ



Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω πώς είναι δυνατό να επικολλήσουμε πινακίδες σε αυτές τις τόσο ιδιωτικές συμπεριφορές και δραστηριότητες, τη στιγμή που και δεν είναι δυνατό να μελετηθούν συστηματικά και ο υποκειμενικός παράγοντας είναι παρών.
[/quote]
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 16:43:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
quote:
Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω πώς είναι δυνατό να επικολλήσουμε πινακίδες σε αυτές τις τόσο ιδιωτικές συμπεριφορές και δραστηριότητες, τη στιγμή που και δεν είναι δυνατό να μελετηθούν συστηματικά και ο υποκειμενικός παράγοντας είναι παρών.

Σωστά!!

Αλλά μπορούμε να κρίνουμε συμπεριφορές ανθρώπων που καυχιούνται είτε για τις επιδόσεις είτε για το μέγεθός, πρώτον επειδή πρόκειται για πολύ προσωπικές στιγμές και δεύτερον λόγω της υποκειμενικότητας



THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 16:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori
quote:
Δεν ειναι παραξενο που εχουμε εμεις το μικροτερο στην Ευρωπη;

Τί να πω? έχω μείνει εμβρόντητη!

αλλά τώρα που πέρασε η ώρα και το ξανασκέφτομαι έχεις ένα δίκιο, πάλι αυτοί οι Εβραίοι κρύβονται από πίσω



THE TRUE REVOLUTION IS IN MIND

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΧΘΟΝΙΟΣ
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2011, 20:37:39  Εμφάνιση Προφίλ
Ολα αυτά είναι μπούρδες.
Ειδικά οτι οι Ελληνες πέφτουν στα 13 cm..
Βλέπω οτι εξετάζεται μόνο το μήκος και οχι τη διάμετρο μιας και η διάμετρος είναι αυτή που παίζει τον σημαντικότερο ρόλο.
Οπωσδήποτε ένα καλό μήκος, έτσι για να γίνει με αξιοπρέπεια η δουλειά είναι αυτό των 15 cm πέραν αυτού, χτυπά τοίχο..
Οι τεχνικές που χρησιμοποιεί ενας πεπειραμένος έτσι ώστε να φέρει τη σύντροφο του σε οργασμό είναι πολλές.
Τι να το κάνει κανείς λοιπόν να έχει 20 cm και να μην ξέρει να το χρησιμοποιήσει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy