ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet
 ενοραση
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dina M.
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2013, 16:58:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ισως να σας φανεί περίεργο αλλα ο αδερφός της γιαγιάς μου είναι μελλοντολόγος,λοιπον...εγω μερικές φορές βλέπω εικόνες πχ πριν κοιμηθώ όταν χαλαρώνω χρίς να το θέλω και μετά από κάποιο χρονικό διάτημα γίνοντε....τελευταία όμως βλέπω ή αλλάζει η ψυχολογία μου αναλόγω με αυτό που ακολουθεί ...κάτ σαν διαίσθηση... πρι λίγο καιρό πέθανε η νονά μου από καρκινο και την είδα στν υπνο μ ...είδα οτι μιλουσαμε και το πιο περιεργο ηταν οτι ''στην κηδεια της εγω δεν μπορουσα ν τν δω ...'' δλδ δεν την είδα καθόλου εκείνη την ημέρα...και πριν πεθάνει είχα 3 μήνες να την δω...εκείνο το βράδυ μετα την κηδεία την είδα στν ύπνο μου μου μίλησε μ ειπε οτι δεν πονάει κτλπ ... όμως δνε ηταν η νονα που ειχα δει πριν 3 μηνες οταν την ειχα δει είχε αγορε ασπρο μαλλι... στον υπνο μ τν ειδα με ασπρη ριζα κ 3ανθο μαλλι μεχρι τον ομω...οταν σηκωθηκα κ τ ειπα στην μαμα μ τ πρωι μου είπε οτι έτσι ηταν η νονα μ στη κηδεία της...συνεβησαν κ αλλα,αλλα δεν θελω να σας κουρασω...λοιπον θελω να αρχισω να το ελεγχω κ ο θειος μ δεν θελει ν μ βοηθησει :/ θελω να μαθω να το κανω οταν θελω εγω ...κ οχι να μ ερχοντε ετσι εικονες :/ 3ερω οτι εχου μπει διαφορα τετοια θεματα :( και συγνωμη αλλα χρειαζομαι την βοηθεια σας ... ευχαριστω εκ των πρωτερων :(

dinamarkopoulou

Awekend
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2013, 17:56:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
dina afto profanos ginete i mallon stis stelnoun pneumatikh odigi thn wra pou den skeftese polla kai ise iremi xoris alla gia na mporis na ta deis exeis enairgopieimeno to trito mati kai auto einai ena xarisma giati apo mono tou prosferi diestisi aplos mathe pws na to kleinis kai na to anoigis googlareto

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2013, 19:08:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Awekend θα σε παρακαλέσουμε να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες.



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2013, 13:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το θέμα θα μεταφερθεί σύντομα στην Κατηγορία .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-. από την Κατηγορία ΝΕΑ - Μέσα από το Διεθνές Internet, όπου ανοίχθηκε αρχικά.






In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1083984
Maintained by Digital Alchemy