ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ο αριθμος 69 τι σημαινει?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DjLouiS
Νέο Μέλος

Greece
29 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2014, 16:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα στη πιο ομορφη παρεα του διαδυκτιου,αν και ειμαι μελος 10 χρονια ειχα πολυ καιρο να γραψω κατι.
Το ερωτημα μου ειναι οτι το τελευταιο μηνα μου εμφανιζεται σε καθημερινη βαση ο αριθμος 69 και περισσοτερο στο επιπεδο της μπαταριας ειτε στο ταβλετ ειτε στο κινητο μου οποτε παω να κοιταξω τη μπαταρια σε ασχετο χρονο μεσα στην ημερα βλεπω αυτον τον αριθμο.Μπορειτε να μου εξηγησετε τι συμβαινει ,δεν μου εχει ξανα συμβει κατι παρομοιο.
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2014, 19:20:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντελώς πρόχειρα μου έρχεται στο νου το ζωδιακό σύμβολο του Καρκίνου, σύμβολο επίσης της μητρότητας. Υπαρχουν και οι προεκτάσεις να σκέφτεται η φίλη σου κάτι απο αυτό που ανέφερα ως κάτι λίγο πιο kinky και να στο μεταδίδει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2014, 12:40:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα στη πιο ομορφη παρεα του διαδυκτιου,αν και ειμαι μελος 10 χρονια ειχα πολυ καιρο να γραψω κατι.
Το ερωτημα μου ειναι οτι το τελευταιο μηνα μου εμφανιζεται σε καθημερινη βαση ο αριθμος 69 και περισσοτερο στο επιπεδο της μπαταριας ειτε στο ταβλετ ειτε στο κινητο μου οποτε παω να κοιταξω τη μπαταρια σε ασχετο χρονο μεσα στην ημερα βλεπω αυτον τον αριθμο.Μπορειτε να μου εξηγησετε τι συμβαινει ,δεν μου εχει ξανα συμβει κατι παρομοιο.

Εμένα πάλι μου φέρνει προς τους Ιχθύς
To 69 που βλέπεις είναι μάλλον άνευ σημασίας. Αλλά αφού το ψάχνεις: το 69 ως το προηγούμενο το 70 είναι σε ένα άλλο "σκαλοπάτι" όταν μετράς πράγμαμα (απόδοση πχ επι τοις εκατό). Πχ μια μπαταρία από 70% κι πάνω είναι "γεμάτη" ενώ από 69% και μετά μισο-γεμάτη.
Είναι δηλαδή στο κατώφλι αποδοτικότητας.


...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2014, 22:21:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
........ Υπαρχουν και οι προεκτάσεις να σκέφτεται η φίλη σου κάτι απο αυτό που ανέφερα ως κάτι λίγο πιο kinky και να στο μεταδίδει.

E, να τα λέμε κι αυτά....
(αν πηγαίνει γυρεύοντας...)


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy