ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Γονιμότητα και 5ος οίκος του αστρολογικού χάρτη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
mpella
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2012, 23:56:46  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα σας. Το θέμα που σχετίζεται με την αστρολογία είναι τόσο ενδιαφέρον, που είμαι σε θέση να κάτσω όλη την ημέρα και να ψάχνω μπροστά στην οθόνη. Θα ήθελα σας παρακαλώ την βοήθειά σας, έτσι ώστε να ηρεμήσω ψυχολογικά, καθώς περνάω δύσκολη περίοδο.
Με λίγα λόγια....πριν λίγες ημέρες και μετά από προβληματική πρώτη εγκυμοσύνη ήρθα αντιμέτωπη με την αποβολή. Ξέρω ότι και τέτοιο το περνούν πολλές γυναίκες, αλλά μου στοίχισε πολύ. Αυτό που με ανησυχεί όμως πάρα πολύ είναι αν σύμφωνα με τον αστρολογικό μου χάρτη θα έχω μελλοντικό πρόβλημα σε ότι αφορά το θέμα της γονιμότητας. Το συζητώ μαζί σας, καθώς έχω δει στον αστρολογικό μου χάρτη ότι στον 5ο οίκο έχω τρεις πλανήτες - Δίας, Κρόνος, Ουρανός. Κάτι τέτοιο είναι πρόβλημα?
Ανυπομονώ για την απάντηση κάποιου που πραγματικά ασχολείται και αγαπάει την αστρολογία. Όσες είναι μανούλες ίσως καταλαβαίνουν καλύτερα την ανησυχία και προβληματισμό μου.
Τα στοιχεία μου είναι:

Ημέρα γέννησης: 2
Μήνας γέννησης: 1
Έτος γέννησης: 1983
Ώρα γέννησης: 17:15
Τόπος γέννησης (χώρα): Βουλγαρία
(πόλη): Devin (το γράφω με λατινικούς χαρακτήρες. Είναι μικρή πόλη στη Νότια Βουλγαρία).

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2012, 00:20:51  Εμφάνιση Προφίλ
Αρκεί το προηγούμενο θεμα που άνοιξες mpella

Καλο θα είναι να περιμένεις να δεις εκει αν θα υπάρξουν απαντήσεις.
το να ανοίγεις καινούρια θέματα με το ίδιο περιεχόμενο
δεν είναι συμβατό για την εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ
ούτε... λογικό !


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2012, 17:41:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Πιστεύω πως δε χρειάζεται καν να υπάρχει ανεξάρτητο τόπικ για το παρόν θέμα. Εφόσον έγραψες mpella αυτό που σε προβληματίζει και στο σχετικά θέμα ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ, μάλλον είναι περιττό να διατηρηθεί και η παρούσα συζήτηση (και η πανομοιότυπή της Γονιμότητα και 5ος οίκος του αστρολογικού χάρτη).

Οπότε, το θέμα αυτό απενεργοποιείται και η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο:

ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy