ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Προαίσθημα
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
vasilis97
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/08/2012, 17:30:09  Εμφάνιση Προφίλ
Παιδια καλημερα και καλη εβδομαδα ειμαι καινουργιος στο forum .Εγω παλιοτερα δεν τα πιστευα αυτα ομως ετηχε να δω πριν απο λιγες το βλεπω τον θανατο σου .γενικα το εργο μου αρεσε και ετσι ηδα και τα 5 .προσεξα οτι ολα εχουν σισχετισμο με την πτηση 180 δηλαδη ειτε γραφη καπου 180 ητε στο ραδιοφωνο ακουγετε κατι . σχετικο .και ετσι θημηθηκα ενα ονειρο που ειχαοταν ειμουν 6 χρονον ειχα δει ενα αμαξει να αναποδογηρηζετε τοτε ομως ειμουν μικρος και δεν εδωσα σιμασια 1 εβδομαδα αφοτου ειχα δει το ονειρο χτιπαει το τηλεφονο και μας ειπαν οτι ο παππους μου και η γιαγια μου τρακαραν ευτηχος οχι σοβαρα .4 μηνες μετα ξαναειδα το ιδιο ονειρο μονο που στο αμαξι ηταν μονο η γιαγια μου 2 εβδομαδες μετα η γιαγια μου ησηλθε στο ερικος ντιναν με καρκινο στο παγκρεας και επιτε απο 5 μερες πεθανε 10 χρονια μετα περσι δηλαδη παλη το ιδιο ονειρο αλλα τωρα με τον παππου μου μεσα την αλλη μερα ειχαμε να παμε για ποτισμα με τον πατερα μου στο χωριο λιγη ωρα αφοτου ξεκινισαμε να ποτιζουμε μας παιρνει τηλεφωνο ο θειος μου (ο αδερφος του παππου μου που ειχαι παει να τον δει οτι πεθανε )πηγαμε εκει και ο πατερας μου κατεβικε γρηγορα στο σπιτι ηταν ο παππους μου η καρδια του ειχαι ανοι3ι σαν τριανταφιλο φησηκα δεν φενοταν αλλα μας το ειπαν στη νεκροψια και 2 μηνες πριν παλη το ιδιο ονειρο και τοτε θημαμε οτι πηγενα 3 γημνασιου πεθανε η προγιαγια μου .φυσικα ολα αυτα δεν τα ηχα σκεφτει πριν δω το εργο.αλλα τορα που το σκεφτομαι ολα δενουν μεταξει τους. Αν και θεορω τον ευατο μου υπευθινο καθος αν το ειχα σκεφτη νοριτερα τορα ισος ισος ο παππους μου να ζουσε η και η γιαγια να ειχαι ησαχθει νοριτερα στο νοσοκομιο και τορα να ζουσε παδια περιμεω την γνωμη σας το φορουμ το βρικα ψαχνοντας εξηγησης γιαυτο το θεμα .


___________________________________________________________
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ προεσθημα, ΣΕ
Προαίσθημα.
12/08/2012
___________________________________________________________

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2012, 15:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ προεσθημα, ΣΕ Προαίσθημα.





=======================================================




Αγαπητέ vasilis97, δεδομένου ότι έστειλες το ίδιο μήνυμα στο θέμα Ένα ανεξήγητο πραγματικό συμβάν (Προαίσθημα?), το παρόν θέμα μπορεί να απενεργοποιηθεί, προκειμένου να αποφύγουμε τα διπλά θέματα.





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy