ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Θέαση ΑΤΙΑ πρωτοχρονιά στην Κηφισιά
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
fraulina
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2014, 21:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fraulina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και καλή εποικοδομητική χρόνια με λιγότερα προβλήματα.
Το απόγευμα της πρωτοχρονιάς από Κηφισιά μέχρι νέα Φιλαδέλφεια εγώ και η φίλη μου που κάναμε βόλτα με ΙΧ, παρατηρήσαμε στον ουρανό φωτά διάχυτα, όπως αυτά που είναι των προβολέων αλλά προβολείς δεν ήταν καθώς δεν φαινόταν η δέσμη φωτός που λογικά θα φαινόταν. Εκείνη την μέρα έβρεχε οπότε και είχε πολύ συννεφιά. Αυτά τα φωτά με διάφορα μοτίβα πορείας πρέπει να ήταν πίσω από τα σύννεφα καθώς το φως τους όπως έγραψα ήταν διάχυτο αλλά και θαμπό. Δυστυχώς προσπαθήσαμε να βγάλουμε φωτογραφίες αλλά δεν κατεστη δυνατό.
XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2014, 18:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδιαφέρον!

Μερικές μέρες πριν την Πρωτοχρονιά μια γνωστή μου καθώς προχωρούσε πεζή σε κάποιο δρόμο των βορειοανατολικών προαστίων της Αττικής παρατήρησε ένα ανάλογο φαινόμενο στον απογευματινό συννεφιασμένο (και βροχερό) ουρανό.

Το περιέγραψε σαν ένα φως από φακό το οποίο παιχνίδιζε ανάμεσα στα σύννεφα αλλά δυστυχώς δεν κατάφερε να το φωτογραφήσει παρόλο που το περιστατικό κράτησε κάμποση ώρα.

Edited by - XD on 24/01/2014 19:00:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy