ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 8η Οκτωβρίου (νεο πολιτικο ξεκινημα)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Νικόλαος Κερασάς
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2013, 19:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ένα νέο πολιτικό ξεκίνημα απο νέους ανθρώπους με θέληση και αποφασιστηκότητα για να αλλάξουν το πολιτικό σκηνικό της Ελλάδας.

Δεν μπορούμε να μένουμε αμέτοχοι και ξεκινήσαμε ένα νέο πολιτικό κίνημα .

Θα μάθεται περισσότερα για εμάς στην ιστοσελίδα μας.

http://ogdohoktobriou-gr.webnode.gr/

Κερασάς

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2013, 21:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tύπε, το forum έχει σαν θεματολογία φιλοσοφικές αναζητήσεις.

Βρές άλλα κοροϊδα να πουλήσεις ελπίδες σε μία κατεστραμμένη χώρα..

All That We See Or Seem Is But A Dream Within A Dream (~Edgar Allan Poe~)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Νικόλαος Κερασάς
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2013, 22:40:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ηρέμισε φιλαράκο δεν είμαι εδω για να πουλήσω ελπίδες είμαι 18 χρονών και έχω όνειρα . Και οι νέοι έχουν φωνή.
Δεν έχω καμία πολιτική σκοπιμότητα να το κάνω.
Το κάνω όμως επειδή θέλω να είμαι αγωνιστής και όχι απλό ανθρωπάκι .

ΚερασάςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2013, 22:48:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικόλαος Κερασάς

quote:
Ηρέμισε φιλαράκο δεν είμαι εδω για να πουλήσω ελπίδες είμαι 18 χρονών και έχω όνειρα . Και οι νέοι έχουν φωνή.
Δεν έχω καμία πολιτική σκοπιμότητα να το κάνω.
Το κάνω όμως επειδή θέλω να είμαι αγωνιστής και όχι απλό ανθρωπάκι .

Μάλιστα.. Υπάλληλος δηλαδή είσαι, εκτελείς εντολές..

Καλά κάνεις και έχεις ελπίδες. Πρόσεχε όμως μη χάσεις τα χρόνια σου στην αναμονή ελπίδων και τελικά καταλήξεις στο να παραδεχτείς ότι "έφαγα" τα χρόνια μου τσάμπα και δεν κατάφερα να κάνω κάτι καλό για τη ζωή μου, στη μετέπειτα πορεία της..

All That We See Or Seem Is But A Dream Within A Dream (~Edgar Allan Poe~)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2013, 03:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικόλαος Κερασάς
πράγματι, ο παρών χώρος έχει τη θεματολογία που σου ανέφερε ο Ιαπετός. Βέβαια, η πολιτική φιλοσοφία είναι μια ανθρώπινη αναζήτηση και μάλιστα από τις σημαντικότερες! Εύχομαι καλό ξεκίνημα στην προσπάθειά σας και να είναι αγνά (και να παραμείνουν έτσι) τα κίνητρά σας.

Κάποια φιλική παρατήρηση, χωρίς παρεξήγηση:
Είδα την αρχική σας σελίδα, το "πρόσωπο" της πολιτικής κίνησης που προσπαθείτε να ξεκινήσετε. Έχει πολλά και (χμ...) χοντρά ορθογραφικά λάθη. Θα ήταν πιστεύω χρήσιμο να τα διορθώσετε γιατί δεν δίνουν και τόσο θετική εικόνα.

Να κλείσω το μήνυμα, αναφέροντας κάποιους κανόνες που ισχύουν στον παρόντα χώρο: τα forums του ESOTERICA είναι χώρος συζητήσεων και όχι ανάρτησης προσκλήσεων, διαφημίσεων, ανακοινώσεων, προσφορών, μανιφέστων, κ.λπ. Κυριότερο ρόλο παίζει λοιπόν η συμμετοχή στις συζητήσεις και με τον καιρό, μπορεί κάποιο μέλος που είναι εξοικειωμένο με τον χώρο να μοιραστεί κάποια τέτοιου ειδους ανάρτηση με τα άλλα μέλη, εφόσον πλέον θα είναι δεδομένο πως δεν ήταν η ανάρτησή του αυτή ο βασικός σκοπός συμμετοχής στα forums. Είναι λοιπόν δικαιολογημένη η αντίδραση του Ιαπετού (δεν είναι άλλωστε λίγες οι φορές που διάφοροι άνθρωποι προσπαθούν να χρησιμοποιήσουν τον χώρο αυτό για να "διαφημίσουν" το οτιδήποτε), αν και κάπως απότομη.

Κανονικά θα το απενεργοποιούσαμε το θέμα σε κάθε τέτοια περίπτωση όπως αυτές που προανέφερα (νέο μέλος, που μπαίνει για μια ανάρτηση, κ.λπ.) αλλά εάν σε ενδιαφέρει πραγματικά να συζητήσεις μαζί μας και με φιλοσοφικό τρόπο, θα δώσουμε στο θέμα που άνοιξες μια ευκαιρία. Πιστεύουμε πως οτιδήποτε τέτοιο έχει μάλλον και κάποιο ενδιαφέρον για πολλούς από τους συμμετέχοντες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy