ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 Το Απόλυτο Αντισεισμικό Σύστημα είναι Ελληνικό.
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 7
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 20:16:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:


Aπό την μία έχεις παραδεχθεί αρκετές φορές ότι η κυβέρνηση του Σύριζα είναι ένα μάτσο καραγκιόζηδες, από την άλλη όμως όποιος τολμήσει να ειρωνευτεί ή να κριτικάρει τον Σύριζα σού γυρίζει το μάτι ανάποδα και αρχίζεις το stalking...Ακόμα και όταν δεν λέμε τίποτα μάς κρίνεις ενόχους, ακόμα και όταν μιλάμε για άσχετα πράγματα μάς βρίσκεις πάλι υπόπτους.


Ρε μάστορα, να σου μιλήσω ντόμπρα τώρα: χστκα τι λές για τον Συριζα. Το ότι ο γραπτός σου λόγος είναι αναμετάδοση των καναλαρχών θίγω. Τι στάλκινγ και ππριες τωρα μου λες.... εσυ ξέρεις

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 20:28:43  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Εάν θέλεις μας λες δύο λόγια για τον εαυτό σου. Ανώνυμα και εχέμυθα.



Δημόσια και ειλικρινά:

Κοπρίτης, αργόσχολος, παράσιτο, αφισοκολλητής, αγράμματος, μούφα όλα ότι έχω γράψει εδώ μέσα, το λύκειο με το ζόρι τελείωσα κι αυτό παρά λίγο να μείνω, copy-paste όλα από σελίδες άλλων, μη δω νέο λαμπρό κι ωραίο με πιάνει κόμπλεξ και τον θάβω, σαβρουρογάμης, πέφτουλας, γλίτζας, και φυσικά ψηφοφόρος ΠΑΣΟΚ και τώρα Σύριζα για να με ταΐζουν, κάτι σαν οικόσιτο να με βλέπεις. Φυσικά στα @@ η Ελλάδα, η Μακεδονία και η φέτα Κοζάνης, στρατό λούφα και παραλλαγή κι αυτό γιατί έπρεπε να το κάνω (για τον διορισμό κλητήρα που μου 'χαν τάξει), χέστης, ακούω καραμπίνα και λιποθυμάω, Καρανίκας ένα πράμα. Μόνο σέλφις με τα τραβέλια δεν έχω βγάλει... ακόμα. Αν δεν σε κάλυψα, πες μου να γράψω μερικά ακόμα.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

seismic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


334 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 20:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seismic

http://antiseismic-systems.com/

Edited by - seismic on 26/07/2018 22:02:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 21:01:33  Εμφάνιση Προφίλ
Το ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να δημοσιοποιείς ιδιωτική σου αλληλογραφία με άνθρωπο διεθνούς κύρους, χωρίς να του ζητήσεις την άδεια, περιττό να ρωτήσω. Δεν φταις εσύ φυσικά, φταίει αυτός που είναι καλοπροαίρετος και ανοίγει συζήτηση με το κάθε σκύβαλο.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

seismic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


334 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 22:04:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seismic
quote:

Το ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να δημοσιοποιείς ιδιωτική σου αλληλογραφία με άνθρωπο διεθνούς κύρους, χωρίς να του ζητήσεις την άδεια, περιττό να ρωτήσω. Δεν φταις εσύ φυσικά, φταίει αυτός που είναι καλοπροαίρετος και ανοίγει συζήτηση με το κάθε σκύβαλο.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)



Τώρα που τα είδες τα έβγαλα. Όμως τώρα σκάσε.

http://antiseismic-systems.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 22:12:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

quote:
Δημόσια και ειλικρινά:

Κοπρίτης, αργόσχολος, παράσιτο, αφισοκολλητής, αγράμματος, μούφα όλα ότι έχω γράψει εδώ μέσα, το λύκειο με το ζόρι τελείωσα κι αυτό παρά λίγο να μείνω, copy-paste όλα από σελίδες άλλων, μη δω νέο λαμπρό κι ωραίο με πιάνει κόμπλεξ και τον θάβω, σαβρουρογάμης, πέφτουλας, γλίτζας, και φυσικά ψηφοφόρος ΠΑΣΟΚ και τώρα Σύριζα για να με ταΐζουν, κάτι σαν οικόσιτο να με βλέπεις. Φυσικά στα @@ η Ελλάδα, η Μακεδονία και η φέτα Κοζάνης, στρατό λούφα και παραλλαγή κι αυτό γιατί έπρεπε να το κάνω (για τον διορισμό κλητήρα που μου 'χαν τάξει), χέστης, ακούω καραμπίνα και λιποθυμάω, Καρανίκας ένα πράμα. Μόνο σέλφις με τα τραβέλια δεν έχω βγάλει... ακόμα. Αν δεν σε κάλυψα, πες μου να γράψω μερικά ακόμα.



Κατάλαβα, δεν βγάζεις την μάσκα ποτέ...κάθεσαι εκεί σαν τον γερο-παράξενο και πλέκεις το ψυχολογικό προφίλ των άλλων...

Με κούρασε πάρα πολύ το φόρουμ τον τελευταίο καιρό...και είναι και οι ημέρες αυτές πολύ φορτισμένες για όλους τους Έλληνες (ακόμα και του εξωτερικού, είναι σαν να είμαστε εκεί).

Η δε κατάσταση στο φόρουμ είναι μίζερη.

Από τη μία έχω τον seismic, αθεράπευτα γραφικός και μεγαλοπιασμένος. Φαίνεται ωστόσο ότι τού λείπουν του ανθρώπου κάποιες κοινωνικές και επικοινωνιακές δεξιότητες και γι'αυτό πιθανόν κάπου μπλοκάρει η επικοινωνία του με τους έξω. Και εκεί που προσπαθώ να βγάλω μία άκρη έχεις τον heretic, που εδώ και καιρό βγάζει χολή για όλους. Μιλάς με άνθρωπο 60-70 χρονών λέγοντάς του ευθέως ότι είναι για τα σκουπίδια και για τα ψυχιατρεία! Αντί να παρακάμψεις την ενοχλητική γκρίνια και γραφικότητά του προσπαθείς να τον απαξιώσεις μέχρι τέλους!!

Μπορεί να έχουν απομείνει ελάχιστα μέλη στο παρόν φόρουμ αλλά δυστυχώς το esoterica ήταν και είναι μικρόκοσμος και καθρέφτης της νεο-ελληνικής κοινωνίας...κριτική, έριδα, κακία...να απαξιώσουμε τον άλλον και από δημιουργία τίποτα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/07/2018, 22:17:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

εγώ παιδιά παίρνω ένα τάιμ-άουτ από το φόρουμ μια-δυο εβδομάδες, το έκαψα....είναι και οι μέρες τέτοιες, εδώ ο κόσμος καίγεται και εμείς μαλώνουμε με αγνώστους για μαλακίες...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 07:41:11  Εμφάνιση Προφίλ
Ετσι ειναι Κοστ, εσυ θα του κανεις γουτσου-γουτσου εγω θα τον κραζω, μια στο καρφι και μια στο πέταλο, ισως ετσι καταλαβει τι κανει και σταματησει οσο ειναι καιρος. Πριν το Δαφνι δηλαδη...

quote:

Μπορεί να έχουν απομείνει ελάχιστα μέλη στο παρόν φόρουμ αλλά δυστυχώς το esoterica ήταν και είναι μικρόκοσμος και καθρέφτης της νεο-ελληνικής κοινωνίας...κριτική, έριδα, κακία...να απαξιώσουμε τον άλλον και από δημιουργία τίποτα...


Δεν ξέρεις αν δημιουργεί ο άλλος. Το μόνο που είναι σίγουρο είναι πως αυτοί που γυρίζουν στα φόρουμ και το παίζουν "δημιουργοί", είναι ψώνια, σαπουνόφουσκες, γελοίοι και ανισόρροποι. Και το καλύτερο που μπορείς να κάνεις για να συνεισφέρεις στον... αγώνα τους, είναι αυτό που βλέπεις να κάνω. Να τους πετάς την αλήθεια κατάμουτρα, μπας και ξυπνήσουν και γίνουν πραγματικοί δημιουργοί. Το ότι δεν θα βρίσκονται μετά εδώ να τα λένε, είναι το λογικό επόμενο, αλλά αυτοί θα ξέρουν. Ισως να καταλάβεις κι εσύ. Κάποτε.

Edited by - Heretic on 27/07/2018 07:46:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 11:57:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Τώρα που τα είδες τα έβγαλα. Όμως τώρα σκάσε.


Δε θα σου κάνω τη χάρη. Έχω μια αδυναμία στα τρολς και στους σπάμερς, οπότε εκεί που κυκλοφορώ, αυτοί... ατυχούν.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)

Edited by - Heretic on 27/07/2018 11:57:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

seismic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


334 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 12:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seismic
quote:

quote:

Τώρα που τα είδες τα έβγαλα. Όμως τώρα σκάσε.


Δε θα σου κάνω τη χάρη. Έχω μια αδυναμία στα τρολς και στους σπάμερς, οπότε εκεί που κυκλοφορώ, αυτοί... ατυχούν.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)

Edited by - Heretic on 27/07/2018 11:57:39


Άκου εδώ κάτι. Γύρο μας υπάρχουν παντού έργα εφευρετών αλλά υπάρχουν και κηφήνες σαν εσένα. Εγώ έχω να παρουσιάσω και έργα και ζω οικογένεια. Η εμπειρία της δουλειάς κάνει τους εφευρέτες και η τεμπελιά τους άχρηστους. Το μόνο που μου δείχνεις που είσαι εδώ μέσα είναι το πόσο άχρηστοι άνθρωποι υπάρχουν πόσο αχάριστοι και βλάκες.

http://antiseismic-systems.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 15:31:27  Εμφάνιση Προφίλ
Τα δήθεν "έργα" των εφευρετών που εννοείς είναι άπατες και καραγκιοζιλίκια διαφόρων αγράμματων και αργόσχολων γελωτοποιών. Από τη μια έχουν το προφανές κόμπλεξ απέναντι στους άλλους, από την άλλη είναι ανίκανοι να ακολουθήσουν τον μόνο δρόμο που υπάρχει και προσπαθούν με φτηνά τεχνάσματα να κάνουν το κομμάτι τους.

Το μόνο που έχει γίνει σε σένα -είμαι πια 100% βέβαιος- είναι πως σου έχουν φάει ένα σωρό λεφτά διάφοροι ξύπνιοι, από μεγαλόσχημοι καθηγηταράδες μέχρι βοηθοί-βοηθών και μεσάζοντες, για "μετρήσεις" και "θεωρητικές μελέτες" και ότι άλλο παπατζιλίκι μπορεί να φανταστεί κάποιος, πάνω σε αυτά το λούνα παρκ που έχεις στήσει.

Γιατί τύποι σαν κι εσένα είναι ζεστή τυρόπιτα για κάτι τέτοιους. Φωνάζεις από μακρυά. Και προσπαθείς τώρα να ρεφάρεις τη χασούρα σου, κυρίως την ψυχολογική, με αυτό το ακατάσχετο τρολάρισμα σε όλο το Ελληνικό ίντερνετ. Λοιπόν, να στο πω κι εσένα να μην κουράζεσαι τζάμπα:

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!

Άιντε λοιπόν, πάρε την πραμάτεια σου και πήγαινε να στήσεις τον πάγκο σου σε κανένα άλλο πανηγύρι.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)

Edited by - Heretic on 27/07/2018 15:32:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

seismic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


334 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 17:23:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seismic
quote:

Τα δήθεν "έργα" των εφευρετών που εννοείς είναι άπατες και καραγκιοζιλίκια διαφόρων αγράμματων και αργόσχολων γελωτοποιών. Από τη μια έχουν το προφανές κόμπλεξ απέναντι στους άλλους, από την άλλη είναι ανίκανοι να ακολουθήσουν τον μόνο δρόμο που υπάρχει και προσπαθούν με φτηνά τεχνάσματα να κάνουν το κομμάτι τους.

Το μόνο που έχει γίνει σε σένα -είμαι πια 100% βέβαιος- είναι πως σου έχουν φάει ένα σωρό λεφτά διάφοροι ξύπνιοι, από μεγαλόσχημοι καθηγηταράδες μέχρι βοηθοί-βοηθών και μεσάζοντες, για "μετρήσεις" και "θεωρητικές μελέτες" και ότι άλλο παπατζιλίκι μπορεί να φανταστεί κάποιος, πάνω σε αυτά το λούνα παρκ που έχεις στήσει.

Γιατί τύποι σαν κι εσένα είναι ζεστή τυρόπιτα για κάτι τέτοιους. Φωνάζεις από μακρυά. Και προσπαθείς τώρα να ρεφάρεις τη χασούρα σου, κυρίως την ψυχολογική, με αυτό το ακατάσχετο τρολάρισμα σε όλο το Ελληνικό ίντερνετ. Λοιπόν, να στο πω κι εσένα να μην κουράζεσαι τζάμπα:

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!

Άιντε λοιπόν, πάρε την πραμάτεια σου και πήγαινε να στήσεις τον πάγκο σου σε κανένα άλλο πανηγύρι.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)

Edited by - Heretic on 27/07/2018 15:32:13


Τα μόνα που θα πάρεις από εμένα είναι τα @@κια μου. Ποιος σου είπε ότι πουλάω σε εσένα Αν δεν γουστάρεις στα @@κια μου. Αυτό όμως θα γίνει προϊόν για ένα και μόνο λόγο. Για να σου το χώσω εκεί που πρέπει

http://antiseismic-systems.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ilias1990
Μέλος 2ης Βαθμίδας


319 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 20:12:50  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

Τα δήθεν "έργα" των εφευρετών που εννοείς είναι άπατες και καραγκιοζιλίκια διαφόρων αγράμματων και αργόσχολων γελωτοποιών. Από τη μια έχουν το προφανές κόμπλεξ απέναντι στους άλλους, από την άλλη είναι ανίκανοι να ακολουθήσουν τον μόνο δρόμο που υπάρχει και προσπαθούν με φτηνά τεχνάσματα να κάνουν το κομμάτι τους.

Το μόνο που έχει γίνει σε σένα -είμαι πια 100% βέβαιος- είναι πως σου έχουν φάει ένα σωρό λεφτά διάφοροι ξύπνιοι, από μεγαλόσχημοι καθηγηταράδες μέχρι βοηθοί-βοηθών και μεσάζοντες, για "μετρήσεις" και "θεωρητικές μελέτες" και ότι άλλο παπατζιλίκι μπορεί να φανταστεί κάποιος, πάνω σε αυτά το λούνα παρκ που έχεις στήσει.

Γιατί τύποι σαν κι εσένα είναι ζεστή τυρόπιτα για κάτι τέτοιους. Φωνάζεις από μακρυά. Και προσπαθείς τώρα να ρεφάρεις τη χασούρα σου, κυρίως την ψυχολογική, με αυτό το ακατάσχετο τρολάρισμα σε όλο το Ελληνικό ίντερνετ. Λοιπόν, να στο πω κι εσένα να μην κουράζεσαι τζάμπα:

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!

Άιντε λοιπόν, πάρε την πραμάτεια σου και πήγαινε να στήσεις τον πάγκο σου σε κανένα άλλο πανηγύρι.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)

Edited by - Heretic on 27/07/2018 15:32:13


Τα μόνα που θα πάρεις από εμένα είναι τα @@κια μου. Ποιος σου είπε ότι πουλάω σε εσένα Αν δεν γουστάρεις στα @@κια μου. Αυτό όμως θα γίνει προϊόν για ένα και μόνο λόγο. Για να σου το χώσω εκεί που πρέπει

http://antiseismic-systems.com/


Κοίτα φίλε... Όσοι ανοίγουν διάλογο μαζί σου το κάνουν είτε σε φάση '' κουβέντα να γίνεται '', είτε για να σπάσουν πλάκα. Αλλά ρε γελοίο υποκείμενο, δεν ντράπηκες να χρησιμοποιήσεις μέχρι και τους ανθρώπους που κάηκαν για να συνεχίσεις το spamming ; Πόσο ξεφτίλα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/07/2018, 21:45:58  Εμφάνιση Προφίλ
Ο παραπάνω τύπος εδώ και μια δεκαετία, δεν κάνει τίποτε άλλο από το να την πέφτει στα φόρουμ και να γράφει τα σεντόνια του. Το 90% φυσικά είναι copy-paste, ότι γράφει στο ένα το αντιγράφει σε καμιά δεκαριά ακόμα:

Τρολιές

Χαρακτηριστικό παράδειγμα, οι 4τροχοί, ένα παλιό και αγαπημένο forum.

Η κόλαση είναι άδεια και όλοι οι διάβολοι είναι εδώ (Ουίλιαμ Σαίξπηρ)

Edited by - Heretic on 27/07/2018 21:48:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2018, 01:14:06  Εμφάνιση Προφίλ
Το θέμα κλειδώνει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 7 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy