ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Νερό; γύρω απ' το κρεβάτι
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Σίφουνας
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2014, 05:21:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σίφουνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα-Καλημέρα,


Σημερα ξυπνησα στις 1:37(μεσανυχτα) χωρις καποιο συγκερκιμενο λογο.
Αφου σκεφτομουν διαφορα και δεν μπορουσε να με παρει ο υπνος,σηκωθηκα
και προς εκπληξη μου παρατηρησα οτι μπροστα απτο κρεβατι ειχε νερο? αφου βραχηκε η καλτσα μου.
Δεν εδωσα ιδαιτερη σημασια.Ομως υστερα αντιληφθηκα οτι το ιδιο πραγμα υπηρχε και δεξια του κρεβατιου, εκει προβληματιστικα αρκετα.
Τσεκαρα το ταβανι, τιποτα... ουτε ιχνος νερου, καθως θα μπορουσε να υπηρχε διαροη (δυσκολο βεβαια).
Τραβηξα 2 βιντεο, καθως τραβαγα παρατηρουσα τα υποτιθεμενα orbs να κανουν περα δωθε,αλλα ενταξη μπορει να ειναι σκονη.
Υστερα παρατηρησα οτι το ενα απτα 2 βιντεο δεν επαιζε μου ελεγε "αδυναμια αναπαραγωγης αυτου του βιντεο" (πες bug του κινητου) παει στο καλο, τραβηξα και 3ο βιντεο.
Το 2ο αντικαταστηθηκε απτο 3ο (στην ουσια ειχα 3 βιντεο, το πρωτο και τα αλλα δυο που εδειχναν το ιδιο πραγμα που ειχα τραβηξει στο τριτο). Αφου εκατσα λιγο να σκεφτω πως θα μπορουσε να υπαρχει το νερο εκει, ειπα να δω τα βινετο.Το 2 δευτερο βιντεο ομως ειχε εξαφανιστει εντελως.(περιεργο μεν, θα μπορουσε ομως να ειναι bug του κινητου δε).
Γενικα πιστευω στα περιεργα, αλλα μπορω να πω πως δεν τα πολυ φοβαμαι..

Καποια εξηγηση?

τα βιντεο τα εχω για οποιον θελει, μπορω να του τα στειλω.

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2014, 12:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορείς να τα αναρτήσεις εδώ?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σίφουνας
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2014, 19:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σίφουνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,

Θα τα ανεβασω αυριο που θα εχω κανονικο νετ (τωρα μπαινω, και εχω περιορισμο στα mbs).

Καποια πιθανη εξηγηση?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2014, 02:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς ήρθες ΚουρδιστόΠορτοκάλι

Μια σημείωση τεχνικής φύσεως:
Επειδή το μήκος του username σου είναι μεγάλο, χαλάει η μορφοποίηση του πεδίου των usernames (η αριστερή στήλη). Αν βάλουμε ένα κενό μετά το "Κουρδιστό" θα λυθεί το πρόβλημα. Θα πρέπει όμως κι εσύ να το γνωρίζεις για να μην αντιμετωπίσεις δυσκολίες κατά την είσοδό σου στα forums.
Οπότε, περιμένουμε το ok από εσένα, ώστε να το αλλάξουμε (μόνος σου δεν μπορείς να το κάνεις, δεν σου δίνει τη δυνατότητα αυτή η εφαρμογή των forums).
Μόλις το αλλάξουμε, θα κάνεις login με το:
Κουρδιστό Πορτοκάλι


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σίφουνας
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2014, 19:23:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σίφουνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα,

Καλως σας βρηκα :)

Αν δεν υπαρχει προβλημα και δεν υπαρχει ηδη, θα ηταν ευκολο να γινει Σίφουνας?

Ευχαριστω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2014, 20:44:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

θα ηταν ευκολο να γινει Σίφουνας?

Βεβαίως.

Ασπρος ή Μαύρος?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2014, 04:04:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Να' σαι καλά βρε ΝΙΚΟΜΑΧΕ!!!

Λοιπόν ΚουρδιστόΠοστοκάλι, εφόσον έχεις γράψει μόνο 3 μηνύματα και αποκλειστικά στο παρόν θέμα (οπότε δεν θα υπάρξει οποιουδήποτε είδους μπλέξιμο), μετονομάζεσαι σε:
"Σίφουνας"

Να το έχεις υπόψη σου όταν κάνεις login να βάζεις πλέον αυτό το όνομα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ονειροπαγίδα
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2014, 19:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ονειροπαγίδα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλωσόρησες Σύφουνα, έχω μερικές ερωτήσεις να σου κάνω. (*στείλε και τα βίντεο που μας είπες αν μπορείς,έχω το emai μου στο προφίλ μου).
Αρχικά το βράδυ που κοιμήθικες μήπως...έβρεχε ή είχε υγρασία ή τίποτα άλλο;
Επίσης η μένεις σε μονοκατικία ή πολυκατικία; Πώς ένιωθες εκείνο το βράδυ μήπως είχες την αίσθηση ότι σε παρακουλουθούσε κάποιος;
Ελπίζω το σπίτι σου να μην είχε κανένα τεχνικό/ηλεκτρολογικό πρόβλημα πρόσφατα;
Αυτά για αρχή...απάντα γιατί έχεις εξαφανηστεί! :)
Nothing is what it seems to be so why do we have to make things complicated...

Edited by - Ονειροπαγίδα on 10/02/2014 19:29:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Σίφουνας
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2014, 22:03:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σίφουνας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βεβαίως.

Ασπρος ή Μαύρος?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Γκρι


quote:

Καλωσόρησες Σύφουνα, έχω μερικές ερωτήσεις να σου κάνω. (*στείλε και τα βίντεο που μας είπες αν μπορείς,έχω το emai μου στο προφίλ μου).
Αρχικά το βράδυ που κοιμήθικες μήπως...έβρεχε ή είχε υγρασία ή τίποτα άλλο;
Επίσης η μένεις σε μονοκατικία ή πολυκατικία; Πώς ένιωθες εκείνο το βράδυ μήπως είχες την αίσθηση ότι σε παρακουλουθούσε κάποιος;
Ελπίζω το σπίτι σου να μην είχε κανένα τεχνικό/ηλεκτρολογικό πρόβλημα πρόσφατα;
Αυτά για αρχή...απάντα γιατί έχεις εξαφανηστεί! :)
Nothing is what it seems to be so why do we have to make things complicated...

Καλησπέρα Ονειροπαγίδα

Θα σου στειλω λινκ για το βιντεο προσωπικα, γιατι ειμαι λιγο επιφυλακτικος για να το ανεβασω δημοσια σε youtube κτλπ.
Σε δυοροφο μενω (στον δευτερο οροφο),το σπιτι δεν εχει καποιο προβλημα.Γενικα εκεινες τις μερες χαζο εριχνε αλλα δεν γινεται να ειναι απτο ταβανι το εχω χιλιοτσεκαρει.


Επισης ευχαριστω για την αλλαγη του ονοματος :)

Edited by - Σίφουνας on 11/02/2014 22:06:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy