ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ συζητήσεις για κοντινό ή μελλοντικό πόλεμο - Νο. 8
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 19:16:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Συγνώμη που απαντώ εγω αντι για τον εξαδακτυλο, αλλα δεν γράφει κάπου οτι ειναι κακο.


Εν παση περιπτώσει, εγώ όπως εγραψα και πιο πάνω, θεωρώ πολύ θετικό ενα τετοιο γεγονός, αν καταφέρει και πραγματοποιηθεί ποτέ.



Γιατί το θεωρείς θετικό αυτό???Για να έρθει πιο εύκολα η παγκόσμια δικτατορία του αντιχριστου???Αυτό επιθυμείς??Η μήπως δεν βλέπεις που το πάνε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 19:55:15  Εμφάνιση Προφίλ
Τώρα, μεταξύ μας, ανάμεσα στην παγκόσμια δικτατορία του "Χριστού" και την παγκόσμια δικτατορία του αντίχριστου... προτιμώ τη δεύτερη.

Πιο ξηγημένο παιδί είναι ο εν λόγω...

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 20:05:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Τώρα, μεταξύ μας, ανάμεσα στην παγκόσμια δικτατορία του "Χριστού" και την παγκόσμια δικτατορία του αντίχριστου... προτιμώ τη δεύτερη.

Πιο ξηγημένο παιδί είναι ο εν λόγω...

macedon


ΑΜΕ....Τα 3,5 τελευταία χρόνια έλα να μου το πείς αυτό!!!!Τότε αμα είσαι ακόμα αυτής της άποψης και είσαι και ακόμα ζωντανός...τότε θα σου κάνω δωρεάν service,ότι δηλαδή έχει απομείνει απο εσένα!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 20:13:20  Εμφάνιση Προφίλ
Καλά, σοβαρά μιλάς; Βάζεις τον αντίχριστο (ας είναι δοξασμένο το όνομά του) με το ... αφεντικό σου;

Έτσι και επικρατήσει... θα' μαστε στον παράδεισο: Όργια, διασκέδαση, τα πάντα όλα.

Γι' αυτό σου λέω, μακάρι να γίνει

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 20:24:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Καλά, σοβαρά μιλάς; Βάζεις τον αντίχριστο (ας είναι δοξασμένο το όνομά του) με το ... αφεντικό σου;

Έτσι και επικρατήσει... θα' μαστε στον παράδεισο: Όργια, διασκέδαση, τα πάντα όλα.

Γι' αυτό σου λέω, μακάρι να γίνει


Γιατι ποιος ειναι το αφεντικο μου???Ξερεις το ονομα του???Στον παραδεισο δεν θα εισαι...Ο παραδεισος για σενα που λες οτι θα τον ακολουθησεις,ειναι η γη...Μετα την γη θα βρεθεις σε ενα αλλο μερος και θα παρακαλας 1.000.000.000.000.000.000 φορες να γυρισεις πισω στην γη...καταλαβαινεις τι σου λεω??δεν σου λεω οτι θα παρακαλας να πας στον ''παραδεισο'',αλλα πισω στην γη!Αν νομιζεισ οτι η κολαση ειναι φωτιες και καζανια που βραζουν η μπαρακι στη μυκονο τοτε εισαι πολυ γελασμενος!!!!!Καλη ορεξη λοιπον....

Edited by - ANONIMOS_MAXITIS on 31/05/2012 20:26:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 20:28:59  Εμφάνιση Προφίλ
Πω πω ρε παιδί μου. Φοβερά πράματα!

Δε με λες, από πού έχεις αυτή τη ... λεπτομερή πληροφόρηση;

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 20:35:14  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Πω πω ρε παιδί μου. Φοβερά πράματα!

Δε με λες, από πού έχεις αυτή τη ... λεπτομερή πληροφόρηση;

macedon


Απο το STAR!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ισοκράτης
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
160 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 21:42:14  Εμφάνιση Προφίλ
ANONIMOS_MAXITIS

quote:
Μετα την γη θα βρεθεις σε ενα αλλο μερος και θα παρακαλας 1.000.000.000.000.000.000 φορες να γυρισεις πισω στην γη...καταλαβαινεις τι σου λεω??δεν σου λεω οτι θα παρακαλας να πας στον ''παραδεισο'',αλλα πισω στην γη!Αν νομιζεισ οτι η κολαση ειναι φωτιες και καζανια που βραζουν η μπαρακι στη μυκονο τοτε εισαι πολυ γελασμενος!!!!!

quote:
Απο το STAR!!!

Και εσυ supernatural ε;
ενταξει δε λεω ειναι ωραια σειρα, αλλα ελα λιγο στην πραγματικοτητα, και ασε λιγο στην ακρη το δικανο με το αλατι


ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εξαδάκτυλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
78 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 21:43:46  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΟΒΕΡΌΣ Ο ANONIMOS_MAXITIS..! ΠΡΟΒΛΕΨΕΣ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ!!
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..Η ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:01:01  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ANONIMOS_MAXITIS

quote:
Μετα την γη θα βρεθεις σε ενα αλλο μερος και θα παρακαλας 1.000.000.000.000.000.000 φορες να γυρισεις πισω στην γη...καταλαβαινεις τι σου λεω??δεν σου λεω οτι θα παρακαλας να πας στον ''παραδεισο'',αλλα πισω στην γη!Αν νομιζεισ οτι η κολαση ειναι φωτιες και καζανια που βραζουν η μπαρακι στη μυκονο τοτε εισαι πολυ γελασμενος!!!!!

quote:
Απο το STAR!!!

Και εσυ supernatural ε;
ενταξει δε λεω ειναι ωραια σειρα, αλλα ελα λιγο στην πραγματικοτητα, και ασε λιγο στην ακρη το δικανο με το αλατι


ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΉΝΩΝ,ΝΕΟΕΛΛΗΝΩΝ!!!


ΟΧΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΤΑΙΝΙΑ....ΒΑΛΕ mEGA THN ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ!!!ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΑΡΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:04:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ΦΟΒΕΡΌΣ Ο ANONIMOS_MAXITIS..! ΠΡΟΒΛΕΨΕΣ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ!!
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕΣ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..Η ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ;;



ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΕΨΑ ΣΕΙΣΜΟ??ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....ΣΕΙΣΜΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!ΕΝΑΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εξαδάκτυλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
78 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:13:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΝΑΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

AYTOS ΣΤΙΣ 6/6/2012;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:17:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
ΕΝΑΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

AYTOS ΣΤΙΣ 6/6/2012;;



ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΡΩ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:37:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Ρε παίδες, αν γνωρίζεται τίποτα και για Ιταλία ρίχτε τα, γιατι εδω που βρίσκομαι, έχει σεισμό καθε μισή ώρα...ο τελευταίος 4 ριχτερ πριν λίγες ώρες και 4,2 πριν λίγα λεπτά...

Η φάση είναι πως είναι τόσοι πολλοί και συχνοι, που νομίζεις πως έχεις πονοκέφαλο και γυρίζουν όλα γύρω σου, μα είναι απο τους σεισμούς...

Κοιταχτε λίγο το γίνεται!

http://ingvterremoti.wordpress.com/#!/page/1

Γυρίσετε σελίδα!

Να την κάνω απο εδω? τι λέτε?


Είχε πάνω απο 700 χρόνια να κάνει στην περιοχή, και τώρα δεν σταματα...

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 31/05/2012 22:41:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:43:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ρε παίδες, αν γνωρίζεται τίποτα και για Ιταλία ρίχτε τα, γιατι εδω που βρίσκομαι, έχει σεισμό καθε μισή ώρα...ο τελευταίος 4 ριχτερ πριν λίγες ώρες και 4,2 πριν λίγα λεπτά...

Η φάση είναι πως είναι τόσοι πολλοί και συχνοι, που νομίζεις πως έχεις πονοκέφαλο και γυρίζουν όλα γύρω σου, μα είναι απο τους σεισμούς...

Κοιταχτε λίγο το γίνεται!

http://ingvterremoti.wordpress.com/#!/page/1

Γυρίσετε σελίδα!

Να την κάνω απο εδω? τι λέτε?


Είχε πάνω απο 700 χρόνια να κάνει στην περιοχή, και τώρα δεν σταματα...

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 31/05/2012 22:41:09


ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ...ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ....ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ...!!!

Edited by - ANONIMOS_MAXITIS on 31/05/2012 22:44:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:57:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

Ρε παίδες, αν γνωρίζεται τίποτα και για Ιταλία ρίχτε τα, γιατι εδω που βρίσκομαι, έχει σεισμό καθε μισή ώρα...ο τελευταίος 4 ριχτερ πριν λίγες ώρες και 4,2 πριν λίγα λεπτά...

Η φάση είναι πως είναι τόσοι πολλοί και συχνοι, που νομίζεις πως έχεις πονοκέφαλο και γυρίζουν όλα γύρω σου, μα είναι απο τους σεισμούς...

Κοιταχτε λίγο το γίνεται!

http://ingvterremoti.wordpress.com/#!/page/1

Γυρίσετε σελίδα!

Να την κάνω απο εδω? τι λέτε?


Είχε πάνω απο 700 χρόνια να κάνει στην περιοχή, και τώρα δεν σταματα...

Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 31/05/2012 22:41:09



πλατων αν δεν αισθανεσαι οτι εισαι ασφαλεις τι να σου πω ελα εδω για λιγο διαστμα οσπου να ηρεμησει η κατασταση,αποψη μου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 22:57:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Για πες μου φίλε μαχητής, τι γίνεται απο αύριο?

Να τα μαζεύω?

έχω χρόνια έξω, είμαι και λίγο αθεος, πες μου τι να κάνω?

Φταίει αυτός ο Μακεδόνας, και ο Νικομαχος που με πείραν στο λαιμό τους, και τώρα που να προσευχήθω, αφου δεν πιστεύω?

Για πες ρε φίλε, τι κάνουν σε τέτοιες περίεργες καταστάσεις. Εσείς κάτι θα γνωρίζεται, ίσως απο Άγιον όρος, αυτοι έχουν περίεργες διασυνδέσεις με τα μυστικά και το μέλλον!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
Καλα ασε το πας αλλου το θεμα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:00:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Στίβ

πλατων αν δεν αισθανεσαι οτι εισαι ασφαλεις τι να σου πω ελα εδω για λιγο διαστμα οσπου να ηρεμησει η κατασταση,αποψη μου
.........
Τι να σου πω ρε Στίβ. Εδω 10 μέρες κουνανε όλα...είμαι και σε ρετιρέ, και λίγο να κάνει όλα χορεύουν!

Μα είναι αφύσικο πράγμα...υπάρχει μια διάχυτη άνησυχια παντού, το βλέπεις, το αισθάνεσαι, αν και είσαι 20/30 χίλιομετρα μακρυα απο το επίκεντρο...

Όλα παίζουν Στίβ...

Ακούω!


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 31/05/2012 23:02:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:02:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
Πλατων εγω θα την εκανα για ενα διαστημα ,να εκτονωθει η κατασταση ,και μετα βλεπεις

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:05:28  Εμφάνιση Προφίλ
Πλάτων φίλε μου , αν η κατασκευή στην οποία διαμένεις
είναι ασφαλής, (αυτο μπορεί να το εκτιμήσει ένας μηχανικός)
δεν εχεις να φοβηθείς τίποτα !
Το σεισμικό γεγονός ηταν αρκετά μεγάλο
μάλιστα ηταν αυτο που στη σεισμολογία αποκαλούν "δίδυμο σεισμό"
γι αυτο κι ειχε "μετασεισμό" περίπου ίδιας έντασης μετα απο λίγες μέρες

Ενας τέτοιος σεισμός (τοσο ο κύριος, οσο και ο δίδυμος) ειναι ικανοί
να "δώσουν" πάρα πολλούς (ενδεχομένως και ισχυρούς) μετασεισμούς...
για αρκετους μήνες (ισως και ενα χρόνο)

Το μονο που εχεις να κάνεις είπαμε ειναι ένας έλεγχος στο κτήριο που ζεις.

Άλλωστε τα έχουμε γράψει εδω κι ενα χρόνο....
ο στερεός φλοιός της Γης έχει ηδη αρχίσει να αλλάζει "συμπεριφορά"


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
AitheroVamon και να ειναι <ασφαλης> η κατασκευη αν κουνιεσαι καθε τρεις και λιγο δεν ειναι και λιγο πραμα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANONIMOS_MAXITIS
Μέλος 1ης Βαθμίδας


84 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:13:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Για πες μου φίλε μαχητής, τι γίνεται απο αύριο?

Να τα μαζεύω?

έχω χρόνια έξω, είμαι και λίγο αθεος, πες μου τι να κάνω?

Φταίει αυτός ο Μακεδόνας, και ο Νικομαχος που με πείραν στο λαιμό τους, και τώρα που να προσευχήθω, αφου δεν πιστεύω?

Για πες ρε φίλε, τι κάνουν σε τέτοιες περίεργες καταστάσεις. Εσείς κάτι θα γνωρίζεται, ίσως απο Άγιον όρος, αυτοι έχουν περίεργες διασυνδέσεις με τα μυστικά και το μέλλον!


ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΙΑΣΜΟ,ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ!!!

ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΟΣΤΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΜΕΡΙΚΗ!!!!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΘΕΟΣ??ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ??ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΥΤΟ!!!ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!ΔΕΣ ΤΟ ΣΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ....ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ...ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ''ΑΥΡΙΟ'' ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ!!Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ....


quote:


edit:ANONIMOS_MAXITIS σταμάτα να spamaρεις ...


Να με συγχωρήσεις δεν το κάνω επίτηδες...απλά εκπυσοκροτησε το χέρι μου και γράφει σε ρυθμούς ''ΣΑΜΠΑΣ''!!!ξΕΚΙΝΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙ-spamming

Edited by - ANONIMOS_MAXITIS on 31/05/2012 23:28:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:17:24  Εμφάνιση Προφίλ
Stiv
Είναι αρκετά μακριά απο το επίκεντρο
Εκτός και έχει πρόβλημα με τα "κουνήματα"
(τωρα στα γεράματα)

Το κύριο γεγονός εκδηλώθηκε, ενας ισχυρός μετασεισμός τις ταξεως των 5R
σε αποσταση 20+Κm δεν μπορει να διμιουργησει προβλημα στη στατικοτητα
μιας "γερης" κατασκευης

Μην ξεχνάς οτι τα κτήρια που κατέρρευσαν στο επικεντρο
ήταν (το λιγότερο) διατηρητέα
ολες οι υπόλοιπες σύγχρονες κατασκευές άντεξαν.

Εκτός και ο Πλάτων ζει σε κανένα ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΟ κτίσμα ,
κι εχει και το Δράκο στην ταράτσα

edit:ANONIMOS_MAXITIS σταμάτα να spamaρεις ...


Hellas at War

Edited by - AitheroVamon on 31/05/2012 23:19:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
quote:

Πλάτων φίλε μου , αν η κατασκευή στην οποία διαμένεις
είναι ασφαλής, (αυτο μπορεί να το εκτιμήσει ένας μηχανικός)
δεν εχεις να φοβηθείς τίποτα !
Το σεισμικό γεγονός ηταν αρκετά μεγάλο
μάλιστα ηταν αυτο που στη σεισμολογία αποκαλούν "δίδυμο σεισμό"
γι αυτο κι ειχε "μετασεισμό" περίπου ίδιας έντασης μετα απο λίγες μέρες

Ενας τέτοιος σεισμός (τοσο ο κύριος, οσο και ο δίδυμος) ειναι ικανοί
να "δώσουν" πάρα πολλούς (ενδεχομένως και ισχυρούς) μετασεισμούς...
για αρκετους μήνες (ισως και ενα χρόνο)

Το μονο που εχεις να κάνεις είπαμε ειναι ένας έλεγχος στο κτήριο που ζεις.

Άλλωστε τα έχουμε γράψει εδω κι ενα χρόνο....
ο στερεός φλοιός της Γης έχει ηδη αρχίσει να αλλάζει "συμπεριφορά"


Hellas at War


Αιθεροβαμωνα, το κτήριο είναι οκ, σύγχρονο και αντισεισμικό. Η φάση είναι πως οι ειδικοί μιλάνε πως είναι πιθανό να συνεχίσουν για χρόνο και αυτές οι καταστάσεις. Όταν έγινε ο πρώτος ήμουν έξω και σχετικά μακρυα, μα στο δεύτερο και στους μικρούς, ήμουν σπίτι, και δεν είναι ότι το καλύτερο...

Η φάση είναι πως ο καιρός αλλάζει συνεχώς, απο κρύο και βροχές σε καύσωνες!
Βάλε και τους σεισμούς, και τις εικόνες 15.000 ανθρώπων που είχαν τα πάντα και δεν έχουν τίποτα...(η περιοχή εδω είναι απο τις πλέον πλούσιες της Ιταλίας)

Πάντως δεν ανησυχώ τόσο για το κουφαρι μου, μα τι θα γίνει με όλο αυτο τον κόσμο...που αν συνεχησθει, θα γίνουν οι άστεγοι πενταπλασιοι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:27:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

Βάλε και τους σεισμούς, και τις εικόνες 15.000 ανθρώπων που είχαν τα πάντα και δεν έχουν τίποτα...(η περιοχή εδω είναι απο τις πλέον πλούσιες της Ιταλίας)

Πάντως δεν ανησυχώ τόσο για το κουφαρι μου, μα τι θα γίνει με όλο αυτο τον κόσμο...που αν συνεχησθει, θα γίνουν οι άστεγοι πενταπλασιοι!



ε ναι αν το δεις απο αυτην την διασταση υπαρχει θεμα πλατων,υπαρχει ομως ακομα εκει στην ιταλια κρατος προνοιας που νομιζω πως θα ενδιαφερθει για το μετα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:30:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΙΑΣΜΟ,ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ!!!

ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΟΣΤΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΜΕΡΙΚΗ!!!!ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΘΕΟΣ??ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ??ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ...ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΥΤΟ!!!ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!ΔΕΣ ΤΟ ΣΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ....ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ...ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ''ΑΥΡΙΟ'' ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ!!Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ....ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ....
..............

Ευχαριστώ αδερφέ μου! Αύριο θα πάω να βρω παπά να ξομολογηθω! Δεν μου λες, καθολικός κάνει, γιατι εδω που είμαι δεν έχει ορθόδοξο!

Βρε τι πάθαμε στα γεράματα..και τι να πω του παπά, θα φριξει...

Α και που είσαι αδερφέ, γράψε κιαλα απο όσα γνωρίζεις, και μην ακούς ορισμένους Μακεδόνες και νικομαχους, είναι παλιοχαρακτηρες και άπιστοι. Μακρυα απ αυτους!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:30:33  Εμφάνιση Προφίλ
Τα γνωρίζω φιλε μου
ειχα την ατυχία να ζησω σεισμικό γεγονός 6+ στην πολη μου
κάτω απο τα πόδια μου δηλαδή .

Περα απο τις σαχλαμαριτσες του troll ομως
υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο αυτα τα γεγονότα να ενταθούν (παγκόσμια)


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:33:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

Τα γνωρίζω φιλε μου
ειχα την ατυχία να ζησω σεισμικό γεγονός 6+ στην πολη μου
κάτω απο τα πόδια μου δηλαδή .

Περα απο τις σαχλαμαριτσες του troll ομως
υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο αυτα τα γεγονότα να ενταθούν (παγκόσμια)


Hellas at War


αιθερα λες και αυτα να ειναι μεσα στο <σχεδιο>!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2012, 23:35:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Στίβ

ε ναι αν το δεις απο αυτην την διασταση υπαρχει θεμα πλατων,υπαρχει ομως ακομα εκει στην ιταλια κρατος προνοιας που νομιζω πως θα ενδιαφερθει για το μετα
.........

Στίβ, είναι όπως η Ελλάδα η Ιταλία, απλα εκει που χτύπησε ο σεισμός, είναι το 10 %της προσφοράς, και στους φόρους.

Ξερεις, έχει εργοστάσια που έπεσαν με 500 εργαζόμενους...που έμειναν χωρίς δουλεια. Όχι ένα, μα 10...

Καταλαβαίνεις τι ζημιά...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy