ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Επισκεψη δαιμονα στον υπνο {οχι Μορα]
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
draryan
Νέο Μέλος


23 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2015, 02:20:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα παιδια πρωτο μου θεμα εδω στο εσωτερικα, θελω να σας περιγραψω μια εμπειρια μου προ ημερων και να γραψουν κι αλλα μελη τις αποψεις τους και παρομοιες εμπειριες.
Λοιπον ειχε 2 νυχτες που στον υπνο μου εμφανιζοταν ενας αντρας και μιλουσαμε και καναμε συζητηση, δεν θυμαμαι τι λεγαμε απλα το ονειρο ηταν πολυ αληθινο. τελος παντων δεν συνεβαινε κατι περιεργο μεχρι που στον υπνο μου του μιλησα για τον Αγιο Ραφαηλ , δεν ξερω γιατι το ειπα αυτο, με το που ειπα αγριεψε υπερβολικα αρχησε να τρεμει κι εξαφανιστηκε.
Εγω εντωμεταξυ επεσα σε μια δυνη μετα απο αυτο γυρνουσα και δεν μπορουσα να ξυπνησω με τιποτα, το περιεργο ειναι οτι μεσα σε αυτη την δυνη ακουγα εναν εκκωφαντικο θορυβο απο μυγες μεσα στα αυτια μου.

τελος ξυπνησα επιτελους και πεταχτηκα πανω, σηκωθηκα κι αρχησα να ψαχνω το δωματιο για μυγες, ειπα μηπως ηρθε καμια στον υπνο μου και μου δημιουργησε αυτο τον εφιαλτη. δεν βρηκα ουτε κουνουπια ουτε μυγες το δωματιο ηταν καθαρο. η κοπελα μου που κοιμοταν μαζι μου μου ειπε οτι ηταν μια πολυ ησυχη νυχτα.

πλεον εχω τρομαξει , νομιζω οτι ειναι δαιμονας και συγκεκριμενα αυτος που εμφανιζεται στην γοητια με το σμηνος μυγων και το βουητο. το ονομα καλυτερα να μην το γραψουμε γιατι αοιγει κλειδια ετσι την πατησα κι εγω. ειδα την σφραγιδα του και ανοιξα πυλη, το θεμα ειναι απο εδω και περα τι κανουμε.

παρακαλω να απαντησουν μονο γνωστες ,παρομοιες εμπειριες σαν αυτη θα βοηθησουν. τελικα ειναι δυνατον οι σφραγιδες της σολωμονικης να ανοιξουν πυλες?

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy