ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 5ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 01:03:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Έχεις προσπαθήσει ποτέ ΝΙΚ ?



???
Secret!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 11:13:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Νικομαχος

Πως να ξέρω φίλε μου τι ακριβώς θα συμβεί?
Εσύ ξέρεις?
Το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν έπαθε ποτέ κανείς τίποτα.
Αλλοιώς θα το ξέραμε.Θα έλεγαν οι Σοφοί μακρυά,κάνει τζίζ,
αλλά δεν λένε τίποτα.Αντιθέτως υποβιβάζουν και γελοιοποιούν
το θέμα,ώστε να μην ασχολείται κανείς σοβαρά.
Το γιατί...δεν ξέρω!! Κάτι υποψιάζομαι...όμως αλλά είναι
μυστικό,δεν το λέω!!


Αμ! έτσι πες μου.
Άρα δεν ξέρεις πως έχουν αναφερθεί προβλήματα με τους “φευγάτους”

Φίλε μου έχουν αναφερθεί περιπτώσεις που “ταξιδευτές” γυρίζουν χωρίς λαλιά, ή με αμνησία, ή με κάποιο άλλο βαρύ ή ελαφρότερο “κουσούρι”.

Εκεί “έξω” περιφέρονται, εκτός από τα περίεργα “πνευματικά” όντα – όπως ξωτικά, διαβολάκια, νεράιδες, περίεργα αγγελάκια – ακόμα και εξωγήινοι, που ενίοτε μπορεί να είναι και κακοπροαίρετοι, ακόμα και υποχθόνιοι.

Περίεργο να μην έχεις ακούσει φίλε μου τις περιπτώσεις που αναφέρει ο λαός, για ανθρώπους που τους πήραν την λαλιά οι νεράιδες ή τα ξωτικά (εξωγήινους τους λέτε τώρα)

Γιαυτό φίλε μου θαρρώ πως δεν πρέπει να επικροτούμε τέτοιου είδους “αποδράσεις” .
Ας μάθουμε τους ανθρώπους να μένουν στη γή, και αφήσουμε στην ησυχία τους τους εξωγήινους και τα υπόλοιπα χαρούμενα και διασκεδαστικά κατά τα αλά πνευματικά πλασματάκια, αυτά τα γνωστά όπως ξέρεις γεννήματα μυαλού.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Black_Swan
Μέλος 1ης Βαθμίδας


129 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 18:16:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φυσικά και δεν πρόκειται ποτέ να κάνω αυτό που μου προτείνε ο Νικόμαχος...όπως έχω αναφέρει σε άλλα θέματα έχω δει κουλά πράγματα κατα καιρούς στον ύπνο μου αλλά και δευτερόλεπτα μετά αφού έχω ξυπνήσει με τα ίδια μου τα μάτια... Όσο περίεργη και να είμαι τελικά θέλω την ψυχική μου ηρεμία και όχι να ενοχλώ τις "οντότητες" που υπάρχουν αν υπάρχουν σε άλλες διαστάσεις...αν δεν τους πειράζεις δεν σε πειράζουν ο καθένας λοιπον στο σπιτάκι του...!
Μια φίλη μου ψυχολόγος μου έλεγε για έναν κύριο ο οποίος έβλεπε βρυκόλακες έξω στο δρόμο... και εδώ αναρωτιέμαι λίγο.. αν αυτός ο κύριος τους έβλεπε όντως επειδή είχε την ικανότητα να βλέπει σε μια άλλη διάσταση???εμείς τον λέμε τρελό γιατί για εναν γήινο παρατηρητη είναι τρελός... αν όμως αυτός βλέπει την αλήθεια... που εμείς δεν βλέπουμε? αν εμείς είμαστε οι μονοδιάστατα κοιμισμένοι?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 20:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρόκειται καλή μου για τρελό, όπως λές για σαλταρισμένο με άλλα λόγια.
ΔΕΝ είναι «ανοιχτομάτης».
ΔΕΝ έχουμε εντοπίσει μέχρι σήμερα άλλες διαστάσεις στο σύμπαν.
Μην παρασύρεσαι από τέτοια παιχνίδια μυαλού.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Black_Swan
Μέλος 1ης Βαθμίδας


129 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 21:01:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


ΔΕΝ έχουμε εντοπίσει μέχρι σήμερα άλλες διαστάσεις στο σύμπαν.
Μην παρασύρεσαι από τέτοια παιχνίδια μυαλού.



ακριβώς όπως το λες... μέχρι σήμερα δεν έχουμε εντοπίσει... και μέχρι πριν μερικά χρόνια αν έλεγες σε κάποιον ότι θα μπορεί να δει το σπίτι του από το δορυφόρο θα σε πέρναγε για τρελό... επομένως δεν μπορούμε να είμαστε κάθετα κατηγορηματικοί σε κάτι.. απλά δεχόμαστε την υπάρχουσα επιστημονική θέση που επικρατεί, και συμφωνώ ότι αυτό πρέπει να κάνουμε. Πάντα όμως πρέπει να είμαστε και ανοιχτόμυαλοι σε καινούριες ανακαλύψεις, μένει να αποδειχτούν βέβαια.

Edited by - Black_Swan on 11/05/2011 21:02:14

Edited by - Black_Swan on 11/05/2011 21:04:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2011, 17:06:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με δεδομένο πως κάθε μια γνωστή μας θεωρία, έχει αντικατασταθεί με μια νεότερη που εξηγεί καλύτερα τα πράγματα, τότε βεβαίως ΟΛΑ τα ενδεχόμενα θα πρέπει να τα έχουμε υπόψιν μας. Αυτό πρέπει να είναι ο κανόνας σε κάθε σκεπτόμενο άνθρωπο.

Αν με αυτό το νόημα περιγράφεις το “ανοιχτόμυαλος”, τότε ΝΑΙ συμφωνώ.

Αν όμως αποδίδεις στη λέξη το νόημα που η ίδια η λέξη δηλώνει, - δηλαδή ανοιχτό μυαλό εκτεθειμένο στον αέρα ή και εκτός του κρανίου, - τότε θα συνιστούσα προσοχή στους αγέρες και στα ύψη.

Και κυρίως να μην περνάς πόρτα (πύλη) που δεν γνωρίζεις τι επιφυλάσσει από την άλλη πλευρά.
Καλά είναι να έχεις το τιμόνι και τα φρένα σου γερά, και να διατηρείς σώας τας... “φρένας”

Μια γνώμη λέω.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Black_Swan
Μέλος 1ης Βαθμίδας


129 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2011, 18:54:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Με δεδομένο πως κάθε μια γνωστή μας θεωρία, έχει αντικατασταθεί με μια νεότερη που εξηγεί καλύτερα τα πράγματα, τότε βεβαίως ΟΛΑ τα ενδεχόμενα θα πρέπει να τα έχουμε υπόψιν μας. Αυτό πρέπει να είναι ο κανόνας σε κάθε σκεπτόμενο άνθρωπο.

Αν με αυτό το νόημα περιγράφεις το “ανοιχτόμυαλος”, τότε ΝΑΙ συμφωνώ.



με αυτό ακριβώς το νόημα το περιγράφω συμφωνούμε.. απλά μου αρέσει και η φαντασία μου να τρέχει λίγο να ανακαλύψει καινούρια πράγματα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2011, 20:20:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με την φαντασία λες εεε?

Δεν είναι και κακό αν δεν σε οδηγήσει σε κακές σκέψεις, και το ποιο σπουδαίο αν αυτές οι κακές σκέψεις δεν γίνουν έμμονη ιδέα, και θεωρηθούν πραγματικότητα

Υπό αυτή την αίρεση δεν θα έλεγα πως η φαντασία βλάπτει, αντιθέτως μάλιστα μπορεί και να ηρεμεί.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2011, 21:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχουμε ανακαλύψει άλλες διαστάσεις στο σύμπαν?
Είστε σίγουροι παιδιά?
Και εγώ που νόμιζα οτι εχουμε παραδεχθεί τουλάχιστον δέκα
σε ποιό σύμπαν ζώ?

Βέβαια δεν είμαστε σε θέση να τις <<ανακαλύψουμε>>,λόγω
απροσφόρων μέσων,αλλά αυτό δεν σημαίνει και ανυπαρξία.

Ρε Γιαννάκη γιατί φοβίζεις το κορίτσι?
Τι θα πάθει αν πάει μια βόλτα με το μυαλό της?
Εσύ δεν ονειρεύεσαι?Δεν κάνεις ρομαντικές περιπλανήσεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2011, 23:07:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μια άλλη άποψη...

http://www.apocalypsejohn.com/2011/05/video_12.html.

Θα ήθελα τα σχόλιά σας.
Χιλιοειπωμένο θέμα αλλά πάντα επίκαιρο.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2011, 14:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Νικομαχος
Δεν έχουμε ανακαλύψει άλλες διαστάσεις στο σύμπαν?

quote:
Νικομαχος
Βέβαια δεν είμαστε σε θέση να τις <<ανακαλύψουμε>>,λόγω
απροσφόρων μέσων,αλλά αυτό δεν σημαίνει και ανυπαρξία.

Τελικά με μπέρδεψες.
Έχουμε ή δεν έχουμε ανακαλύψει άλλες διαστάσεις.?

Αυτό που γνωρίζω είναι πως υπάρχουν θεωρίες φυσικής (θεωρία των χορδών – θεωρία (Μ) ) που προβλέπουν την ύπαρξη 11 διαστάσεων.
Στα πειράματα CERN ελπίζουμε να ανακαλύψουμε την πέμπτη διάσταση.
Αν αυτό γίνει – και βρεθεί αυτή η διάσταση – όπως προβλέπει μια τρίτη θεωρία αυτή των βρόγχων, ίσος βάλουμε τις βάσεις της ενοποίησης και τών τεσσάρων δυνάμεων της φύσης, με μια εξελιγμένη θεωρία κβαντικών βρόγχων.

Εγώ αυτά μόνο ξέρω και αυτά λέω.
Οι μόνες γνωστές μου διαστάσεις ως σήμερα είναι τεσσάρες.
Από θεωρίες έχουμε πολλές και μάλιστα πολύ κομψές και με καλή θεωρητική βάση.

quote:
Νικομαχος
Ρε Γιαννάκη γιατί φοβίζεις το κορίτσι?
Τι θα πάθει αν πάει μια βόλτα με το μυαλό της?

Το κορίτσι φίλε Νικ δεν το φόβισα, είπα απλώς να είναι λίγο προσεκτική, και μάλιστα διατύπωσα και την άποψη, πως αν είναι προσεκτική οι φαντασίες βοηθούν σαν ηρεμιστικό.

Βέβαια το όνομα μπορεί να φοβίζει λιγάκι, αλλά να , έτσι με .... βαφτίσανε.
Άλλωστε όλες τις μεγάλες αλήθειες σαν ψέματα λέγονται
Πόσοι αντέχουν λες την πραγματικότητα από την αρχή?
Για πες?

quote:
Νικόδημος

Εσύ δεν ονειρεύεσαι?Δεν κάνεις ρομαντικές περιπλανήσεις?


Εγώ αν ονειρεύομαι λέει?
Πολύ !!!
Ειδικά αυτά που είναι χωρίς την “βούλα του παπά”


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TinaGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
117 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2011, 20:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σε ολους,
εγω πιστευω οτι πολλες φορες βγαινω στο αστρικο αλλα χωρις τη θεληση μου.καταλαβαινω δηλαδη οτι βρισκομαι σε ονειρο και προσπαθω να μεινω οσο πιο πολυ μπορω.δηλαδη λεω στον εαυτο μου οτι τωρα βρισκομαι σε ονειρο και ειδικα οταν πεταω,και λεω ασ το χαρω οσο μπορω γιατι συντομα θα επιστρεψω στο σωμα μου..συνηθως πεταω στο νησι μου και κοντα στο σπιτι μου και αρκετες φορες εχω παει και σε μερη που δεν γνωριζω καθως και σε μερη που ειναι σαν τη γη αλλα ακομα πιο ομορφα και με πιο ομορφα τοπια και χρωματα αλλα ποτε δεν μπορω να μεινω πολυ..ξυπναω αμεσως και νιωθω αβολα στο σωμα μου..

Πριν αρκετα χρονια μαλλον ειχα βγει στο αστρικο και ειχα χαθει,,βρεθηκα σε ενα μερος περιεργο με σταυρους και ανθρωπους επανω αλλα δεν φοβομουν καθολου...μεχρι που εμφανιστηκε μπροστα μου μια οντοτητα,καλη θα ελεγα,η οποια εξεπλαγην που με ειδε εκει και με ρωτησε τι εκανα εκει!!!και πως επρεπε να γυρισω αμεσως στη γη γιατι ειχα πολλα να κανω ακομα..μετα γυρισα και ειδα τη γη απο ψηλα,νυχτα οπως οταν πεταμε με αεροπλανο και γυρισα πισω..

βεβαια εχω δει και αλλα περιεργα...κατα καιρους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2011, 23:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κυρ-Γιάννη
Εχουμε ηδη αναγνωρίσει πέραν των 10 διαστάσεων.
Μη με βάζεις τώρα σε αναλυτικές πληροφορίες.
Απλά δέξου το ή ψάξε το μόνος σου.

Αλλα είναι τα θέματα στο παρόν τόπικ.
Τι έχεις να πείς για την ιστορία της TinaGR?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 13:09:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Νικ το “υποθέτω” από το “αναγνωρίζω” απέχουν περισσότερο από 10 διαστάσεις.
Θα συμφωνήσω όμως πως το θέμα μας δεν είναι αυτό.

Η ιστορία της καλής φίλης Τίνας δεν είναι μια αλλά πολλές.
Σαν πρώτο σχόλιο λέω πώς σε όλες τις ιστορίες ξυπνά μετά σχετικά καλά.

Η τελευταία ιστορία της μου θυμίζει – κάπως – την ιστορία του που έλεγε ο παππούς μου για τον υπηρέτη που είδε στην λαϊκή αγορά το χάρο. Τρόμαξε και γυρνώντας στο σπίτι του αφεντικού του ζήτησε να τον κρύψει, γιατί λέει, όποιον κοιτάξει ο χάρος άγρια, την ίδια ημέρα θα τον πάρει.
Ο αφέντης τον καθησύχασε και του έδωσε το γρηγορότερο άλογο για να πάει από το Αιγάλεω που ήταν, στην Θήβα, για να μην τον βρει ο χάρος.
Μετά κατέβηκε ο αφέντης στη αγορά να δει από περιέργεια τον χάρο.
Πράγματι τον βλέπει και τον ρωτά γιατί αγριοκοίταζε τον Κίτσο και τον κατατρόμαξε.
Και ο χάρος του απαντά.
“ΔΕΝ τον αγριοκοίταζα, απλά ξαφνιάστηκα που τον είδα στο Αιγάλεω, γιατί είναι προγραμματισμένο να τον πάρω αύριο από την Θήβα. Θα προλάβει να πάει εκεί”?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TinaGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
117 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 14:32:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με ολο το σεβασμο Γιαννη αλλα νομιζω πως εισαι κολλημενος λιγακι..Ποτε τελικα θα καταλαβουν ορισμενοι οτι ειμαστε απλα ανθρωποι??οτι δεν γινεται ολα να εξηγουνται??και οτι υπαρχουν πραγματα που δεν γνωριζουμε??καποιος ειχε πει καποτε πως ο ανθρωπος τεινει να θεωρει παραμυθια της χαλιμας οτιδηποτε ξεπερνα την ανθρωπινη φυση και λογικη απλα και μονο επειδη δεν μπορει να σκεφτει εξω απο το κουτι...ειτε το θες λοιπον ειτε οχι υπαρχουν πραγματα και καταστασεις που δεν μπορεις εσυ η οποιοσδηποτε να εξηγησει,ισως σε καποια αλλη διασταση εξηγηθουν..
Οπως και να χει σεβαστη η αποψη του καθενος..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 19:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με όλο το σεβασμό καλή μου Τίνα μήπως το “κόλλημα” το έχεις εσύ?
Για δες και αυτό το ενδεχόμενο.

Εγώ καλή μου απάντησα στον φίλο Νικόδημο που με ρώτησε για την “ιστορία” σου.
Ο φίλος Νικ που έχει την αίσθηση του χιούμορ (ο ίδιος είναι μέγας πλακατζής) θα κατάλαβε το νόημα της απάντησής μου.

Το ότι υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν τα γνωρίζουμε, δεν σημαίνει πως πρέπει να “κατασκευάζουμε” μια δική μας αυθαίρετη εξήγηση.
Θα ήταν χίλιες φορές καλύτερο να πούμε πως δεν ξέρουμε, ή δεν μπορούμε να το εξηγήσουμε, παρά να φανταζόμαστε θεούς και τέρατα, Κύκλωπες και παράξενες πνευματικές οντότητες, νεράιδες και ξωτικά, καλικάντζαρους και διαβολάκια.

Στην περίπτωση των δικών σου ονειρικών εμπειριών, αυτό που σχολίασα ήταν πως κάθε φορά που ξύπναγες, αισθανόσουν καλά μεν για την “ονειρική πτήση σου”.
Αυτά τουλάχιστον είπες.

Στην τελευταία “πτήση” που αναφέρεις, υπάρχουν κάποια νοήματα που δεν θέλω να τα σχολιάσω, γιατί αναφέρονται σε δικές σου προσωπικές σκέψεις εκείνης της εποχής, πού όπως λες είναι παλιά.

Να διατηρείς καλή μου την άποψη σου, αλλά να είσαι έτοιμη να δεχτείς κριτική και αντίλογο, και όχι μόνο χειροκροτητές.
Αυτό το νόημα έχει δημόσιος διάλογος.

Καλή συνέχεια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rafahl
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 20:41:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ...ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ...ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΥΓΗ ΟΝΕΙΡΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΡΟΜΕΝΟΣ....

kaneis den einai teliosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rafahl
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 20:47:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ

kaneis den einai teliosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 20:50:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κυρ-Γιάννη εννοείτε πως κατάλαβα την απάντησή σου και δεν είναι
και η δική μου θέση πολύ μακρυά!

Ομως πρέπει να αναγνωρίσουμε στην Τίνα το κομμάτι της <πτήσης>
της,που είναι πολύ προσωπικό και να δούμε τα πράγματα απο πιό
<υπερβατική> σκοπιά!

Οπως λέμε στη φυσική ΑΝ και στα μαθηματικά ΕΣΤΩ,έτσι κι εδώ
θα πούμε: ΑΝ υπάρχει κάτι,πέρα απο την ανθρώπινη αντίληψη,ΤΟΤΕ
θα ΗΤΑΝ δυνατό να εκφράζεται,αυτό το κάτι,μέσω του <αστρικού>
ταξιδιού της Τίνας και να της μεταφέρει κάποιο δυσνόητο μήνυμα
απο <άλλους> κόσμους,άλλων υποθετικών διαστάσεων.

Και φυσικά Τίνα προσωπικά δεν θεωρώ παραμύθια της Χαλιμάς οτι
δεν εμπορώ να εξηγήσω επιστημονικά.Δεν τους δίνω όμως και
ταμπέλα.Τα ερευνώ με σχολαστικότητα,μέχρις αποδείξεως του
εναντίον!Τι το πιό σωστό απο αυτό?


Δεν μπορείς Κυρ-Γιάννη να αγνοείς και τυχόν δικά σου προσωπικά
ανεξήγητα περιστατικά τέτοιυ είδους!!

Δεν κάνεις <πτήσεις> βρε αχαϊρευτε?Ολο στρινγκάκια πετάνε στον
ύπνο σου και τρέχεις να τα πιάσεις!Πώς το κάνεις,αν πιάνεις και
κανένα?Περπατώντας?
Οχι βέβαια,πετάς κι εσυ όπως όλοι μας.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 20:55:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΥΚΟΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ

kaneis den einai telios


Πάνω αριστερά στην οθόνη σου υπάρχει μια μηχανή αναζήτησης για οσα
κατα καιρους εχουν γραφει στο φόρουμ για αυτο το θέμα.
Πληκτρολογείς και σε οδηγεί.Εχει εξαντληθει το θέμα στο φορουμ και δεν
υπάρχει λόγος να τα ξαναγράφουμε,αφου μπορείς με ενα κλίκ να τα δείς!
Καλώς ηρθες στην παρέα μας!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 17/05/2011 20:55:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/05/2011, 21:07:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικ τα αμαρτήματα μου τα έχω εξομολογηθεί δημοσίως, και είμαι έρμαιο και υποχείριο των παθών μου. (για τις πτήσεις πίσω από στρινγκάκια λέω)
Όσο για την Ιστορία της καλής μας Τινα πρώτος αναγνώρισα το προσωπικό περιεχόμενο τους, και γιαυτό αρνήθηκα να τα σχολιάσω.
Μην με κατηγορείς άδικα. Είμαι ευαίσθητο άτομο...και πικραίνομαι με το παραμικρό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TinaGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
117 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2011, 14:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπως ειπα,ο καθενας εχει την αποψη του και ειναι σεβαστη..
Οσον αφορα την τελευταια μου ιστορια αλλα και αλλα τετοια συμβαντα,ετυχαν σε μια φαση που ημουν μικρη και δεν ηξερα καν για αστρικες προβολες ουτε καν ψαχνομουν για τετοια θεματα.
Οσον αφορα τωρα την αισθηση οταν ξυπναω δεν ειπα φιλε Γιαννη οτι παντα νιωθω καλα.ειπα για ενα συγκεκριμενο σκηνικο,οπου μαλιστα δεν πεταγα απλα εβλεπα και μετα ενιωσα αβολα που ξαναγυρισα στο σωμα μου..Φυσικα και εχουν τυχει φασεις οπου ξυπναω ασχημα και δεν μου αρεσε καθολου αυτο που ειδα ή το μερος οπου πεταξα...γι'αυτο και στο τελος ειπα οτι εχω δει και αλλα τετοια περιεργα κατα καιρους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2011, 01:56:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εύχομαι καλές συζητήσεις σε όλους μας.


Φαντάζομαι οτι όσοι ασχολείστε με την α.π. χρόνια ή και μήνες,έχετε λίγο πολύ κάποιες εμπειρίες.

Η πραγματική αστρική προβολή,είναι όταν μπορείς και κινείσαι με το αστρικό σου σώμα στην τέταρτη διάσταση,και ώς φυσικό επακόλουθο αυτής της δυνατότητας είναι να κάνεις απίστευτα πράγματα στο φυσικό επίπεδο,θάυματα ας πούμε.Θελω να πώ δηλαδή,οτι αυτό που πολλοί περιγράφουν ως αστρική προβολή,δεν είναι πραγματική αστρική προβολή.Είναι το ονειρικό επίπεδο,πιό πάνω απο αυτό είναι το διαυγές ονειρικό επίπεδο και ακόμα πιό πάνω απο αυτό,είναι το επιπεδο που συμβαίνουν ταυτόχρονα άνειρα και έχουμε την επίγνωσή τους.ο νους μας προχωράει μέσα τους καθώς αναπτύσεται απο τον διαλογισμό και μπορεί να πάει πολύ μακριά πέρα απο το αστρικό επίπεδο.

Πάντως η πραγματική αστρική προβολή γίνεται μόνο αφού έχεις ανεβάσει την κουνταλίνη.Για να κάνεις κάτι τέτοιο υπο κανονικές συνθήκες θέλει χιλιάδες χρόνια,τώρα όμως είμαστε σε μια φάση που όλλα μπορουν να συμβούν πολύ γρήγορα σχετικά.


______________________________________________________
Το θέμα αυτό αποτελεί συνέχεια του θέματος:

ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση

19/2/2011
______________________________________________________


Αlex22 eχεις Msn?Eπειδη βλεπω οτι εχουμε παρομοιες ''αποψεις'',θελω ν δω τη γνωμη σου γ καποια πραγματα.(δν μπορω ν σ στειλω πμ)

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"

Edited by - DarkEternity on 21/05/2011 01:57:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

greeneyes
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2011, 03:31:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους greeneyes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους.. Εδω και καιρο ψαχνω για το θεμα... Μπορω να πω πως με ενδιαφερει πολυ.. Θελω να μου πειτε μερικα πραματα.. Βασικα αν το εχετε καταφερει.. πως.. κλπ... Ευχαριστω!

Ειμαι αυτο που ειμαι κ δεν προκειται να αλλαξω για κανεναν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2011, 01:15:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η υπογραφη σου ''σκοτωνει'' καθε ελπιδα να τα καταφερεις...:P
Πολυ φοβαμαι πως κανεις μας εδω μεσα δεν εχει κατορθωσει αληθινη αστρικη προβολη.Ποτε δεν ξερεις βεβαια....Για διαφορες εμπειριες και τεχνικες μπορεις να διαβασεις σε προηγουμενα ποστς....

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2011, 11:29:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αlex22 eχεις Msn?Eπειδη βλεπω οτι εχουμε παρομοιες ''αποψεις'',θελω ν δω τη γνωμη σου γ καποια πραγματα.(δν μπορω ν σ στειλω πμ)

DarkEternity,οχι δεν έχω msn. Το esoterica απο οτι βλέπω έχει κάποια προβλήματα στα p.m.,όπως και να χει μπορούμε να συζητήσουμε εδώ ανοιχτά.


Υπάρχουν κάποιες τεχνικές,πχ να πάς για ύπνο και να περιμένεις την κατάλληλη στιγμή για την έξοδο,να φανταστείς οτι ήδη έχει γίνει αυτό και επισκέπτεσαι τοπία σε άλλες διαστάσεις και άλλα τέτοια.

Όλα αυτά έχουν ως σκοπό τον προγραμματισμό του υποσυνείδητου και να το απελευθερώσουν απο τα αρνητικά πιστεύω,τα οποία εντυπώνονται σε καθημερινή βάση απο την τηλεόραση και το γενικό κοινωνικό status της ανθρωπότητας όπως αυτό έχει κρυσταλωθεί μέχρι τώρα,(που σου λέει οτι είσαι ενας απλός ανθρωπάκος και πρέπει να υπακούς,ΔΕΝ μπορείς να πετάξεις με το αστρικό,ΔΕΝ μπορείς να πιστεύεις σε τέτοια πράγματα γιατί πολύ απλά ΔΕΝ υπάρχουν,και αν το κάνεις τότε θεωρείσαι τρελός.)

Ομως με την ενέργεια που έχουμε τώρα,δεν μπορούμε να κάνουμε μια τέτοια υπέρβαση,για να χρησημοποιούμε τις πραγματικές δυνάμεις του αστρικού σώματος,θα πρέπει πρώτα να έχουμε αφιερώσει χιλιάδες ώρες διαλογισμού.Είναι όλα θέμα ενέργειας,όσο πιό πολύ διαλογίζεσαι τόσο αυξάνεται η ενεργειά σου,και ανάλογα με το αντικείμενο του διαλογισμού σου αυξάνοται και οι λεπτότερες δονήσεις,δηλαδή η ποιότητα.

Με αυτές τις απλές τεχνικές προγραμματισμού του υποσυνείδητου,μπορούμε να καταφέρουμε να εισέλθουμε στο ονειρικό επίπεδο για αρχή,για την πραγματική αστρική προβολή όμως θα χρειαστεί μια μεγάλη σε χρόνο εργασία με τον εαυτό με το κυρίως εργαλείο τον διαλογισμό.

Αν βλέπεις την διάκριση ανάμεσα στο όνειρο και στην αστρική προβολή,τότε καθώς προγραμματίζεις το υποσυνείδητο κάθε βράδυ,αυτό στο τέλος σε οδηγεί στα σωστά βήματα.

Και κατι άλλο,μπορείς να διανοηθείς τις πραγματικές δυνατότητες του αστρικού σώματος, και γενικότερα του ψυχικού επιπέδου?Να μπορείς να επισκέπτεσαι οποιοδήποτε μέρος του σύμπαντος με τηλεπάθεια,να διαβάζεις τα ακασικά αρχεία σαν να ανοίγεις ενα βιβλίο,να έχεις όλες αυτές τις δυνάμεις που λένε τα βιβλία της γιόγκα, καταλαβαίνεις οτι κάτι τέτοιο,μια τέτοια μεγάλη δύναμη,δεν είναι δυνατόν να την έχει κάποιος που δεν έχει μάθει βασικά πράγματα για το σύμπαν και τους νόμους,για το τί είναι σωστό και τί είναι λάθος.Θα ήταν καταστρεπτικό αν κάποιος που δεν ξέρει να χειρίζεται τέτοιες δυνάμεις να τις έχει,και για τον ίδιο και για τους άλλους.

Όπως λέει και κάποιος,αν θέλεις την δύναμη,πρώτα ανέλαβε την ευθύνη.

Αυτό σημαίνει αγνότητα στις πράξεις και στις σκέψεις.Απόλυτη αγνότητα για να μην βλάψεις κανέναν.


Οι δυνάμεις του αστρικού σώματος και γενικότερα του ψυχικού επιπέδου.

Τα Σίντις, που είναι οι εσωτερικές δυνάμεις, διαχωρίζονται σε μεγάλα και μικρά.
Τα οκτώ μεγάλα Σίντις, όπως απαριθμούνται στη Γιόγκα, είναι τα ακόλουθα:
• Άνιμα: Το να γίνεται κάποιος όσο μικρός επιθυμεί.
• Μάχιμα: Το να γίνεται όσο μεγάλος επιθυμεί.
• Λάγκιμα: Το να γίνεται ελαφρύς σαν φτερό, να περπατά πάνω στο νερό, στο διάστημα, να αιωρείται και να διασχίζει άμεσα τεράστιες αποστάσεις.
• Γκάριμα: Είναι το αντίδετο του προηγούμενου, η ικανότητα να πολλαπλασιάζει κάποιος το βάρος του.
• Πράπτι: Η ικανότητα να ικανοποιεί κάποιος κάδε επιδυμία.
Προλέγει γεγονότα, διαβάζει τις σκέψεις, έχει διόραση, διακοή, τηλεπάδεια, μιλάει τη γλώσσα των πουλιών και των ζώων, θεραπεύει και μπορεί να καταλαβαίνει τις ξένες γλώσσες.
• Πρακάμυα: Η ικανότητα να γίνεται κάποιος αόρατος, να περνάει σε σώματα άλλων και να διατηρείται νέος για απροσδιόριστο χρόνο.
• Βασίτβαμ: Η ικανότητα να ημερώνει τα άγρια ζώα, να ελέγχει τα στοιχειακά και να κυριαρχεί επί των δυνάμεων.
• Ισατβάμ: Η ικανότητα να ανασταίνει νεκρούς και να είναι κυρίαρχος του σύμπαντος.

Τα μικρότερα Σίντις είναι τα εξής:

• Υπέρβαση πείνας και δίψας, ζέστης και κρύου, έλξης κ°ι άπωσης.
• Διακοή, διόραση και οραματισμός από απόσταση.
• Έλεγχος του νου.
• Να πεδαίνει κάποιος εκούσια.
• Να γνωρίζει το παρελθόν, το παρόν και το μέλλον.
• Να προλέγει.
• Να μεταλλάσσει οποιοδήποτε μέταλλο σε χρυσό.
• Να επιλέγει το κάρμα μιας ζωής.
• Να δεραπεύει και να ελαττώνει τη δυστυχία.
• Να γνωρίζει τις προηγούμενες ζωές.
• Να γνωρίζει τα μυστικά των άστρων και των πλανητών, καδώς
επίσης και τους νόμους τους.
• Να αναγνωρίζει τους σοφούς και τους μύστες.
• Να ελέγχει τα Στοιχειακά όπως και το Πράνα.
• Να μεταφέρεται από έναν τόπο σε έναν άλλο.
• Να αιωρείται.

Edited by - alex22 on 22/05/2011 11:43:40

Edited by - alex22 on 22/05/2011 11:45:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2011, 13:26:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αlex22 eχεις Msn?Eπειδη βλεπω οτι εχουμε παρομοιες ''αποψεις'',θελω ν δω τη γνωμη σου γ καποια πραγματα.(δν μπορω ν σ στειλω πμ)

Αγαπητή DarkEternity, μήπως δεν έχεις πραγματοποιήσει είσοδο στα Forums (επάνω δεξιά στην σελίδα) με το username και το password που έχεις;
Εάν δεν το έχεις κάνει αυτό και συμπληρώνεις σε κάθε φόρμα συγγραφής μηνύματος το username και το password που έχεις, τότε δε μπορείς να διαβάσεις και να στείλεις private message.

Παρόλα αυτά, μπορείς να στείλεις e-mail σε κάποιον συνομιλητή σου το οποίο αυτός θα παραλάβει στην ηλεκτρονική διεύθυνση που έχει συμπληρώσει στο προφίλ του.
Κλικάρεις στο nickname του συνομιλητή σου και στο προφίλ του που σου ανοίγει κλικάρεις στην επιλογή "Φόρμα Συγγραφής"
Στο παραθυράκι που σου ανοίγει γράφεις το μήνυμα που θέλεις να του στείλεις και πατάς "Αποστολή".

Ελπίζω να σε βοήθησα.
Εάν θέλεις, μπορείς να δοκιμάσεις είτε να στείλεις private message ή e-mail σε εμένα.

Καλή σου ημέρα!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2011, 16:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Alex22,δηλαδη πιστευεις οτι μόνο με τη διάλυση σταδιακα των ''ψυχικων μας ελαττωματων'' θα μπορουσαμε να επανακτησουμε τις ικανοτητες του αστρικου σωματος?Αφου αυτη τη στιγμη δεν εχουμε ''πραγματικο'' αστρικο σωμα,αν δεν το δημιουργησουμε,τοτε οσα ''Εγω'' κι αν διαλυσουμε οι ψυχικες μας ικανοτητες θα ειναι μηδαμινες?Εχω μπερδευτει....

Διοτι αν οσα αναφερεις ειναι ικανοτητες του αστρικου σωματος,ενα ατομο χωρις ηλιακο αστρικο σωμα ειναι αδυνατον να τις αποκτησει(κι αναμεσα σ αυτα και την αστρικη προβολη)....ετσι δεν ειναι?


Πχ υπαρχουν μαντρας που υποτιθεται βοηθανε στην αναπτυξη των ικανοτητων που απαιτουνται για να πετυχει καποιος αστρικη προβολη.Για μενα ομως που δεν εχω αστρικο σωμα,εχουν καμια χρησιμοτητα τα μαντραμς αυτα?

Ο διαλογισμος που τον αναφερεις ως απαραιτητο εργαλειο,το λες για την αναγνωριση σε βαθος και εξαλειψη των Εγω,ετσι?Δεν αρκει ομως για την δημιουργια των ανωτερων σωματων του Ειναι...Ειλικρινα δεν εχω ιδεα πως να διαλογιζομαι.Προσπαθω αυτη τη στιγμη να αυξησω για αρχη τη συγκεντρωση μου.

Dying Incubus,κατι εχει ο υπολογιστης μου...μολις παταω να στειλω e-mail,μου βγαζει κενη καρτελα.Ευχαριστω παντως...

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"

Edited by - DarkEternity on 22/05/2011 16:27:43

Edited by - DarkEternity on 22/05/2011 16:35:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2011, 16:25:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Alex22,δηλαδη πιστευεις οτι μόνο με τη διάλυση σταδιακα των ''ψυχικων μας ελαττωματων'' θα μπορουσαμε να επανακτησουμε τις ικανοτητες του αστρικου σωματος?Αφου αυτη τη στιγμη δεν εχουμε ''πραγματικο'' αστρικο σωμα,αν δεν το δημιουργησουμε,τοτε οσα ''Εγω'' κι αν διαλυσουμε οι ψυχικες μας ικανοτητες θα ειναι μηδαμινες?Εχω μπερδευτει....

Διοτι αν οσα αναφερεις ειναι ικανοτητες του αστρικου σωματος,ενα ατομο χωρις ηλιακο αστρικο σωμα ειναι αδυνατον να τις αποκτησει(κι αναμεσα σ αυτα και την αστρικη προβολη)....ετσι δεν ειναι?

Πχ υπαρχουν μαντρας που υποτιθεται βοηθανε στην αναπτυξη των ικανοτητων που απαιτουνται για να πετυχει καποιος αστρικη προβολη.Για μενα ομως που δεν εχω αστρικο σωμα,εχουν καμια χρησιμοτητα τα μαντραμς αυτα?

Dying Incubus,κατι εχει ο υπολογιστης μου...μολις παταω να στειλω e-mail,μου βγαζει κενη καρτελα.Ευχαριστω παντως...

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"


"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkEternity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2011, 16:26:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος DarkEternity  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οριστε,δεν μπορω να διαγραψω αυτο τ μηνυμα π τ γραψα καταλαθος....:S

"Ο σοφός κυβερνά τα άστρα του"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy