ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Συμβολαιο
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Son of dragon
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2016, 19:46:04  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπερα σας..εγινα μελος εδω γιατι εχω καποια απορια σχετικα μ ενα θεμα.Οι απαντησεις σας θα μου ειναι χρησιμες..Λοιπον πριν 20 μερες πργματοποιησα μονος μου στο σπιτι ενα συμβολαιο μεταξυ εμενα και του διαβολου..εκανα κανονικα οτι επρεπε να γινει..του ζητησα αυτα που θελω με ανταλλαγμα να ακολουθησω το δρομο και μετα θανατον..το συμβολαιο αυτο εχει ισχυ 20 χρονια..Τελοσπαντων απο τοτε που το κανα δεν εχω δει καμια ιδιαιτερη αλλαγη δε μπορω να πω οτι μου συνεβη κατι το τρομερο και αναρωτιεμαι μηπωςεκανα κατι λαθος στη διαδικασια..η μπορει να χρειαστει να περιμενω και να αποφασισει αυτος..θα ηθελα τη γνωμη σας..ευχαριστω εκ τον προτερων

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2016, 20:04:08  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε στην Λ.Αθηνών στο Χαϊδάρι, υπάρχει ένα γραφείο με εκπροσώπους του Διαβόλου.Εκεί απευθύνονται οι συμβασιούχοι, των οποίων τα συμβόλαια καίτοι έχουν υποβληθεί στην Τάκλα Μακάν, δεν έχουν ακόμη καταστεί ενεργά.
Εκεί ξέρουν περισσότερα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2016, 20:13:26  Εμφάνιση Προφίλ
Μα τι του λες τώρα.. από κει μέσα γράφει. Ρε Ελ, να δω σε λίγο που δεν θα υπάρχει σάλιο, ποιος θα σου πληρώνει dsl να κοπρίζεις όλη μέρα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Son of dragon
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2016, 20:52:15  Εμφάνιση Προφίλ
Μαλλον δε καταλαβατε καλα κυριοι..δεν εχω καμια σχεση με κανενα χαιδαρι ουτε ελ με λενε ουτε κοπριζω ολη μερα ,ισα ισα μπορω να πω δουλευω πολυ περισσοτερο απο οσο εσεις..τελοσπαντων οι απαντησεις σας δεν με καλυπτουν,δεν εχετε σχεση προφανως μ αυτα τα πραγματα οποτε σας παρακαλω θερμα να βγαλετε το σκασμο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2016, 23:45:12  Εμφάνιση Προφίλ
Αιρετικέ

Αλήθεια γράφει από εκεί μέσα?

κάπου πήρε το μάτι μου έναν τρόφιμο ονόματι Ανδρεαδάκης, όταν πήγα να τους πω, πως είμαι ο Πολέμαρχος Του Θεού.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2016, 03:36:30  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Son of dragon:
...δεν εχετε σχεση προφανως μ αυτα τα πραγματα οποτε σας παρακαλω θερμα να βγαλετε το σκασμο

Προφανώς και δεν έχουμε σχέση...

Το θέμα κλειδώνει.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.078125
Maintained by Digital Alchemy