ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Επαναφορά προσώπου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
male82
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2012, 13:28:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ,ΠΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΩΡΙΣΑΜΕ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑς 'ΥΠΟΒΟΛΕΣ΄ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΘ ΕΚΑΝΕ.ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ...ΔΕ ΜΟΥ ΕΤΑΞΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΤΑ 80%..ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΠΗΤΡΕ ΤΗΛ,ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΜΕ....ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΧΩΡΙΣΑΜΕ!!!ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??

staras

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2012, 13:31:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??
Του χωρισμού ή του μέdιουμ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
male82
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2012, 13:41:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΚΑΛΟΙΠΟΣ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ,ΚΑΙ ΠΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ,ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...

starasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2012, 15:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ


Το καλύτερο που εχεις να κάνεις !!!
(αν είσαι πάνω από 18 ... και με δική σου δουλειά)


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
male82
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2012, 15:18:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ?

starasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2012, 21:08:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ,ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...
Αν καθάριζα τον άλλον, θα μου έδινες τα χρήματα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 15:49:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ale82
καλώς ήρθες στα forums.

Τα άλλα δύο, πανομοιότυπα θέματα που άνοιξες (τοποθετημένα, το ένα στην ενότητα Η ΨΥΧΗ και το άλλο στην ενότητα ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ) απενεργοποιήθηκαν και η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο παρόν θέμα που μεταφέρθηκε από την ενότητα "Απόψεις, Προτάσεις, κ.α" επίσης στον ενότητα ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.

Επειδή υπάρχουν άνθρωποι που έχουν γράψει τις απόψεις τους στα άλλα δύο θέματα που απενεργοποιήθηκαν:
Επαναφορα προσωπου και Επαναφορα προσωπου
μπορούν αν θέλουν να επαναλάβουν τις όποιες ερωτήσεις, απόψεις ή παρατηρήσεις τους και στο παρόν θέμα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 18:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ,ΠΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΩΡΙΣΑΜΕ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑς 'ΥΠΟΒΟΛΕΣ΄ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΘ ΕΚΑΝΕ.ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ...ΔΕ ΜΟΥ ΕΤΑΞΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΤΑ 80%..ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΠΗΤΡΕ ΤΗΛ,ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΜΕ....ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΧΩΡΙΣΑΜΕ!!!ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??
Όχι ακριβώς παρόμοια εμπειρία, για κάποια περίοδο ασχολήθηκα με μια μέθοδο υποβολής ιδεών στους άλλους. Επειδή δεν με ενδιέφερε και πολύ δεν το εξάσκησα, αλλά στη μικρή άσκηση που έκανα θεωρώ ότι είχε αποτελέσματα.
Παρόλα αυτά, πρέπει να ξέρεις, ότι το να παραβιαζεις την ελευθερία των άλλων, είναι μαύρη μαγεία. Και θα έχει συνέπειες.
Και όταν προσπαθείς να φτιάξεις με το ζόρι κάτι που έχει σπάσει, απλά χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 18:15:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ,ΠΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΩΡΙΣΑΜΕ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑς 'ΥΠΟΒΟΛΕΣ΄ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΘ ΕΚΑΝΕ.ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ...ΔΕ ΜΟΥ ΕΤΑΞΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΤΑ 80%..
Το γεγονός ότι πηγαίνεις σε μέντιουμ για να στη φέρει πίσω, είναι για μένα σημαντική ένδειξη, ότι μάλλον έκανε καλά που σε χώρισε
Καλύτερα να κοιτάξεις μέσα στον εαυτό σου και να αλλάξεις ριζικά όλους τους λόγους για τους οποίους σε χώρισε. Σίγουρα ξέρεις ποιοι είναι αυτοί.
Αν πάλι δεν φταίς εσύ για το χωρισμό, τότε φταίει εκείνη, επομένως σε αυτή τη περίπτωση καλύτερα να ψάξεις να βρεις κάποια καλύτερη.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 16/02/2012 18:20:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 18:19:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aλήθεια Dr.. Πιστέυεις ότι υπάρχει μάυρη μαγεία;; Είναι δυνατόν να υποβάλλεις ιδέες στους άλλους χωρίς τη θελησή τους;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 18:24:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Aλήθεια Dr.. Πιστέυεις ότι υπάρχει μάυρη μαγεία;; Είναι δυνατόν να υποβάλλεις ιδέες στους άλλους χωρίς τη θελησή τους;;
Δεν τις υποβάλλεις ακριβώς χωρίς τη θέλησή τους. Υπάρχουν κάποια σκοτεινά κομμάτια του εαυτού τους που θέλουν να κάνουν διάφορα πράγματα. Εσύ υποβάλλεις μια ιδέα, που ερεθίζει αυτές τις λανθάνουσες και ήδη υπάρχουσες τάσεις του ανθρώπου. Δε ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Π.χ. οι περισσότεροι άνθρωποι είναι λαγνοι, επομένως αν θέλεις να υποβάλλεις σε κάποιον μια ιδέα σεξουαλική, είναι αρκετά εύκολο, γιατί ήδη έχει αυτή τη τάση. Αν όμως κάποιος δεν είναι λάγνος, αλλά αντίθετα κάνει αγνές και έχει αγνή ψυχή, τότε πώς θα του υποβάλλεις κάτι λάγνο; Είναι δύσκολο.
Δε ξέρω αν εγινα κατανοητός.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 16/02/2012 18:25:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 18:34:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή αν εγώ έχω κάποια δολοφονικά ένστικτα..;; Μπορείς να με κάνεις να σκοτώσω..;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 19:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dr ολα τα παραπάνω που ανέφερες ,
τα έκανες ΄κρατώντας μια φωτογραφία΄ του δέκτη ?



Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 22:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δηλαδή αν εγώ έχω κάποια δολοφονικά ένστικτα..;; Μπορείς να με κάνεις να σκοτώσω..;;
Δεν μπορείς να βάλεις κάποιον να κάνει κάτι που είναι αντίθετο στις εσωτερικές του αρχές.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 23:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr ολα τα παραπάνω που ανέφερες ,
τα έκανες ΄κρατώντας μια φωτογραφία΄ του δέκτη ?
Όχι. Δε χρειάζεσαι κανένα αντικείμενο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2012, 23:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr ολα τα παραπάνω που ανέφερες ,
τα έκανες ΄κρατώντας μια φωτογραφία΄ του δέκτη ?
Φωτογραφίες μπορείς να χρησιμοποιήσεις σε άλλες μεθόδους. Εκεί μπαίνουμε στο χώρο της μαγείας πια. Αυτό που αναφέρω, εγώ προσωπικά, δεν το θεωρώ μαγεία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 17:23:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό που αναφέρω, εγώ προσωπικά, δεν το θεωρώ μαγεία.
..αν και είναι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2012, 23:04:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρώτησα, γιατί η "περίπτωση" του φίλου μας
είναι τελείως διαφορετική, απο αυτό που ασχολήθηκες εσύ .

Εσυ με "υποβολή", αυτός με μια "απατεώνα" του είδους
οπου, κοιτάζοντας μια φωτογραφία κάποιου, τον κάνει ... οτι θέλει

Γι'αυτο ζήτησα τη διευκρίνηση,
να μη εκληφθεί ως ελπίδα οτι (ίσως)
ισχύουν τέτοιες χαζομάρες απο ... επιρρεπείς ανθρώπους


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2012, 00:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ισχύουν, αλλά μόνο για αυτούς που έχουν την δύναμη και τον τρόπο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
male82
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/02/2012, 12:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρακαλω οποιος γνωριζει κατι για το θεμα,ή εχει ασχοληθει ή εχει βιωσει κατι παρομοιο ας κανει το κοπο να στειλει ενα προσωπικο μυνημα.Ευχαριστω

starasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2012, 17:15:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1 θα σου πω! Μπορει να γινει! Τιποτα δεν ειναι αδυνατο στον κοσμο της μαγειας! Αλλα. . . Εισαι σοβαρος; οταν το κανεις αυτο θα εχεις επιπτωσεις! Εαν δεν υπηρχαν επιπτωσεις εγω τωρα θα τα ειχα με τη σακιρα! Μαθε πρωτα να ξεχωριζεις το σωστο απο το λαθος, να εξαντλεις ολους τους φυσικους πορους και μετα το γυρνας στη μαγεια! Αν ηταν τοσο απλο, οι μαγοι θα ειχαν εξαφανισει τους πολιτικους μαζι με τους αλλους υποτιθεμενους ηγετες. Ξυπνα!

Απλα. . . ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

male82
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2012, 15:17:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και παλι παιδια..!!Περασα μια μεγαλη ταλαιπωρια στη δουλεια μου,πηγα σε Παππα και εξομολογηθηκα,για το μεντουμ για ολα..Ο πατερ μου ειπε πως ισχυουν ολα αυτα και φυσικα ειναι μεγαλη αμαρτια να υποβαλεις σε καποιον/καποια σκεψεις κτλ..αν και δεν ειναι μαγεια,ειναι κατι αλλο που δε μπορω να κατανοησω και οσο και αν ψαξψ δε βρισκω καμια πληροφορια....

starasΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2012, 21:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν αγαπάς πραγματικά το άτομο που θες να φέρεις πίσω.

Επομένως αν το φέρεις πίσω απλά θα το κάνεις δυστυχισμένο, (και αυτό θα σε κάνει και εσένα δυστυχισμένο). Δεν το χρειάζεσαι αυτό το άτομο για να είσαι ευτυχίσμενος, κανένα άτομο δε χρειάζεσαι για να είσαι ευτυχισμένος. Χρειάζεται μόνο να τα 'χεις καλά με τον εαυτό σου. Αν δεν τα 'χεις καλά με τον εαυτό σου, είσαι καταδικασμένος στη δυστυχία και τη μετριότητα, όσα ξόρκια και να κάνεις, όσες κοπέλες και να αποκτήσεις.

Επομένως, προτείνω να συνεχίσεις το ζωή σου χαρούμενος, αισιόδοξος, κάνοντας νέες επιλογές, έξυπνες επιλογές, ξεκαθαρίζοντας μέσα σου το τι θέλεις και το τι πρέπει να κάνεις για να το αποκτήσεις. Πράγμα άσχετο με τη μαγεία.


(Αν και το να κάνεις τη ζωή σου καλύτερη, είναι μαγεία )


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/03/2012 21:09:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 12:38:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ male82, θα συμφωνήσω με το τελευταίο μήνυμα του Dr Jekyll Mr Hyde.
Όταν αγαπάμε έναν άνθρωπο, θέλουμε να είναι ευτυχισμένος στη ζωή του, όποιες επιλογές κι αν κάνει.
Μπορεί να αποφασίσει ότι θέλει να συνεχίσει τη ζωή του χωρίς εμάς στο πλευρό του, να προχωρήσει παρακάτω και να ακολουθήσει έναν άλλο δρόμο.
Εάν η αγάπη μας είναι πραγματική, οφείλουμε να τον αφήσουμε να το κάνει και να τον αφήσουμε ελεύθερο.
Εάν θέλουμε σώνει και καλά να τον κρατήσουμε κοντά μας, παρά τη θέληση του, τότε μέσα στην αγάπη που πιστεύουμε ότι νιώθουμε, κρύβεται ένα μεγάλο ποσοστό εγωισμού.

Κι αν δούμε την αγάπη μέσα από ένα άλλο πρίσμα, ίσως καταλάβουμε ότι στην πραγματική αγάπη δίνεις στον άλλον άνθρωπο πράγματα από εσένα επειδή θέλεις να το κάνεις και δεν περιμένεις κάτι σε ανταπόδωση αυτών.

Οπότε, θα σου πρότεινα κι εγώ να κάνεις αυτό που σου είπε ο Dr Jekyll Mr Hyde:

quote:
Επομένως, προτείνω να συνεχίσεις το ζωή σου χαρούμενος, αισιόδοξος, κάνοντας νέες επιλογές, έξυπνες επιλογές, ξεκαθαρίζοντας μέσα σου το τι θέλεις και το τι πρέπει να κάνεις για να το αποκτήσεις. Πράγμα άσχετο με τη μαγεία.


(Αν και το να κάνεις τη ζωή σου καλύτερη, είναι μαγεία )








In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FAINY
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2014, 21:43:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Παρακαλω οποιος γνωριζει κατι για το θεμα,ή εχει ασχοληθει ή εχει βιωσει κατι παρομοιο ας κανει το κοπο να στειλει ενα προσωπικο μυνημα.Ευχαριστω

staras


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FAINY
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2014, 21:53:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΚΑΛΟΙΠΟΣ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ,ΚΑΙ ΠΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ,ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΟΜΟΛΟΓΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...

staras


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

troll_4
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός και troll


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2014, 23:12:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους troll_4  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ,ΠΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΧΩΡΙΣΑΜΕ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑς 'ΥΠΟΒΟΛΕΣ΄ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΘ ΕΚΑΝΕ.ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ...ΔΕ ΜΟΥ ΕΤΑΞΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΚΤΑ 80%..ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΠΗΤΡΕ ΤΗΛ,ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΜΕ....ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΧΩΡΙΣΑΜΕ!!!ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??

staras


Aντι να δινει καποιος χρηματα σε μεντιουμ,μπορει να αφιερωσει καποια χρηματα στο να ανεβασει τη σεξουαλικη του αξια στη σεξουλικη αγορα...

Γυμναστηριο,καταλληλα ρουχα,καταλληλη δουλεια,και αντιμετωπιση της ζωης με μακιαβελισμο και των γυναικων σαν αναλωσιμων..
Θα γυρισει ετσι 100%...
Οι γυναικες ξεχνανε ευκολα μολις ο αντρας που πηγανε ανεβει σε κοινωνικη αξια.

Πιθανον οταν τα ξαναβρηκατε,αυτη να το εκανε επειδη ηθελε επιβεβαιωση ,την οποια εσυ λανθασμενα εδωσες πολυ ευκολα,για αυτο και ξαναχωρησατε.
Η επιβεβαιωση ειναι κατι που πρεπει να το φυλανε οι αντρες
και να το δινουν μονο σε οσες γυναικες το αξιζουν...

Βεβαια ολα αυτα ειναι ματαιοδοξια και ικανοποιηση απληστειας και λαγνειας στις περισσοτερες περιπτωσεις.

"In the world according to Garp, we are all terminal cases."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2014, 01:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω με τον panosfromlydian. Μην κολλας και αναλωνεις τον εαυτο σου σε μια γυναικα που για τον Χ, Υ λογο ζησατε καποιες εμπειριες μαζι και δεν μπορεις να ξεπερασεις. Ολά μεσα στο μυαλο σου ειναι. Βρες ασχολιες, χομπι γραψου σε ενα γυμναστηριο να φτιαξεις και την σωματικη σου υγεια και παραλληλα να βελτιωσεις και την ψυχικη σου. Βρες αλλο κυκλο παρεας που να μην τυχον την βλεπεις συχνα ή ατομα και καταστασεις σου την θυμηζουν. Μιας και ψαχνεσαι με τετοια θεματα γιατι δεν αναζητας τυχον συγκεντρωσης ομιλιας τετοιων θεματων στην πολη σου, κατι ελαφρυ που και τις περισσοτερες φορες εκει μεσα στο τελος πιο πολυ με συνεικεσιο μοιαζει παρα αιθουσα ομιλιας.

Τωρα στο θεμα να ελεγξεις και ποσο μαλλον να επηρεασεις τις σκεψεις και την θεληση του αλλου ειναι πολυπλοκο. Ναι υπαρχουν ατομα που μπορει να σου δωσουν αερα κοπανιστο και εκεινη την ωρα να σε πεισουν οτι σου εδωσαν 100 ευρω και θελουν και ρεστα για παραδειγμα. Αυτο εχει να κανει με το ποσο εχεις ανεπτυγμενο το πνευματικο σου επιπεδο, τι πνευματικες αμυνες εχει βαλει, τι εξασκηση κτλ. Δεν ειναι σωστο να επηρεαζεις την θεληση του αλλου, εσενα θα σου αρεσε μια που μισεις να σε κανει να τρεχεις απο πισω της σαν σκυλακι; πιστευω οχι... Καθημερινα επηρεαζεις τους γυρω σου με τις σκεψεις σου, την αυρα σου, την γνωμη σου, τα λεγομενα σου αλλα αθελα οχι σκοπιμα εκτος περιπτωσεις δολιοφθορας.

Προταση μου μην καθεσαι και ασχολεισαι με τετοια, τσαμπα χανεις λεφτα και θα μπλεξεις καμια μερα με κανενα αληθινο μεντιουμ, μαγο πες οπως θες και δεν θα ειναι καλη η καταληξη.Και στην τελικη θελεις οντως να εχεις μια κοπελα διπλα σου για παντα που δεν ειναι με την δικη της θεληση;;;

Ο Θεός βρίσκεται τόσο σ' ένα κομμάτι ξύλο, όσο και σ' ένα ανθρώπινο όν. Η διαφορά είναι ότι το κομμάτι ξύλο δεν γνωρίζει τίποτε για το Θεό, ενώ ο άνθρωπος μπορεί να συνειδητοποιήσει την παρουσία Του, μέσα του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy