ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 "" ΗΛΙΑΚΕΣ"" ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:51:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM

Τον πονάς πολύ από την πρώτη βραδυά ως ADA.
Σιγά-σιγά.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:56:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς βρε Μάριε. Ας κρατήσει το ADA. Να αλλάξει περούκα τολάστιχο. Πεζοδρόμιο έστω. Για το ξεκάρφωμα.

Η NSA λέει πως ακόμα τελωνίζεις zip. Συνεχίζει να κάνει λάθος, ή συνεχίζεις να ντρέπεσαι?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:59:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μια σοβαρή ανακοίνωση.
Σήμερα 16/5/2016 και από ώρας 18.00 έως 22.00, ο πλανήτης θα δεχθεί ισχυρή ηλεκτρομαγνητική καταιγίδα.Η διάρκειά της θα είναι τετράωρη και θα υπάρξουν μικροπροβλήματα ηλεκτροδότησης, ίσως και κάποιος μεγάλος σεισμός.
Αποφύγετε την κυκλοφορία αυτές τις ώρες.Τα σπίτια παρέχουν ικανοποιητική προστασία.

ΣΗΜ:
Δεν χρειάζεται να καλυφθείτε με...αλουμινόχαρτο.


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πω, πω, θα με κάνεις να ξενυχτήσω ρε φίλε... Πολύ ενημερωμένο σε βρίσκω όσον αφορά την αφεντιά μου. Ναι, είχα μια περιπέτεια παλιότερα. Όχι με το esoterica όμως, μην παρεξηγηθώ. 'Ντάξει, ευτυχώς δεν φτάσαμε σε δικαστήριο, άλλα είχαμε τρεχάματα, μηνύσεις κτλ. Αλλά, τι σε ενοχλεί εσένα αυτό ; Εσένα τραβάγανε στην Δίωξη ;

quote:
Τον πονάς πολύ από την πρώτη βραδυά ως ADA.

Μπα, εγώ τον έφαγα, άλλος όμως πόνεσε [ απ' ότι βλέπω ]

Edited by - ADA on 16/05/2016 04:26:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:05:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
E, στο συνταξιούχος έπεσε έξω όμως ...

Κοίταξε, για να μην παιδεύεσαι και ρωτάς από 'δω κι από 'κει, να σου στείλω ένα βιογραφικό αν θες - με φωτογραφία, έχω μία ειδικά για βιογραφικά - να ησυχάσεις δηλ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πως είπαμε πως σε λένε ; Νιωτάκης ; Κρητικός είσαι ;

Edited by - ADA on 16/05/2016 04:09:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:11:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ από πού αντέγραψες αυτό το ποσοστό της τριπλότητας του Σείριου ρε φωστήρα ; [ Πες μας ότι το υπολόγισες κιόλας ... ]

Edited by - ADA on 16/05/2016 04:13:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:15:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DSM

Επειδής όμως κάνεις στατιστικές αναλύσεις στη συμμετοχή των μελών, μήπως να μας πεις και τον λόγο που σε διέγραψαν από το esoterica?


Όταν θα πάρεις τηλέφωνο τα παιδιά, ρώτα τους και γι' αυτό. Δεν μπορώ να τα ξαναλέω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:17:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ

Και μια σοβαρή ανακοίνωση.
Σήμερα 16/5/2016 και από ώρας 18.00 έως 22.00, ο πλανήτης θα δεχθεί ισχυρή ηλεκτρομαγνητική καταιγίδα.Η διάρκειά της θα είναι τετράωρη και θα υπάρξουν μικροπροβλήματα ηλεκτροδότησης, ίσως και κάποιος μεγάλος σεισμός.
Αποφύγετε την κυκλοφορία αυτές τις ώρες.Τα σπίτια παρέχουν ικανοποιητική προστασία.


Κλαίω ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:26:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
AitheroVamon Με σώας τας "φρένας" ισχυρίζεσαι ότι ο ζιπ έχει κάτι να προσφέρει?
Εστω είχε?

Ποτέ δεν έγραψε κάτι δικό του, κάτι από μέσα του.
Μόνο να λοιδωρεί άλλων σκέψεις



Τι λέει;;

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:30:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip
quote:
E, στο συνταξιούχος έπεσε έξω όμως ...

Διόρθωσε όμως. Έτσι είναι οι μεγάλες υπηρεσίες. Τελώνης λοιπόν. Money for nothing, παράσιτα, κλπ.
quote:
Κοίταξε, για να μην παιδεύεσαι και ρωτάς από 'δω κι από 'κει, να σου στείλω ένα βιογραφικό αν θες - με φωτογραφία, έχω μία ειδικά για βιογραφικά - να ησυχάσεις δηλ.

Κι εδώ μαντάρα τα έκανες τα ελληνικά σου. Ρε συ, εκεί που περιμένεις το μισθό σου, άνοιξε και κανένα λεξικό. Εκτός από τα φράγκα, μάθε και κάτι. Καις τον χρόνο σου για τα φράγκα, και τη συμμετοχή σου για τις λέξεις.

Δεν σου ζήτησα βιογραφικό βρε zip. Να μας πεις μόνο, ως άλλος αδέκαστος Μπάρας, τί ακριβώς σε έφτασε στα όρια της μπουζούς, σε σχέση με τη συμμετοχή σου στο esoterica.

Αφού μας τα πεις αυτά, πάμε να δούμε και την προσωπική αποδόμηση που μου επιφυλάσσεις.

Ο αδέκαστος Μπάρας


There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:33:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ βρε Νικόμαχε, με έκανες να γελάσω βραδιάτικα
Οι υπόλοιποι, μη πτοείστε
σαν να μην είμαι εδώ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:36:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip
quote:
Όταν θα πάρεις τηλέφωνο τα παιδιά, ρώτα τους και γι' αυτό. Δεν μπορώ να τα ξαναλέω.

Ρε συ, πες μας για την δικαστική σου περιπέτεια, κι άσε τα σάπια. Γιατί πιάνεσαι κορόιδο? Περάσαν οι καιροί, αλλάξανε τα κόζια, κι έρχεσαι να κάνεις το κοκοράκι? Ρε συ, σε βλέπουνε...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γενικώς τώρα.

Zipάκο, οι αρκούδες και τα φίδια διαλάθουν του παγετώνος, χειμερία τη νάρκη. Σε ψήσανε πως μπήκε η άνοιξις? Ψάξου μωρό μου...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 04:52:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειδικώς τώρα.

Dr, τώρα βρήκες υποστηρικτή τον zip? Δεν παίζει να σοβαρευτείς ποτέ λοιπόν. Ή μήπως θα μας πεις εσύ για την ιστορία του?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 07:32:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχ ρε καρντάσι, τι σε έπιασε και θες να σου πω στενάχωρα πράματα ; Να σου πω καλύτερα για τα γκομενάκια μου ;

Στην αποδόμηση μια χαρά τα πας. Δεν με χρειάζεσαι. Απλώς δεν ήξερα πως έχεις και ταλέντο. Όσο μεγαλύτερο είναι το πουλόβερ, τόσο αργεί να ξηλωθεί αδερφέ.

Οι πληροφορίες σου πάντως είναι συγκεχυμένες. 'Ντάξει, άμα τις πήρες από τον NIKOMAXO, λογικό.

Για ξαναρώτα με λίγο για το παρελθόν μου ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 08:14:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:04:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 08:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:04:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 08:50:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.


Edited by - ADA on 16/05/2016 11:03:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 09:03:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:03:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 09:24:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:03:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 09:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:02:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 10:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:02:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 10:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:02:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 10:34:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:01:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 10:42:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

Edited by - ADA on 16/05/2016 11:01:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 10:45:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.


Edited by - ADA on 16/05/2016 11:01:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 11:05:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη για τις ... τελείες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 11:31:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
DSM

Dr, εσύ που είσαι πολύ γρήγορος σε κάτι τέτοια, βρες μας εκείνη τη φθινοπωρινή κουβέντα του 2015, που μαζί με τον osmosis και τον zip συζητάγατε για το πόσες φορές πηδάγατε τις γυναίκες σας καθημερινώς.


Πάλι με τις γυναίκες που πηδούσαμε, έτσι ;

Heretic, καταλαβαίνεις τώρα τι εννοώ ; Του 'χει μείνει ρε παιδί μου του ανθρώπου τώρα αυτή η εικόνα, του σφινώθηκε. Σου λέει γιατί αυτός και όχι εγώ ; Άντε τώρα εσύ να τον ξεκολλήσεις τον άνθρωπα. Τώρα πρόσεξε, αν επιχειρήσω εγώ να κάνω διάλογο με αυτόν, έτσι και τον στριμώξω κάπου, όλο για τις γυναίκες που πηδούσα θα μου απαντάει. Άντε πες μου εσύ τώρα ... μπορείς να μιλήσεις ; Άσε δηλ. που μόλις τα δει αυτά η Δ.Ο, αυτός που θα διαγραφεί ποιος θα είναι ; Γι' αυτό σου λέω, ελαττωματικός μπορεί να είμαι, μαλάκας δεν είμαι.

Πέραν αυτού, ο Osmosis είναι και γαμώ τα παιδιά. Μια χαρά είναι το παλικάρι, έχει ένα προσωπικό πρόβλημα αυτό το διάστημα και του εύχομαι να πάνε όλα καλά. Θα 'ρθει κι αυτός κάποια στιγμή, μην αγχώνεσαι DSM, απλά τώρα είναι σε δύσκολη φάση ...



Απ' ότι θυμάμαι, αυτό το ψευδώνυμο "Osmosis" δεν έλεγε σχεδόν τίποτα, δεν έγραφε σχεδόν τίποτα, κάτι σαχλαμάρες μόνο ανακύκλωνε μαζί σου και με τον Πύρινος, σε σημείο να υποπτεύεσαι ότι μπορεί να είναι άλλο ένα ψευδώνυμο δικό σου. Τώρα σοβαρά, έτσι θα πάει το πράγμα; Θα την πέφτεις στους dsm & nikomaxos για να δούμε ποιος θα παρεκτραπεί πρώτος; Υποτίθεται πως κάτι θέλεις να πεις. Αυτό είναι μόνο; Εγώ δεν θα 'μπαινα στον κόπο να γράφω για αυτόν το λόγο, είναι τουλάχιστον χάσιμο χρόνου. Έχεις τόσο χρόνο για ξόδεμα;

Και να πω κάτι για τις κυριαρχίες στο φόρουμ. Δεν με απασχόλησε ποτέ στα σοβαρά τέτοιο θέμα, αλλά κυριαρχία υφίσταται όταν εσύ την αποδίδεις στους άλλους. Για παράδειγμα, γράφεις κάτι και από κάτω σχολιάζουν άλλοι 10. Οταν εσύ κολλάς σε κάποιο σχόλιο, κάποιου ψευδώνυμου, το πρόβλημα που προκύπτει, το δημιουργείς εσύ. Θεωρείς δηλαδή ότι αυτό που γράφτηκε είναι καυστικό και ανεξίτηλο και πρέπει να αποδομήσεις τον γράφοντα με οποιονδήποτε τρόπο; Κάποτε έγραψε κάτι ο admin για σένα. ΟΚ... Θα συνεχίσεις να το θυμάσαι για πάντα και θα το επαναφέρεις μετά από τόσο καιρό, ζητώντας τα ρέστα με τον τρόπο που συμμετέχεις; Αν κλείσει το φόρουμ αύριο, λουκέτο δηλαδή, θα είναι κάποιου είδους δικαίωση;

Αυτά στα γράφω για να σου δείξω μερικά πράγματα, που ίσως εσύ δεν βλέπεις. Ενω προσπαθείς να πείσεις ότι η ιστορία "esoterica" είναι κάτι της πλάκας, μια μλκια και μισή (μπορεί να είναι, είναι όσο πλάκα θεωρείς να είναι οτιδήποτε), εσύ με τον τρόπο σου το κάνεις να φαίνεται σαν κάποιο ορόσημο της ζωής σου, κάτι που σε σημάδεψε με βάναυσο τρόπο και πρέπει να το λύσεις με ατέρμονες επιθέσεις, που όσο πάνε θυμίζουν ένα-δυο πρόσφατες διαγραφόμενες περσόνες του φορουμ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 11:43:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κοίτα, η συμμετοχή μου στο esoterica ποτέ δεν πρόκειτε να είναι ήσυχη. Ακόμη κι αν εγώ θελήσω να συμμετάσχω σοβαρά [ και πες ότι με αφήνει και η Δ.Ο. να το κάνω ], δεν θα με αφήσουν τα υπόλοιπα μέλη. Κάτι θα μου πουν, κάτι θα τους πω, ε, και θα γίνει της τρελής. Αν θέλεις μπορώ να σου το αποδείξω αυτό. Π.χ πες μου ένα θέμα δικό σου, να μπω να γράψω την άποψή μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy